Стаховський

Українець Сергій Стаховський подолав кваліфікацію і пройшов в основну сітку Ролан Гаррос. Чоловічий тенісний турнір у Парижі, Франція...Чемпион

Українець Сергій Стаховський виграв другий кваліфікаційний поєдинок на 116-му Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу «Ролан Гаррос».Громадське телебачення

Сергій Стаховський вийшов у фінал кваліфікації Відкритого чемпіонату Франції. У другому раунді український тенісист переграв представника США Стефана Козлова.Чемпион

Стаховський вийшов у фінал кваліфікації

Український тенісист Сергій Стаховський пробився до останнього раунду кваліфікації на французькому турнірі серії Великого Шолома. Сьогодні Сергій програв перший сет американцю, але потім зібрався...Sportanalytic

Сергій Стаховський з перемоги стартував у кваліфікації Відкритого чемпіонату Франції. У першому колі український тенісист здобув вольову перемогу над представником Франції Кенні...Чемпион

Молчанов та Стаховський вилетіли у 1/8 фіналу

Доволі невдало проявили себе на турнірі в Узбекистані українці Сергій Стаховський та Денис Молчанов. Стаховський поступився у трьох сетах боснійцю Андіну Шеткічу, а Мочанов - тайцю Джейсону Юнгу.Sportanalytic

Українець Сергій Стаховський пробився у друге коло турніру в Самарканді (Узбекистан). У першому колі він обіграв представника Туреччини Кем Ілкеля у довх сетах.Чемпион

Українські тенісисти перемогли на турнірі в Узбекистані

Українські тенісисти Сергій Стаховський та Денис Молчанов стали переможцями парного турніру в Узбекистані Karshi Challenger.iPress

Стаховський несподівано програв індусу

Український тенісист Сергій Стаховський поступився у чвертьфіналі турніру в Узбекистані. Сергій доволі несподівано програв індусу Бхамбрі, котрий знаходиться значно нижче за нього у світовому...Sportanalytic

Юкі Бамбрі (Індія) Сергій Стаховський (Україна) 6:2, 6:4. Источник: champion.com.ua...1NEWS

Друга ракетка України Сергій Стаховський пробився до чвертьфіналу турніру серії Челленджер, що наразі проходить в Узбекистані. Інший представник України Владислав Манафов не зміг подолати друге...1NEWS

Стаховський - в 1/4 фіналу, поразка Манафова

Лише один українець продовжує виступи на Челленджері в Узбекистані. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сергій Стаховський не без проблем розібрався із єгиптянином Маамуном, тоді як Владислав Манафов програв Шилу з Білорусі.Сергій Стаховський (Україна) - Карім-Мохамед Маамун...Sportanalytic

Cергій Стаховський вийшов у другий раунд турніру серії Челленджер, що наразі проходить в Узбекистані. У стартовому матчі одиночного розряду український тенісист переміг...Чемпион

Сергій Стаховський і Владислав Манафов уже отримали своїх перших суперників.1NEWS

рейтингу ATP Олександр Долгополов залишився першою ракеткою України, але втратив відразу чотири місця. Тепер він займає 97-у сходинку. Водночас, Сергій Стаховський залишився на 96-й позиції, а Ілля Марченко піднявся на 122-у. У парному рейтингу найкращим з українців є Денис Молчанов,...1NEWS

Сергій Стаховський завершив свої виступи на турнірі серії ATP, який наразі проходить у Мюнхені. Українець разом із представником Казахстану Міхаїлом Кукушкіним поступився...1NEWS

У стартовому матчі український тенісист поступився представнику Німеччини Томмі Хаасу. Раніше повідомлялося, що Стаховський повернувся у top-100 рейтингу ATP.1NEWS

розряду WTA Стамбул. Надія Кіченок вийшла у фінал парного розряду Новини 10:00Баскетбол. Пол Пірс завершив кар`єру офіційно 09:57Теніс. Рейтинг АТР: Стаховський повернувся у top-100 09:21Хокей. НХЛ. Анахайм в третій грі здолав Едмонтон, Нешвілл Сент-Луїс 09:02Футбол. Вітесс виграв перший трофей за...1NEWS

Сергій Стаховський не зміг подолати барєр другого раунду грунтового турніру серії ATP 250 в Будапешті.1NEWS