Славія

Також компанія, зі слів Вовченка, має намір працювати над новими видами сирної продукції. Агравері

Перший ігровий день Кубку міського голови Рівного з футзалу пройшов без сенсацій. Найбільшу перевагу над суперником здобув один з фаворитів розіграшу Кубку мера 2016 Славія. Телеканал Ритм

команди розпочнуть четвертий тур. Як відомо усі матчі проходять у Спорткомплексі ДЮСШ-4. Ігровий тонус зададуть діючий чемпіон Рівного з футзалу Славія, яка зустрінеться з Північ-Центр. В інших матчах туру зіграють: Дата Час 4 тур...Телеканал Ритм

2 ФК Оленівка (Оленівка) 4 3 0 1 16:6 9 3 Колос (Іванівка) 4 1 2 1 10:9 5 4 Славія (ПочиноСофіївка) 4 1 1 2 9:8 4 5 Динамо (Ляшківка) 4 0 0 4 1:20 0...Тижневик «ЕХО

Після матчів третього туру у Чемпіонаті Рівного з футзалу, лише Славія має стовідсотковий переможний результат. В одноосібні лідери команда вирвалася вже після стартового матчу ігрового дня. В ньому Славія зустрічалася з...Телеканал Ритм

Вже у другому турі змагань між собою зустрілися минулорічний чемпіон Славія та срібний призер Хімік. Щоправда, врятуватися від поразки команда не змогла.Телеканал Ритм

Нагадаємо, що у 2015 Славія в цих змаганнях здобула золоті медалі.Телеканал Ритм

«Шевченкiв край» вдруге став чемпіоном Городищенського району

Цими вихідними визначилися призери чемпіонату Городищенського району по футболу. У другому таймі за гру рукою був призначений одинадцятиметровий у ворота вільшанців. Нова доба

Рівненська Славія в цьому сезоні перервала свою переможну серію, яка загалом тривала майже чотири роки, і склала 38 матчів. Це найдовша переможна...Телеканал Ритм

Футбольний клуб Славія Рівне вчетверте поспіль завоював золоті медалі Чемпіонату Рівненської області з футболу серед команд ветеранів старше 35 років.Телеканал Ритм

турніру, голови Рівненської міської федерації футболу Валерія Гладкова, всі ігри чемпіонату проходитимуть щосуботи у спорткомплексі ДЮСШ-4. Серед учасників минулорічний чемпіон Славія та інші старожили цього турніру, такі як Північ-Центр, Комфорт-Сервіс, Хімік, Рівнегаз, Феміда, Ребелс, Граніт...Телеканал Ритм

За золоті медалі гратимуть незмінний чемпіон останніх років Славія з Рівного та Іква з Млинова. Нагадаємо, що в цьогорічному чемпіонаті області серед ветеранів участь взяли...Телеканал Ритм

Нагадаємо, що у першій півфінальній грі у Млинові Іква також здобула Телеканал Ритм

Футбольний клуб Славія став першим офіційним фіналістом Чемпіонату Рівненської області з футболу серед ветеранів старше 35 років.Телеканал Ритм

Футбольний клуб Славія з Великої Омеляни за три тури до завершення змагань став недосяжним для будь-кого з конкурентів в турнірній таблиці і достроково...Телеканал Ритм

Футбольний клуб Славія у першому півфінальному матчі Чемпіонату Рівненської області серед ветеранів старше 35 років фактично забезпечив собі місце у головному поєдинку турніру.Телеканал Ритм

Чемпіонату Рівненської області з футболу серед ветеранів. До цієї стадії змагань усі команди пробилися зігравши по два чвертьфінальні поєдинки. Лише Славія, після несподіваної нічиєї так само несподівано дізналася, що її суперник радивилівський Сокіл відмовився їхати на матч-відповідь. Тож діючий чемпіон...Телеканал Ритм

холод та морозний вітер супроводжував перший чвертьфінальний матч Чемпіонату Рівненської області з футболу серед ветеранів 35+. Чемпіон останніх років рівненська Славія грала у Радивилові проти тамтешнього Сокола.Телеканал Ритм