Твент

Ередивізії. Фейенорд повертає лідерство

Найдосвідченіший гравець АЗ Рон Влаар сьогодні підвів свою команду. Новини футболу

Зінченко провів яскравий матч за ПСВ

Олександр Зінченко провів свій найкращий на даний момент матч у складі ПСВ. Український півзахисник успішно вийшов на заміну в поєдинку проти "Твенте". Зеркало недели (газета)

Суботній матч в Ейндховені завершився з рахунком 1:1. На гол Енеса Унала (53-я хвилина) ПСВ відповів Ukrainianwall

Голландський ПСВ не зміг виграти у "Твенте" в матчі чемпіонату країни Сектор, у матчі, що завершився нічиєю 1:1, півгодини на полі провів і український півзахисник Олександр Зінченко. ДеПо

В матчі 12 туру чемпіонату Нідерландів ПСВ з Ейндховена зіграв вдома внічию проти "Твенте" Сектор, Зінченко вийшов у цьому матчі на заміну на 58-й хвилині матчу, коли ПСВ поступався в рахунку 0:1. ПСВ - "Твенте" - 1:1 ДеПо

Ередивізії. Анонс 12-го туру

Спарта Р - ХеренвенП'ятниця, 4 листопада. Новини футболу

Ередивізії. Анонс 11-го туру

У попередніх шести матчах у всіх турнірах ПСВ виграв лише одного разу. Новини футболу

Ередивізії. Анонс 9-го туру

ПСВ в матчах з Гронінгеном, Фейєнордом і Херенвеном розгубив вже сім очок. Новини футболу

Екс-наставник збірної Англії очолив клуб Чемпіошипа

Екс-наставник збірної Англії Стів Макларен повернувся в Дербі Каунті. Ukrainianwall

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко прокоментував майбутній матч проти Туреччини. Нагадаємо, що матч Туреччина - Україна відбудеться 6 жовтня в Коньї. Ua-football

Зінченко виділив у Туреччині двох гравців

Хавбек Олександр Зінченко поділився очікуваннями перед грою з Туреччиною Ця команда прогресує з кожним роком, і це помітно. ДеПо

Ередивізії. Анонс 8-го туру

В суботу свій матч зіграють третя і четверта команди турнірної таблиці. Новини футболу

Стів МакКларен: трохи не здох, коли тренував збірну Англії

Про свої плани на майбутнє МакКларен розповів кореспондентам The Sun. Новини футболу

Ередивізії. Твенте громить Ден Хааг, Вітесс вшановує пам

А через дві хвилини Льюїс Бейкер закріпив перевагу господарів, теж пробив з одинадцятиметрової позначки, але вже після відмінного пасу ван Бергена. Новини футболу

Ередивізії. Анонс 7-го туру

Команда виграла останні чотири поєдинки чемпіонату, вже вісім матчів обходиться без поразок і займає четверте місце. Новини футболу

Форвард  "Утрехта" забив неймовірний гол (ВІДЕО)

При цьому Живкович пробіг 100 метрів за 10,96 секунди.> Футбол газета

Нападник голландського "Утрехта" Ріхайро Живкович показав неймовірну швидкість, забиваючи гол у ворота "Твенте" Сектор з посиланням на ajaxshowtime.com. ДеПо

Ередивізії. Анонс 6-го туру

Шостий тур Ередівізіє відкриє матч команд, які поки що можна тільки пожаліти. Новини футболу

Ередивізії. Анонс 5-го туру

Закриє тур центральний матч Аякс на домашній арені зустрінеться з Вітесс. Новини футболу