паралімпійка

Двоє українок замкнули топ-10 індивідуальної гонки ЧС з біатлону

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські паралімпійці на ЧС з лижних перегонів і біатлону за другий день вибороли 8 медалей Нагадаємо, що завтра змагання на планетарній першості продовжаться індивідуальною гонкою серед чоловіків. Unn.com.ua

У спринті Людмила Ляшенко стала чемпіонкою світу, Олександра Кононова виборола срібну нагороду, а Ірина Буй бронзову. Урядовий Кур'єр

Українські паралімпійці вибороли 17 медалей на ЧС з лижних перегонів і біатлону

Українські паралімпійці здобули 17 медалей на Чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону. iPress

Українські паралімпійці на ЧС з лижних перегонів і біатлону за другий день вибороли 8 медалей

У категорії чоловіки стоячи переможним став спринт для Ігоря Рептюха, котрий виборов золоту нагороду. Unn.com.ua

Українські паралімпійці здобули вісім медалей Чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону

Другий день змагань Чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону завершився у німецькому місті Фінстерау перемогами національної паралімпійської збірної України. iPress

У Черкасах змагалися пауерліфтери

Артюхов Дмитро серед «мастерс» в категорії до 100 кг в тязі з результатом в 150 кг зайняв 1-е місце. Нова доба

Кубок світу з лижних гонок та біатлону виграли українські паралімпійці

Команда України виборола 56 нагород 19 золотих, 16 срібних та 21 бронзову медалі. Newsru.ua

Нашіі паралімпійці виграли етап Кубка світу з біатлону

Загалом на етапі Кубка світу змагалися 18 збірних команд. Ваші новини

Загалом 10 країн світу з 18, які брали участь у Кубку світу Міжнародного паралімпійського комітету з лижних гонок та біатлону, вибороли нагороди. Високий замок

Українські паралімпійці вибороли в Яворові чотири золоті медалі Кубку світу

На третій сходинці пєдесталу також був спортсмен з України Максим Яровий. Щоденний Львів

Українські паралімпійці? лідери Кубку світу з лижних гонок та біатлону на Львівщині zaxid.net

Українські спортсмени-паралімпійці лідирують на Кубку світу з лижних гонок та біатлону

Третя сходинка п'єдесталу - у спортсмена з України Ярового Максима (25:08.8). Галичина спортивная

Савченко анонсував створення на Миколаївщині реабілітаційного центру для АТОшників

"За ініціативою президента України на Миколаївщині буде створено реабілітаційний центр для воїнів, які повернулися з АТО". ДеПо

На Миколаївщині створять реабілітаційний центр для воїнів АТО

Ініціативу Олексія Савченка про допомогу бригаді підтримав президент агрохолдингу Agrofusion Сергій Сипко. Урядовий Кур'єр

У команди України - три "золоті", дві "срібні" та чотири бронзові нагороди, у команди Німеччини та Франції - Newsonline24

У січні вперше в історії України Львівщина прийматиме Кубок світу із лижних гонок та біатлону

Розпорядження про підготовку та проведення цих світових змагань сьогодні, 5 січня, підписав голова Львівської ОДА Олег Синютка. Галичина спортивная

Тука: Наступного року Україна поверне Донбас

Заступник міністра пропонує порівняти діяльність російських окупантів у Криму і на Донбасі. Єдність

Селяни, що не хотіли перейменовувати вулицю на честь Леннона, прислали Москалю листівку з «бітлами» (фото)

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль отримав незвичайне новорічне вітання із села Калини Тячівського району. Єдність

Зеленський, Джамала і паралімпійці виконали гімн України (відео)

Адже подивитись, як зірки співатимуть Гімн України, можна буде в інноваційному форматі 360?. Єдність