Суперліги

Дніпро спокійно оформив путівку у півфінал плей-офф Суперліги, вигравши другий матч чвертьфінальної серії у Запоріжжя.1NEWS

Визначилися пари 1/2 фіналу плей-офф баскетбольної Суперліги України

Стали відомі учасники 1/2 фіналу плей-офф баскетбольної Суперліги України. Нагадаємо, раніше команда "Північного Сходу" виграла "Матч всіх зірок" Суперліги.Зеркало недели (газета)

отримував потужну допомогу з лавки. У цьому матчі все було на користь Дніпра, який спокійно оформив путівку в півфінал плей-оф Суперліги Парі-Матч, вигравши другий матч чвертьфінальної серії. За право зіграти у фіналі чемпіонату України команда Дениса Журавльова побореться з чинним...Mig.com.ua

"Черкаські Мавпи" переграли "БІПУ" і пройшли у півфінал Суперліги

"Черкаські Мавпи" у півфіналі Суперліги. Підопічні Максима Міхельсона вдруге обіграли БК "БІПА". Цього разу, вже на одеському паркеті. Суперники до останнього чинила опір черкасцям. Втім...ВIККА

У півфіналі дніпряни зустрінуться з Хіміком Сьогодні, 29 березня, Дніпро обіграв Запоріжжя і вийшов до півфіналу плей-офф Суперліги. Запоріжжя-ZOG – Дніпро 79:97 (14:22, 21:30, 21:24, 23:21) Запоріжжя-ZOG: Мальчевський 17, Носков 13 + 5 підбирань + 5 передач, Лукянов...Znaj.ua

Гандбол. Ужгородки мінімально поступились Дніпрянці в першому матчі

Херсоні проходять в рамках завершального Х-го туру першого етапу чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги. Друга гра з «Дніпрянкою»...ClipNews.info

БК "Будівельник" розгромив "Кремінь" і вийшов у півфінал Суперліги

КИЇВ. 29березня. УНН. Удругому протистоянні чвертьфіналу Суперліги Парі-Матч баскетболісти столичного Будівельника вдруге обіграли Кремінь, повідомляє УНН зпосиланням насайт будівелів. Зпочатку зустрічі господарі паркету Меридіан практично недозволили гостям...1NEWS

Кияни набрали майже вдвічі більше очок, ніж суперник Київський Будівельник у чвертьфіналі плей-оф Суперліги розтрощив Кремінь. Команда Володимира Коваля вже у першій чверті набрала 39 очок, тим самим, створивши потужний фундамент для успіху у...Znaj.ua

Нинішній сезон баскетбольної Суперліги клуб з Миколаєва завершив на сьомому місці в турнірній таблиці і вилетів в 1/4 фіналу плей-офф, поступившись у впертій боротьбі...Znaj.ua

Гандбол. Ужгородські "Карпати" вирушили на Херсон

30 березня зіграють із місцевими "піраніями" в рамках завершального Х-го туру першого етапу чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги. Обслуговуватимуть матч суддівська пара арбітрів Єськов/Кулачек, делегат ФГУ - Анатолій Міщук.   29 березня матч розпочнеться о 17:00, 30...ClipNews.info

Київський Будівельник розгромив Кремінь в першому матчі чвертьфінальної серії плей-офф Суперліги. Столичний клуб упевнено почав поєдинок і після першої половини мав комфортний відрив від суперника.Znaj.ua

КИЇВ. 27березня. УНН. Упершому поєдинку серії 1/4 фіналу плей-офф Суперліги Парі-Матч лідер регулярного чемпіонату київський Будівельник успорткомплексі Мередіані виграв гру уКремня, передає УНН зпосиланням наФБУ. Господарі, переграючи опонентів угрі один...1NEWS

Львівська «Галичанка» з першого місця вийшла у фінальну частину Суперліги +Відео...zaxid.net

Перемога «Кажанів» над хмельницьким «Новатором» (3:0) дозволила львівській команді достроково вийти у «золотий фінал» чоловічої Суперліги. Гал-info

Южненці стали першим півфіналістом турніру У неділю, 26 березня, відбувся другий матч чвертьфіналу української Суперліги, в якому Хімік обіграв Миколаїв. Другий поєдинок в серії вийшов набагато цікавіше першого. Хоча починалось все за схожим сценарієм -...Znaj.ua

Команди провели два матчі в межах 10-го туру жіночої гандбольної Суперліги. Гал-info

Легіонеру "Шахтаря" знайшли заміну

потрібен "Фенербахче". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Канарки" вважають запити бразильця по зарплаті надто високими. Натомість вони розглядають варіант із поверненням до Суперліги Івеліна Попова, що представляє московський "Спартак".Трансфер планується вже на літо, а узгодити його має новий тренер.Сайт Sportanalytic.com, читай новини...Sportanalytic

"Кажани" знову перемогли "Вінницю" на тай-брейку

Обидві команди вже гарантували собі місце у Золотому фіналі Суперліги. Галичина спортивная

"Канзас" С.Михайлюка не зміг вийти в півфінал плей-офф NCAA

Нагадаємо, чинний чемпіон Суперліги Парі-Матч южненський Хімік завдяки перемозі в гостях над МБК Миколаїв пробився у півфінальну стадію плей-офф чемпіонату.Unn.com.ua

БК "Хімік" став першим півфіналістом Суперліги

Чинний чемпіон Суперліги Парі-Матч южненський Хімік завдяки перемозі в гостях над МБК Миколаїв пробився у півфінальну стадію плей-офф чемпіонату, передає УНН з посиланням...Unn.com.ua