Метки новостей

Рапід

Віденський суд посадив на 18 місяців тюрми футбольного вболівальника австрійського клубу "Рапід" Еспресо TV

Сьогодні Монако і ПСЖ розіграють Суперкубок Франції

Сьогодні у Франції матчем за Суперкубок країни починається новий внутрішній сезон. Ua-football

Нагадаємо, наприкінці травня 2017 року керівництво Зеніта звільнило Луческу. Чемпион

У Львові нагородили переможців Міжнародного шахового фестивалю

Міжнародний шаховий фестиваль Кубок Львова 2017 тривав із 3 по 9 травня. Високий замок

505 шахістів виборюватимуть Кубок Львова

У Львівській міськраді повідомили сьогодні напередодні: У Львові триває Міжнародний шаховий фестиваль Кубок Львова 2017. Щоденний Львів

У Львові триває Міжнародний шаховий фестиваль

У Львові триває Міжнародний шаховий фестиваль Кубок Львова 2017. Галичина спортивная

До участі допускаються всі бажаючі шахісти Рівненської та інших областей. Реєстрація учасників 9 травня до 10.50 год. Змагання проводяться за швейцарською системою в 9 турів. Все

Місце проведення: Донецький обласний шаховий клуб ім. Момота, м. Краматорськ, Далее... Деловой Славянск

Олександр Бортник виграв Меморіал В.Чабаненка з рапіду, що пройшов у Кишиневі. Проте, додаткові показники залишили українця третім. Чемпион

Українська шахістка посіла друге місце на чемпіонаті світу

Українська шахістка Анна Музичук у фіналі чемпіонату світу з класичних шахів поступилася китаянці Тань Чжуньї й стала срібним призером першості. Українка програла в другій партії чорними після нічиєї білими в першій партії рапіду. Ракурс

Музичук зіграла внічию у четвертій партії фіналу ЧС з шахів

Українка Ганна Музичук і китаянка Тан Жонгуй завершили партію внічию. Раніше Ганна Музичук стала чемпіонкою світу у рапіді і бліці. Зеркало недели (газета)

Музичук програла другу партію фіналу ЧС з шахів

Українка Ганна Музичук грала чорними і поступилася китаянці Тан Жонгуй. Раніше Ганна Музичук стала чемпіонкою світу у рапіді і бліці. Зеркало недели (газета)

Музичук завершила внічию першу партію фіналу ЧС з шахів

Українка Ганна Музичук і китаянка Тан Жонгуй не визначили переможця. Раніше Ганна Музичук стала чемпіонкою світу у рапіді і бліці. Зеркало недели (газета)

Українка Музичук вийшла у фінал чемпіонату світу з шахів

Напередодні українка виграла чорними фігурами, створивши собі пристойний заділ. Znaj.ua

Терренс Бойд змінив РБ Лейпциг на Дармштадт

Про це повідомляє офіційний сайт "Дармштадта". Контракт з гравцем підписаний до літа 2018 року. Ua-football

Львівський призер Європи з рапіду в шахи навчився грати швидше, ніж говорити

Як виявилося, інтелектуальною грою Тимур захопився у два роки. Тимур часто їздить на змагання, часто міряється силами з дорослими. Галичина спортивная

Львівський призер Європи з рапіду в шахи навчився грати швидше, ніж говорити +Відео zaxid.net

Марія Музичук не захотіла летіти в Катар на чемпіонат світу зі швидких шахів за власні кошти

На цих же змаганнях чемпіоном світу з рапіду став відомий львівський гросмейстер Василь Іванчук. Галичина спортивная

Марія Музичук відмовилась їхати на чемпіонат світу з шахів до Ірану

Українська шахістка Марія Музичук розповіла в інтерв'ю чому пропустить чемпіонат світу в Ірані. Галичина спортивная