Новости по метке:

Снятинський

Сучасні очисні споруди отримав снятинський інтернат (відео)

Снятинський психоневрологічний інтернат, де проживає понад 200 чоловік з психічними вадами, цього року отримав сучасну систему очистки каналізаційних стоків. Працюють очисні споруди уже 2 місяці. Досі стоки в неочищеному вигляді витікали у потічок неподалік. На встановлення системи очистки з екологічного...Телерадіокомпанія РАІ

Чоловік розповів, що біля будинку культури в його селі до нього підійшов ззовні знайомий чоловік та зірвав з шиї золотий ланцюжок. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Організована група створила гральний бізнес на території Снятинського та Косівського районів. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Через вибух газу в Снятині загинула пенсіонерка

До снятинської лікарні 24 серпня доставили жінку з опіками тіла, яку лікрі так і не змогли вряувати. Жінці було 84 роки, вона травмувалася вдома. Телерадіокомпанія РАІ

Цього тижня «Репортер» відзначає десятикласника Павла Прокоп'юка - за мужній вчинок, приклад для однолітків і навіть для декого із дорослих. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Цього тижня «Репортер» відзначає десятикласника Павла Прокоп'юка - за мужній вчинок, приклад для однолітків і навіть для декого із дорослих. Івано-франківський портал новин "Репортер"

The post У Снятині наносять дорожню розмітку (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування. Online.ua

Приміщення розташоване в одній із загальноосвітніх шкіл у Снятинському районі. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Підставою для звернення до суду стало неправомірне розпорядження цією ділянкою однією із сільських рад Снятинського району. Івано-франківський портал новин "Репортер"

В Коломийському та Снятинському районах на автодорозі "Стрий-Мамалига" взялись за нанесення дорожньої розмітки та пішохідних переходів. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Водій автомобіля Volkswagen Passat збив хлопця на узбіччі в селі Залуччя Долішнє Снятинського району. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Згідно з обвинувальним актом, саме Шимчук встановив вибуховий пристрій біля входу до господарства потерпілого - наступальну гранату РГД-5. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Діти зі Сходу та Півдня приїхали на відпочинок у Карпати (фото)

На запрошення голови облдержадміністрації Олега Гончарука на відпочинок у Прикарпаття завітали діти із Херсонської та Черкаської областей. Стик

Перше, що кидається в очі вже при вході у будинок-інтернат - вихованці надворі без наставників Івано-франківський портал новин "Репортер"

Померлий був жителем села Хлібичин Снятинського району. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Через сильні снігопади на Івано-Франківщині перебої з електропостачанням

Найбільше від стихії постраждали Тисменицький, Снятинський, Тлумацький та Городенківський райони, поодинокі вимкнення є по всій області.Стик

Аварія зі смертельним наслідком трапилася в селі Тучапи Снятинського району у вечір неділі, 6 листопада. Івано-франківський портал новин "Репортер"

07.11.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий