Сімеон

Герой футбольного дня.

"Атлетико" (Мадрид) всього десять разів вигравав чемпіонат Іспанії. В свої найкращі часи Дієго Сімеоне обов'язково цим би скористався. Ua-football

Кубок Іспанії.

Три м'ячі у виконанні Матрацників, дозволили підопічним Дієго Сімеоне здобути впевнену перемогу над Зброярами в першому матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії (3:0). Новини футболу

В матчі італійської Серії А "Кальярі" не залишив шансів гостям з Генуї "Кальярі" - "Дженоа" - 4:1 Голи: Боррьелло, 40, 60, Жоао Педро, 44, Фаріас, 64 (пен) - Сімеоне, 28 ДеПо

Сімеоне: Результат важливіше гри - подивіться, хто виграв Золотий м

Результат поєдинку вирішив голи Ніколаса Гайтана на 8-й хвилині. Це важлива перемога, ми працювали особливо добре в перші тридцять хвилин. На щастя, ми виграли наш третій матч поспіль в Лізі. Ua-football

Прімера. "Атлетіко" - "Бетіс" - 1:0

Підопічні Сімеоне втримали перемогу після голу на 8-й хвилині. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Дієго Сімеоне: Атлетіко дав іншим командам Іспанії надію

Важливо, що у клубу є здатність утримати своїх гравців. Команда, тренерський штаб і сам клуб створюють найкращу мотивацію для гравців. Новини футболу

Спортивні атрибути подарували громадській організації «Золоті леви чорної сотні». Читайте також: Гросмейстер з Чернівців вдало виступив на міжнародному турнірі 0372.ua

У Чернівцях на аукціоні розіграють футболки Шевченка та Грізмана

У Чернівцях на благодійному аукціоні розіграють футболки Андрія Шевченка та Антуана Грізмана. Погляд

У Чернівцях на благодійному аукціоні розіграють футболки Андрія Шевченка та Антуана Грізмана. Буковинська правда

Атлетіко - Лас-Пальмас 2:3.

Матрацники відкрили рахунок у другому таймі після комбінації, яку завершив Грізманн. Ua-football

Голосування ФІФА.

Кращим тренером за версією Кучера став наставник Ліверпуля Юрген Клопп. Новини футболу

Найкращий гравець: 1 - Роналду, 2 - Мессі, 3 - Буффон; ДеПо

Атлетіко на виїзді переграв Ейбар

Провівши далеко не найкращий матч, підопічні Дієго Сімеоне все ж зуміли здобути три очки в грі проти Эйбара завдяки двом м'ячам, забитим у другій половині зустрічі (2:0). Новини футболу

В Іспанії відбулися перші матчі 1/8 фіналу "Лас-Пальмас" - "Атлетіко" 0:2 Голи: Коке, 23; Попередження: Коке, 30; ДеПо

Сімеоне визнаний найкращим тренером 2016 року за версією IFFHS

Наставник Атлетіко за підсумками голосування набрав 113 балів. Ua-football

Президент Атлетіко: Сімеоне допрацює свій контракт до кінця

Президент мадридського "Атлетіко" Енріке Сересо прокоментував чутки про головного тренера команди Дієго Сімеоне. ЗМІ вже неодноразово припускали, що аргентинський фахівець після закінчення нинішнього сезону може покинути "Атлетіко". Ua-football

IFFHS: Сімеоне - кращий клубний тренер, Сантуш - кращий наставник збірної

Міжнародна федерація футбольної історії і статистики (IFFHS) назвала імена кращих тренерів за підсумками 2016 року. Новини футболу

Сімеоне і Сантуш визнані найкращими тренерами 2016 року за версією IFFHS

Міжнародна федерація футбольної історії та статистики визначила найкращих футбольних наставників команд в минулому році. УНИАН (ИА)

Названо кращих тренерів року за версією версією Міжнародної федерації футбольної історії і статистики (IFFHS) ДеПо

Другим став тренер Реала Зінедін Зідан, а замкнув 3-йку кращих наставник англійського Лестера Клаудіо Раньєрі. Топ-5 краших клубних тренерів виглядає наступним чином: Нагадаємо, кращим арбітром серед жінок було визнано українку Катерину Монзуль. Чемпион