Рапід

Василь Іванчук та Анна Музичук перемогли на Королівському турнірі з шахів в Румунії

Нагадаємо, шахістка Анна Музичук виграла чемпіонат Європи зі швидких шахів, що проходив у Монако. Галичина спортивная

Українські шахісти Василь Іванчук і Анна Музичук перемогли у чоловічих і жіночих змаганнях з рапіду на міжнародному турнірі 11 Kings Tournament Romgaz. Гал-info

Гросмейстери зі Львова перемогли на рапід-турнірі

Про це повідомили сьогодні, 28 листопада, в інтернет-виданні Чемпіон. Щоденний Львів

Раніше стало відомо, що діюча чемпіонка світу з рапіду і бліцу серед жінок українка Анна Музичук пропустить змагання в Саудівській Аравії. Чемпион

Уникальные цифры поражения Динамо в Албании

Поразка "Динамо" від "Скендербеу" не позбавила киян першого місця в турнірній таблиці групи. Поразка від "Скендербеу" стала для "Динамо" 40-ю невдачею на груп Ua-football

У четвертому дивізіоні Румунії Академія Рапід завдала нищівної поразки Венусу з рахунком 26:1.УКРОП

Анна Музичук відмовилась їхати на чемпіонат світу в Саудівську Аравію

Цікаво, де організують наступний жіночий чемпіонат світу з шахів? Галичина спортивная

Абайя - довга традиційна арабська жіноча сукня з рукавами. Високий замок

Шахістка Музичук не поїде на чемпіонат світу до Саудівської Аравії

"Чемпіонати світу з бліцу і рапіду пройдуть в кінці року в Саудівській Аравії. Цікаво, де будуть організовані наступні чемпіонати світу серед жінок? Unn.com.ua

Про це шахістка повідомила на своїй сторінці у Фейсбук. Гал-info

Українська шахістка Анна Музичук пропустить чемпіонат світу із швидких шахів у Саудівський Аравії. "Чемпіонати світу з бліцу і рапіду пройдуть в кінці року в Саудівській Аравії. Чемпион

Трійку кращих замкнула ще одна росіянка Олександра … 1NEWS

Анна Музичук cтала чемпіонкою Європи зі швидких шахів

За інформацією прес-служби Львівської ОДА, Анна не програла. 032.ua — сайт города Львова

Австрія мінімально перемагає Молдову

Австрії складно було знайти мотивацію на гру з Молдовою. Відбір було безславно програний, і піднятися вище четвертого місця шансів не було. Ua-football

Коробов здобув подвійну перемогу на шахових змаганнях у Люксембургу

Наш співвітчизник здобув відразу перемоги в двох видах - бліці і рапіді. 1NEWS

Тайм-дослідниця проаналізувала ритм і час в Черкасах

Час в Черкасах можна порівняти з річкою. Усе обумовлено часом пробудження міста - 8-9 ранку. Дістатися з одного кінця міста в інший можна протягом години. Про Все

На перехресті Смілянської-Шевченка ускладнився рух через ДТП

На перехресті вулиць Смілянська - бульвар Шевченка сталася аварія. Нині через аварію на дорозі ускладнено рух. Про Все

До участі допускаються всі бажаючі шахісти Рівненської та інших областей. Змагання проводяться за швейцарською системою в 9 турів. Нагородження переможців здійснюватиметься за рахунок Федерації шахів міста Рівного. Все

Віденський суд посадив на 18 місяців тюрми футбольного вболівальника австрійського клубу "Рапід" Еспресо TV