Олімпія

У другому таймі гра вирівнялась, сприятливі нагоди для взяття воріт марнували то полтавці, то Футбол Полтавщини

Гра відбулася на штучному полі ФОК "Олімпія" і закінчилася внічию. У цьому матчі за наш колектив зіграло багато потенційних новачків. Перший тайм: Філіпенко, Темерівський, Найко, Бугай+ гравці...Буковинська правда

Сьогодні ФК Буковина зіграє з тернопільською Нивою

15 лютого 2017 року чернівецька Буковина на штучному полі ФОК Олімпія зіграла контрольні матчі з місцевими командами Спарта (U19) та Університет. Формат матчів два тайми по 30 хвилин. Буковина - Спарта...Погляд

Підопічні Василя Сачка не змогли розпечатати ворота «Олімпії» із Любляни. Сьогодні «зелено-білі» мають вилетіли додому. Vpoltave.info

Полтавська "Ворскла" не змогла обіграти лідера чемпіонату Словенії

Створивши безліч моментів, полтавці все одно не змогли переграти люблянську "Олімпію". Офіційний портал ГО Останній Бастіон

18 лютого футболісти полтавської Ворскли провели свій останній спаринг на другому навчально-тренувальному зборі в Туреччині. Суперником "біло-зелених" була словенська Олімпія, яка представляє Любляну.Чемпион

Сьогодні "Ворскла" зіграє проти чемпіона Словенії

У заключному спарингу других турецьких зборів проти люблянської "Олімпії". Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Міський голова Черкас із депутатами віджималися 22 рази

Учора разом із депутатами міський голова Черкас долучився до флешмобу на підтримку військовослужбовців, котрі повернулися з зони АТО. Нова доба

Полтавці проекзаменують «Олімпію» з Любляни. У 2005 році клуб називався Бежиград Любляна (NK Be?igrad). Vpoltave.info

15 лютого чернівецька "Буковина" на штучному полі ФОК "Олімпія" зіграла контрольні матчі з місцевими командами "Спарта" (U19) та "Університет". Формат матчів – два тайми по 30 хвилин. "Буковина" -...Буковинська правда

У групі «А» друга команда шосткінської «Барси» замкнула турнірну таблицю. Трете місце у другому квартеті зайняла команда сумської СДЮШОР «Динамо». UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Турнір для професіоналів та любителів бадмінтону

До участі запрошують як професійних спортсменів, так і любителів гри у бадмінтон. Турнір «FLY - Dnipro Open» проходитиме вдруге на Дніпропетровщині. Дніпропетровська обласна державна адміністрація

У фіналі кубка Пожечевського, який відбудеться найближчої середи, 15 лютого, зустрінуться Кременчуцький Кремінь та Інгулець Петрове Кіровоградської області. А передуватиме цій зустрічі поєдинок за третє місце між ФК Полтава (Полтава) та Охтирським Нафтовиком. В інших стикових матчах зустрінуться: 5/6 місце...Футбол Полтавщини

Торуні він зіграє два матчі з тамтешнім клубом Енерга. Турнірне становище: Енерга - 4-0, Судува - 2-2, ІнтерХім - 1-3, Олімпія - 1-3. Світлина взята з ФБУ...Чемпион

Чернівецька Буковина перемогла у контрольному матчі з Університетом

Чернівецька "Буковина" зіграла контрольний матч з "Університетом". Як раніше писав pogliad.ua, матч відбувся на штучному полі ФОК "Олімпія". Погляд

ФСК «Буковина» найближчого тижня зіграє два контрольні матчі у Чернівцях. Матчі відбудуться на штучному полі ФОК «Олімпія». Буковинська правда

Перше місце здобули рятувальники з Волині, другою стала команда вогнеборців з Чернівецької області, а представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності посіли на чемпіонаті третє місце. Українська газета ЧАС

ФК Буковина зіграє контрольний матч

у рамках підготовки до другої частини першолігової першості України з футболу зіграє контрольний поєдинок на полі з штучним покриттям ФОК "Олімпія". А на наступну середу попередньо була запланована гра з хмельницьким "Поділлям", також на полі ФОК "Олімпія".Погляд