Особистий залік

ступенів, Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І. Блажкевич, Блюдниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Галицької гімназії. В особистому заліку учень 11 класу Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст. Дмитро Микульський посів ІІІ місце в штовханні ядра, учениця 10 класу...Галич давній сучасний

Кропивницькі снайпери привезли нагороди з Кубку України (ФОТО)

В особистому заліку Альона Шевченко тут посіла четверте місце.Гречка

Вихованці Миколаївської СДЮСШОР з велоспорту посіли призові місця на Весняному кубку України

школи олімпійського резерву з велоспорту. За результатами чемпіонату наші спортсмени продемонстрували високий рівень спортивної майстерності та посіли призові місця. В особистому заліку спортсмени показали наступні результати: І місце – Шевцов Віктор,  ІІІ місце – Погорелов Влад, Бондар Вікторія. Групова гонка...Миколаївська правда

відстаючи від лідера на 30 пунктів. Red Bull - 55 Toro Rosso - 12 Force India - 1 ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Особистий залік. Хемілтон скоротив відставання від Феттеля Кубок конструкторів, Mercedes, Гран-прі Китаю Головні новини Останні новини Powered by...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Пілот Ferrari Себастьян Феттель попри провал у Китаї зберіг лідерство. Зараз він випереджає Льюїса Хемілтона на 9 очок, а Валттері Боттас програє йому 14 пунктів.1. Льюїс Хемілтон - 453. Естебан Окон - 1 Хемілтон скоротив відставання від Феттеля Себастьян Феттель,...Формула 1 - новости чемпионата 2011

У Полтаві відбувся учнівський конкурс з креслення

Серед 10-класників найбільшвправними в креслені виявилася Гадяцька спеціалізована школа ІІІІ ступенів №4 та Полтавська гімназія № 6 Кращий результат в особистому заліку (93 бали) в учня 9 класу Полтавської ЗОШ №34 Данила Хорольського. Підготовлено за матеріалами Департаменту освіти і науки...0532.ua

Козацький гарт

В особистому заліку відзначились: серед хлопців - Арташ Микола (ЗОШ №10), серед дівчат переможницею стала Бандура Анастасія (ЗОШ №5).Вознесенск Онлайн

центру позашкільної освіти та роботи талановитої молоді, третє загальнокомандне місце – у Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій. В особистому заліку чемпіонату України чемпіонами та призерами України у своїх вікових категоріях стали Кононов Денис (Ч-14) – перше місце, Бобер...Освітній портал Закарпаття

Формула-1: пілот "Ред Булла" Феттель виграв гонку в Бахрейні

зміг утримати лідерство і перемогти. Результати гонки Таким чином, Феттель заробив у новому сезоні вже 50 очок і лідирує в особистому заліку, випереджаючи Хемілтона на 17 пунктів. Раніше було прийнято рішення замінити дівчат-моделей на старті перегонів Ф-1 дітьми...Зеркало недели (газета)

час вийшов на третє місце, посунувши звідти Red Bull. Red Bull? Toro Rosso? Force India? ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Особистий залік. Феттель продовжує громити Хемілтона Кубок конструкторів, Ferrari, Гран-Прі Бахрейну Головні новини Останні новини...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Карлос Сайнс-молодший - 1 Феттель продовжує громити Хемілтона Валттері Боттас програє британцю ще 11 пунктів. Себастьян Феттель, Гран-Прі Бахрейну Формула 1 - новости чемпионата 2011

честь якої захищали виключно представники Бахмаччини, конкретно складалася з вихованців ДЮСШ відділу освіти. Наші земляки вибороли ІІІ загальнокомандне місце. В особистому заліку змагань здобуто 10 нагород, скарбничка спортивних трофеїв орієнтувальників ДЮСШ поповнилася на три золоті, три срібні і чотири бронзові...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Харківські боксери вибороли «бронзу» чемпіонату України

участь 271 спортсмен з 19 областей України. Змагання пройшли в Одесі. Харківська область посіла третє командне місце серед дорослих. В особистому заліку І місце було за Василем Сорокіним і Вадимом Упиром, які виб...Новини Харкова

Закарпатці привезли «срібло» із чемпіонату України зі спортивного орієнтування

обласного центру позашкільної освіти та роботи талановитої молоді, третє загальнокомандне місце дісталося Волинському обласному центрі туризму, спорту та екскурсій. В особистому заліку чемпіонату України чемпіонами та призерами України у своїх вікових категоріях стали: Кононов Денис (Ч-14) перше місце, Бобер Крістіна...Голос Карпат

Тенісистка з Кропивницького стала призеркою Чемпіонату України (ФОТО)

В особистому заліку Марія Курищенко зупинилася впритул до призового подіуму, ставши четвертою.Гречка

Черкаський гімнаст успішно виступив на міжнародному турнірі Ukraine International Cup

Захід покликаний на міжнародному рівні представити спортивну Україну, де ростуть майбутні чемпіони. Але найвагомішим здобутком Назара стало «золото» в особистому заліку. Про Все

13-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Зарічне Дмитро Воробей представляв збірну команду ДСНС України у ваговій категорії до 78-ми кілограм. У особистому заліку наш спортсмен посів третє місце поступившись двом представникам Національної гвардії та Прикордонної служби, набравши у сумі двоборства 100...Новини по-рівненськи

Житомирські школярі здобули нагороди у Чемпіонаті України з гри «Що?

Владислава Федишина (капітан команди), Данило Затилюк, Андрій Кучеренко, Наталія Денисюк, Ілля Іванніков та Аліса Герасимова. Анастасія Міщенко отримала срібло в особистому заліку. У ході інтелектуальних турнірів Житомиряни вибороли право представляти Україну на чемпіонаті Європи, який буде проходити в травні в...Новини Житомира

повідомляє прес-служба на сторінці 44 окремої артилерійської бригади. Як повідомляється, змагалися спортсмени як у складі збірних команд так і в особистому заліку. Військовик з Тернополя Олександр Федотов у категорії до 60 кг…...Терен