Особистий залік

Його організували обласна спілка НСЖУ та обласне управління УТМР. В особистому заліку переміг учасник команди власкорів "АнтиКоропЦіонери" Михайло Мазур, який також отримав абонемент на риболовлю.Голос Украины (газета)

А інструктор з фізичної підготовки частини Юрій Шкіря завоював 1 місце в особистому заліку Кременчугский Телеграф

Харків

по 19 червня у Черкасах. 17 червня відбувся фінал змагань у категорії класичного лука. За підсумками змагань, чемпіонкою країни в особистому заліку серед жінок с...Новини Харкова

Олександрійці повернулися з перемогою із чемпіонату України з автокросу

клуб «Олександрія», який постійно підтримує міська влада та сприяє розвитку цього виду спорту у нашому місті. За результатами змагань в особистому заліку троє олександрійців вибороли перші місця: Данило Крисько – у 8-му класі кузовні автомобілі до 160см3; Тимофій Гонтовий –...Новости Александрии

Кропивницькі гімнасти привези нагороди з Кубку України (ФОТО)

Катерина Луценко та Руслана Чорна, виступаючи за ФСТ Динамо-2 разом із киянкою Альоною Тітаренко, стали третіми призерками кубкових змагань. В особистому заліку лише підопічний Василя Маєвського Микола Синюхін пробився до провідної трійки, ставши бронзовим призером у вправі на брусах. У...Гречка

В особистому заліку переміг учасник команди «Власкори» Михайло Мазур. Фото надане Івано-Франківською обласною спілкою НСЖУ.Голос Украины (газета)

Ferrari створила для клієнтів-гонщиків особливий суперкар

дає відсилання до автомобіля Ferrari 488 GTE, який переміг в минулому році в гонках на витривалість WEC в командному та особистому заліку. Новинка також отримала задній спойлер з нефарбованого карбону і облицювання повітрязабірників з цього ж матеріалу. В оформленні салону,...Автомобільний портал Auto-motive.info

Напевно, не варто писати такі речі, не варто говорити, що наші можливості перевершують можливості конкурентів", - зазначив Хемілтон. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Особистий залік. Феттель знову випередив Хемілтона Головні новини Останні новини...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Кропиничанка стала шостою на Чемпіонаті світу з кульової стрільби серед військовослужбовців (ФОТО)

У другій вправі з малокаліберного пістолета (МПС стоячи, 25 метрів, швидкісна стрільба) у складі збірної України вона посіла сьоме місце.В особистому заліку серед 60 учасниць представниця Кропивницького, яку тренує заслужений тренер України Ілгам Ібрагімов, у вправі МПС набрала 575 очок...Гречка

двигуна допомогло нам тут найбільше, але це було командне зусилля, ми працюємо рука об руку", - підкреслив Феттель. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Особистий залік. Феттель знову випередив Хемілтона Себастьян Феттель, Ferrari, Гран-Прі Канади Головні новини Останні новини 07/06 - Ріккардо мріє про...Формула 1 - новости чемпионата 2011

культури та спорту ЛОДА. Нещодавно у місті Тун (Швейцарія) завершився 50-й чемпіонат світу з кульової з стрільби серед військовослужбовців. В особистому заліку серед чоловіків у вправі з пістолета на дистанції 25 метрів здобув бронзову нагороду молодший сержант, заслужений майстер спорту...Leopolis

Босс Mercedes назвал провалом второе и пятое места Гран-при Канады

Себастьян Феттель із Ferrari виграв гонку в Монреалі і повернувся в лідери особистого заліку. На цій трасі ми зобов'язані були набирати максимум очок.Ua-football

бачив людей навколо і вони були просто щасливі. Попереду ще довгий чемпіонат, тому я не дуже турбуюся про лідерство в особистому заліку, але це приємний бонус. Виграти на Ferrari на трасі імені Жіля Вільньова - це дуже хвилююче, і я...Формула 1 - новости чемпионата 2011

– 406. Force India – 287. Toro Rosso – 198. Haas – 199. Sauber – 1210. Williams – 4ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Особистий залік. Феттель знову випередив Хемілтона Ferrari підкрадається до Mercedes | Формула 1 - новини чемпіонату 2018 Гран-прі Канади до...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Прикарпатська спортсменка стала найкращою легкоатлеткою травня в Україні

атлетики України. Найкращим легкоатлетом став Мар’ян Закальницький, який виграв у Тайцані срібну нагороду в команді та посів 4-е місце в особистому заліку на дистанції 50 км (3:44.59). Опитування традиційно проводиться серед членів Ради ФЛАУ, представників ЗМІ та вболівальників. Голоси кожної...Галичина спортивная

півфінальній грі з рівненчанами вони вибороли перемогу з рахунком 3:2. У фіналі прикарпатські депутати зустрінуться з командою Сумської області. В особистому заліку з настільного тенісу серед чоловіків депутат Городенківської міської ради Ігор Терлецький виборов друге місце. Серед жінок у настільному...Бліц-інфо

Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату світу серед військовослужбовців

В особистому заліку серед чоловіків в вправі РПС 584 здобув бронзову нагороду молодший сержант Коростильов П. та майор Петрів О. в цій же...Галичина спортивная

Прикарпатська спортсменка визнана найкращою легкоатлеткою травня в Україні

командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби. Марян Закальницький виграв у Тайцані срібну нагороду у команді та посів 4-е місце в особистому заліку на дистанції 50 км (3:44.59), а Христина Юдкіна встановила на дистанції 50 км рекорд України (4:22.15), що дозволило...Ua-football

Стали відомі кращі легкоатлети місяця в Україні

командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби. Марян Закальницький виграв у Тайцані срібну нагороду у команді та посів 4-е місце в особистому заліку на дистанції 50 км (3:44,59), а Христина Юдкіна встановила на дистанції 50 км рекорд України (4:22,15), що дозволило...Unn.com.ua