Айтор Каранка залишив посаду головного тренера клубу Мідлсбро. Стів Егнью, який працював у якості помічника головного тренера, буде тимчасово керувати командою. Чемпион

Попередження: Вествуд (40), Хаддлстоун (53), Барнс (71) Попередження: Гібсон (35), Ов'єдо (77) Чемпион

Свонсі - Лестер Сіті - 2:0 відео голів і огляд матчу

Свонсі - Лестер Сіті - 2:0 відео голів і огляд матчу: Галичина спортивная

Бернлі - Челсі онлайн відео трансляція матчу Прем

Онлайн відео трансляція матчу Прем'єр-ліги Англії: Свонсі - Лестер Сіті, початок 12 лютого 2017 року о 18:00. Галичина спортивная

Чемпіонат Англії-2016/17 з футболу Матчі 24-го туру Лестер - Манчестер Юнайтед 18:00 Чемпион

Манчестер Сіті - Свонсі онлайн відео трансляція матчу Прем

Онлайн відео трансляція матчу Прем'єр-ліги Англії: Лестер Сіті - МЮ, початок 05 лютого 2017 року о 18:00. Галичина спортивная

Останнім клубом 38-річного англійця був американський Нью-Йорк. Раніше повідомлялося, що Лемпард може повернутися в Челсі. Чемпион

Арсенал - Вотфорд 1:2 (2-й тайм) Борнмут - Крістал Пелас 0:1 (2-й тайм) Свонсі - Саутгемптон 2:1 (2-й тайм) Сандерленд - Тоттенгем 0:0 (2-й тайм) Ліверпуль - Челсі 1:1 (2-й тайм) Чемпион

Ліверпуль - Свонсі 2:3 (0:0) Попередження: Клаван (36), Фер (90) Сток Сіті - Манчестер Юнайтед 17:00 Чемпион

"Ліверпуль" несподівано поступився "Свонсі" у 22 турі АПЛ Про це повідомляє Depo. Голи: Фірсіно, 55, 69 - Льоренте, 48, 52, Сігурдссон, 74 ДеПо

В матчі АПЛ між "Ліверпулем" та "Свонсі" гості сенсаційно ведуть в рахунку 2:0 Сектор, дублем у складі "Свонсі" відзначився іспанський форвард Фернандо Льоренте. ДеПо

Манчестер Сіті – Тоттенгем онлайн відео трансляція матчу Прем

Онлайн відео трансляція матчу Прем'єр-ліги Англії: Манчестер Сіті - Тоттенгем, початок 21 січня 2017 року о 19:30. Галичина спортивная

Лестер Сіті – Челсі - 0:3 відео голів і огляд матчу

Лестер Сіті - Челсі - 0:3 відео голів і огляд матчу: Галичина спортивная

В 21 турі Англійської Прем'єр-ліги відбулося ще шість матчів Голи: Фегулі, 68, Керролл, 79, Лансіні, 86 "Халл Сіті" - "Борнмут" - 3:1 "Сандерленд" - "Сток Сіті" - 1:3 Голи: Дефо, 40 - Арнаутовіч, 15, 22, Крауч, 34 ДеПо

Нападник лондонського "Арсенала" Олів'є Жиру відзначився голом у матчі АПЛ проти "Свонсі" Сектор, зробивши рахунок 1:0 на користь гостей з Лондону, Жиру забив вже у 5-у поспіль матчі "Арсенала". ДеПо

"Кристал Пелас" - "Свонсі" 1:2Голи: Моусон, 42; "Сток Сіті" - "Уотфорд" 2:0 Голи: Шоукросс, 45; Попередження: Діуф, 19), Дукур (76). ДеПо

Свонсі офіційно оголосив про призначення на посаду головного тренера Пола Клемента. Раніше була інформація, що Свонсі звільнив тренера через три місяці після призначення. Чемпион

Сектор з посиланням на офіційний сайт "Баварії". "Пол був вірним і професійним тренером в "Баварії". ДеПо

Колишній півзахисник Манчестер Юнайтед Райян Гіггз є головним кандидатом на посаду наставника Свонсі. У найближчі дні керівництво клубу має намір провести з валлійцем переговори. Чемпион