Рівнянка

Бронзовою призеркою Чемпіонату України фінішувала львів'янка Юлія Коростильова Юлія з результатом 203,7 очка. Все

Сьогодні жіноча команда БК "Рівне" на власному майданчику проведе перший чвертьфінальний матч розіграшу Кубка України з баскетболу. Володар путівки до наступного раунду турніру визначиться за сумою двох матчів. В кулуарах

БК «Рівне» прийме вдома лідера клубного жіночого баскетболу України

Сьогодні у Рівному відбудеться перший матч 1/4 фіналу Кубка України з баскетболу серед жіночих команд. Телеканал Ритм

Рівненська фрістайлістка Ольга Полюк зайняла дев'яте місце на етапі Кубка світу з фрістайлу в лижній акробатиці, що проходить в американському Дір-Веллі. ОГО.ua

Рівнянка в десятці кращих на Кубку Світу в США

Вона була єдиною українкою на змаганнях. Днями в Дір-Веллі (США) фінішував черговий етап Кубку Світу з фрістайлу.Рівнянка Ольга Полюк успішно кваліфікувалася у фінал. Там вона виконала стрибок високої складності із "глибоким" приземленням, за що судді знизили оцінки.ОГО.ua

Про жахливу історію розповіла рівнянка Ліана Диновська Радіо Трек

Господарки майданчика вели в рахунку увесь матч, а рівнянки наздоганяли суперниць. Найрезультативнішою в нашій команді стала Вікторія Касаткіна 21 очко, у Вікторії Шматової - 17. Все

Кореспондент Радіо Трек побувала у прифронтовій зоні і поділилася враженнями від цього Радіо Трек

Рівнянка стала переможцем четвертого етапу "Смартфонів п'ять вагонів", що тривала з 15.11.2017 до 31.12.2017 для клієнтів-власників карток Mastercard, які подорожували залізничним транспортом. ЧаРівне.info

Юна ді-джей із Рівного може увійти до Книги рекордів України

Про це повідомляє начальник управління культури і туризму Рівного Тарас Максименко на своїй сторінці у Facebook. Press-Центр

У Рівному 14 січня у "Сталевій Горі" під час Дитячої дискотеки експерти Національного Реєстру Рекордів України будуть фіксувати національне досягнення маленької рівнянки Dj Crystal Girl у категорії "Наймолодший ді-джей в Україні". ЧаРівне.info

Рівнянка Ірина Федорась придбала двокімнатну квартиру на проспекті Миру у Рівному лише у грудні. Втім, ще до свят стінами у квартирі почала текти вода. Зараз в оселі вже облущилися стіни та стеля. В кулуарах