Особистий залік

Гран При Австралии: победа Феттеля

із Валттері піднялися на подіум. Вперше за еру гібридних моторів Феррарі лідирує в Кубку конструкторів, а її пілот — в особистому заліку. Звісно вже в Китаї все може змінитися, але для «червоних» це чудовий початок чемпіонату. Зрештою, так само вперше...Спорт.ua

очок2. Mercedes – 333. Red Bull – 104. Williams – 85. Force India – 76. Toro Rosso – 6ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Особистий залік. Феттель попереду Хемілтона після першого етапу Перемога Себастьяна Феттеля та четверте місце Кімі Райкконена дозволили "Скудерії" очолити і...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Гонщик Ferrari Себастьян Феттель очолив особистий залік пілотів після першого етапу. За ним йдуть два напарники з Mercedes, а потім ще один представник "Скудерії". Великим успіхом можна...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Канівський рятувальник здобув призове місце у всеукраїнському чемпіонаті з рукопашного бою

на Чемпіонаті із рукопашного бою показав канівський лейтенант служби цивільного захисту Олександр Коваленко з 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини, який в особистому заліку у категорії до 90 кг виборов 3 місце. Загалом у змаганнях, які відбувалися 22 березня на базі легкоатлетичного...Вчасно (Черкаси)

Триває Х Спартакіада Генерального штабу Збройних Сил України

ІІ місце виборов полковник Дмитро Дубінін (Головне оперативне управління Генерального штабу Збройних Сил України); Народна Рада

Хто ти, майбутній олімпієць?

Ігоря Володимировича мала такий склад: 1. Кравченко Антон; У напруженій боротьбі наші волейболісти зайняли ІІ призове місце. Мовтян Катя в особистому заліку серед дівчат стала чемпіонкою області; Мазко Олександр в особистому заліку посів ІІ місце...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

У Черкасах визначили найсильніших кросменів

в різних вікових категоріях — серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих. Найкоротша дистанція становила один кілометр, найдовша — десять. В особистому заліку найкраще виступили вихованці школи олімпійського резерву. Вони здобули більшість перших місць. А також стали найшвидшими у змішаній естафеті.ВIККА

13 медалей здобули легкоатлети тернопільського "Інваспорту" на чемпіонаті України

чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами РФР. Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків та жінок. Участь у них взяли близько двохсот спортсменів з...Галичина спортивная

Л.Хемілтон назвав "Феррарі" фаворитом майбутнього сезону "Формули-1"

а "Феррарі" відстало на 367 очок і посіли третій рядок. Додамо, що Л.Хемілтон в попередньому чемпіонаті посів другу позицію в особистому заліку пілотів Формули-1, програвши лише 5 очок своєму партнерові Ніко Росбергу. Як повідомляв УНН, Б.Екклстоун залишив посаду керівника Формули-1.Unn.com.ua

міста Рубіжне з військово-спортивного багатоборства в розділі «Бойове двоборство». У змаганнях взяли участь 83 спортсмена з Рубіжного та Сватового. В особистому заліку багатоборці змагалися в стрільбі з пневматичної гвинтівки та «Всестильового бою» за версіями Б-1 (легкий контакт), Б-2 (дозований контакт),...Сватово - общественно-информационный портал города

до змагань Дмитро Кір’янов, Дмитро Задорожній та Антон Волков. Єдину медаль Кам’янському принесла Ольга Білик (на фото праворуч), яка в особистому заліку зайняла третє місце серед дівчат не старше 10 років. В кроці від чемпіонського результату зупинився Костянтин Мостіка (на...Днепродзержинский спорт

Гімнасти з усієї області змагалися в Черкасах

«Олімп» спортсмени з міст Одеси, Мелітополя, Кропивницького, Києва, Дніпра, Харкова, Новгород-Сіверского, Ніжина. У гімнастичному багатоборстві прийняло участь 215 спортсмени. В особистому заліку серед дівчат чемпіонками стали: МСУ дорослі – Ганноцька Анна – тренери: Бордовська Т., Літовкін О.; МСУ юніори –...Нова доба

Юні спортсмени Дніпра - чемпіони України у п

спортсменів. Сучасне п’ятиборство – олімпійський вид спорту. До нього входять змагання зі стрільби, фехтування, плавання, крос та кінний спорт. В особистому заліку Дніпропетровські спортсмени здобули дві золоті нагороди. У командних змаганнях серед юнаків 17-18 років збірна Дніпропетровської області посіла друге...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Найкращого спортсмена місяця визначили в Черкасах

новин "Вікка". На відкритому чемпіонаті України у приміщенні з кульової стрільби, що відбувся в лютому у місті Львів, Сергій в особистому заліку у вправі МГ6 здобув "золото" чемпіонату та у вправі ГП6 здобув "срібло". Спортсмен та його тренер Віктор Нагній...Вчасно (Черкаси)

України з гирьового спорту.За першість змагались 25 команд прикордонників з різних областей України, у тому числі і з Херсонської області.В особистому заліку перемогу у вагових категоріях здобули: лейтенант Бабич Богдан (Херсонський загін) - до 63 кг, прапорщик Мосіяш Валентин, (Херсонський...Любимый Херсон

боротьбі Людмила Василюк, Вікторія Рибовалова та Галина Авраменко вибороли срібло в обох вправах. Олег Царьков зайняв другу сходинку п'єдесталу в особистому заліку вправи ГП-6. У вправі ПП-2 серед жінок срібною призеркою стала Олена Костевич. Срібло у вправі ПП-3 також здобула...Чемпион

Уманчанин здобув дві нагороди чемпіонату України з настільного тенісу

В особистому заліку Ярослав увійшов до чвертьфіналу, який відбудеться 11 травня в місті Чернігів.Нова доба

Спортсменом лютого на Черкащині визнали Сергія Куліша

Черкаській області. На відкритому чемпіонаті України у приміщенні з кульової стрільби, що відбувся в лютому у місті Львів, Сергій в особистому заліку у вправі МГ6 здобув золото чемпіонату та у вправі ГП6 здобув «срібло» чемпіонату. Спортсмен та його тренер Віктор...Нова доба

два зіграла внічию, та зайняля перше місце. Такий же результат показала й жмеринська команда на чолі з віце-чемпіоном області в особистому заліку Владиславом Полігасом, але в неї гіршим виявився додатковий коефіцієнт (загальна кількість очок) — заслужене друге місце. Бронзу здобула...Моя Вінниця