Стедіум

АПЛ. Ньюкасл на виїзді здолав Суонсі

Суонсі, "Ліберті Стедіум" Суонсі - Ньюкасл 0:1...Ua-football

Лестер - Челсі 1:2.

Лестер, "Кінг Пауер Стедіум" Головний арбітр: Лі Мейсон Лестер - Челсі 1:2 Голи: Варді (62, пен) - Мората (41), Канте (50)... Лестер, "Кінг...Ua-football

Відродження канонірів?

Лондон, "Емірейтс Стедіум" Арсенал - Борнмут 3:0 Голи: Велбек (6, 50), Ляказетт (27)...Ua-football

Повне знищення.

Відео огляд центральної зустрічі АПЛ 4-го туру до вашої уваги. Манчестер, "Етіхад Стедіум" Ua-football

АПЛ. Тоттенгем розгромив Евертон, Арсенал - Борнмут

Голи: Кейн (28, 46), Еріксен (42) Лестер, "Кінг Пауер Стедіум" Ua-football

Фан-та-сти-ка.

Матч-відкриття 3-го туру АПЛ між "Борнмутом" та "Манчестер Сіті" розпочався із розкішного голу господарів. На 13-й хвилині поєдинку на "Віталіті Стедіум" лівому захиснику "вишеньок" Чарлі Деніелсу вдався потужний і точний удар з гострого кута ще і з-за меж штрафного гостей.Ua-football

АПЛ. Ман Сіті вдома добивається нічиєї із Евертоном

Етіхад Стедіум, Манчестер Голи: Руні (35) - Стерлінг (82) Вилучення: Волкер (44) - Шнайдерлін (88)...Ua-football

АПЛ. Гаддерсфілд вдома перемагає Ньюкасл

Джон Сміт Стедіум, Гаддерсфілд Гаддерсфілд - Ньюкасл 1:0...Ua-football

АПЛ. МЮ на виїзді розбив Суонсі

Ліберті Стедіум, Суонсі Головний арбітр: Джонатан Мосс Суонсі - Манчестер Юнайтед 0:4 Голи: Байї (45), Лукаку (80), Погба (82), Марсьяль (84) Суонсі...Ua-football

Арсенал - Лестер 4:3.

Англійська Прем'єр-ліга. перший тур Лондон. Емірейтс Стедіум "Арсенал" (Лондон) - "Лестер Сіті" 4:3 Голи: Ляказетт 2, Уелбек 45 + 3, Ремсі 83, Жиру 85 - Окадзакі 5...Ua-football

МКЧ. Ювентус перемагає Рому в серії пенальті

Міжнародний кубок чемпіонів Жіллет Стедіум. Фоксборо, Массачусетс Рома - Ювентус 1:1 (4:5 по пен.) Голи: Джеко 74 - Манджукич 29...Ua-football

Футболісти «Мілана» з перших же хвилин продемонстрували серйозний настрій, «баварці» опинилися під потужним пресингом. На 14-й хвилині італійці відкрили... 1NEWS

«Челсі» продав в «Борнмут» захисника Н.Аке

Голландський захисник повернувся на "Віталіті Стедіум", де він провів першу половину минулого сезону на правах оренди. З «Челсі"Аке домігся успіху на молодіжному рівні і в складі...1NEWS

Данія - Німеччина 1:1. Відео голів та огляд матчу

Німеччину від поразки врятував Джошуа Кімміх, якому вдався ефектний удар в падінні через себе. Товариський матч 6 червня. Брондбю. Брондбю Стедіум Данія Німеччина 1:1 Голи: Еріксен 18 Кімміх 88 Данія: Ронноу Ларсен (Соренсен 65), Крістенсен (Занка 46), Вестергаард, Дурмісі Делейні,...Ua-football

В Італії з`явиться своя "Альянц-Арена"

"Ювентус" домовився з великою страховою компанією Allianz про продаж прав на назву стадіону.Повідомляє Футбол газета. Вже з 1 липня "Ювентус Стедіум" отримає назву "Альянц Стедіум". Угода розрахована на 7 років.Відзначимо, що Allianz також володіє правами на назву стадіону "Баварії" і...Футбол газета

Стадіон Ювентуса буде перейменований в Альянц Стедіум

Туринський "Ювентус" продав назву свого домашнього стадіону страхової компанії Allianz, повідомляє офіційний Твіттер італійського клубу. З 1 липня "Ювентус Стедіум" буде перейменовано в "Альянц Стедіум". Контракт розрахований на 7 років. Сума, яку туринці отримають за продаж прав на назву, не...Ua-football

Лестер - Тоттенхем 1:6. Відеоогляд матчу

Стадіон: Кінг Пауер Стедіум (Лестер) Лестер Тоттенхем 1:6...Ua-football

АПЛ. 34-й тур. Перенесений матч. Тоттенхем в гостях декласує Лестер

Стадіон: Кінг Пауер Стедіум (Лестер) Попередження: Олбрайтон (65), Грей (75), Сімпсон (80) - Сіссоко (65)...Ua-football

Екс-тренер "Барселони" Р.Антич вважає "Ювентус" претендентом на перемогу в Лізі чемпіонів

Зустріч відбулася на Ювентус Стедіум і завершилася з рахунком 2:1.Unn.com.ua

фіналу розіграшу зійдуться лідери італійської Серії А і французької Ліги 1 футболісти "Ювентуса" і "Монако", повідомляє Укрінформ. Зустріч на "Ювентус Стедіум", яка розпочнеться о 21.45 за київським часом, покаже телеканал "Футбол 1". У першому матчі на "Луї II"...1NEWS