Стара синьйора

Алегрі може подати у відставку із-за ситуації з Бонуччі

Головний тренер Ювентуса вимагає усунути захисника команди Леонардо Бонуччі. Нагадаємо, що під час матчу з Палермо (4:1 ) між наставником Старої Синьйори і Бонуччі стався конфлікт, після якого клуб оштрафував захисника.Алегрі цього було замало і він вирішив не випускати гравця...Новини футболу

Італійський гранд розраховує на іменитого наставника

"Ювентус" підшукав зіркову заміну для Массиміліано Аллегрі.Повідомляє Футбол газета. > За інформацією Football Italia, керівництво "Старої Синьйори" зацікавлене в послугах наставника "Атлетіко" Дієго Сімеоне.У Аллегрі завершується контракт із "Ювентусом" влітку 2018 року і клуб, скоріш за все...Футбол газета

"Севілья" мінімально перемогла "Лестер" у першій грі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

час вже 9 матчів поспіль. Додамо, що в паралельній зустрічі Порту на власному полі поступився туринському Ювентусу 0:2. Голи за стару синьйору забили гравці, що вийшли із заміни Пьяца і Дані Алвес. Португальці починаючи з 27 хвилини грали у меншості...Unn.com.ua

нічиїх. У чемпіонаті Португалії займають другу позицію і відстають від лідируючої лісабонської Бенфіки на один пункт. У останніх пяти матчах Стара Синьйора також здобула пять перемог.Spy-Football

"Ювентус" готовий пролонгувати свого таланта

"Стара Синьйора" не планує розлучатися із Пауло Дібалою. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Серія А. Анонс 24-го туру

головні події для бьянко-нері відбуваються не на футбольному полі. Італійська преса повідомляє, що Массіміліано Алегрі не збирається продовжувати контракт зі Старою Синьйорою і вже цього літа покине Турин. Головний претендент на тренерський пост Юве зараз називають Паулу Соуза.Земля чутками повниться,...Новини футболу

"Ювентус" знайшов заміну Аллегрі

Теперішній наставник туринців в кінці сезону, ймовірно, покине клуб. Повідомляють Футбольні трансфери За інформацією Calciomercato.com, боси "Старої Синьйори" прийняли рішення не продовжувати контракт із Массиміліано Аллегрі.Основним місцем на посаду головного тренера "Юве" вважають Лучано Спалетті із "Роми".Раніше повідомлялося...Футбольні трансфери

"Стара Синьйора" оформив трансфер Ернанеса. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Офіційно: Ернанес перейшов у Хебей Чайна Форчун

Нагадаємо. що вчора футболіст Старої Синьйори Ернанес сам підтвердив відхід зі стану чинного чемпіона Італії. Раніше, перехід в колектив Хебей Чайна Форчун був лише питанням часу...Новини футболу

ЗМІ: Алегрі домовився з Ювентусом про відхід в кінці сезону

Ювентус зібрав всі нагороди в Італії, а в Лізі чемпіонів команда на стадії 1/8 фіналу поступилася мюнхенської Баварії.На даний момент Стара Синьйора впевнено лідирує в чемпіонаті, випереджаючи йде другий Рому на 7 пунктів. Також команда дійшла до півфіналу Кубка країни...Новини футболу

Ювентус на виїзді переграв Кротоні

Завдяки двом м'ячам, забитим у другій половині зустрічі, Стара Синьйора переграла Кротоні й ще більше відірвалася в турнірній таблиці від своїх переслідувачів (2:0).Новини футболу

Ювентус - Інтер.

Змії відносно недавно вже зупиняли туринців на їх шляху до всім можливим і неможливим рекордів: восени 2012-го року нерадзуррі обіграли Стару Синьйору і перервали їх вражаючий результат в сорок дев'ять матчів без поразок. До речі, сталося це в Турині, так...Новини футболу

Ювентус дозаявив на Лігу чемпіонів Ліхтштайнера і Рінкона

зіграти в матчах 1/8 фіналу турніру з "Порту", був внесений захисник Штефан Ліхтштайнер, який не був присутній у вересневій заявці "старої синьйори". Також в список був включений новачок команди півзахисник Томас Рінкон. Виключений із заявки був півзахисник Ернанес, який міг...Ua-football

Бонуччі: "Барселоні" та "Манчестеру Сіті" важко відмовити

Бонуччі Corriere dello Sport.У чемпіонаті Італії "Ювентус" впевнено лідирує і випереджає найближчого переслідувача "Рому" на чотири очки. У Лізі чемпіонів "стара синьйора" в 1/8 фіналу зіграє з "Порту".Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Сассуоло - Ювентус 0:2.

До вашої уваги відеоогляд матчу Сассуоло - Ювентус, які зустрічалися в 22-му турі італійської Серії А. Стара синьйора забезпечила собі необхідний результат ще в першій половині першого тайму. Спочатку простріл з флангу замкнув Ігуаїн, потім ефектну комбінацію розіграли...Ua-football

Ювентус погодив трансфер Толіссо

Півзахисник "Ліона" Корентен Толіссо наступного літа, з високою часткою ймовірності, продовжить кар'єру в "Ювентусі". Повідомляється, що "стара синьйора" вже погодила трансфер 22-річного француза за 40 мільйонів євро, повідомляє Sky Sport Italia. Нагадаємо, що діючий контракт з французьким клубом...Ua-football

Стара Синьйора вийшла в півфінал Кубка Італії. Голи Пауло Дибала і Миралема Пянича у дебюті зустрічі визначили результат матчу . Мілану вдалося відіграти один мяч на початку другого тайму завдяки майстерності Карлоса Баккі. Але відразу після цього арбітр показав Мануелю Локателли другу жовту...Spy-Football

Ювентус - Мілан 2:1.

До вашої уваги відеоогляд матчу Ювентус - Мілан, які зустрічалися у чвертьфіналі Кубка Італії. Стара синьйора "приголомшила" суперника двома голами на початку першого тайму - спочатку відзначився Дібала, потім зі штрафного забив Пьяніч. Мілан зміг прийти...Ua-football

Китайський інвестор в Першій лізі і виліт Реала з Кубка.

У Європі був великий кубковий день. Центральний матч відбувся в Турині, де в чвертьфіналі Кубка Італії зустрічалися "Ювентус" і "Мілан". Стара синьйора зім'яла суперника в першому таймі (голи Дібали і Пьяніча), але россонері не здались і після перерви один м'яч...Ua-football

Офіційно: Марсель підписав Евра

Захисник туринського Ювентуса Патріс Евра продовжить кар'єру на батьківщині. Варто відзначити, що 35-річний фулбек захищав кольори Старої Синьйори з літа 2014 року.Як повідомляє офіційний сайт Марселя, після успішного проходження медогляду Евра поставив свій підпис під трудовим договором, який...Новини футболу