Новости по метке:

Петруни

Василь Петрунів з Тисмениці здобув золото на чемпіонаті з настільного тенісу в Італії

Василь представив Україну в складі національної паралімпійської збірної з настільного тенісу. Бліц-інфо

Василь представив Україну в складі національної паралімпійської збірної з настільного тенісу. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Він живе у Тисмениці та є представником України у складі національної паралімпійської збірної з настільного тенісу. Івано-франківський портал новин "Репортер"

The post Президент призначив стипендії спортсмену-паралімпійцю з Прикарпаття та його тренеру appeared first on "Репортер". Івано-франківський портал новин "Репортер"

Паралімпієць Василь Петрунів виборов срібло у Німеччині

У Німеччині, на престижному турнірі з настільного тенісу Bayreut open, франківський паралімпієць Василь Петрунів виборов срібну медаль. Змагання проходили 13-18 червня у Байройті (Німеччина). Галичина спортивная

За медалі змагалися 285 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку з 32-країн Івано-франківський портал новин "Репортер"

Прикарпатець Василь Петрунів отримав срібло чемпіонату світу з паралімпійського настільного тенісу в Братиславі. Online.ua

Тисмениччанин Василь Петрунів виборов срібло на чемпіонаті світу з настільного тенісу

У Братиславі 20 травня завершився чемпіонат світу серед команд з паралімпійського настільного тенісу. Галичина спортивная

У турнірі взяли участь 226 спортсменів, які представили 34 країни. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Каже, дуже багато уваги до нього після Паралімпіади. Дзеркало Коломиї

Паралімпієць з Франківщини Василь Петрунів розповів усе про Ріо

Каже, дуже багато уваги до нього після Паралімпіади. Але потім тренера знайшли, і Василь вернувся в настільний теніс. Галичина спортивная

Каже, дуже багато уваги до нього після Паралімпіади. Вже бачився з прем'єр-міністром, запрошували також у Київ на зустріч до президента. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Разом зі спортсменами до Ріо їздив і тренер паралімпійської збірної України з настільного тенісу Василь Кушнір… Івано-франківський портал новин "Репортер"

За два дні Василь Петрунів боротиметься за перемогу в командних іграх. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Від Франківщини у Ріо виступить легкоатлет Павло Волуйкевич з Франківська, у стрільбі з лука - Ірина Волинець зі Снятина та у настільному тенісі - Василь Петрунів з Тисмениці. Івано-франківський портал новин "Репортер"

28 липня в Ладижині проведено подвірний обхід помешкань громадян, які проживають по вулиці Братів Петрунів. Lada.FM

Україну в третьому класі представили Василь Петрунів з Тисмениці та Олександр Єзик з Харкова. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Україну в третьому класі представили Василь Петрунів з Тисмениці та Олександр Єзик з Харкова. Івано-франківський портал новин "Репортер"

07.05.2016(Ctrl →)

Калейдоскоп событий