Палац спорту

Льодова Арена в Палаці Спорту в Одесі розпочала свою роботу після часткової реконструкції в листопаді 2016 року.Чемпион

У Львові розпочався турнір з баскетболу на візках Lviv Union Basket Open - 2017

У Львові, на паркеті палацу спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) стартував дводенний Всеукраїнський турнір Lviv Union Basket Open — 2017 з баскетболу на візках. За головний...Галичина спортивная

КИЇВ. 27квітня. УНН. Учетвертому матчі чемпіонату світу Дивізіону ІАзбірна Казахстану обіграла команду України нальоду київського Палацу Спорту, передає УНН. Упершому періоді казахи відправили дві шайби уворота 18-річного Богдана Дьяченка, котрий провів дебютну гру вкарєрі урамках планетарної першості.1NEWS

Збірна України достроково вилетіла з Дивізіону ІА чемпіонату світу з хокею

У четвертому матчі чемпіонату світу Дивізіону ІА збірна Казахстану обіграла команду України на льоду київського Палацу Спорту, передає УНН.У першому періоді казахи відправили дві шайби у ворота 18-річного Богдана Дьяченка, котрий провів дебютну гру в карєрі у...Unn.com.ua

Збірна України з хокею вилетіла з першого дивізіону

хокею і вилетіла з першого дивізіону. Українські хокеїсти провалили перший період, пропустивши дві шайби, однак у другому відрізку гри господарі "Палацу спорту" зуміли зрівняти рахунок. Проте все вирішив третій період, в якому збірна Казахстану закинули ще дві шайби. Казахстан –...Зеркало недели (газета)

Володимир КОНЕВ: «Спробуємо здивувати Будівельник»

Перші два матчі відбудуться у київському Палаці Спорту 30 квітня і 1 травня.Sportgid

- Якісь секрети готуєте, чи суперники вже досконало знають одне одного? Перші два матчі фінальної серії відбудуться у київському Палаці Спорту 30 квітня і 1 травня.Спорт.ua

Народження нової хокейної родини на трибуні Палацу спорту

В перерві між періодами матчу чемпіонату світу з хокею дивізіону 1-А в Києві між збірними України та Австрії народилась нова хокейна родина. Автор - 4itatel monitorov, Sport.ua Если вы нашли Sportgid

Представлений промо-ролик фіналу баскетбольної Суперліги

"Хімік, для якого це вже четвертий поспіль вихід у фінал. Перший матч протистояння відбудеться в суботу, 29 квітня, в київському "Палаці спорту". Нагадаємо, в півфіналі "Будівельник" всуху обіграв "Черкаські Мавпи", а "Хімік" у неймовірній п'ятиматчевій серії вибив "Дніпро". Відзначимо, що...Зеркало недели (газета)

Дзюдоїсти області вдало виступили на всеукраїнському турнірі у Львові (ФОТО)

посиланням на офіційний сайт Федерації дзюдо та самбо Кіровоградської області. Понад дві сотні борців 22 квітня виборювали нагороди у львівському Палаці спорту Україна у різних вагових категоріях і двох вікових групах: 2004-2005 і 2006-2007 років народження. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дівчата з...медиапортал "Акула"

Львів

Мешканців запрошують підтримати львівські команди у змаганнях з баскетболу на візках. Завтра, 26 травня, у палаці спорту «Будівельник» розпочнеться дводенний міжміський турнір Lviv Union Basket Open 2017. На ігри до Львова приїдуть спортсмени з Києва і Харкова...Галичина спортивная

Казахстан в овертаймі переміг Польщу на ЧС з хокею

якому збірна Казахстану обіграла національну команду Польщі, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію Казахстану з хокею.В основний час глядачі київського "Палацу Спорту" не побачили закинутих шайб і доля поєдинку вирішувалася в овертаймі. Вперше в історії збірної Казахстану грала овертайм в...Unn.com.ua

Турнір з баскетболу для людей з порушеннями опорно-рухового апарату «LVIV UNION BASKET OPEN». zaxid.net

Міжнародна федерація хокею високо оцінила рівень організації ЧС у Києві

день матчі чемпіонату відвідали близько 10 тис. уболівальників. На першій грі стартового дня чемпіонату між збірними України та Угорщини трибуни Палацу спорту були заповнені більш ніж на 80%. На матчах інших збірних - близько 50%», - зазначив віце-президент Федерації хокею...Єдність

Сьогодні збірна України проведе третій поєдинок на домашньому ЧС з хокею

зареєстровано 8 799 хокеїстів (0,1 відсотки від загальної кількості населення). Відзначимо, що Австрія та Україна розпочнуть протистояння на льоду київського "Палацу Спорту" о 20:30. Додамо, що в інших матчах ігрового дня Казахстан зустрінеться із поляками, а угорці з Південною Кореєю.Unn.com.ua

Мешканців запрошують підтримати львівські команди у змаганнях з баскетболу на візках. Завтра, 26 травня, у палаці спорту «Будівельник» розпочнеться дводенний міжміський турнір Lviv Union Basket Open 2017. На ігри до Львова приїдуть спортсмени з Києва і Харкова...Гал-info

Баскетбол на візках: на турнір до Львова приїдуть спортсмени з різних міст України

Мешканців запрошують підтримати львівські команди у змаганнях з баскетболу на візках. Завтра, 26 травня, у палаці спорту «Будівельник» розпочнеться дводенний міжміський турнір Lviv Union Basket Open 2017. На ігри до Львова приїдуть спортсмени з Києва і Харкова.MediaStar

Чемпіонат Світу з хокею в Україні набирає обертів

Чемпіонат Світу з хокею у першому Дивізіоні групи А в Україні набирає обертів. За результатами третього дня боротьби за першість стає все більш запеклою, передає УНН посилаючись на прес-службу Чемпіонату світу з хокею серед чоловіків в Україні 2017. Так Австрія,...Unn.com.ua

«Організація чемпіонату світу з хокею у Дивізіоні 1А в Україні знаходиться високому рівні. Спорт.ua