Рапід

Херсонець сенсаційно здобув бронзу чемпіонату Франції з рапіду

Українці виграли "золото" і "бронзу" чемпіонату Франції! Вінницький гросмейстер Сергій Федорчук став переможцем відкритого чемпіонату Франції з рапіду, що відбувався в Орсе. ПІК-Південна Інформаційна Компанія

Фото з сайта xsport.ua Гросмейстер з Вінниці Сергій Федорчук став переможцем відкритого чемпіонату Франції з рапіду, що відбувався в Орсе. На третьому місці опинився ще один українець - майстер Єгор Богданов з Херсона (10 очок). UATV

Понад 50 осіб було затримано після матчу четвертого дивізіону чемпіонату Румунії між "Стяуа" і "Рапідом" (1:3) через заворушення Молодой буковинец

Музичук з початкових раундів захопила лідерство та зуміла втримати його до кінця змагань. Газета "Наш ДЕНЬ"

Скільки грошей заплатили грузини Анні Музичук за два призові місця

Українка Музичук за свою бронзу отримала від організаторів 750 євро. Зате вже у рапіді призові не були такими мізерними. Там загальний призовий фонд становив 14 тисяч 500 євро. Галичина спортивная

Петц стала срібною призеркою, Сочко - бронзовою. У 2016 році Анна Музичук стала переможницею чемпіонату світу із рапіду та бліцу. MediaStar

Львівська шахістка Анна Музичук стала чемпіонкою Європи з бліцу

Здобувши 10 очок у 13 турах, Анна Музичок стала чемпіонкою Європи з бліцу. Петц стала срібною призеркою, Сочко бронзовою. 1news.info

У Тбілісі українка здобула дві нагороди на чемпіонаті Європи з бліцу і рапіду Експрес

Анна Музичук перемогла в ЧЄ зі швидких шахів у бліці

Зі здобуттям престижної нагороди нашу шахістку привітав Президент Петро Порошенко. Українка Анна Музичук стала чемпіонкою Європи з бліцу. Ваші новини

Українська шахістка Анна Музичук стала чемпіонкою Європи з бліцу

Українська шахістка Анна Музичук стала чемпіонкою Європи з бліцу та посіла третє місце у рапіді. iPress

Українка Ганна Музичук стала чемпіонкою Європи з блискавичних шахів

Українська шахістка Ганна Музичук стала чемпіонкою Європи блискавичних (бліц) шахів та посіла третє місце зі швидких (рапід) шахів. Громадське телебачення

шахів в Тбілісі. Музичук стала бронзовим призером турніру, випередивши іншу українку Ганну Ушеніну за додатковими показниками Чемпіонат Європи Тбілісі, Грузія Рапід Жінки Турнірне становище 1. Елізабет Петц (Німеччина) - 8 2. Анастасія Боднарук (Росія) - 8 3. Анна Музичук (Україна)...Чемпион

У 2019 буде представлена??абсолютно нова Skoda Rapid. Автомобильные новости

Михайленко: Ми заслужено перемогли

Мало що суперник міг зробити біля наших воріт, фактично ми обидва голи зробили собі самі. Що взагалі скажете по стажерам на цьому зборі? Ua-football

СК Дніпро-1 - Рапід (Бухарест, Румунія) 3:2. Огляд матчу і відео голів

СК "Дніпро-1" - "Рапід" (Бухарест, Румунія) 3:2 Голи: Супряга (14), Чегурко (34), Зайков (73) - Нікулае (18,52)...Ua-football

Товариський матч. Дніпро-1 – Рапід (Румунія) 3:2. Перший пішов

11 лютого. Контрольний матч. Сіде. Футбольний комплекс "Ред Стар". 15.30. СК "Дніпро-1" – "Рапід" (Бухарест, Румунія) 3:2 Голи: Супряга 14, Чегурко 34, Зайков 73 – Нікулае 18, 52 СК "Дніпро-1": 1 тайм: Бабічин, Сафронов...Sportgid

СК Дніпро-1 перемагає румунську команду

СК "Дніпро-1" "Рапід" (Бухарест, Румунія) 3:2 СК "Дніпро-1": 1 тайм: 41. Бабічин, 3.Сафронов, 71. Польовий, 4.Кравченко (кап), 18. Передистий, 9.Кірєєв, 14. Литвиненко, 7.Войцеховський...Ua-football

Сестри Музичук виграли турнір в Іспанії

Сестри Музичук Сестри Музичук стали переможницями одноденного рапід-турніру «Women Chess Stars», який пройшов в Іспанії. Sportgid

Українська шахістка Анна Музичук встановила рекорд в українському сегменті Facebook. Цікаво, що публікацію Музичук написала англійською мовою. Чемпион