Новости по метке:

Станиславовий

Дізнайтесь про найважливіші події в історії нашого міста, які сталися у 1913-1914 роках. Літопис Станиславова 1913-1914 років appeared first on "Репортер". Івано-франківський портал новин "Репортер"

Дізнайтесь про найважливіші події в історії нашого міста, які сталися у 1912-1913 роках. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Вона була донькою цісаря Франца Йосифа і мала стосунок до Станиславова. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Провалом зацікавився археолог Василь Романець, який зібрав кількох знайомих та розпочав розкопки. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Дізнайтесь про найважливіші події в історії нашого міста, які сталися у 1912 році. Івано-франківський портал новин "Репортер"

12 червня 1993 року газети повідомили, що у Франківську відчинив свої двері перший готель міжнародного класу «Роксоляна» - на три зірки. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Цікаво, а що пропонували туристам, які приїздили до Франківська 50 років тому? Спробуйте вгадати, яка пам'ятка стояла на першому місці. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Дізнайтесь про найважливіші події в історії нашого міста, які сталися у 1912 році. Івано-франківський портал новин "Репортер"

"Школа була державною і безкоштовною. Її обладнали за останнім словом техніки - електрика, каналізація, автономне опалення, чавунні радіатори". Івано-франківський портал новин "Репортер"

Міський голова Руслан Марцінків у коментарях пообіцяв відновити викрадену табличку. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Пікантності ситуації додавало те, що термінатору було лишень 15 років. Івано-франківський портал новин "Репортер"

На рідкісній поштівці бачимо невелику кам'яницю ліворуч. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Дізнайтесь про найважливіші події в історії нашого міста, які сталися у 1912 році. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Книга вийшла накладом 1000 примірників, половину оплатила міська рада Івано-франківський портал новин "Репортер"

У четвер 16 листопада о 18:00 відбудеться презентація книги Івана Бондарева «Легенди австрійського Станиславова» Івано-франківський портал новин "Репортер"

Дізнайтесь про найважливіші події в історії нашого міста, які сталися у 1911 році. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Більшовики церкву ненавиділи. Достатньо згадати вислів Карла Маркса про те, що релігія є опіумом народу, який комуністи зробили ледь не девізом. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Вашій увазі пропонуємо нову сторінку літопису Станиславова. Дізнайтесь про найважливіші події в історії нашого міста, які сталися у 1910-1911 років. Івано-франківський портал новин "Репортер"

На австрійських поштівках з парком часто фігурує великий дерев'яний павільйон. Якщо придивитись, то можна прочитати вивіску - «Ресторація Адольфа Клаара» Івано-франківський портал новин "Репортер"

Чоловік сказав коханій, що невдало вклав кошти та втратив усі заощадження. У відповідь дівчина повідомила, що жебраків їй не треба і повернула перстень... Івано-франківський портал новин "Репортер"

27.10.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий