Одиночний розряд

На кортах "Динамо" проходить Відкритий кубок області з тенісу

турніру проти також сильного юного тенісиста з Києва Костянтина Мантача. На жаль, серед дівчат до 12 років навіть до півфіналу одиночного розряду не потрапила жодна львівська...Галичина спортивная

у третій раунд турніру серії WTA, який наразі проходить у Римі. Раніше повідомлялося, що Еліна Світоліна пробилася у третій раунд одиночного розряду. Жіночий тенісний турнір у Римі, Італія...Чемпион

Нагадаємо, в одиночному розряді Світоліна вийшла у третій раунд.Чемпион

Тенісистка Світоліна перемогла у першому матчі турніру WTA у Римі

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу у першому матчі одиночного розряду на турнірі Жіночої тенісної асоціації серії Premier 5 в Римі...Громадське телебачення

Еліна Світоліна пробилася у третій раунд турніру серії WTA, який наразі проходить у Римі. У другому раунді перша "ракетка" України у напруженому матчі перемогла представницю Франції Алізе Корне. Як відомо, Світоліна у парі з Савчук також перемогла у першому раунді...Чемпион

У другому раунді український тенісист поступився представнику Боснії і Герцеговини Алдіну Сеткичу. Як відомо, трохи раніше в одиночному розряді припинив виступи і українець Денис Молчанов.1NEWS

Денис Молчанов не зміг пробитися у чвертьфінал одиночного розряду на турнірі серії Челленджер, що наразі проходить у Узбекистані. У другому раунді український тенісист поступився представнику Тайварю Джейсону Джангу. Зазначимо...1NEWS

14-річна українка перемогла в дорослому престижному тенісному турнірі

Марта Костюк здобула золото у міжнародних змаганнях ITF в Угорщині. Марта Костюк стала наймолодшою українською тенісисткою, яка коли-небудь вигравала професійний титул в одиночному розряді. Високий замок

Франківські тенісисти вибороли 10 нагород на міжрегіональних змаганнях

та фізичній підготовці, а у загальному заліку став четвертим. Євгенія Зеленська зібрана найбільше медалей: два “срібла” — у фізпідготовці і одиночному розряді, а також дві “бронзи” — у техніко-тактичній підготовці та у загальному заліку. До командного успіху долучились також Устина...Галичина спортивная

14-річна українська тенісистка Марта Костюк виграла перший дорослий турнір в кар'єрі zaxid.net

титул у кар'єрі Марти. Марта Костюк у віці 14 років стала наймолодшою представницею України, яка коли-небудь вигравала професійний титул в одиночному розряді. Уже в понеділок 15 травня киянка дебютує в рейтингу WTA. ITF Жіночий турнір у Дунакесі, Угорщина Призовий фонд...Чемпион

Вісім українців виступлять в основній сітці "Ролан Гаррос"

УНН з посиланням на Тенісний портал України.Чотири представники України потрапили в основну сітку дорослого турніру безпосередньо без кваліфікації. У жіночому одиночному розряді виступить Еліна Світоліна, Леся Цуренко та Катерина Бондаренко. В чоловічій сітці змагань боротиметься за перемогу Олександр Долгополов. Також...Unn.com.ua

Нагадаємо, Стаховський також зіграє у чвертьфіналі одиночного розряду. 1NEWS

В основній сітці турніру заявлені 4 представника України. У жіночному одиночному розряді Україну представлять Еліна Світоліна, Леся Цуренко та Катерина Бондаренко.1NEWS

С.Стаховський успішно розпочав виступи на змаганнях в Узбекистані

Денис Молчанов в матчі першого кола поступився Олексію Ватутіну з Росії 7:5, 4:6, 4:6. Додамо, що завтра у другому колі одиночного розряду також виступить ще один українець В.Манафов.Unn.com.ua

Cергій Стаховський вийшов у другий раунд турніру серії Челленджер, що наразі проходить в Узбекистані. У стартовому матчі одиночного розряду український тенісист переміг представника Естонії Владіміра Іванова.Чемпион

Катерина Бондаренко вибула з одиночного розряду на турнірі WTA у Марокко. У другому колі українка нічого не змогла протиставити американці Лорен Девіс. Нагадаємо, що Бондаренко розпочала...Чемпион

La Princesse Lalla Meryem - 2017 WTA International Жіночий тенісний турнір у Рабаті, Марокко Призовий фонд - $ 226 750 Одиночний розряд Перший раунд Катерина Бондаренко (Україна) - Сільвія Солер-Еспіноса (Іспанія) - 6:1, 6:4 Катерина Бондаренко...Чемпион

2017 року переможці Вімблдонського тенісного турніру в одиночних розрядах отримають більш ніж по 2 млн фунтів стерлінгів. Про це повідомляє британське видання Daily Mail.1NEWS

У стартовому матчі український тенісист поступився представнику Німеччини Томмі Хаасу. Раніше повідомлялося, що Стаховський повернувся у top-100 рейтингу ATP. 1NEWS