Рейк'явік

Геотермальна енергія при виділенні тепла утворює суміш двоокису вуглецю, сірководню та водню. 1NEWS

Как Исландия разгромила Косово.

матчі проти збірної Косова, здолавши аутсайдера з рахунком 2:0. Прогрес цієї команди продовжується. Нижче відеоогляд матчу ісландців з косоварами. Ісландія. Рейк'явік. Стадіон: Лаугардалсвеллур Ісландія - Косово 2:0 Голи: Гілфі Тор Сігурдссон 40, Йоханн Гудмундссон 68...Ua-football

Сборная Исландии вновь творит чудеса на футбольном поле

Ісландія. Рейк'явік. Стадіон: Лаугардалсвеллур Ісландія - Косово 2:0 Голи: Гілфі Тор Сігурдссон 40, Йоханн Гудмундссон 68 Ісландія: Ханнес Халлдорсон, Біркір Мар Севарссон...Ua-football

Шанси збірної України на ЧС-2018: інтрига з Хорватією та диво у Рейк

За яких умов збірна України може потрапити на Чемпіонат світу-2018, на що варто розраховувати після поєдинку з Хорватією, та як на українську збірну можуть вплинути результати інших матчів. Громадське телебачення

Вже через кілька годин "Партія реформ" закликала якнайшвидше провести … 1NEWS

Вже через кілька годин "Партія реформ" закликала якнайшвидше провести нові дострокові вибори. Європейська правда

Сплячий вулкан.

про різницю в системі підготовки національних команд, а також про їхні успіхи у відборі і безпосередньо на Євро-2016. Поїздка в Рейк'явік дозволила не тільки на власні очі побачити поєдинок збірних України та Ісландії, а й дізнатися, чим живуть футбольні клуби...Ua-football

Герої АТО вперше побачили місто Рейк'явік Соломія Вітвіцька та три учасники проекту “Переможці” Анатолій Горбенко, Руслан Мураєв, паралімпієць Андрій Демчук відвідали столицю Ісландії місто Рейк’явік в...1NEWS

Шевченко: Моя команда не гратиме в примітивний футбол

Ми як відставали від першого місця на два очки, так і відстаємо. Не можу назвати її провальною, всі наші принципи команда витримувала, але б Ua-football

Збірна України їхала в Ісландію за перемогою - Шевченко

Головний тренер збірної не вважає тактику на минулий матч помилковою. "Чи їхала збірна України в Ісландію за нічиєю? Зеркало недели (газета)

Ми бачили Рейк

Київ аеропорт Кефлавік Рейкявік матч збірної і назад. Переліт тривав близько 5 годин і ось вона, Ісландія. Ua-football

Повний випуск «Профутбол» за 10 вересня 2017 року

Чому зникають професійні команди з футбольної карти України. Журналісти ПроФутболу вирішили розібратися чому українські професійні футбольні клуби знімаються з чемпіонатів різного рівня. Sportgid

ЧС-2018.

До вашої уваги фоторепортаж матчу між збірними Ісландії та України в рамках кваліфікації до ЧС-2018. Україна без шансів програла в ІсландіїДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЧС-2018. Україна - Ісландія - 0:2 (ВІДЕО)Ці та інші Sportgid

Несенюк: Вихід Коваленка означав, що збірна гратиме практично удесятьох

Наявність у цьому складі Коваленка означала, що наша команда гратиме практично удесятьох. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Football-ukraine.com

Стоит отметить, что Исландия ещё ни разу не обыгрывала сборную Украину. Газета «БИЗНЕС»

Збірна Ісландії обіграла Україну в матчі відбіркового турніру ЧС-2018

Наша команда мала невелику перевагу в першому таймі, але не зуміла реалізувати її. Погляд

Ісландія - Україна: підопічні Шевченка програли у важливому матчі

Незадовго суперник забив і другий м'яч у ворота збірної України. Нагадаємо, що 2 вересня збірна України обіграла збірну Ракурс

Степаненко: Кожен розуміє свою провину

До перерви гра була рівною, часом, ми навіть перегравали суперника. Хорвати програли, Туреччина та Ісландія в наступному турі зіграють між собою. Ua-football