Новости по метке:

Теоретична похибка

Згодні терпіти погіршення життя заради реформ 20% українців

Pact в рамках Програми сприяння громадської активності "Включайся!" (USAID). Вибірка склала 2000 респондентів по всій Україні за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки становить 2,2%. Як свідчать дані опитування Центру Разумкова, більшість українців виступають проти реформ. У жовтні 2017 року...Зеркало недели (газета)

Кожан п

Pact в рамках Програми сприяння громадської активності "Включайся!" (USAID). Вибірка склала 2000 респондентів по всій Україні за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки становить 2,2%. Раніше повідомлялося про те, що Міністерство внутрішніх справ розробило законопроект про відповідальність за порушення виборчих...Зеркало недели (газета)

Більшість українців підтримує е-декларування для антикорупціонерів

Pact в рамках Програми сприяння громадської активності "Включайся!" (USAID). Вибірка склала 2000 респондентів по всій Україні за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки становить 2,2%. Нагадаємо, у березні 2017 року Верховна Рада ухвалила закон, який зобов'язує представників антикорупційних організацій...Зеркало недели (газета)

Українці готові підтримати тільки антикорупційну реформу

Pact в рамках Програми сприяння громадської активності "Включайся!" (USAID). Вибірка склала 2000 респондентів по всій Україні за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки становить 2,2%. Як свідчать дані опитування Центру Разумкова,  більшість українців   виступають проти реформ. У жовтні 2017...Зеркало недели (газета)

У Центральній Україні збільшилася кількість вірян УПЦ КП

в Україні. Дослідження здійснювалося в усіх регіонах України, за винятком АР Крим та тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей. Опитано 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.Интернет-издание «Полтавщина»

Схвалюють публічну демонстрацію політиками своєї релігійності 10% українців

Аденауера в Україні. Дослідження проводилося у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій серед 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Як свідчать дані моніторингу Центру Разумкова, у березні 2018 року кількість громадян, які відвідують...Зеркало недели (газета)

Більше половини українців ходять до церкви, але здебільшого - на свята

Аденауера в Україні. Дослідження проводилося у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій серед 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Як свідчать дані моніторингу Центру Разумкова, у березні 2018 року  рівень маніфестованої релігійності   в...Зеркало недели (газета)

за виключенням тимчасово анексованої АР Крим та окупованих районів Донецької і Луганської областей. Опитано 2016 респондентів віком від 18 років, теоретична похибка не більше...Чернігівський формат

Серед церковних ієрархів українці найбільше довіряють патріарху Філарету

Аденауера в Україні. Дослідження проводилося у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій серед 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Як свідчать дані опитування Центру Разумкова, у березні 2018 року найбільшою довірою громадян України...Зеркало недели (газета)

Близько 10% українців схвалюють підпорядкування церкви Московському патріархату

Аденауера в Україні. Дослідження проводилося у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій серед 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. 19 квітня Верховна   Рада схвалила звернення до патріарха Варфоломія  про надання томосу про...Зеркало недели (газета)

Серед церков найбільшою довірою українців користується УПЦ КП

Аденауера в Україні. Дослідження проводилося у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій серед 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Як свідчать дані моніторингу Центру Разумкова, у березні 2018 року рівень заявленої релігійності в...Зеркало недели (газета)

В Україні зменшилася кількість атеїстів

Аденауера в Україні. Дослідження проводилося у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій. Опитали 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Як писало ASPI, Вселенський Патріархат почав процедуру надання автокефалії УПЦ.АСПІ

Число переконаних атеїстів в Україні впало до 5%

Аденауера в Україні. Дослідження проводилося у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій серед 2016 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. За даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", у 2017 році в Україні було 7% атеїстів...Зеркало недели (газета)

статтю та віком. Згідно даних ЦВК було обрано мінімум 50 дільниць і в кожній з них опитана певна кількість людей. Теоретична похибка не перевищує 3,5%. Досяжність - 65,2%. По Україні загалом було опитано 19800 респондентів. - Опитування дає три можливості,...УкрЗахідІнформ

усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2004 респонденти віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3. Запись 87% українців поза громадською діяльністю впервые появилась на Новости Херсонщины.Новости Херсонщины

Громадською діяльністю займаються 7% українців

Центром Разумкова з 15 по 19 грудня 2017 року в усіх регіонах України за винятком окупованих територій серед  2004 респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Фінансування опитування здійснене в рамках проекту Міжнародного фонду "Відродження". Як свідчать дані опитування фонду...Зеркало недели (газета)

Членами партій в Україні є 1,5% громадян

Центром Разумкова з 15 по 19 грудня 2017 року в усіх регіонах України за винятком окупованих територій серед  2004 респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Фінансування опитування здійснене в рамках проекту Міжнародного фонду "Відродження". Як свідчать дані моніторингу який...Зеркало недели (газета)

Громадська думка: виборчі рейтинги і рейтинги довіри

усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2004 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.Фінансування опитування здійснене в межах проекту МАТРА Посольства Королівства Нідерландів.Для порівняння наводяться дані опитувань, проведених...Українська газета ЧАС

було введено питання-фільтр, для уникнення повторного попадання респондентів до опитування. Вибіркова сукупність дослідження становить 600 мешканців, віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) з імовірністю 0,954 не перевищує 4,1%. «Масштабний проект «Громади в дії» тривав 2,5 роки.mResearcher

«Майже кожен сьомий мешканець був залучений до проекту «Громади в дії» - результати соціологічного дослідження

було введено питання-фільтр, для уникнення повторного попадання респондентів до опитування. Вибіркова сукупність дослідження становить 600 мешканців, віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) з імовірністю 0,954 не перевищує 4,1%. «Масштабний проект «Громади в дії» тривав 2,5 роки.Львівська міська рада

09.02.2018(Ctrl →)

Калейдоскоп событий