Особистий залік

У Херсоні відбулися змагання з кульової стрільби

У результаті змагань перше місце посіла команда вихованців Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ХОО ФСТ "Україна", друге - військовослужбовці гарнізону. В особистому заліку кращий результат показав підполковник Шавурський С.В. - військовий комісар Білозерського райвиконкому, який вибив 49 очок з...Херсонщина за день

Вихованці Центру позашкільної роботи перемогли у змаганнях «Зірки ефіру України»

виступили: Данило Скорик, Вікторія Ліхтей, Даніїл Дубинець, Сергій Видайко (тренери-керівники: Бала Олександр Володимирович, Фоменко Оксана Олексіївна, Ніколаєв Ігор В'ячеславович). В особистому заліку змагань відзначились: Вікторія Ліхтей яка виборола п'ять перших місць; Сергій Видайко отримав чотири перших місця; Данило Скорик посів...Мост

У Тернопіль привезли перші місця з 66 чемпіонату Європи з автомодельного спорту

Європи з автомодельного спорту, який пройшов з 2 по 6 серпня у місті Стрий на Львівщині, тернополянин Андрій Якимів у особистому заліку зайняв два перших місця у першому та третьому класах. Читайте також На Чортківщині пройшов чемпіонат району з баскетболу...TeNews

прийомами рукопашного бою, вогнепальною зброєю та службовим автомобілем. Під час конкурсу поліцейські максимально відпрацьовували тактику при спрацюванні засобів сигналізації. В особистому заліку визначились найкращі серед старших нарядів реагування - перше місце посів поліцейський Коломийського міжрайонного відділення старший сержант поліції Мельничук...Бліц-інфо

Житель Олександрії на всеукраїнських змаганнях пробіг 125 кілометрів за добу (ФОТО)

Одесі Жосан брав участь в забігу на 100 км. З результатом 13 годин 52 хвилини він посів третє місце в особистому заліку. Тоді Жосан зазначив, що готувався до 100-кілометровому забігу 10 років. Фото: https://myalexandriya.blogspot.com/...медиапортал "Акула"

чеському Пардубіце рівняни Станіслав Мельничук, Віталій Лисак, Максим Росощук та червоноградець Андрій Кобрин здобули перемогу. А от ім'я чемпіона в особистому заліку наразі під питанням. Заключний етап турніру відбудеться 2-3 вересня у словацькому Жарновіце. Нагадаємо, участь у Міжнародній лізі спідвею...Online.ua

Окрім того, першість в особистому заліку цієї вправи здобув Павло Коростильов.Український Інтерес

територій команда Полтавської області, складена з вихованців клубу, виборола друге місце серед 21 команди, що представляли 16 регіонів України. В особистому заліку найкраще виступили: Корнієнко Юрій срібний призер на довгій дистанції та чемпіон на короткій, Андрусенко Даря срібло на середній...Online.ua

Українські стрільці завоювали додаткові шість медалей на ЧЄ з кульової стрільби

"золото" вибороли: Павло Коростильов, Роман Бондарук та Володимир Пастернак, які представляли нашу збірну у вправі МП-10. Також чемпіоном, але в особистому заліку цієї вправи, став П.Коростильов, який встановив рекорд Європи та світу серед юніорів - 581 очок. Цим же складом...Unn.com.ua

У рамках святкування 1029-річниці міста у Володимирі-Волинському відбувся турнір з мотоциклетного кросу в особистому заліку Кубок Володимира-2017Читати повністю...Online.ua

Спортсмени Черкащини вибороли нагороди чемпіонату України зі спортивного орієнтування

III місце - Євгеній Бриндак (вікова група Ч-18, довжина дистанції 7,380 км 14 КП). Про Все

У Черкасах змагались морські багатоборці з усієї України

У змаганнях чемпіонату України з морського багатоборства серед юнаків старшої вікової групи команда Черкаської області виборола перше загальнокомандне місце. У особистому заліку I місце отримав Єгор Новохатько. У змаганнях чемпіонату України з морського багатоборства (п’ятиборства) серед чоловіків команда Черкаської області також...Про Все

"Вільямс" - 416. "Торо Россо" - 397. "Хаас" - 298. "Рено" - 269. "Макларен" - 1110. "Заубер" - 5ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Особистий залік. Феттель знову відірвався від Хемілтона Переможний дубль "Феррарі" в Угорщині поправив становище команди у Кубку конструкторів. Тепер "Скудерія"...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Гран Прі Угорщини: червона спека

McLaren Honda Formula 1 Team Спорт.ua

Williams DNF ( коло) 19 Ромен Грожан Haas DNF ( коло) 20 Даніель Ріккардо Red Bull Racing DNF (1 коло) Особистий залік пілотів: Пілот Команда Очки 1 Себастьян Феттель Ferrari 177 2 Льюіс Хемілтон Mercedes 176 3 Валттері Боттас Mercedes...Чемпион

що в неділю лідерові Рено доведеться прориватися в очкову зону. Ніко Хюлькенберг на екваторі сезону з 26 очками замикає топ-10 особистого заліку чемпіонату світу. Свою кращу гонку в чемпіонаті німець провів на Гран Прі Великобританії, зайнявши в Сільверстоуні шосте місце,...1NEWS

Ривок уперед напередодні відпусток

тести Роберта Кубіци за кермом Рено наступного тижня. Та наразі найактуальнішим є питання про те, хто ж опиниться на чолі особистого заліку напередодні літніх канікул, що для більшості пілотів розпочнуться вже по завершенню гонки. Головною особливістю угорської траси є її...Спорт.ua

Вінницької школи вищої спортивної майстерності, заслуженим майстром спорту України. Тим часом майстер спорту України Павло Крепостняк виграв бронзову нагороду в особистому заліку в стрільбі з пістолету (вправа МП-8). Він також став чемпіоном у складі команди (разом з Максимом Гординцем з...Моя Вінниця

Українець Олександр Шелест у напруженій боротьбі виборов бронзову нагороду в особистому заліку. Про це повідомляє сайт Міністерства молоді та спорту України.1NEWS

Українськи стрілки виграли три медалі чемпіонату Європи в Баку

МГ-9 — стрільба лежачи з гвинтівки на дистанції 50 метрів. Окремо Дар'я Шаріпова здобула «срібло» у цій же вправі в особистому заліку. Також в командному виступі у стрільбі з швидкісного пістолету українці Павло Коростильов, Денис Кушніров та Володимир Пастернак завоювали...Єдність