Новости по метке:

Тернопілла

Хлопець заліз у чужу хату і викрав 200 американських доларів. Крадій не розгубився й віддав раніше поцуплені 100 доларів. Доба

«Ми зібралися сьогодні тут, аби провести перші Установчі збори комбатантського об'єднання «Легіон Свободи». Доба

На Тернопіллі зимують сотні лебедів (ФОТО)

Кілька сотень птахів оселилися на річках Дністер та Збруч. Розповідають, зимівля лебедів - надзвичайно красиве видовище. Газета "Наш ДЕНЬ"

У Тернополі оновили пам'ятник відомому громадському діячеві Ігорю Ґереті, який встановили на Валовій - на найпривабливішій вуличці міста. Галас

На імпровізованій сцені виступлять понад 10 фольклорних ансамблів з сусідніх прилеглих сіл. Газета "Наш ДЕНЬ"

На Тернопіллі новонародженим дітям найчастіше дають російські імена: Мaтвєй, Мaкcім, Саша, Аpтeм, Влaдик, Настя, Вєроніка, Віка

Згiднo з cтaтиcтикою, цьoгopiч iмeнa тepнoпiльcьким мaлюкaм дaвaли дyжe piзнi - вiд тpaдицiйних дo бiблiйних. У дeяких бaтькiв бyв opигiнaльний пiдхiд дo вибopy iмeнi. Octpib.info

З метою встановлення місця перебування старенького були розпочаті пошукові заходи. Остаточна причина смерті буде встановлена в ході судово-медичної експертизи. Газета "Наш ДЕНЬ"

«Астарта-Київ» на Тернопіллі: з турботою про людей, з думкою про майбутнє (ФОТО)

Соціальне партнерство з Юськовецькою сільською радою дає помітні позитивні результати вже багато років. Газета "Наш ДЕНЬ"

Рятуючись втечею, тріо кинуло напризволяще на холоді поранену людину. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Газета "Наш ДЕНЬ"

Кому належать десять зрубаних дубів, вирішують на Бучаччині. Дане лісництво межує з лісом, яке знаходиться на території Бариської сільської ради. Газета "Наш ДЕНЬ"

6700 гривень втратив мешканець Гусятинщини через торги в мережі. Покупець справно перевевів кошти на банкіський рахунок, однак продавець пропав разом з товаром. Газета "Наш ДЕНЬ"

На Тернопіллі напередодні Миколая трапилася чудова подія (ФОТО)

Ми дуже щасливі, будемо доглядати і ростити малят. Медики кажуть: трійнята здорові, їх незабаром випишуть додому з пологового будинку. Газета "Наш ДЕНЬ"

Необачність та шкідливі звички стали фатальними для 24-річного жителя Борщівщини. Продукти горіння, а саме чадний газ, стали причини удушення чоловіка. Газета "Наш ДЕНЬ"

Найбільш дієвим способом захисту від грипу медики традиційно називають вакцинацію. Газета "Наш ДЕНЬ"

На Тернопіллі у неділю відбулися перші вибори керівництва громад. Газета "Наш ДЕНЬ"

Станом на 15 грудня навчання призупинене у 76 школах області. Щоправда школярі Тернополя вже повернуться за парти. Так вирішили під час засідання міської протиепідемічної комісії. Газета "Наш ДЕНЬ"

Відкриття цього виробництва запорука й ознака успіху України, наголосив Петро Порошенко. Урядовий Кур'єр

16.12.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий