Призовий фонд

ракетка України Олександр Долгополов впевнено стартував в основній сітці великого тенісного турніру ATP Masters -1000 Western&Southern Open в Цинциннаті з призовим фондом $5 млн. У першому колі киянин здобув блискучу перемогу над південноафриканцем Кевіном Андерсоном, який займає 27-у сходинку в...Високий замок

У Франківську відбудеться фестиваль весільно-ресторанної музики

програми ведучих; – частування учасників фестивалю. Участь у фестивалі – безкоштовна, інформує Галка. Переможці конкурсів будуть нагороджені призами та дипломами. Призовий фонд – 40 тисяч гривень. Реєстрація учасниківпо e-mail: uprkult@ukr.net або за тел: (0342)75-05-91 ІваноФранкіівськфестивальвесільноресторанної музики...Франківчани

місця склали понад $1 млн. Аудиторія цьогорічного турніру під час фінального бою склала 4,7 млн??осіб. У порівнянні з минулорічним призовий фонд збільшився на $4 млн. Загалом він склав рекордні $24,7 млн - 25% від загального бюджету The International 2017.Еспресо TV

Цуренко блискуче пробилася до другого раунду великого тенісного турніру WTA Premier 5 Western & Southern Open в Цинциннаті (США) із призовим фондом 2,8 млн доларів. У першому колі киянка здобула вольову перемогу над знаменитою росіянкою Анастасією Павлюченковою. Наша співвітчизниця ефектно...Високий замок

парного розряду на представницькому турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier 5 Western & Southern Open в Цинциннаті (США) з призовим фондом $2,54 млн. У стартовому поєдинку, який тривав 1 годину 40 хвилин, Гьоргес і Савчук обіграли у понеділок американсько-словацький...1NEWS

ІV Всеукраїнський фестиваль хіп-хопу та брейк-дансу пройде в Дендропарку

Про це йдеться на офіційному сайті парку, передає "Акула". Призовий фонд фестивалю складає 5000 грн.медиапортал "Акула"

Знай наших: Світоліна перемогла у престижному турнірі

сьогодні, тринадцятого серпня 2017 року, стало відомо про те, що Світоліна стала переможницею тенісного турніру WTA, який відбувався у Торонто. Призовий фонд змагання було встановлено на відмітці два мільйони сімсот тисяч доларів. Фінальну гру спортсменка провела з колишньою першою ракеткою...Replyua

Світоліна виграла турнір WTA Rogers Cup у Торонто

світової класифікації Еліна Світоліна стала переможницею представницького турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) Premier 5 Rogers Cup у Торонто (Канада) із призовим фондом $2,43 мільйони.iPress

Світоліна завоювала титул і стала 4-ю ракеткою світу!

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла турнір у Канаді з призовим фондом 2,43 млн доларів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. У фіналі наша гордість розгромила суперницю з Данії у двох сетах.Еліна Світоліна (Україна) -...Sportanalytic

Стаховський повернувся у топ-100 рейтингу ATP

Українець виграв тенісний турнір в Словенії. Український тенісист Сергій Стаховський став чемпіоном словенського хардового "челленджера" з призовим фондом?43,000. У напруженому фінальному поєдинку українець переграв суперника з Італії Маттео Берреттині– 6:7 (4), 7:6 (6), 6:3. Завоювавши перше чемпіонство...Зеркало недели (газета)

Стаховський виграв перший титул у році

Український тенісист Сергій Стаховський виграв турнір у Словенії з призовим фондом 42 тисячі євро. У фіналі Сергій здобув вольову перемогу над своїм італійським суперником, зумівши переламати хід поєдинку.Sportanalytic

Друга ракетка чоловічого тенісу України Сергій Стаховський успішно завершив фінальний поєдинок одиночного розряду турніру челленджер з призовим фондом у 43 тис. євро, який проходив у Порторожі (Словенія), передає кореспондент УНН.1NEWS

Турнір Paladins Global Series з призовим фондом у 350 тис доларів для всіх бажаючих

не тільки щоб утримати нинішніх гравців, а й щоб зацікавити багатьох нових, студія Hi-Rez проводитиме Paladins Global Series — масштабний турнір по своїй відеогрі, призовий фонд якого складе 350 тис доларів. У турнірі зможуть взяти участь всі бажаючі, які зможуть об’єднатися в одну команду...Pingvin.pro

5-й номер світової класифікації Еліна Світоліна пробилася до 1/2 фіналу престижного турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) у Торонто (Канада) із призовим фондом $2,43 млн.Гал-info

Стаховський став фіналістом тенісного турніру в Словенії

КИЇВ. 12 серпня. УНН. Український тенісист Сергій Стаховський вийшов у фінал челленджера ATP з призовим фондом 43 тис. євро, який проходить у Порторожі (Словенія), повідомляє УНН з посиланням на Тенісний портал України. У півфінальному матчі киянин...Unn.com.ua

У Черкасах відбудеться шаховий турнір за швейцарською системою

у турнірі приймаються за адресою шахового клубу "Дебют" або за тел. 050-072-64-46 (Тимофій Бодров). Турнірний благодійний внесок становить 20 гривень. Призовий фонд - 5 тисяч гривень. Адреса: ШК "Дебют" ПНЗ БМЦ ЧМР (м. Черкаси, вул. Благовісна...Про Все

Львівська міська рада проводить Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію спортивного комплексу у житловому масиві Сихів

заявку на участь у конкурсі, заповнивши реєстраційну форму на сайті. Термін реєстрації – 8 вересня, термін подачі – 20 жовтня. Призовий фонд становить: І місце – 90 тис грн, ІІ місце – 60 тис грн, ІІІ місце – 30 тис...Львівська міська рада

Ольга Савчук вийшла до другого раунду змагань у парному розряді турніру WTA Premier 5 Rogers Cup у Торонто (Канада) з призовим фондом $2,43 млн. У стартовому поєдинку Ольга разом Юлією Гергес з Німеччини перемогла сьомих сіяних австралійок Ешлі Барті та...1NEWS

«Для міста важливо, щоб кожна дитина, яка навчається в школі, мала повагу до трудових професій, мала навики військової підготовки і вміння надавати медичну допомогу», - А. Садовий

тис грн на відновлення тиру. Школа взяла участь у конкурсі обласних освітніх проектів по відновленню тирів і стала переможцем з призовим фондом 150 тис грн. Роботивиконані. У 2016 році за кошти з поточного ремонту проведено ремонт харчоблоку та посудомийки на...Львівська міська рада

міста; конкурси; розважальні програми ведучих; частування учасників фестивалю. Участь у фестивалі – безкоштовна. Переможці конкурсів будуть нагороджені призами та дипломами. Призовий фонд складає 40 тисяч гривень. Реєстрація учасників через  e-mail: uprkult@ukr.net або за тел: (0342)...Стик