Словенія

23 серпня ц.р. в Посольстві України в Республіці Словенія відбулося урочисте підняття Державного Прапора України. У церемонії підняття Державного Прапора України взяли участь співробітники дипломатичної установи та представники української...Народна Рада

Визначилися 5 учасників групового турніру Ліги чемпіонів

Сьогодні відбудуться матчі між:"Славія" (Чехія) - АПОЕЛ (Кіпр) - перший матч 0:2"Копенгаген" (Данія) - "Карабах" (Азербайджан) - перший матч 0:1"Стяуа" (Румунія) - "Спортінг" (Португалія) - перший матч 0:0"Ліверпуль" (Англія) - "Хоффенхайм" (Німеччина) - перший матч 2:1"ЦСКА Москва" (Росія) - "Янг...Ваші новини

Ліга чемпіонів: результати усіх матчів вівторка

У вівторок відбулися 5 повторних матчів раунду плей-офф Лги чемпіонівЛіга чемпіонів. Перший матч 5:0 Еспресо TV

ЛЧ. Олімпіакос підтвердив перевагу над Рієкою, Марібор святкує успіх після невдачі в першій грі

спіймав відскік м'яча і завдав сильного і точного удару. "Марібор" втретє у своїй історії пробився до групового етапу Ліги чемпіонів. Словенія. Марібор. Стадіон: "Людскі врт" "Марібор" - "Хапоель" 1:0 Гол: Мітя Вілер 15 Перший матч - 1:2 "Марібор": Ясмін Хандановіч,...Ua-football

Нiцца - Наполi 0:2.

Ніцца. "Алльянц Рів'єра" Попередження: Сері 8, Ліс-Мелу 82 - Кулібалі 84 Головний арбітр: Дамір Скоміна (Словенія) Ua-football

Сьогодні визначаться перші щасливчики плей-офф Ліги чемпіонів

Увечері відбудуться матчі-відповіді останнього попереднього етапу перед основним турніром. Ваші новини

Ліга чемпіонів: розклад матчів та трансляцій вівторка

Сьогодні відбудуться п'ять повторних матчів раунду плей-офф Ліги чемпіонів Перший матч 5:0 21:45 - "Севілья" (Іспанія) "Істанб Високий замок

Прем’єр-міністр Словенії Міро Церар вважає, що графік проведення переговорів між Великої Британією та Євросоюзом щодо Brexit був дуже «оптимістичним». Про це він...1NEWS

Збірна Грузії U-17 перемогла на XIV турнірі пам

Збірна Грузії із перших хвилин зустрічі продемонструвала, що є найсильнішим колективом на поточному Меморіалі. Спорт.ua

1552, Бельгія - 1532, Німеччина - 1498 євро. У Франції - 1498 євро, Великій Британії - 1397, Іспанії - 826, Словенії - 805, Мальті - 736, Греції - 684, Португалії - 650, Естонії - 470, Польщі - 453, Словаччині -...Газета "Наш ДЕНЬ"

Жіноча збірна України U-16 поступилась Бельгії

України не вдалося. Як підсумок, поразка з рахунком 72:94. Свій третій матч на турнірі наші дівчата проведуть 19 серпня проти Словенії. ЄвроБаскет-2017 U-16. Дивізіон В. Жінки Груповий раунд. Другий тур Бельгія — Україна — 94:72 (25:26, 24:19, 27:13, 18:14) Україна:...Спорт.ua

Австрія посилить безпеку на південних кордонах

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Австрії Йоханна Мікль-Ляйтнер у середу повідомила, що Австрія побудує стіну та фортифікаційні споруди біля кордонів зі Словенією, щоб зменшити потік...1NEWS

Відвідувачі таверни на кордоні Словенії і Хорватії можуть насолоджуватися пінтою пива, знаходячись одночасно в двох різних країнах, розділених зеленої лінією на підлозі. Ресторан закладу Kalin...Урядовий Кур'єр

Турнір Баннікова.

У другому турі групи В зійшлися два лідери квартету Словаччина та Словенія. Переможець цього поєдинку виходив до фіналу змагань.Sportgid

16 серпня відбулися чергові матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів На 83-й хвилині вилучений Зута ("Рієка) Голи: Мертенс, 13, Жоржінью, 70 (з пенальті) На 80-й хвилині вилучені Плеа та Козьєлло (обидва "Ніцца) Високий замок

Ліга чемпіонів: результати усіх матчів середи

На 83-й хвилині вилучений Зута ("Рієка) Голи: Мертенс, 13, Жоржінью, 70 (з пенальті) Переможці раунду плей-офф потраплять до групового раунду Ліги чемпіонів, де Україну представлятиме "Шахтар". 15 серпня кривдники киян програли в Берні у першому матчі раунду плей-офф російському ЦСКА.Еспресо TV

Утрехт - Зеніт 1:0.

Раунд плей-офф кваліфікації. Нідерланди. Стадіон: "Галгенвард" Арбітр Славко Вінчіч (Словенія) "Утрехт" (Нідерланди) - "Зеніт" (Росія) 1:0 Ua-football

ЛЄ. Раунд плей-офф кваліфікації.

"Утрехт" (Нідерланди) - "Зеніт" (Росія) 1:0 Попередження: Сеан Клайбер 61, Яссін Аюб 86 Ua-football