Рапід

Львівський призер Європи з рапіду в шахи навчився грати швидше, ніж говорити

Як виявилося, інтелектуальною грою Тимур захопився у два роки. Тимур часто їздить на змагання, часто міряється силами з дорослими. Галичина спортивная

Львівський призер Європи з рапіду в шахи навчився грати швидше, ніж говорити +Відео zaxid.net

Марія Музичук не захотіла летіти в Катар на чемпіонат світу зі швидких шахів за власні кошти

На цих же змаганнях чемпіоном світу з рапіду став відомий львівський гросмейстер Василь Іванчук. Галичина спортивная

Марія Музичук відмовилась їхати на чемпіонат світу з шахів до Ірану

Українська шахістка Марія Музичук розповіла в інтерв'ю чому пропустить чемпіонат світу в Ірані. Галичина спортивная

Мария Музычук пропустила ЧМ по быстрым шахматам из-за нехватки средств

Чемпіонка світу зі швидких шахів Анна Музичук розповіла чому її сестра Марія пропустила змагання в Катарі. - У Досі не грала твоя сестра Марія. Чи легше тобі грати на турнірах, коли сестра поруч? Спорт.ua

Анна МУЗИЧУК: «До повного щастя бракує чемпіонства у класичних шахах»

Звісно, була дуже рада, оскільки вдалося здобути максимальний результат. Якщо б потрібно було грати на перемогу, я б це робила. Спорт.ua

Тріумфальним виступом стриянки Анни Музичук завершилися чемпіонати світу з швидких шахів серед жінок. Гал-info

Львів

Львів'янка Анна Музичук виграла чемпіонат світу з бліцу, який проходить в місті Доха, Катар. Слід відзначити, що в 2014 році Анна Музичук вже вигравала чемпіонат світу з бліцу. Галичина спортивная

Українка Музичук виграла другий поспіль титул чемпіонки світу з шахів

Українська шахістка Ганна Музичук за кілька днів завоювала дві світові корони. Зеркало недели (газета)

Також в Катарі чемпіоном світу з рапіду став Василь Іванчук. Відзначимо, що в 2014 році Анна Музичук вже вигравала чемпіонат світу з бліцу. ДеПо

Українець Іванчук знову переміг чемпіона світу з шахів

Перемога над Карлсеном дозволила українському шахісту зберегти шанси на успіх в усьому турнірі. Нагадаємо, раніше Іванчук переміг Карлсена в "рапіді", де українець здобув чемпіонство. ДеПо

гросмейстерів. В одному з видів програми рапіді серед чоловіків золото здобув Василь Іванчук, а в жінок найвищу нагороду Ганна Музичук. Рапід це різновид шахів зі скороченим контролем часу, коли кожному шахістові дають на всі ходи партії не більш як 60...Урядовий Кур'єр

Чому Україна тепер найсильніша шахова держава світу

одному з видів програми рапіді - серед чоловіків золото здобув Василь Іванчук, а у жінок найвищу нагороду отримала Ганна Музичук. Рапід це різновид шахів зі скороченим контролем часу, коли кожному шахісту дається на усі ходи партії не більше 60 хвилин.Еспресо TV

Українець Іванчук обіграв чемпіона світу з шахів Карлсена

Протистояння шахістів відбувалось у рамках 7-го туру турніру. Ваші новини

Анна Музичук лідирує на чемпіонаті світу з швидких шахів

Серед чоловіків лідерство теж захопив українець - харків'янин Антон Коробов. Результати решти львів'ян після першого дня змагань: Галичина спортивная

Рапід - Атлетік 1:1 Голи: Жоелінтон 72 - Енрік Саборіт 84 Ua-football

Група F. Рапід і Атлетик переможця не виявили

Австрійці та іспанці розійшлися миром (1:1), а матч між Сассуоло і Генком не відбувся. Рапід — Атлетік 1:1Голи: Жоелинтон, 72 — Саборит, 84Рапід: Кнофлач — Хофманн, Зоннляйтнер, Вобер — Ауер, Граховац, Дибон (Шауб, 69), Малишек...Новини футболу

ВіпїЅпїЅпїЅ :: ЛіпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ. "пїЅпїЅпїЅпїЅ" - "пїЅпїЅпїЅпїЅ" - 1:0 (ВІпїЅпїЅпїЅ)

Перемога дозволила "Генку" достроково вийти у плей-офф. Ліга Європи5 турГрупа F"Генк" - "Рапід" - 1:0Гол: Кареліс, 11...Sportanalytic

Генк - Рапід 1:0 Гол: Ніколаос Кареліс 11...Ua-football

ЛЕ. Група F. Адуріс забив 5 голів Генку, Рапід рятується в Італії

Байлі, Посуело, Ндиди, Буффель (Троссар, 75), Сушич – Саматта (Карелис, 83)Попередження: Ітурраспе – Сушич, Настич, Коллі, Посуело, Ндиди Сассуоло – Рапід Відень 2:2Голи: Дефрель, 34, Пеллегріні, 45+3 – Йелич, 85, Квилитая, 90Сассуоло: Консільї – Пол Лирола, Гаццола, Ачерби, Пелуза, Аджапонг...Новини футболу