Селезньов

Селезньов відзначився дублем у матчі чемпіонату Туреччини

Українець продовжує забивати за нову команду. Голи українця Євгенія Селезньова принесли "Акхісару" перемогу над "Коньяспором" (3:0) в 23-му турі турецької Суперліги. Селезньов відкрив рахунок, замкнувши навіс з лівого флангу, а...Зеркало недели (газета)

Селезньов зробив свій перший дубль за нову команду у Суперлізі (ВІДЕО)

Український нападник Євген Селезньов допоміг "Акхісару" здобути третю поспіль перемогу в чемпіонаті Туреччини. Після переходу взимку із "Карабюкспора" Селезньов вже встиг забити чотири голи у...Sportgid

Шикарний дубль Селезньова в Туреччині

Форвард "Акхісара" Євген Селезньов відзначився вдома голами у ворота "Коньяспора". В рамках Суперліги українець спочатку відкрив рахунок, а потім подвоїв його.Sportanalytic

Селезньов поклав дубль у чемпіонаті Туреччини

Український нападник турецького "Акхісара" Євген Селезньов забив два голи у вчорашньому матчі.Футбольні трансфери

Форвард збірної України оформив дубль у матчі чемпіонату Туреччини

Селезньов провів на полі усі 90 хвилин, а поєдинок завершився з результатом 3:0. Unn.com.ua

Дубль Селезнева помог Акхисар Беледиеспор одержать победу в матче чемпионата Турции

В рамках 23-го туру чемпіонату Туреччини Акхісар Беледієспор зустрічався з Коньяспором. У стартовому складі Акхісару вийшов український нападник Євген Селезньов, поєдинок завершився з рахунком 3:0. Українець відзначився дублем на 15-й і 66-й хвилині відповідно. На даний момент Акхісар Беледієспор йде...Ua-football

Євген Селезньов звернувся до "Шахтаря" перед матчем з "Ромою"

На відео-фрагменті з матчу він ефектно забиває гол у ворота противника. Судити матч "Шахтар" "Рома" буде шотландець Вілльям Коллам. NewWest Media

Селезньов заробив пенальті у матчі проти своєї колишньої команди

Український нападник Євген Селезньов вкотре допоміг "Акхісару" набрати залікові пункти. Цей матч став для Селезньова восьмим у складі "Акхісара" після переходу.Sportanalytic

Селезньов допоміг своїй команді вперше за чотири місяці перемогти в чемпіонаті

У матчі 21-го туру чемпіонату Туреччини "Акхісар Беледієспор", за який виступає Євген Селезньов, приймав "Бурсаспор". Команда українця перемогла 1:0, а сам Євген відіграв 89 хвилин поєдинку. В активі Євгена тепер 7 матчів за...Ua-football

Селезньов відзначився розкішним пасом п

Український нападник Євген Селезньов зробив свою першу гольову передачу за "Акхісар". Селезньов п'ятою переправив м'яч під удар партнеру.Sportanalytic

Селезньов і Кравець зійшлися в кубковій битві в Туреччині (ВІДЕО)

в кубковій грі в Туреччині. Повідомляє Футбол газета. В матчі-відповіді 1\4 фіналу кубку Туреччини "Кайсеріспор" Артема Кравця приймав "Акхісар" Євгена Селезньова.Обидва українців зуміли відзначитися результативними діями. Кравець забив свій перший гол за "Кайсеріспор", а Селезньов зумів віддати ефектну гольову передачу.Футбол газета

Дебютний гол Кравця та елегантний асист Селезньова в чвертьфіналі Кубка Туреччини

цікавим виявився другий чвертьфінальний поєдинок Кубка Туреччини між "Кайсеріспором" та "Акхісаром", за які вступають українські форварди Артем Кравець та Євген Селезньов відповідно. Повідомляють Футбольні трансфери.Перший забив сьогодні свій дебютний гол у складі нової команди, до якої приєднався цієї зими, зрівнявши...Футбольні трансфери

Акхисар Беледиеспор с Селезневым вышел в полуфинал Кубка Турции

Кольори Акхісару захищав форвард Євген Селезньов, а складі клубу з Кайсері вийшов нападник Артем Кравець. В результаті двоматчевого протистояння перемогу здобув Акхісар Беледієспор з рахунком 2:3.Ua-football

рахунок на 36 хвилині у матчі чвертьфіналу Кубка Туреччини проти ФК Акхісар Беледієспор. Додамо, що за Акхісар Беледієспор виступає Євген Селезньов, який розпочав поєдинок зі стартових хвилин та віддав у цьому матчі гольову передачу. Як відомо, раніше Кравець розповів, чому...Чемпион

Суперліга. Гольовий дебют Кравця відкладається, Селезньов і Кучер провели повні матчі

Українські легіонери взяли участь в матчах своїх команд в 20-му турі турецької Суперліги. Євген Селезньов зіграв за основу "Акхісар Беледієспора" в грі з "Касімпашою", але його команда поступилася з рахунком 0:2. Більш успішним вийшов результат...Ua-football

Євген Селезньов з м'ячем у грі проти Кайсеріспора В першому матчі 1/4 Кубку Туреччини Акхісар переміг Кайсеріспорт з рахунком 1:0. Олександр Кучер...Чемпион

Селезньов пояснив зміну клубу

Форвард "Акхісара" Євген Селезньов сказав, чому покинув "Карабюкспор". Йому не подобалось постійна зміна тренерів, а також відсутність завдань на сезон. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Гол Селезньова...Sportanalytic

Селезньов сказав, чи хоче грати за збірну України

Український нападник турецького "Акхісара" Євген Селезньов каже, що наразі не задумується про збірну України.Sportgid

Селезнев: Не видел смысла продолжать в Карабюкспоре свою карьеру

Форвард Євген Селезньов розповів про причини відходу з Карабюкспора. Дивіться також: Селезньов врятував свою команду від поразки.Ua-football