паралімпійка

Росія може пропустити зимові Паралімпійські ігри 2018

Також зазначається, що російські паралімпійці відсторонені від найближчих чемпіонатів Європи та світу, які організовані під егідою IPC. Unn.com.ua

Українські паралімпійці здобули чотири медалі на ЧС з настільного тенісу

Максим Ніколенко та Михайло Попов в командних змаганнях вибороли для України найвищу нагороду "золото" чемпіонату світу. Unn.com.ua

Українські паралімпійці вибороли чотири золоті медалі на ЧС з легкої атлетики

Як повідомляв УНН, у перший день планетарної першості Україна виборола срібну нагороду. Unn.com.ua

Національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках у складі 11 спортсменів-паралімпійців на черговому етапі кубку світу, що проходив в місті Стадсканал (Нідерландах) виграла 11 нагород. Гал-info

Українські паралімпійці перемогли на Міжнародні регаті в Італії

Світлана Богуславська (одиночка) - 1 "золота" та 1 "срібна" нагороди; Чемпион

Ужгородська фехтувальниця здобула срібло Кубка світу

Загалом же українські паралімпійці-фехтувальники здобули 11 медалей. Як повідомляв Голос Карпат раніше,закарпатські фехтувальники знову привезли на Срібну Землю медалі. Голос Карпат

На старті міжнародного турніру, котрий проходитиме до 12 травня, у доробку українських стрілків 9 високих нагород, серед яких 5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові медалі. 1NEWS

Українські паралімпійці виграли 9 нагород на турнірі в Німеччині

Крім того, Василь Ковальчук виборов золоту медаль у вправі зі стрільби з пневматичної гвинтівки на 10 метрів стоячи (R4, клас SH2), а "срібло" на рахунку команди у складі Денисенка Олександра, Дорошенка Андрія та Стоєва Юрія у вправі зі стрільби з...Чемпион

Закарпатські фехтувальники-паралімпійці привезли з Кубка України медалі. Ужгород.net.ua

На Луганщині запустили мобільні сервісні центри МВС

У Луганській області громадяни вперше отримали отримали послуги від мобільних сервісних центрів міністерства внутрішніх справ України. Unn.com.ua

Президент взяв участь у відкритті фізкультурного центру на Луганщині

Здоровя людей велика цінність держави, наголосив П.Порошенко. Президент наголосив на важливості відродження життя на Донбасі. Unn.com.ua

Шість медалей на Кубку України вибороли закарпатські фехтувальники-паралімпійці

УжНУ Емілії Мадяр-Фазекаш - 6 медалей різного ґатунку. виховання, член паралімпійської збірної України Максим Магула виборов перше ClipNews.info

У доробку нашої команди під керівництвом викладача УжНУ Емілії Мадяр-Фазекаш - 6 медалей різного... Трибуна

Закарпатські фехтувальники-паралімпійці привезли з Кубка України медалі всіх проб (ВІДЕО). Закарпаття онлайн

Кращий спортсмен світу з лижних гонок володар Великого кришталевого глобусу. Новости Чернигова

Паралімпійці-фехтувальники повернулися до Львова із шістьма медалями Кубка світу +Відео zaxid.net