Суареса

він хоче, щоб його другий сезон в ПСЖ видався більш успішним, ніж перший. 26-річний бразилець хоче, щоб ПСЖ підписав Луїса Суареса з Барси, а форвард Едінсон Кавані покинув клуб, повідомляє tribuna.com. Як відомо, раніше Неймар на тренуванні принизив тренера Бразилії.Чемпион

Неймар хоче бачити Суареса в ПСЖ

змирився з тим, що чемпіони Франції не відпустять його в "Реал", і тепер сподівається переконати керівництво "ПСЖ" купити уругвайця Луїса Суареса, повідомляє Le10 Sport. Найдорожчого футболіста в історії не влаштовує партнерство з Едінсоном Кавані, з яким у нього в минулому...Ua-football

з рахунком 1:2. Перший гол на 7 хвилині у ворота команди Португалії забив головою уругваєць Едінсон Кавані з подачі Луіса Суареса. На 55 хвилині гол у ворота Уругваю забив португалець Пепе. А вже на 62 хвилині Кавані забив другий гол...ICTV

У 3-му турі групи А ЧС-2018 збірна Росії грає проти збірної Уругваю. Уже на 10-й хвилині гри, рахунок розкішним ударом зі штрафного, відкрив Луїс Суарес. Чемпион

У поєдинку другого туру групи A чемпіонату світу-2018 з футболу збірна Уругваю перемогла Саудівську... Експрес

Табарес: У Суареса не йшла гра, але у багатьох великих футболістів бувають провальні матчі

що команду потрібно розглядати як єдиний організм. Не думаю, що хтось грав з меншим бажанням. Що стосується того, що у Суареса не йшла гра, то у багатьох великих футболістів бувають провальні матчі. Мессі, Марадона, Пеле. Ми знаємо його потенціал, тому...Ua-football

ТОП-8 найсексуальніших дружин футболістів. ВІДЕО

Канал 120 ярдів відібрав найчарівніших, хоч це і було неймовірно важко. У цьому списку ви побачите дівчат Ліонеля Мессі, Луїса Суареса, Златана Ібрагімовича, Херарда Піке та інших відомих футболістів.Ua-football

К

Італія-Уругвай (0:1), в ході якого форвард південноамериканців Луїс Суарес вкусив захисника. "Після цього епізоду я кілька разів уже грав проти Суареса, так що все нормально. Це вже в минулому. Він відмінний форвард. Із задоволенням обміняюся з ним футболками, якщо нам...Ua-football

Андрес Іньєста у грі проти Севільї У матчі 30-го туру іспанської Ла Ліги Барселона завдяки голам Суареса на 88-й хвилині та Мессі на 89-й врятувалася від поразки у грі проти Севільї (2:2). За андалузців відзначилися Васкес на...Чемпион

Наполі хоче підписати Дениса Суареса

Хавбек "Барселони" Денис Суарес зацікавив "Наполі". Ua-football

Шедевральные голы Луиса Суареса и Месси.

"Барселона" здобула дуже яскраву перемогу на полі незручного суперника. Особливо яскравими виявилися перший гол Луїса Суареса (в активі уругвайця дубль), а також гол Ліонеля Мессі.Ua-football

Рамос сравнил себя с Пучдемоном

Карлес Пучдемон - Президент праітельства Каталонії в 2016-2017 роках. В кінці 2017 року відсторонений від посади президента за порушення Конституції Іспанії та Ua-football

"Барселона" впливає на трансфер українця

українця цілком і повністю залежить від "Барселони", а саме - від переходу Коутінью.Цього дуже чекає "Наполі", котре хоче отримати Денніса Суареса. І тільки якщо не вдасться, тоді на авансцену вийде Зінченко.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

"Наполі" плюнув на трансфер Зінченка

за номером претендентом для наставника команди Мауріціо Саррі, тому трансфер цілком може не відбутися.Перш за все "Наполі" хоче підписати Денніса Суареса, Саму Кастільєхо або ж Сімоне Верді. Якщо ці переходи проваляться, тоді вже візьмуться за Зінченка.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про...Футбольні трансфери

Наполі підпише Зінченко тільки в разі вильоту з ЛЧ

в груповий раунд Ліги Чемпіонів. У разі якщо "Наполі" пройде "Ніццу" неаполітанці спробують підписати Серхі Кастільехо з "Вільярреала" або Дениса Суареса з "Барселони".Ua-football

Нападник Бетіса Рубен Кастро на правах оренди перейшов в китайський Гуйчжоу Чжичен. Раніше Гуйчжоу Чжичен орендував у Вотфорда Маріо Суареса. 1NEWS

Вингер "Севильи" отказал "Барселоне"

Вингер "Севильи" Витоло отказался переходить в каталонскую "Барселону". Футбольні трансфери

Вінгер "Севільї" відмовив "Барселоні"

Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Дубль Л.Мессі допоміг "Барселоні" обіграти "Валенсію"

За фол на Луїсі Суаресі також був призначений пенальті, який реалізував Ліонель Мессі. Unn.com.ua