Свонс

Моурінью готовий зіграти за МЮ

Думаю, зіграють Ерік і Дейлі, вони приголомшливо провели матч з "Манчестер Сіті". Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

Чемпіонат Англії-2016/17 з футболу Матчі 34-го туру Борнмут - Мідлсбро 17:00 Халл Сіті - Вотфорд 17:00 Свонсі - Сток Сіті 17:00 Вест Гем - Евертон 17:00 Чемпион

Тоттенгем Борнмут 4:0 (2:0) Голи: 1:0 Дембеле (16), 2:0 Сон Хин Мін (19), 3:0 Кейн (48), 4:0 Янссен (90) Тоттенгем: Льоріс, Алдервейрелд, Девіс, Вокер, Вертонген, Еріксен (Янссен, 87), Дембеле, Дайєр, Аллі (Сіссоко, 84), Сон Хин Мін, Кейн (Ваньяма, 79) Борнмут:...1NEWS

Тренеру АПЛ поставили ультиматум

Найближчим часом Англію може покинути ще один іноземний спеціаліст. Від зони вильоту їх віддаляє всього 5 очок. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Чемпіонат Англії-2016/17 з футболу Тоттенгем - Вотфорд 14:30 Сток Сіті - Ліверпуль 17:00 Вест Бромвіч - Саутгемптон 17:00 Вест Гем - Свонсі 17:00 Манчестер Сіті - Халл Сіті 17:00 Чемпион

АПЛ. "Тоттенхем" вириває неймовірну перемогу над "Свонсі", "Челсі" вдруге в сезоні обігрує "Сіті"

"Ліверпуль" вкотре довів, що ігри з середняками АПЛ йому дають значно важче, ніж з лідерами. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Попередження: Клукас (19), Клейтон (21), Ндіайє (85) Попередження: Ромеу (71), Соареш (79), Бентеке (88) Чемпион

Чемпіонат Англії сезон 2016/2017 Свонсі - Мідлсбро 0:0 Cвонсі: Фабіанськи, Фернандес, Ольссон, Нотон, Моусон, Керролл, Корк, Сігурдссон, Фер, Нарсінг, Айю Чемпион

Айтор Каранка залишив посаду головного тренера клубу Мідлсбро. Стів Егнью, який працював у якості помічника головного тренера, буде тимчасово керувати командою. Чемпион

Евертон - Вест Бромвіч 3:0 (2:0) Чемпион

Попередження: Вествуд (40), Хаддлстоун (53), Барнс (71) Попередження: Гібсон (35), Ов'єдо (77) Чемпион

Свонсі – Лестер Сіті - 2:0 відео голів і огляд матчу

Свонсі - Лестер Сіті - 2:0 відео голів і огляд матчу: Галичина спортивная

Свонсі – Лестер Сіті онлайн відео трансляція матчу Прем

Онлайн відео трансляція матчу Прем'єр-ліги Англії: Свонсі - Лестер Сіті, початок 12 лютого 2017 року о 18:00. Галичина спортивная

Чемпіонат Англії-2016/17 з футболу Матчі 24-го туру Лестер - Манчестер Юнайтед 18:00 Чемпион

Лестер Сіті – МЮ онлайн відео трансляція матчу Прем

Онлайн відео трансляція матчу Прем'єр-ліги Англії: Лестер Сіті - МЮ, початок 05 лютого 2017 року о 18:00. Галичина спортивная

Останнім клубом 38-річного англійця був американський Нью-Йорк. Раніше повідомлялося, що Лемпард може повернутися в Челсі. Чемпион

Арсенал - Вотфорд 1:2 (2-й тайм) Борнмут - Крістал Пелас 0:1 (2-й тайм) Свонсі - Саутгемптон 2:1 (2-й тайм) Сандерленд - Тоттенгем 0:0 (2-й тайм) Ліверпуль - Челсі 1:1 (2-й тайм) Чемпион

Ліверпуль - Свонсі 2:3 (0:0) Попередження: Клаван (36), Фер (90) Сток Сіті - Манчестер Юнайтед 17:00 Чемпион

"Ліверпуль" несподівано поступився "Свонсі" у 22 турі АПЛ Про це повідомляє Depo. Голи: Фірсіно, 55, 69 - Льоренте, 48, 52, Сігурдссон, 74 ДеПо

В матчі АПЛ між "Ліверпулем" та "Свонсі" гості сенсаційно ведуть в рахунку 2:0 Сектор, дублем у складі "Свонсі" відзначився іспанський форвард Фернандо Льоренте. ДеПо