Тадзима з'явилася на світ 4 серпня 1900 року і проживала у префектурі Кагосіма. Тадзима - остання верифікована людина у світі, яка народилася у XIX столітті. Тепер титул найстарішої людини у світі перейшов до 116-річної японки Тіє Міяко. ICTV

В Японії померла найстаріша людина на Землі - японка Набі Таджіма. Відзначається, що Таджіма народилася в 1900 році і залишила більше 160 нащадків. Главком

Еміль Форсберг, Тімо Вернер, Штефан Ільзанкер (Набі Кейта 46), Лукас Клостерман, Брума (Жан-Кевін Огустен 46), Адемола Лукман, Дієго Демме Хоффенхайм: Олівер Бауманн, Павел Кадержабек, Флоріан Грілліч (Керем Демірбай 56), Ніко Шульц, Надім Амірі, Марк Ут, Беньямін Хюбнер (Ховард Нордтвейт 46),...Ua-football

Ганновер - Баварія 0:3.

Мііко Альборноз, Марвін Бакалорц (Івер Фоссум 69), Іхлас Бебу, Мартін Харнік (Ноа-Йоель Саренрен-Баце 64), Тімо Хюберс, Саліф Сане, Ніклас Фуллкруг, Олівер Зорг, Пірмін Швеглер (Себастьян Майєр 81) Баварія: Свен Ульрайх, Сандро Вагнер (Роберт Левандовскі 67), Ніклас Зюле, Тьяго Алькантара, Ар'єн...Ua-football

Прімера. "Ейбар" - "Хетафе" - 0:1

"Хетафе" мінімально обіграло "Ейбар" на виїзді. Чемпіонат Іспанії34 тур"Хетафе" - "Ейбар" - 0:1Гол: Олівера, 23Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Все матчи 34-го тура Ла Лиги

"Ейбар" - "Хетафе" 0:1 Попередження: Паулу Олівейра 27, Шарлес 53, Іван Алехо 77, Давід Ломбан 89 - Даміан Суарес 58 Ua-football

Олівер Кан намагається через суд забрати ім

З 2015 року Олівер теж почав продавати воротарську екіпіровку під маркою "Goalplay". Марка T1TAN була юридично зареєстрована на європейському ринку.Ua-football

Британська поліція надала охорону футбольному арбітрові Майклу Оліверу (на фото), який працював суддею в полі у матчі-відповіді півфіналу цьогорічної Ліги чемпіонів «Реал» - «Ювентус». Западная информационная корпорация

Британська поліція надала охорону футбольному арбітрові Майклу Оліверу

Британська поліція надала охорону футбольному арбітрові Майклу Оліверу, повідомляє AFP. Після матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між "Реалом" і "Ювентусом" (1:3) англійський рефері, який обслуговував цю гру, і...Ua-football

Нагадаємо, що Олівер призначив сумнівний пенальті у ворота Ювентуса на 93 хвилині матчу і вилучив Буффона. Після публікації її телефонного номера, подружжя отримало...Чемпион

Фанати Ювентуса розкопали фото, на яких дружина судді матчу-відповіді 1/4 Ліги чемпіонів зізнається у любові до... Мадрида. Майкл Олівер призначив у середу, 11 квітня, пенальті, за який Джанлуїджі Буффон назвав його людиною зі смітником замість серця. Ювентус відігрався після...24 канал

Экс-вратарь Ювентуса сожалеет, что Буффон не набил морду судье

і дав би судді по обличчю. Нагадаємо, що в повторному чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів "Реал" - "Ювентус" (1:3) суддя Майкл Олівер на останній хвилині призначив пенальті у ворота туринців і видалив Буффона. "З огляду на той факт, що моя кар'єра...Ua-football

Читайте: Визначилися всі учасники півфіналу Ліги Чемпіонів. Вже після матчу, Буффон обрушився критикою на адресу Майкла Олівера: ICTV

На останній хвилині матчу арбітр з Англії Майкл Олівер призначив пенальті у ворота туринців....Експрес

Капітан «Юве» був вилучений, а після закінчення матчу висловив все, що думає про головний епізод матчу і арбітра. Западная информационная корпорация

Буффон: У судьи вместо сердца - мусорное ведро

Команда віддала все, але людська істота може знищити мрію, наш неймовірний відіграш, таким сумнівним рішенням. Потрібно мати не серце, а відро для сміття, щоб зробити це. Ua-football

"Жодних дієт, тільки здорове харчування! Чи можуть солодощі бути корисними Найкращі корисні смаколики - це сезонні ягоди. 24 канал