Особистий залік

Чинний чемпіон Формули-1 Росберг завершив кар

потім Тото Вольффу", - сказав Росберг. Нагадаємо, на останньому Гран-прі сезону в Абу-Дабі перемогу здобув Льюїс Хемілтон, але в особистому заліку Росберг випередив напарника по "Мерседесу" на п'ять очок і став чемпіоном. У Формулі-1 до "Мерседеса" Росберг виступав за...Зеркало недели (газета)

Тернопільський борець Андрій Антонюк - срібний призер Кубку Націй

та Туреччини. Наші спортсмени стали срібними призерами змагань, обійшовши румунів та поляків, а у фіналі поступившись суперникам із Росії. В особистому заліку тернопільський спортсмен Андрій Антонюк, виступаючи у ваговій категорії 80 кг, посів друге місце. Андрій - вихованець Тернопільської ДЮСШ...Галичина спортивная

університету Харківський політехнічний інститут, 6 Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 6 Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В особистому заліку представники Житомирського військового інституту посіли такі місця: 1 місце у ваговій категорії до 68 кг посів підполковник Пронтенко...Спортивний Житомир

Всього цього року хоч якісь очки завойовували 20 пілотів. Себастьян Феттель ("Феррарі") - 212 Росберг - чемпіон світу-2016! Формула 1 - новости чемпионата 2011

причому, це все із великими відривами. Примітно, що всі команди хоч раз потрапляли в очкову зону протягом сезону. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Особистий залік. Фінальні результати сезону-2016 Mercedes, Кубок конструкторів, Гран-Прі Абу-Дабі Росберг - чемпіон...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Гран При Абу-Даби: Росберг - чемпион!

чином і сам може не втримати першого місця. Крім цього залишалися відкритими деякі питання стосовно місць за межами першої трійки особистого заліку, а також боротьба в Кубку конструкторів за 4-те та 10-те місця, які вели Форс Індія з Вільямс та...Спорт.ua

Якщо німець підніметься на подіум в Абу-Дабі, то стане чемпіоном. Хемілтон і Росберг у першому повороті Чемпион

Чемпионский этап

обов’язково перемагати аби стати чемпіоном — Ніко достатньо буде приїхати третім, не озираючись на результат Льюіса. 12 очок переваги в особистому заліку дозволяють німцеві з упевненістю дивитися у майбутнє, тим паче що на його боці історія та статистика — досі...Спорт.ua

Анатолійович – моторист-матрос флоту портового ДП «СК «Ольвія». У змаганнях брали участь понад 300 спортсменів із 27 країн світу. В особистому заліку Валерій Шпортко здобув перемогу, ставши чемпіоном світу з Запись Моторист-матрос «СК «Ольвія» Чемпіон світу з гирьового спорту впервые...Корабелов.инфо

У Трускавці відбувся чемпіонат світу з хортингу

У прес-службі Львівського обласного управління повідомили сьогодні, 22 листопада, що в Трускавці завершився чемпіонату світу з хортингу, а також поінформували, що це новий вид спорту, заснований на сучасних методиках підготовки поліцейських і професійних спортсменів з різних видів бойових мистецтв. А...Щоденний Львів

великі очікування перед гонкою в Абу-Дабі. "Ніби за наказом Берні, очікується боротьба в Абу-Дабі. Лідерів відділяє лише 12 очок в особистому заліку, так що вони будуть змушені боротися на трасі. Нам лише залишається надати їм машини, що дозволяють боротися. Найбільшим...Формула 1 - новости чемпионата 2011

міг нічого бачити, коли їхав позаду суперників, тому доводилося вибирати іншу траєкторію", - пояснив Ферстаппен. Нагадаємо, Ферстаппен - 5-й в особистому заліку. Макс Ферстаппен, Red Bull, Гран-Прі Бразилії...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Перемога в Бразилії була моєю мрією з моменту, коли я побачив, як тут перемагає Айртон", - зізнався Хемілтон. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Особистий залік. Хемілтон наступає Росбергу на п'яти...Формула 1 - новости чемпионата 2011

"Манор" - 1.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Особистий залік. Хемілтон наступає Росбергу на п'яти Черговий дубль "Мерседес" дозволяє німецькій команді впевнено бути лідерами заліку. На спокійному другому місці розташувався...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Карлос Сайнс-молодший ("Торо Россо") - 4613. Чинний чемпіон світу Льюїс Хемілтон скоротив своє відставання від напарника Ніко Росберга. Себастьян Феттель ("Феррарі") - 197 Формула 1 - новости чемпионата 2011

Найсильніших орієнтувальників області визначили у Будищі

– Зеленський Анатолій – м.Черкаси ІІ місце – Ткаченко Наталія – м.Черкаси ІІІ місце – Малишенко Людмила – м.Черкаси В особистий залік фіналу Кубку Черкаської області увійшли 2 класичні дистанції цих змагань, а саме: довга в заданому напрямку в с.Нова доба

із спортивного орієнтування команда Центру позашкільної роботи у складі 14 вихованців виборола VІ місце. Досягли значних результатів вихованці і в особистому заліку на дистанціях «Естафета»: Капара Валентин посів I місце; Ліхтей Вікторія і Зайцева Лізавета – ІІ місце, Біляєва Катерина,...Pravda.ks.ua

команди. Це допоможе нам бути ближче в боротьбі за друге місце в Кубку конструкторів і до третього місця Ріккардо в особистому заліку", - зазначив Ферстаппен. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Феттеля оштрафували на два місця в Мексиці через маневр проти Ріккардо Макс Ферстаппен,...Формула 1 - новости чемпионата 2011

до перемоги наші спортсменки перемогли команди з Чернівців, Полтави та Донецька, а у фіналі - титуловану команду зі столиці. В особистому заліку у ваговій категорії до 65 кг срібло здобула Катерина Камєнєва з міста Сарни, бронзу – рівнянка Ірина Залізко.Все

Под микроскопом: Гран При Мексики

стюарди вирішили все залишити як є і щось підказує, що зроблено це було не в останню чергу через ситуацію в особистому заліку. Адже Сайнс за виштовхування Алонсо на траву після третього повороту таки отримав 5 секунд, отже, і Ферстаппен мав...Спорт.ua