Особистий залік

Змагання проводилися в особистому заліку серед чоловіків та жінок у вагових категоріях: 1. Клас ARM-1(спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату, змагаються сидячи).Спортивний Житомир

МКДЮСШ «Вінниця» (всі — з обласного центру), а також спортсмени з Гайсинського і Бершадського районів, міст Могилева-Подільського і Жмеринки. В особистому заліку наші борці виграли три медалі. Треті місця посіли Валентин Миронюк (50 кг, МКДЮСШ «Вінниця») та Ігор Бичков (66...Моя Вінниця

Спортсменка з Кропивницького перемогла на міжнародному турнірі з кульової стрільби у Словаччині (ФОТО)

Семчишина (377) та Олена Якушева (376) випередили срібних призерок, збірну Болгарії (1090) та бронзових господарок змагань, представниць Словаччини (1059). В особистому заліку наша спортсменка, яка тренується у заслужених тренерів України Ілгама Ібрагімова та Володимира Мокловича, у вправі ПП-2 посіла пяте...Гречка

місце здобув Ілля Орел, також ІІІ місце у Анастасії Шведченко. 9-10 листопада на Кубку України Євгенія Жила стала першою в особистому заліку (юніорки). А також 11 листопада на Кубку України з командної першості, у складі команди Євгенія з колегами вибороли...Обрії Ізюмщини

Повна гонка

В Інтерлагосі відбулось чимало обгонів, а кілька середняків та аутсайдерів обмінялись позиціями особистого заліку. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Перемога у Бразилії дозволила Себастьяну Феттелю зробити більшою свою перевагу над Валттері Боттасом. "Мерседес" розміняв сьому сотню очок Феттель відривається від Боттаса | Формула 1 - новини чемпіонату 2017 І це за умови, що Боттас виграє гонку. Формула 1 - новости чемпионата 2011

від "Форс-Індія". Цікавою на останньому етапі буде битва за шосту позицію, де позмагаються "Торо Россо", "Рено" та "Хаас". ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Особистий залік. Феттель відривається від Боттаса Кубок конструкторів, Mercedes Феттель тріумфує в Бразилії, прорив Хемілтона Головні новини Останні новини Powered...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Одеського державного університету внутрішніх справ, третє місце здобули військовослужбовці частини №3056 Національної гвардії України. Командам переможцям та кращим легкоатлетам в особистому заліку вручили кубки, медалі, грамоти та дипломи. Відділ комунікації поліції Херсонської...Голая Пристань

Команда поліції Херсонщини перемогла у змаганнях з легкоатлетичного кросу

Одеського державного університету внутрішніх справ, третє місце здобули військовослужбовці частини №3056 Національної гвардії України. Командам переможцям та кращим легкоатлетам в особистому заліку вручили кубки, медалі, грамоти та дипломи. Відділ комунікації поліції Херсонської...Херсон Daily

Херсонська поліція перемогла у спортивному змаганні

факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, третє місце здобули військовослужбовці частини №3056 Національної гвардії України.Командам переможцям та кращим легкоатлетам в особистому заліку вручили кубки, медалі, грамоти та дипломи.Відділ комунікації поліції Херсонської...Любимый Херсон

Національні змагання з трекових гонок "АВТОСПІДВЕЙ 2017 - Кубок м. Полтави" (особистий залік) та Клубні змагання з класичного спідвею "Гонка ветеранів полтавського спідвею" (особистий залік) відбудуться 11 листопада 2017 року о 13:00 годині на мототреку у селі …Запись Полтавців запрошують...Трибуна Полтава

спортсмен Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету – студент 1 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Єгор Бубнов. Кікбоксер показав в особистому заліку такі результати: […]...ПедПресса

Він проходив у Білій Церкві (Київська область), у 25-метровому басейні місцевої ДЮСШ.  Командної першості не було. Спортсмени змагалися виключно в особистому заліку. За медалі боролися наші земляки Олексій і Віктор Хникіни (сини дворазового олімпійського призера Павла Хникіна), а також Юрій...Моя Вінниця

В Одесі майбутні офіцери ВДВ встановили новий рекорд Військової академії з практичної стрільби

Загальний результат 1209 очок став новим рекордом військового вишу. Народна Рада

Можна було втратити все і перенести боротьбу в Сан-Паулу, так що зараз я відчуваю полегшення", - зазначив Вольфф. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Особистий залік. Тріумф Хемілтона підтверджено офіційно Тото Вольфф, Mercedes, Льюїс Хемільтон, Гран Прі Мексики...Формула 1 - новости чемпионата 2011

чому не був винен, і через це гонка склалася драматично. Але в підсумку все закінчилося для нас добре. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Особистий залік. Тріумф Хемілтона підтверджено офіційно Нікі Лауда, Себастьян Феттель Хемілтон завоював четвертий чемпіонський титул...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Льюіс Хемілтон - чотириразовий чемпіон cвіту

Toro Rosso 31 коло силова установка Н. Хюлькенберг Renault 25 коло силова установка Д. Ріккардо Red Bull 6 коло MHU-H Особистий залік 1. Л. Хемілтон Mercedes AMG Petronas F1 Team 333 2. С. Феттель Scuderia Ferrari 277 3. В. Боттас...Спорт.ua

Хемілтон став чотириразовим чемпіоном Формули-1

титулу гонщиком "Мерседеса" Льюїсом Хемілтоном. Британцеві вистачило дев'ятої позиції на фініші, щоб стати недосяжним для Себастьяна Феттеля з "Феррарі" в особистому заліку і достроково оформити четверте чемпіонство в кар'єрі. Нагадаємо, чемпіоном минулого сезону став представник "Мерседеса" Ніко Росберг, який після...Зеркало недели (газета)

Россо» — 53. 7. «Рено» — 48. 8. «Хаас» — 47. 9. «Макларен» — 24. 10. «Заубер» — 5.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Особистий залік. Тріумф Хемілтона підтверджено офіційно "Мерседес" вже дуже набере 600 очок, а от 700 балів німцям вже не підкоряться.Формула 1 - новости чемпионата 2011