Особистий залік

Урочисту церемонію нагородження переможців, призерів серед лицарів та лучників у командному та особистому заліках провів міський голова Юрій Бова.Online.ua

команди області були веслувальниці зі Сміли Вікторія Міхайленко та Олександра Міхайленко. Вони змагалися у віковій категорії 2003-2004 р.н. Дівчата в особистому заліку посіли ІІІ місце у категорії каное-двійка на дистанції у 200...Online.ua

Пілот "Ред Булл" Д.Ріккардо тріумфував на Гран-Прі Формули-1 в Баку

Верляйн. Примітно, що партнер переможця по стайні "Ред Булл" Макс Ферстаппен не зумів фінішувати через поломку мотору. Зауважимо, що в особистому заліку пілотів лідером залишився С.Феттель 153 очки, далі йде Л.Хемілтон 139 і В.Боттас 111. Додамо також, у заліку Кубку...Unn.com.ua

"Вільямс" - 376. "Торо Россо" - 337. "Хаас" - 218. "Рено" - 189. "Заубер" - 510. "Макларен" - 2ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Особистий залік. Феттель знову відривається від Хемілтона Вдалий виступ Валттері Боттаса допоміг німецькій команді наростити власну перевагу. Тепер "Мерседес" вже...Формула 1 - новости чемпионата 2011

У боротьбі за третє місце Даніель Ріккардо почав скорочувати відставання від Валттері Боттаса. Вітаємо Фернандо Алонсо з першими очками у сезоні!1. Себастьян Феттель ("Феррарі") - 153 очки Формула 1 - новости чемпионата 2011

Чемпіонат України з трекових автогонок "АВТОСПІДВЕЙ - 2017" (особистий залік, ІІІ етап) у місті Вознесенськ. Вознесенск Онлайн

Черкаські кінологи здобули призові місця на чемпіонаті з багатоборства зі службовими собаками (фото)

представляв 15-річний спортсмен Костянтин Швец із собакою «Трофім» із кінологічного центру ГУНП в Черкаській області, яка виборола друге місце в особистому заліку, треті місця по загальному курсу слухняності та із захисної служби. Підготовку учасника та його супроводження здійснював молодший інспектор-кінолог...Про Все

з 24 регіонів України та з Молдови. За підсумками змагань, збірна команда Рівненської області посіла 9 місце загальнокомандне місце. В особистому заліку переможцями та призерами змагань стали: Жульжик Світлана з бігу на 800 метрів посіла І місце з результатом 2.10.10,...Все

Чемпіонат Європи - взято

переможно може сказати команда ветеранів Дзюдо-Дніпро, до складу якої входить тренер ДЮСШ управління освіти Покрова Сергій Сінілов. Девять медалей в особистих заліках і перемога в командному з таким щедрим ужинком завершила Дніпропетровщина змагання у Загребе. Не перший рік у Чемпіонаті,...Online.ua

В особистому заліку заслужений майстер спорту України, чемпіон світу викладач кафедри спеціальної та фізичної підготовки ЧІПБ лейтенант с. ц. з. […]...Рідна Черкащина

з полтавчанами вони вибороли перемогу з рахунком 2:0. За вихід до фіналу прикарпатські депутати боротимуться з командою Житомирської області. В особистому заліку з настільного тенісу серед чоловіків депутат Городенківської районної ради Ігор Терлецький виборов друге місце. Серед жінок у настільному...Бліц-інфо

Житомирські паралімпійці вибороли п

та спорту Житомирської ОДА. Житомирські паралімпійці здобули п'ять нагород: дві золоті, одну срібну та дві бронзові медалі. Змагання проводилися в особистому заліку, окремо за класами та за нозологіями, серед чоловіків та жінок. У чемпіонаті взяли участь близько 200 спортсменів з...Online.ua

Рій Спалах виборов ІІІ місце,а джура Радченко Юлія стала першою в особистому заліку. Online.ua

Черкаські кінологи вибороли "срібло" на чемпіонаті з багатоборства зі службовими собаками

Спортсмен разом із чотирилапим вихованцем вибороли друге місце в особистому заліку, треті місця в загальному курсі слухняності та захисної служби.Про Все