Новости по метке:

Петруни

У турнірі взяли участь 226 спортсменів, які представили 34 країни. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Каже, дуже багато уваги до нього після Паралімпіади. Дзеркало Коломиї

Паралімпієць з Франківщини Василь Петрунів розповів усе про Ріо

Каже, дуже багато уваги до нього після Паралімпіади. Але потім тренера знайшли, і Василь вернувся в настільний теніс. Галичина спортивная

Каже, дуже багато уваги до нього після Паралімпіади. Вже бачився з прем'єр-міністром, запрошували також у Київ на зустріч до президента. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Разом зі спортсменами до Ріо їздив і тренер паралімпійської збірної України з настільного тенісу Василь Кушнір… Івано-франківський портал новин "Репортер"

За два дні Василь Петрунів боротиметься за перемогу в командних іграх. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Від Франківщини у Ріо виступить легкоатлет Павло Волуйкевич з Франківська, у стрільбі з лука - Ірина Волинець зі Снятина та у настільному тенісі - Василь Петрунів з Тисмениці. Івано-франківський портал новин "Репортер"

28 липня в Ладижині проведено подвірний обхід помешкань громадян, які проживають по вулиці Братів Петрунів. Lada.FM

Україну в третьому класі представили Василь Петрунів з Тисмениці та Олександр Єзик з Харкова. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Україну в третьому класі представили Василь Петрунів з Тисмениці та Олександр Єзик з Харкова. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Традиційно найвищий результат продемонстрував тисмениччанин Василь Петрунів, подолавши всіх дев'ятьох суперників. Івано-франківський портал новин "Репортер"

В командному розряді разом з Олександром Єзиком українцям вдалось без промахів пройти груповий турнір. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Він - спортсмен з обмеженими руховими можливостями третього класу (грудне ураження хребта) Івано-франківський портал новин "Репортер"

З 4 по 9 травня 419 учасників з різних куточків світу зібрались у словенському містечку Лашко аби покращити свій спортивний рівень з настільного тенісу та набрати необхідні бали до ліцензії на параолімпіаду 2016 Івано-франківський портал новин "Репортер"

Нагадаємо, що Василь Петрунів є чинним чемпіоном Європи з настільного тенісу серед людей на інвалідних візках. Бліц-інфо

Франківець переміг на міжнародному тенісному турнірі

Від Івано-Франківської області в даному змаганні взяв участь Майстер спорту України міжнародного класу з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Василь Петрунів.докладніше Стик

Про це заявив Володимир Петрунів, експерт проекту "Агро-Львів". Щоденний Львів

Почему Жириновский назвал Александра Маслякова Петруней?

В жизни бессменного ведущего КВН Александра Маслякова было немало огорчений, о которых он изредка вспоминает. Newsliga.ru

03.09.2011(Ctrl →)

Калейдоскоп событий