Севілья

поштовх арбітра. У підсумку Олімпіакос у матчі поступився команді Аполлон Смірніс 0:1. Раніше Марін виступав за Боруссію Менхенгладбах, Вердер, Челсі, Севілью, Андерлехт, Трабзонспор і збірну Німеччини. Нагадаємо, Чигринський став чемпіоном Греції в складі АЕКа.ICTV

Вальверде Перед фіналом Кубка Іспанії у ЗМІ пролунала інформація, що наставника Барселони Ернесто Вальверде звільнять у разі поразки. Барселона знищила Севілью 5:0, але головний тренер вважає, що з ним повелися негарно та незадоволений недовірою з боку керівництва клубу. В свою...Чемпион

– 4:1 Рома – Барселона – 3:0 Ліверпуль – Манчестер Сіті – 3:0 Манчестер Сіті – Ліверпуль 1:2 4/11 квітня Севілья – Баварія – 1:2 Баварія – Севілья – 0:0 Ювентус – Реал – 0:3 Реал – Ювентус – 1:3...ICTV

Феєричний тріумф "Барселони" в фіналі кубка Короля

Каталонська "Барселона" каменя на камені не залишила від "Севільї" в фіналі кубка Іспанії. Пропонуємо вам переглянути найкращі світлини з поєдинку за кубок Короля. "Барселона" знищила "Севілью" у фіналі...Sportanalytic

дозволило вирішити загадку, пов'язану з походженням скарбу з Карамболо - дивного збору древніх золотих виробів, виявленого в трьох кілометрах від Севільї в 1958 році (так званий скарб Атлантиди).Западная информационная корпорация

Легенда "Барси" піде геть

Батько півзахисника "Барселони" Андреса Іньєсти Хосе Анто після перемоги в фіналі Кубка Іспанії над "Севільєю" (5:0) прокоментував майбутнє сина."Йому належить прийняти важке рішення. І якщо він вирішить піти, до цього рішення потрібно поставитися з повагою.Я...Футбольні трансфери

Легенда "Барси" ось-ось вирішить своє майбутнє

Півзахисник "Барселони" Андрес Іньєста прокоментував перемогу над "Севільєю" (5:0) у фіналі Кубка Іспанії і заявив, що прийме рішення про те, чи варто продовжувати кар'єру, на наступному тижні."Я оголошу...Футбольні трансфери

Львівські Карпати намагаються задовольняти своїх уболівальників якісним футболом. Усьому свій час", - цитує Бойчишина сайт Карпат. Нагадаємо, що Карпати хочуть викупити контракт хавбека Севільї. Чемпион

Колумбійська зіронька Карпат знову забиває ефектний гол в Чемпіонаті України

"Карпат" Хорхе Карраскаль настільки впевнено заграв після зимової перерви, що львівський клуб всерйоз думає над тим, щоб викупити колумбійця у "Севільї". На тижні якраз зявлялась інформація про те, що за умовами договору оренди, якщо "Карпати" захочуть придбати гравця, то їм...Ua-football

«Барселона» стала володарем Кубку Іспанії (Кубок Короля). А загалом футбольна команда за свою історію 30 разів виборювали зазначений Кубок. АСПІ

Півзахисник Севільї Стівен Н'Зонзі відзначився необдуманим вчинком після поразки від Барселони у фіналі Кубка Іспанії з рахунком 0:5. По завершенні матчу французький...24 канал

"Барселона" обіграла "Севілью" у фіналі Кубка Іспанії.Гал-info

Суарес: Це не перекриває того, що трапилося в Римі, але все одно важливо

Все було добре для нас, і робота команди принесла плоди. Другий фінальний гол Іньєсти і розгроми Севільї. У чемпіонаті багато матчів, і Кубок теж все хочуть виграти.Ua-football

"Барселона" красиво здобула Кубок Іспанії

Каталонська "Барселона" у фіналі Кубка Короля розгромила "Севілью" - 5:0. Повідомляє Футбол газета. Це перший трофей Лео Мессі і Ко цього сезону. Сам ж аргентинець став першим гравцем...Футбол газета

"Барселона" в тридцятий раз став володарем Кубку Іспанії

Фінальний матч Кубка Іспанії між Барселоною і Севільєю завершився розгромною перемогою каталонського клубу, інформує УНН з посиланням на сайти команд.Розпочали розгром андалузців Суарес і Мессі, які відзначилися на...Unn.com.ua

Видеообзор матча триумфального для Барсы финала Кубка Испании

"Барселона" впевнено здолала у фіналі Кубка Іспанії "Севілью", вигравши тридцятий трофей подібного розливу. До вашої уваги відеоогляд матчу фіналу Кубка Іспанії "Севілья" "Барселона".Ua-football

Барселона не мала проблем у фінальному поєдинку Кубка Іспанії проти Севільї і вчетверте поспіль виграла трофей. Барселона та Севілья зустрілись на Ванда Метрополітано у фіналі Кубка Короля 2017/2018. Вже з перших...24 канал

Барселона стала переможцем Кубка Іспанії сезону 2017/2018. У фіналі каталонці на своєму полі не залишили шансів Севільї - 5:0. Відзначимо, що ця перемога в Кубку стала 30-ю для гранатових. Як відомо, Барселона виграла у Валенсії в півфіналі...Чемпион

"Барселона" знищила "Севілью" у фіналі

Каталонська "Барселона" здобула свій перший трофей у цьому сезоні. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Підопічні Вальверде знищили у фінальному матчі Кубка Короля "Севілью", відвантаживши у їхні ворота п'ять м'ячів без відповіді. Кубок ІспаніїФінал"Барселона" - "Севілья" - 5:0Голи: Суарес, 14, 40, Мессі, 31,...Sportanalytic