Особистий залік

району з лову риби з-під криги на мормишку. В змагання взяли участь 9 команд, а також змагалися спортсмени і в особистому заліку, про це повідомляє ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на Теребовлянську міську раду. Загальна кількість 92 учасники. За результатами Чемпіонату...Ternopilinfo

Черкаські метальники молота вибороли нагороди

результатами триденних змагань у командній першості Черкаська область посіла четверту сходинку, поступившись командам Дніпропетровської, Київської областей та міста Київ. В особистому заліку спортсмени черкащини здобули шість нагород: 1 місце – Андрій Мартинюк (молот 7,260 кг, результат – 68,06) 1 місце...Нова доба

Зазначимо, що гідно виступили всі дебютанти змагання, але перемогу здобула команда ПГФ. SumyToday

Відбувся Чемпіонат Львівської області з тхеквондо (ВТФ) серед кадетів

урочистої церемонії відкриття змагань Подяками Львівської обласної федерації було відзначено кращих тренерів та суддів 2016 року. За результатами змагань в особистому заліку «золото» здобули такі спортсмени: Костів Микола ( в/к до 41 кг, м.Сколе); Бабяк Маркіян (в/к до 45 кг,...Галичина спортивная

участі у змаганнях з армспорту допускаються збірні команди міст та районів, сформовані за результатами змагань регіонального рівня та спортсмени у особистому заліку, в тому числі спортсмени-інваліди, які без сторонньої допомоги можуть боротися за стоячим столом. Обовязково - наявність спортивної форми...Спортивний Житомир

боротьба за друге місце між командами ЗОШ № 4 та гімназії. З мінімальною перевагою перемогу здобула ЗОШ № 4. У особистому заліку кращими по дошкам стали: I дошка – Усеінов Есфер (Гімназія); II дошка – Вінтер Андрій (ЗОШ № 4);...Новини Голої Пристані

Херсонські стрілки в Одесі посіли призові місця

команда Управління патрульної поліції в м.Херсоні. Команда Херсонського науково-дослідного експернто-криміналістичного центру МВС здобула третє командне місце.Перше та друге місце у особистому заліку посіли працівники ГУНП Юрій Заікін та Тарас Запорожченко відповідно. Бронза дісталася Анатолію Володіну з патрульної поліції м. Херсона.Від...Любимый Херсон

Співробітники Управління патрульної поліції посіли ІІ місце серед 14 команд у змаганнях зі швидкісної стрільби з бойової зброї

ньому взяли участь представники правоохоронних структур Херсонської області. Співробітники Управління патрульної поліції посіли ІІ місце серед 14 команд. А у особистому заліку інспектори Володін Анатолій та Алєксанов Ігор посіли ІІІ та IV місця відповідно, інформує...Голая Пристань

Команда Рівненщини взяли участь у відкритому Чемпіонаті Волинської області серед юнаків з лижного туризму. Змагання відбулися 16-17 січня поблизу села Гаразджа Луцького району Волинської області. За їх результатами рівняни здобули друге командне місце та перше в особистому заліку. ОГО.ua

Найпопулярніше авто в Україні у 2016 році

цієї моделі склав 2 079 шт.На третьому місці також представник французької автомобільної корпорації Renault Group – автомобіль Renault Duster, в особистому заліку якого 2 032 продажі і титул бестселера жовтня.Четверту позицію зайняла Skoda Octavia з рахунком 1 924 проданих авто.ЧИТАЙТЕ...Бизнес UA

моделі склав 2 079 шт. На третьому місці також представник французької автомобільної корпорації Renault Group – автомобіль Renault Duster, в особистому заліку якого 2 032 продажу і титул бестселера жовтня. Четверту позицію посіла Skoda Octavia з результатом 1 924 проданих...AutoDriving

Команда черкаського ВНЗ здобула перемогу на змаганнях із пожежно-прикладного спорту

Так, друге місце у змаганнях дісталося команді ГУ ДСНС України у м.Києві, "бронзу" завоювала команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. В особистому заліку друге місце в подоланні стометрової смуги з перешкодами виборов курсант 5-го курсу Максим Шинкаренко, а третє місце у...Вчасно (Черкаси)

(8 дипломів), № 6 і № 18 (по 7 дипломів), № 12, № 15, № 21 (по 5 дипломів). В особистому заліку найкраще себе проявили: учениця 9-го класу школи № 10 Юлія СУПРУН (5 олімпіад); учениця 10-го класу Анастасія БОЙЧЕНКО...SumyToday

Львівські лучники здобули призи всеукраїнських змагань

відповідно, перше та друге місця. Серед чоловіків усі призові місця зайняли львівяни Ярослав Мокринський, Максим Журило та Юрій Гавелко. В особистому заліку серед чоловіків зі стрільби з блочного лука кращими стали Олег Півень, Костянтин Школьний та Богдан Кіщак зі Львівщини.Щоденний Львів

Віктор Кушнір (ПЗ-13-1д), але у цьому році вони не змогли протистояти команді переможниці. На третьому місці представники механічного факультету. В особистому заліку на першій дошці «золоту» нагороду отримав Олег Мирошниченко, на другій дошці перше місце посіла Анастасія Лашкова, а на...Днепродзержинский спорт

команда одержала перемогу, інші матчі завершилися поразкою наших спортсменів. Кращий результат у команді показала Анна Іванченко – в неї в особистому заліку 5-те місце. На фото: Іванченко Анна (1985р.н.), член профбюро металургійного факультету ППО ДДТУ - дворазовий переможець обласного конкурсу...Днепродзержинский спорт

В Одесі майбутні офіцери Збройних Сил України беруть участь у змаганнях зі стрільби з автомата АК-3

Після трьох днів турніру кращий результат показала команда 1 курсу факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення. Народна Рада

Кропивничанин Михайло Рябоконь став володарем кубку України із армспорту

У змаганнях брали участь 228 спортсменів. Fakel

армспорту.   У змаганнях брали участь 228 спортсменів, повідомляється на сайті Кіровоградської міськради.   Представник обласного центру Михайло Рябоконь в особистому заліку завоював золоту медаль у змаганнях з боротьби на праву руку та бронзову нагороду в боротьбі на ліву руку...Новини Кіровоградщини

збірної України повернулися додому з 4 золотими медалями, 3 срібними та 9 бронзових, інформує сайт Спортивного комітету України. Переможницями в особистому заліку Кубку світу у Мінську стали Аліна Бойкова (65 кг), Марина Максимова (80 кг) і Марія Дрбоян (+80 кг).Чемпион