Особистий залік

Переможцем змагань стала команда Сумду, а призерами бігуни з Сумдпу ім. В особистому заліку перемогли: серед жінок на дистанції 1 км Яна Нагрная (Сумдпу ім.Новости Сумм

Пілот С.Феттель тріумфував на Гран-Прі Формули-1 в Бахрейні

Буллу. Відзначимо, що на першому заїзді на піт-лейн Л.Хемілтон отримав 5-ть секунд штрафу. Зауважимо, що після трьох гонок на чолі особистого заліку йде С.Феттель 68 очок, далі розмістилися гонщики Мерседесу: Хемілтон (61) і Боттас (38). На чотири бали від фіна...Unn.com.ua

Перше та четверте місце "Феррарі" в гонці у Бахрейні приблизно зрівноважили другу і третю позиції "Мерседес". ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Особистий залік. Феттель красиво виграв Гран-прі Бахрейну...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Завдяки своїй перемозі у Бахрейні Себастьян Феттель знову одноосібно очолив залік пілотів. Себастьян Феттель ("Феррарі") - 68 очок Феттель красиво виграв Гран-прі Бахрейну Формула 1 - новости чемпионата 2011

Феттель виграв гонку Формули-1 в Бахрейні

від лідера до кількох секунд, але на більше британця не вистачило. Валттері Боттас фінішував третім. За підсумками трьох етапів лідером особистого заліку є Себастьян Феттель (68 очок), а в трійку входять пілоти "Мерседеса" Льюїс Хемілтон (61) і Валттері Боттас (38).Зеркало недели (газета)

школярів зі спортивного орієнтування. Серед дівчат змагалася 21 команда (близько 100 учнів), а серед юнаків 18 команд (87 учнів). В особистому заліку переможцями стали: Серед дівчат: I місце Борисенко Анна (школа № 3); II місце Григорєва Катерина (школа № Запись...Новости Чернигова

любитель екстремального бігу Ігор Гайдук виступили командою за олександрійський СК "Спарта-17" і за сумою результатів посіли друге командне місце. В особистому заліку Жосан завоював третє місце, пише "Моя Олександрія".   Протягом дистанції Олександр і його товариш майже не зупинялися, чоловіки...Новини Кіровоградщини

Львівської області представляли Заслужений майстер спорту України Володимир Андрейчук (м.Львів), Збігнєв Антохув (Дрогобицький район) та Степан Яцків (Жовківський район). В особистому заліку Андрейчук Володимир посів перше місце, Антохув Збігнєв – третє місце та Яцків Степан – четверте місце. Загалом, команда...MediaStar

На Буковині пройшла спартакіада допризовної молоді

посіла команда Білоусівського НВК. На другій сходинці стрільці із Шебутинецького НВК, а бронзу здобула команда із Романковецької гімназії. Що стосується особистого заліку із цього виду змагань, то найкращим визнаний Салем Тимур, учень Білоусівського НВК. Трішки поступився йому і посів друге...Погляд

У Рівному "Автоспідвей-2017"

Другий день ПАСХИ!!! Саме в цей день о 17 годині стартує 1 етап Чемпіонату України з трекових гонок "Автоспідвей-2017" в особистому заліку!!! Запрошуємо!!!Сайт міста Рівне

номери. У Китаї Себастьян Феттель зміг фінішувати другим, поступившись тільки Льюісу Хемілтону. На цей момент Феттель і Хемілтон удвох очолюють особистий залік із 43-ма очками у кожного. Водночас, у Кімі Райкконена, який поки не піднімався на подіум цього сезону, усього...1NEWS

номери. У Китаї Себастьян Феттель зміг фінішувати другим, поступившись тільки Льюісу Хемілтону. На цей момент Феттель і Хемілтон удвох очолюють особистий залік із 43-ма очками у кожного. Водночас, у Кімі Райкконена, який поки не піднімався на подіум цього сезону, усього...Чемпион

Петров Арсен (студент ХМУРП), Ракша Микита (студент Херсонського політехнічного коледжу) та Чернишов Микита (учень 11-А класу ЗНЗ № 57). В особистому заліку за підсумками чотириденних змагань переможцями стали: - на спринтерській дистанції (І-й день): І місце(Ч-16) – Грязєв Богдан (учень...Херсон Онлайн

Петров Арсен (студент ХМУРП), Ракша Микита (студент Херсонського політехнічного коледжу) та Чернишов Микита (учень 11-А класу ЗНЗ № 57). В особистому заліку за підсумками чотирьохденних змагань переможцями стали: - на спринтерській дистанції (І-й день): І місце (Ч-16) Грязєв Богдан(учень 9...Херсон Daily

Хемілтон у Китаї оформив першу перемогу в сезоні

Британець Льюїс Хемілтон виграв гонку в Китаї і відновив статус-кво із Себастьяном Феттелем в особистому заліку. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Повна гонка (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Л.Хемілтон вп

- прокоментував перемогу пілот "Мерседесу". Зауважимо, що Л.Хемілтон найчастіше вигравав Гран-Прі Китаю в історії змагань 5 тріумфів. Примітно, що в особистому заліку Л.Хемілтон зрівнявся із С.Феттелем у обох по 43 пункти. Далі йде М.Ферстаппен 25, В.Боттас 23 і К.Райкконен 22.Unn.com.ua

Хемілтон обійшов Феттеля в Китаї, Ферстаппен - третій

Китаї. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Другим фінішував Себастьян Феттель, а третім став Макс Ферстаппен. Ця перемога дозволила Хемілтону наздогнати Феттеля в особистому заліку і ще більше закрутила інтригу в чемпіонаті.1. Льюїс Хемілтон ("Мерседес") – 56 кіл2. Себастьян Феттель ("Феррарі") +6,2503. Макс...Sportanalytic

На третьому місці впевнено розташувалися "червоні бики".1. "Хаас" - 4ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Особистий залік. Хемілтон наздогнав Феттеля Перемога Льюїса Хемілтона дозволила німецькій команді мінімально лідирувати у Кубку конструкторів.Формула 1 - новости чемпионата 2011

Перемога в Китаї дозволила Льюїсу Хемілтону зрівнятися за очками з Себастьяном Феттелем. Себастьян Феттель, Льюїс Хемільтон Формула 1 - новости чемпионата 2011

Стоффель Вандорн McLaren DNF (20 коло) 19 Антоніо Джовінацці Sauber DNF (5 коло) 20 Ленс Стролл Williams DNF (2 коло) Особистий залік пілотів: Пілот Команда Очки 1 Льюіс Хемілтон Mercedes 43 2 Себастьян Феттель Ferrari 43 3 Макс Ферстаппен Red...Чемпион