Новости по метке:

Сєверодонецьк

Сєверодонецьк. Працівники Попаснянського району електромереж змогли заживити селище Новотошківське Попаснянського району, яке постраждало від ворожого обстрілу. Голос Украины (газета)

Луганський університет внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка, евакуйований у Сєверодонецьк, продовжує поповнювати та удосконалювати свою навчальну базу. Днями тут відкрили полігон, призначений для практичних занять. Тут студентів та курсантів навчатимуть...Голос Украины (газета)

(BMZ). Дедлайн - 25 червня 2018 р. Більше вакансій у розділі Вакансії. Обовязки: координація роботи дитячих центрів психо-соціальної підтримки в м.Сєверодонецьк та м.Краматорськ, організація та участь в мобільних виїздах Луганська та Донецька області, підконтрольна Україні територія, налагодження комунікації для налагодження...Gurt.org.ua

Сєверодонецьк. На Луганщині вчитель біології Новоайдарської школи Олена Жадан разом зі своїми учнями під час екологічних експедицій знайшла місце, де росте рідкісна для регіону дика орхідея. Для степу та лісостепу ця рослина просто унікальна.  Отже, на околиці села Штормове, де...Голос Украины (газета)

Йшлося про потенціал регіональних компаній у сфері індустріального розвитку та активізації діалогу із урядовими структурами. Голос Украины (газета)

Наступний етап - капітальні ремонти освітніх закладів відповідно до рекомендацій Мінрегіонбуду. Голос Украины (газета)

На засіданні регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть бути реалізовані за рахунок коштів ДФРР, затверджено проекти термомодернізації 12 шкіл. Голос Украины (газета)

Нагрівання асфальту і його ремонт у гарячому вигляді якісніше немає холодних стиків старого і нового асфальтів. Сьогодні подзвонив завтра приїхали і біля твого будинку або магазину поклали асфальт. Урядовий Кур'єр

Спочатку на кухонній пательні почав «смажити» асфальт

Вадим написав свій проект, захистив його і отримав міжнародну допомогу. Асфальт використовуємо «беушний», звозимо його звідусіль. Голос Украины (газета)

У Сєверодонецьку відбувся День відкритих дверей закладів вищої освіти, на базі яких створено освітні центри «Донбас-Україна». В області нині працюють вісім таких центрів і ще один невдовзі розпочне свою роботу на базі Старобільського технікуму Луганського національного аграрного університету, повідомляє наш...Голос Украины (газета)

створюватимуться в обласних центрах (крім міст Донецьк та Луганськ), місті Київ, містах Слов’янськ і Маріуполь Донецької області, а також місті Сєверодонецьк Луганської області. Основна сесія ЄВІ проводиться 11 липня, ЄФВВ – 13 липня. Початок процедури о 10:00 год. Допуск учасників...Антикризовий медіа-центр

"Сьогодні, 2 червня, в Сєверодонецьку під час святкування 80-річчя утворення Луганської області встановлено національний танцювальний рекорд. Голос Украины (газета)

Сєверодонецьк. У Чмирівській ОТГ відкрився Центр надання адмінпослуг. Реалізаторами проекту виступили сільрада та ГО «Чмирівський світанок». Капремонт приміщення та оснащення необхідним обладнанням проведено у рамках Програми відновлення та розбудови миру ПРООН і за фінансової підтримки Євросоюзу. За рахунок бюджетних коштів...Голос Украины (газета)

Сєверодонецьк. Адвентистське Агентство допомоги та розвитку в Україні «ADRA Ukraine» пустило соціальний автобус для жителів прифронтового Новоайдарського району. Він курсуватиме до міста Щастя і назад раз на тиждень, але для мешканців Старого Айдара та Геївки, наприклад, і така періодичність має...Голос Украины (газета)

01.06.2018(Ctrl →)

Калейдоскоп событий