Новости по метке:

Снятинський

The post Поліція розшукує зниклу мешканку Снятинського району (ФОТО) appeared first on "Репортер". Івано-франківський портал новин "Репортер"

Два навчально-виховні комплекси в селах Красноставці та Вовчківці, а також новозбудований дитячий садок в селі Тулуків. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Через зіткнення двох автівок, ще дві по черзі влетіли у вже биті автомобілі. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Як пройшли вибори у Снятинському районі (відео)

На Прикарпатті відбулися вибори у восьми новостворених об'єднаних територіальних громадах. Чи були порушення права волевиявлення?- стежив Богдан Малецький. Телерадіокомпанія РАІ

На Прикарпатті за минулу добу зареєстрували 7 пожеж, на одній з яких загинули двоє людей. Івано-франківський портал новин "Репортер"

На Прикарпатті виявили тіло 43-річного чоловіка

На Прикарпатті виявили тіло 43-річного чоловіка. В селі Попельники Снятинського р-ну власному господарстві виявлено тіло без ознак життя 43-річного чоловіка. Телерадіокомпанія РАІ

Сучасні очисні споруди отримав снятинський інтернат (відео)

Снятинський психоневрологічний інтернат, де проживає понад 200 чоловік з психічними вадами, цього року отримав сучасну систему очистки каналізаційних стоків. Працюють очисні споруди уже 2 місяці. Досі стоки в неочищеному вигляді витікали у потічок неподалік. На встановлення системи очистки з екологічного...Телерадіокомпанія РАІ

Чоловік розповів, що біля будинку культури в його селі до нього підійшов ззовні знайомий чоловік та зірвав з шиї золотий ланцюжок. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Організована група створила гральний бізнес на території Снятинського та Косівського районів. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Через вибух газу в Снятині загинула пенсіонерка

До снятинської лікарні 24 серпня доставили жінку з опіками тіла, яку лікрі так і не змогли вряувати. Жінці було 84 роки, вона травмувалася вдома. Телерадіокомпанія РАІ

Цього тижня «Репортер» відзначає десятикласника Павла Прокоп'юка - за мужній вчинок, приклад для однолітків і навіть для декого із дорослих. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Цього тижня «Репортер» відзначає десятикласника Павла Прокоп'юка - за мужній вчинок, приклад для однолітків і навіть для декого із дорослих. Івано-франківський портал новин "Репортер"

The post У Снятині наносять дорожню розмітку (фото) appeared first on Версії | новини та розслідування. Online.ua

Приміщення розташоване в одній із загальноосвітніх шкіл у Снятинському районі. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Підставою для звернення до суду стало неправомірне розпорядження цією ділянкою однією із сільських рад Снятинського району. Івано-франківський портал новин "Репортер"

20.06.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий