Севлюші

Футболісти виноградівського "Севлюша" зазнали поразки

У підсумку двох таймів перемогли середнянці з рахунком 4:1. Нагадаємо, виноградівський "Севлюш" став володарем Кубку ліги Закарпаття з футболу. Голос Карпат

Юнацький Кубок Ліги Закарпаття з футболу здобули ужгородці

ФК Севлюш отримав памятний диплом, а ужгородці красень-кубок. Нагадаємо, виноградівський "Севлюш" став володарем Кубку ліги Закарпаття з футболу. Голос Карпат

Виноградівський "Севлюш" став володарем Кубку ліги Закарпаття з футболу

Нагадаємо, опубліковано кращі моменти матчу футбольних клубів "Севлюш" та "Поляна". Голос Карпат

Завтра відбудеться фінал Кубку ліги Закарпаття з футболу

Завтра, 10 вересня (неділя), в Мукачеві відбудеться фінал Кубка Ліги. У матчі зійдуться ФК "Севлюш" та "Середнє". Нагадаємо, опубліковано кращі моменти матчу футбольних клубів "Севлюш" та "Поляна". Голос Карпат

Опубліковано кращі моменти матчу футбольних клубів "Севлюш" та "Поляна" / ВІДЕО

Відео оприлюднили на каналі ФК "Севлюш" в Ютубі. Нагадаємо, футболісти виноградівського "Севлюша" розгромили "Поляну". Голос Карпат

У фіналі Кубка ліги ФФЗ гратимуть "Ужгород" і "Севлюш". Перенесена гра 3 туру принесла впевнену перемогу господарям. Закарпаття онлайн

"Тисянські нанотехнології": як у Виноградові дороги "ремонтують" / ФОТОФАКТ

В мережі дивують "латанню" доріг в районному центрі. Нагадаємо, в результаті негоди посеред вулиці Виноградова з'явилося "море". Голос Карпат

Футбольні підсумки: виноградівський "Севлюш" вилетів з Кубку України / ВІДЕО

У випуску програми «Поза грою» журналісти проаналізували домашній матч закарпатських футболістів. Окрім цього у 9-му випуску футбольної програми Поза грою Ви побачите: Голос Карпат

Виноградівський "Севлюш" "всуху" програв "Миколаєву"

В матчі чемпіонату Кубку України футболісти виноградівської команди програли вдома, не забивши жодного голу. Голос Карпат

Кубок Украины среди аматоров.

Результаты ответных матчей предварительного раунда: "Севлюш" Sportgid

Виноградів 5 років тому: у мережі нагадали про красу міста під Чорною горою / ВІДЕО

Наше місто Виноградів from OLAG production studio on Vimeo. Нагадаємо, в мережі показали вечірній Виноградів із Чорної гори. Голос Карпат

Вниманию читателей предлагаем расписание поединков предварительного раунда, а также судейские назначения. Винница. Стадион "Химик""Агро-Астра" (Немировский Sportgid

Виноградівський "Севлюш" програв футболістам з Ужгородщини

Середнє сьогодні відбувся матч між ФК "Середнє" та "Севлюш". Матч розпочався сьогодні, 27 серпня 2017 року, в Середньому. Голос Карпат

Закарпатцы провалили первый тайм и рисковали попрощаться с надеждами на продолжение борьбы. Однако в концовке Sportgid

В Невицькому на Ужгородщині розвивають спортивну інфраструктуру / ВІДЕО

До здорового способу життя залучають дітей в Невицькому на Ужгородщині. Голос Карпат

Еще три матча будут сыграны сегодня, 24 августа. Sportgid

Футболісти виноградівського "Севлюша" невдало зіграли проти "Миколаєва"

Сьогодні відбувся матч між командами "Миколаїв" та "Севлюш". Нагадаємо, виноградівський "Севлюш" показав клас на виїзді в Ужгороді. Голос Карпат

Виноградівський "Севлюш" показав клас на виїзді в Ужгороді

Зокрема воротаря суперника турбував усе той же Матвій Бобаль. Отож основні події розгорнулися після перерви, а фактично під завісу другого тайму. Голос Карпат

Чемпіонат Закарпаття з футболу: сьогодні "Севлюш" зустрінеться з "Ужгородом" / АНОНС

Склад команд та досвід тренерів обіцяють побачити видовищну та цікаву гру. Нагадаємо, раніше Минай та Севлюш зіграли внічию у 7-му турі чемпіонату Закарпаття. Голос Карпат