Регулярний чемпіонат

БК "Монако" продовжив контракт із С.Гладирем

С.Гладир набирав у середньому 9,8 очка, 3,4 підбирання та 2,4 передачі за матч. Примітно, що у минулому сезоні "Монако" виграли регулярний чемпіонат Франції, але поступилися вже у першому колі плей-оф. Також клуб став бронзовим призером першого в історії розіграшу Ліги...Unn.com.ua

Ігор МОСКВИЧОВ: «Тренерське чемпіонство - більш відповідальне»

вважаю, всі вісім команд, які вийшли до плей-офф, могли стати переможцями чемпіонату. І це — незважаючи на те, що в регулярному чемпіонаті жодного разу не програв «ХІТ». Але, повторюсь, усі учасники плей-офф були фактично рівними за класом, і кожен з...Спорт.ua

Дніпро та Хімік будуть сіяними при жеребкуванні Кубка Європи

які визначать 11 учасників наступного етапу відбору. До них приєднаються ще 9 учасників, які визначать 10 команд, що потраплять в регулярний чемпіонат Кубка Європи ФІБА. Також до регулярного чемпіонату Кубка Європи ФІБА потраплять 22 учасника кваліфікаційних раундів Ліги чемпіонів ФІБА.Спорт.ua

Перша ліга-2017/2018.

Залишать лігу чотири гірших команди регулярного чемпіонату. До кінця весни також заплановані стикові матчі за вихід до УПЛ.Ua-football

Двоє американських захисників продовжили контракти з "Будівельником"

результативні передачі в середньому за 26,7 хвилини на паркеті. Натомість Б.Філдс приєднався до "Будівельнику" в лютому, вже ближче до завершення регулярного чемпіонату. Американець здорово допоміг клубові в плей-оф і став одним з головних героїв фіналу проти "Хіміка". У 14 матчах...Unn.com.ua

Нові угоди розраховані на один сезон, повідомляє прес-служба столичного клубу. Нагадаємо, Дугат був визнаний найціннішим гравцем Суперліги. У 34 матчах регулярного чемпіонату і плей-офф він набирав в середньому 14,9 очок, 3,8 підбирань і 4,3 передачі за 26,7 хвилин. Філдс в...1NEWS

виступав за Донбас. Бабинець минулий сезон відіграв у двох командах — Донбасі та Білому Барсі. У минулоому сезоні Арлан виграв регулярний чемпіонат Казахстану і дійшов до півфіналу в плей-офф....1NEWS

Спаринг. "Карпати" - АЕК (Афіни, Греція): анонс матчу

у новому сезоні АЕК зможе замахнутися на серйозні цілі. За підсумками грецької Суперліги зразка 2016/2017 років «жовто-чорні» фінішували четвертими у регулярному чемпіонаті, а у плей-оф здобули перемогу (завоювали срібні медалі), тим самим вирвали путівку до Ліги чемпіонів (де можуть зустрітися,...Галичина спортивная

"Сіяні" команди грають перший матч проти переможця попереднього раунда на виїзді. Чемпион

України також подавали Дніпро, Черкаські Мавпи і БіПА. Останні дві команди були відсіяні через недостатню місткість залів. Крім того, в регулярний чемпіонат Кубку Європи ФІБА потрапить Будівельник, якщо не пройде кваліфікацію Ліги чемпіонів ФИБА.Чемпион

Треба бачити.

виконав ще один стандарт метрів з 28. Єдиний аргумент суперника гол колумбійця Ріваса, який відбувся після ідеального пасу Кака. МЛС. Регулярний чемпіонат Орландо Сіті Торонто 1:3 Голи: Рівас 63 Алтідор 18, Джовінко 46, Джовінко 65...Ua-football

Менеджер "Левів": "Наших гравців називали кіборгами "

Керівники усіх команд зрозуміли, що при попередньому керівництві розвитку цього виду спорту в Україні не буде. Не зарано було молодій команді грати проти найсильніших команд України? Галичина спортивная

Визначено процедуру жеребкування баскетбольної Ліги чемпіонів

Нантерр (Франція), Орландіна (Італія), Роса Радом (Польща), Телеком (Німеччина) Сіяні команди грають перший матч проти переможця попереднього раунда на виїзді. Регулярний чемпіонат АЕК (Греція), Аріс (Греція), Монако (Франція), Банвіт (Туреччина), Остенде (Бельгія), Бешикташ (Туреччина), Німбурк (Чехія), Динамо Сассарі (Італія), Елан...Спорт.ua

«Кремінь» анонсував підсилення команди

Баскетболісти «Кременя» у складі БК «Панета Баскетбол» стали переможцями регулярного чемпіонату Кубка Корбана — традиційного аматорського турніру під відкритим небом. Під керівництвом чемпіона України Дмитра Забірченка «Планета Баскетбол» виграла усі матчі...Кременчугский Телеграф

Двократного олімпійського чемпіона К.Пола обміняли в БК "Х

що останні 6 сезонів К.Пол виступав за "Кліпперс" разом із іншими зірковими гравцями - Блейком Гріффіном та Деандре Джорданом. У регулярному чемпіонаті 2016/17 в середньому за матч 32-річний американець набирав 18,1 очка, робив 5 підбирань, 2 перехоплення і 9,2 результативні...Unn.com.ua

"Будівельник" виступить у кваліфікації баскетбольної Ліги чемпіонів

чинний чемпіон київський Будівельник, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФБУ.Кияни сіяними стартуватимуть у другому кваліфікаційному раунді. Для виходу в регулярний чемпіонат Будівельнику необхідно буде здолати суперника в другій кваліфікації, а потім перемогти наступного в третьому відбірковому раунді в статусі...Unn.com.ua

ліги. Івано-Франківське Прикарпаття заявлятиметься на сезон 5-го липня. А вже 9-го липня підопічні Володимира Ковалюка візьмуть старт в Кубку України. Регулярний чемпіонат планують розпочати 15-го липня. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Свято футболу в Опришівцях: майстри ФК Прикарпаття зіграють проти аматорів The post...Online.ua

Велика турнірна таблиця чемпіонатів України (1993 - 2017)

і всього за два сезони в еліті піднявся вже на 32-е місце! Дебютанти Екстра-ліги - київський "ХІТ", який став переможцем регулярного чемпіонату, але в підсумку залишився без нагород. - очки, набрані командами, перераховані за новою системою - 3 бали за...Галичина спортивная

"Чикаго Буллс" обміняли олімпійського чемпіона Дж.

Дж.Батлера, до "Міннесоти" відправився 16-й пік, який "вовки" вже витратили на центрового "Крейтона" Джастіна Петтона. Зазначимо, що 27-річний Дж.Батлер в регулярному чемпіонаті 2016/17 набирав в середньому за гру 23,9 очка, робив 6,2 підбору, 5,5 передач і 1,9 перехоплення. Натомість З.Лавін...Unn.com.ua

К.Макдевіда визнано найкращим хокеїстом регулярного сезону НХЛ

Форвард "Едмонтон Ойлерс" Коннор Макдевід став володарем "Харт Трофі", який присуджується найціннішому гравцеві регулярного чемпіонату НХЛ (сезон 2016/17) за підсумками голосування журналістів, передає УНН з посиланням на сайт НХЛ. 20-річний канадець отримав 147 перших місць...Unn.com.ua