Макларен не може наздогнати Мерседеса, Феррарі і Ред Булла. Ua-football

Післямова

Вже по завершенні перегонів «срібні стріли» визнали свою помилку. Спорт.ua

Формула 1. Неочікувана перемога Ріккардо в Китаї

відбувся третій етап сезону в Формули 1. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. В гонці в Китаї несподівану перемогу здобув австралійський пілот команди "Ред Булл" Даніель Ріккардо.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Формула-1. Гран-прі Китаю. Повна гонка (ВІДЕО)Пропонуємо вам переглянути найкращі світлини з того поєдинку.Сайт Sportanalytic.com, читай...Sportanalytic

Перемогу в гонці здобув представник "Ред Булла" Даніель Ріккардо.Новини Полтавщини

Пілот Ред Булл Даніель Ріккардо став переможцем гонки Гран-прі Китаю. Чинний чемпіон світу Льюїс Хемілтон завершив гонку на четвертому місці.ICTV

Третій етап ЧС з Формули-1: Ріккардо виграв Гран-прі Китаю

Переможцем став пілот команди "Ред Булл" австралієць Даніель Ріккардо. Чинний чемпіон Льюїс Гемілтон з "Мерседеса" фінішував четвертим.День

Міжнародному автодромі Shanghai завершилася гонка етапу чемпіонату світу з автоспорту в класі машин "Формула-1", де перемогу здобув Даніель Ріккардо з "Ред Булл", - УНІАН.Гал-info

Общий зачет Феттель опережает Хэмилтона на 9 очков

2. Льюис Хэмилтон (Мерседес) - 45 3. Валттери Боттас (Мерседес) - 40 3. Ред Булл - 55...Спорт.ua

Формула-1: пілот "Ред Булла" Ріккардо виграв Гран-прі Китаю

Пілот "Ред Булла" Даніель Ріккардо в блискучому стилі оформив перемогу на етапі Формули-1 в Китаї. Австралійський гонщик стартував шостим, проте зумів виграти китайський...Зеркало недели (газета)

Даніель Ріккардо 15 квітня у Шанхаї відбулася гонка Формули 1. Перемогу в ній здобув гонщик Ред Булла Даніель Ріккардо, другим фінішував Валтеррі Боттас на Мерседесі, а замкнув трійку Кімі Райкконен на Феррарі. Нагадаємо, що Феттель виграв Гран...Чемпион

Гран-при Китая.

Гонщик "Ред Булл" Даниэль Риккардо стал победителем гонки Гран-при Китая. Действующий чемпион мира Льюис Хэмилтон завершил гонку на четвёртом месте. 5. Макс Ферстаппен...Телеграф

Феттель бере поул в Китаї, за ним - Райкконен та Боттас

("Мерседес").Результати:1. Себастьян Феттель ("Феррарі") - 1.31,0952. Кімі Райкконен ("Феррарі") +0,0873. Валттері Боттас ("Мерседес") +0,5304. Льюїс Хемілтон ("Мерседес") +0,5805. Макс Ферстаппен ("Ред Булл") +0,7016. Даніель Ріккардо ("Ред Булл") +1,8537. Ніко Хюлькенберг ("Рено") +1,4378. Серхіо Перес ("Форс Індія") +1,6639. Карлос Сайнс ("Рено")...Sportanalytic

1.32,1717 1.31,914 «Ред Булл» «Форс-Индия» «Торо Россо» Tribuna.com

A turbo failure in FP3 leaves @danielricciardo and @redbullracing fuming #ChineseGP #Formula1 #F1 Публикация от FORMULA 1® (@f1) 13 Апр 2018 в 9:53 PDT Tribuna.com

по команде Кими Райкконена, а ставший третьим Валттери Боттас на Мерседесе проиграл свыше семи десятых. Стоит также отметить, что пилот Ред Булл Даниэль Риккардо досрочно завершил тренировку из-за проблем с мотором. Формула-1. Гран-при Китая. Третья тренировка 1. Себастьян Феттель (Феррари)...Tribuna.com

"Баварія" оголосила ім

Примітно, що у цьому сезоні Ковач керує ФК Айнтрахт із Франкфурта. Раніше спеціаліст тренував збірну Хорватії та був помічником ФК Ред Булл Зальцбург. Додамо також, колишній футболіст збірної Хорватії виступав за Баварію з 2001 по 2003 рік, відігравши в цілому...Unn.com.ua

Хемілтон: На цій трасі все досить просто

хоча тут Піреллі і переступили через один щабель з ультрасофтом. Феррарі, як мені здається, все одно дуже швидка. Так як Ред Булл були швидкі на довгій дистанції. Проте, радує те, що попереду йде щільна боротьба. Я вважаю, що ця траса...Ua-football

Зальцбург встановив рекорд Ліги Європи, забивши 3 голи за 247 секунд

Австрійський "Ред Булл" стає однією з головних сенсацій поточного сезону в єврокубках.Ta4ki.net

Головний тренер римського «Лаціо» Сімоне Індзагі (на фото) прокоментував поразку від австрійського клубу «Ред Булл Зальцбурга» (1:4) в матчі-відповіді 1/4 фіналу футбольної Ліги Європи УЄФА сезону-17/18. Западная информационная корпорация

Зальцбург встановив рекорд Ліги Європи

Ред Булл Зальцбург розгромив Лаціо в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи і вийшов до півфіналу. - OptaFranz (@OptaFranz) 12 квітня 2018 р. Раніше повідомлялося, що визначилися учасники 1/2 фіналу Ліги Європи-2017/18 Ua-football