Особистий залік

евакуація. Зазначимо, що, крім перемоги Чемпіонату, тілоохоронціці Управління поліції охорони з фізичної безпеки у місті Києві показали чудові результати у особистих заліках змагань: Вадим Ваховський здобув першість змагань зі швидкісної стрільби та у контраварійному водінні автомобілем, у рукопашному бою першим...Украина криминальная

Міністерства оборони України у місті Львові (вул. Клепарівська, 39-А) відбудеться ІІ етап Чемпіонату України з трекових автомобільних перегонів „Автоспідвей-2017” в особистому заліку. У змаганнях візьмуть участь 16 автомобільних екіпажів, які представлятимуть команди Черкаської, Волинської, Кропивницької та Рівненської областей. Чемпіонат відбуватиметься...MediaStar

Сумчани увійшли до числа переможців європейських змагань зі спортивного радіоорієнтування

дорослі) та Єгор РЕДЬКА (категорія юнаки). Вони завоювали дві золоті медалі в складі команди та Максим іще й срібну в особистому заліку. Джерело...RegioNews-Суми

Житомиряни виграли чемпіонат України з триатлону в естафеті-мікст

Черненко та Єгора Мартиненко виграла золото в естафеті-мікст. Марта Покотило виграла срібло в естафетах серед юніорів. На спринтерскій дистанції в особистому заліку Анастасія Черненко посіла 3 місце. Вітаємо наших спортсменів з перемогами та медалями! Спортивний...Покоління ZET

Міністерства оборони України у місті Львові (вул. Клепарівська, 39-А) відбудеться ІІ етап Чемпіонату України з трекових автомобільних перегонів "Автоспідвей-2017" в особистому заліку, повідомили організатори.Гал-info

Чинний чемпіон світу Себастьян Ожьє став переможцем Ралі Португалії. Другу позиції посів Тьєррі Невіль, а третім став Дані Сордо. В особистому заліку Ожьє випереджає Невіля на 22 очка, повідомляє f1analytic.com. 1. Себастьян Ожьє (Ford Fiesta WRC) - 3:42,55,7 2. Тьєррі...Чемпион

Черкаські курсанти гідно виступили на чемпіонаті з боротьби у Хмельницькому

боролися більше 200 спортсменів з 37 навчальних закладів України. У складі 6 курсантів збірна команда ЧІПБ представляла Черкаську область. В особистому заліку у ваговій категорій до 97 кг курсант 1 курсу Вадим Дейнека зайняв ІІІ місце.Нова доба

Львівські гирьовики розповіли, як завоювали "золото" Європи в естафетах

першого втік. І не найгірший результат показав». Зараз львів`яни готуються до відбору на чемпіонат світу. Там хочуть виступати вже в особистому заліку. Роман Мних розповідає, яку ціну доводиться платити за успіх: «В мене є синці на передпліччі. На кисті дуже...Галичина спортивная

та Віктор Мокрий. Усього в турнірі були представлені 20 команд із мисливських колективів Полтавської області. Вони змагались у командному та особистому заліках. На стендах були імітовані політ качки й фазана. За результатами стрільб, найвлучнішою стала кобеляцька команда. У особистому заліку...Тижневик «ЕХО

спортсмени Даря Козачук, Аліна Тимчишина, Вадим Бондарчук, Даря Римська, Олександр Стасюк, Павло Яцюра. Переможці та призери чемпіонату в командному і особистому заліках були нагороджені кубками, дипломами та медалями відповідних ступенів Фізкультурно-спортивного товариства Динамо...Винницкий Бизнес Портал

Тернопільські гімнастки відзначились в Івано-Франківську

Хруленко, Олена Грохольська, Софія Баширова, Яна Ізбянська - зайняла друге місце серед вісімнадцяти команд, - інформує прес-служба міської ради. В особистому заліку тернополянка Анастасія Бачинська (заслужений тренер України Геращенко Т.В.) стала чемпіонкою України, Олена Грохольська (тренер Гейна І.М. та тренер...Галичина спортивная

Армійські спортсменки - чемпіонки регіональних змагань CISM з фехтування

Також в особистому заліку за цьому турнірі армійка старшина Олена Кривицька завоювала срібну нагороду. mil.gov.ua...Seo-top-news

Велосипедист із Черкащини фінішував третім на чемпіонаті України

Новаковський Віталій у багатоденні гонці (особистий залік) та гонці критеріум здобув «бронзові» нагороди. Нова доба

Буковинські картингісти здобули призові місця на Всеукраїнських змаганнях

абсолютному залікові наша команда випередила команду Луцького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді на 308 очок, яка була другою. В особистому заліку у юних буковинців одинадцять золотих (Гринчук Дмитро - дві медалі, Балашев Андрій – три медалі, Боднарюк Сергій –...Погляд

Поліцейське двоборство на Херсонщині: як це було (фото)

Главку поліції. Срібними призерами стали бійці Управління «КОРД» ГУНП в Херсонській області. Трете місце посіла команда Херсонського НДЕКЦ МВС України.В особистому заліку перші місця у своїх вікових групах посіли: поліцейський Горностаївського відділення поліції Микола Кітченко та працівник ГУНП Сергій Полтавський.Любимый Херсон

Службове двоборство для поліцейських

команда обласного Главку поліції.Срібними призерами стали бійці Управління КОРД ГУНП в Херсонській області.Трете місце посіла команда Херсонського НДЕКЦ МВС України.В особистому заліку перші місця у своїх вікових групах посіли: поліцейськийГорностаївськоговідділення поліції МиколаКітченкота працівник ГУНП СергійПолтавський. Серед жінок кращі результати показала...Херсон Daily

Хемілтон виграв гонку в Іспанії, далі - Феттель і Ріккардо

відбувався на автодромі "Каталунья". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Він випередив свого найбільшого суперника Себастьяна Феттеля і скоротив відставання від нього в особистому заліку до 6 очок.Третім фінішував Даніель Ріккардо завдяки тому, що на боліді Валттері Боттаса згорів двигун.1. Льюїс Хемілтон ("Мерседес")2.Sportanalytic

Перемога Льюїса Хемілтон та виліт Кімі Райкконена допомогли німцям піти у відрив. На третьому місці впевнено йде "Ред Булл", виграючи у "Форс Індії" 19 очок. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Особистий залік. Формула 1 - новости чемпионата 2011

Тактична перемога Хемілтона в Іспанії!

Наступного кола Боттас без натяку на боротьбу пропустив Хемілтона, а потім поїхав у бокси. Спорт.ua

наздогнати і обійти пілота Феррарі вже на 44-му колі, після чого доїхати до фінішу першим. За підсумками п'яти етапів лідером особистого заліку є Себастьян Феттель (104 балів), а в трійку входять пілоти "Мерседеса" Льюїс Хемілтон (98) і Валттері Боттас (63).Зеркало недели (газета)