Спортінг

Прімера. "Бетіс" - "Спортінг" - 0:0

Роман Зозуля не допоміг "Бетісу" здобути домашню перемогу. Sportanalytic

Прімера. "Спортінг" - "Ейбар" - 2:3

Гості зробили гру за перші 23 хвилини. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Чемпіонат Іспанії18 тур"Спортінг" - "Ейбар" - 2:3Голи: Кармона, 9, Касес, 58 - Адріан, 4 (пен), Леон, 21, Луна, 23Сайт Sportanalytic.com, читай новини про...Sportanalytic

"Спортінг" на власному полі прграв "Ейбару" в матчі 18 туру Прімери Про це повідомляє Depo. Голи: Кармона, 9, Касес, 58 - Адріан, 4 (пен.), Леон, 21, Луна, 23 ДеПо

Прімера. "Лас-Пальмас" - "Спортінг" - 1:0

Відкриття сезону здобуло домашню перемогу. Sportanalytic

В матчі іспанського чемпіонату між "Лас-Пальмасом" та хіхонським "Спортінгом" господарі святкували мінімальну перемогу "Лас-Пальмас" - "Спортінг" Х - 1:0 Гол: Ель Жар, 55...ДеПо

Гравці і тренерський штаб лісабонського "Спорітнга" кумедно привітали з різдвяними святами На відео, гравці різних національностей вчать один одного сказати побажання на своїй мові. ДеПо

Спортінг Хіхон - Вільярреал - 1:3 відео голів і огляд матчу

Спортінг Хіхон - Вільярреал - 1:3 відео голів і огляд матчу: Галичина спортивная

Прімера. "Спортінг" - "Вільярреал" - 1:3

"Жовта субмарина" знову починає спливати нагору. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Чемпіонат Іспанії16 тур"Спортінг" - "Вільярреал" - 1:3Голи: Кармона, 89 - Дос Сантос, 12, Сансоне, 19, Пато, 74Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Гранада - Реал Сосьєдад онлайн відео трансляція матчу Прімери Іспанії

Онлайн відео трансляція матчу Прімери Іспанії: Спортінг Хіхон - Вільярреал, початок 17 грудня 2016 року о 14:00.Галичина спортивная

Спортінг Брага - Шахтар - 2:4 відео голів і огляд матчу

Спортінг Брага - Шахтар - 2:4 відео голів і огляд матчу: Галичина спортивная

Спортінг Брага - Шахтар онлайн відео трансляція матчу групового етапу Ліги Європи

Онлайн відео трансляція матчу групового етапу Ліги Європи: Спортінг Брага - Шахтар, початок 08 грудня 2016 року о 18:00.Галичина спортивная

Легія - Спортінг 1:0 Гол: Кошта Гильєрме 30...Ua-football

"Легія" - "Спортінг" - 1:0

Ця перемога дозволила полякам обійти "Спортінг" і вийти до 1/16 фіналу Ліги Європи. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Ліга чемпіонів6 турГрупа F"Легія" - "Спортінг" - 1:0Гол: Гільєрме, 30...Sportanalytic

Реал Мадрид – Спортінг Хіхон - 2:1 відео голів

Реал Мадрид - Спортінг Хіхон - 2:1 відео голів...Галичина спортивная

Матч чемпіонату Іспанії між мадридським "Реалом" та хіхонським "Спортінгом" приніс скромну перемогу господарям "Реал" - "Спортінг" - 2:1 Голи: Роналду, 5 (п), 18 - Кармона, 35...ДеПо

Не зумівши відзначитися у воротах ліссабонського "Спортінга" в Лізі чемпіонів, Криштіану Роналду почав знущання над хіхонським "Спортінгом" у Прімері Сектор. Уже в дебюті матчу Роналду записав на свій рахунок два голи. ДеПо

ВіпїЅпїЅпїЅ :: ЛіпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ. "пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ" - "пїЅпїЅпїЅпїЅ" - 1:2 (ВІпїЅпїЅпїЅ)

Володарі Кубка чемпіонів знову обіграли "Спортінг" в кінцівці матчу.Sportanalytic

Спортінг - Реал 1:2 Голи: Адрієн Сілва 80 (пен.) - Рафаель Варан 29, Карім Бензема 87 Ua-football

Мадридський "Реал" перемагає після першого тайму в матчі проти "Спортінга" Про це повідомляє Depo. На 29-ій хвилині відзначився Варан. ДеПо

Малага – Спортінг Хіхон - 3:2 відео голів

Малага - Спортінг Хіхон - 3:2 відео голів...Галичина спортивная