Сумчани

тим часом, баскетбольний клуб «СумДУ» обмінявся перемогами з «Черкаськими мавпами-2» у грі 22 туру чемпіонату України Вищої ліги, дивізіону «Б». Сумчани у гостях обіграли черкащан із рахунком 76:86. Найрезультативнішим у грі виявився Віталій Ігнатченко, на його рахунку 31 очко. У...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

У результаті моніторингу встановлено, що адміністраціями ринків здійснюється недостатній контроль за дотриманням вимог нормативно-правових актів при реалізації продовольчих і непродовольчих товарів. Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

причина такого кольору води – низьке тиску в системі водопостачання. «Проблема виникла не вчора і не сьогодні. Вона існує Запись Сумчани скаржаться на іржаву воду від «Водоканалу» впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Сумські радіопеленгатори - знову найкращі в Україні

У загальнокомандному заліку шостий рік поспіль переможцем стали представники Сумської області. RegioNews-Суми

Сумчани не хочуть обходити (відео) впервые появилась Останні новини Сум. Новости Сумм

Частина парку - на балансі комунального підприємства «Зеленбуд». Підсумки відкритого конкурсу на розробку концепції парку ім. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Її учасники три дні боролися на сумському татамі. На цій універсіаді Кирилу Самотуху довелося підтримувати сумську команду на трибуні. Всесвітня універсіада розпочнеться 19-го серпня у Тайбеї. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Уже на десятій хвилині матчу вперед господарів вивів Дмитро Тарабара. «Не забиваєш - отримуй» - вже за хвилину кияни зрівняли рахунок. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Сумчан запрошують на навчання у сфері публічних закупівель

15 та 16 травня у Сумах відбудеться навчання у сфері публічних закупівель. RegioNews-Суми

Чергове засідання виконавчого комітету Сумської міськради, дата проведення якого було заплановане на сьогодні, викликало резонанс у громадськості. Новости Сумм

Сумчан закликають бути обережними

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення просить сумчан при сильному вітрові бути обережними на вулиці і вдома. RegioNews-Суми

Наступні вихідні будуть напередодні Дня перемоги - 9 травня. Новости Сумм

команди Сумського Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус ім. І. Харитоненка» дістались команди Волинського та Київського військових ліцеїв. Сумчани поступились суперникам: команді Волині з рахунком 1:3 і столиці 0:5. У фіналі, з рахунком 5:2 перемогу святкували футболісти Волинського...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

В турнірній таблиці гродненська команда піднялась на дев'яту сходинку. Від зони плей-офф команду сумчан відділяють два очка. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Сильний фотограф з великим досвідом», - поділився враженнями фотограф Сергій Малюк. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

на 75-й хвилині йому вдався влучний удар. У результаті, після 26-ти турів «нафтовики» йдуть шостими, в їх активі 39 пунктів. Сумчани ж залишаються 16-ми з 22-ма...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини