Одиночний розряд

написав у Twitter Президент Петро Порошенко. Для Еліни Cвітоліної, як і для всього національного тенісу, це новий особистий рекорд (в одиночному розряді WTA), а також повторення рекорду Андрія Медведєва, екс-четвертої ракетки світу в Асоціації тенісистів-професіоналів (АТР). Медведєв посів четверте місце...Урядовий Кур'єр

Світоліна про перемогу в Торонто: стала мудрішою і досвідченішою

тоді я зіграю на Підсумковому турнірі," - підкреслила тенісистка. Нагадаємо, що у 2017 році Світоліна виборола вже п'ять трофеїв в одиночному розряді. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Е.Світоліна тріумфувала на турнірі "Rogers Cup" в...Unn.com.ua

Друга ракетка чоловічого тенісу України Сергій Стаховський успішно завершив фінальний поєдинок одиночного розряду турніру челленджер з призовим фондом у 43 тис. євро, який проходив у Порторожі (Словенія), передає кореспондент УНН.1NEWS

13 серпня у Херсоні відбудеться тенісний турнір «Kherson Tennis Cup» серед чоловіків в одиночному розряді.Спортсмени будуть змагатися на тенісних кортах ДТШ «Вікторія». До змагань допускаються всі тенісисти-любителі.Змагання проводяться в одиночному розряді, вдва етапа: спочатку ігри...Любимый Херсон

Як у Новій Каховці пройшли всеукраїнські турніри з тенісу

ці дні, всі діти проявили жагу до перемоги. Та спорт є спорт: завжди є переможці і переможені. Серед дівчат в одиночному розряді перше місце посіла Федоренко Валерія (Каховка), друге – Дунда Карина (Кривий Ріг), третє – Стародубцева Діана (Нова Каховка);...Голая Пристань

Світоліна тріумфально перемогла Вільямс і тепер у чвертьфіналі змагань у Торонто

WTA (@WTA) 11 августа 2017 г. Еліна Світолна стала першою українською тенісисткою, якій вдалося вийти до 1/8 фіналу Вімблдону у одиночному розряді. Світоліна у 1/8 фіналу Вімблдонського турніру поступилася латвійці Олені Остапенко.Високий замок

С.Стаховський потрапив у чвертьфінал турніру в Словенії

КИЇВ. 9 серпня. УНН. В одиночному розряді челленджеру в Порторожі (Словенія) тенісист Сергій Стаховський здобув чергову перемогу та вийшов в чвертьфінал турніру. Про це повідомляє Федерація тенісу...Unn.com.ua

Екс-п

млн. євро призових. Додамо також, С.Еррані є володаркою кар'єрного "Великого шолома" в парному розряді, очолювала парний рейтинг. Найвища позиція в одиночному розряді датована 2010-м роком –...Unn.com.ua

Італійську тенісистку Еррані відсторонили на два місяці через допінг

серії "Великого шолома" їй не підкорювалися, щоправда одного разу, в 2012 році вона вийшла у фінал Відкритого чемпіонату Франції в одиночному розряді. У складі збірної Італії вона тричі вигравала Кубок Федерації. У рейтингу WTA Еррані займає зараз 98-е місце, а...Интерфакс-Украина

Дев

В основній сітці турніру зіграють Еліна Світоліна, Леся Цуренко та Олександр Долгополов. Unn.com.ua

Український тенісист тріумфував на турнірі в Іспанії

КИЇВ. 6 серпня. УНН. Киянин Сергій Стаховський успішно завершив парний турнір категорії челленджер в Сеговії (Іспанія), передає УНН з посиланням на сайт Великого тенісу України. У фінальному протистоянні С.Стаховський у дуеті з Андреасом Менендес-Масейрасом (Іспанія) обіграв пару Роберто Ортега-Ольмедо/Давид Вега...1NEWS

2008 року Стаховський узяв трофей у Сеговії в одиночному розряді. Високий замок

Франківська спортсменка стала другою на міжнародному тенісному турнірі

В одиночному розряді в другому колі Діана Ходан змагалася з майбутньою переможницею турніру Дарією Лопатецькою, неодноразовою чемпіонкою Європи.Галичина спортивная

Призовий фонд франківського тенісного турніру ITF 15000$

У п'ятницю і суботу, 4 і 5 серпня, на кортах ДЮСШ "Олімп" відбудуться фінали парного й одиночного розрядів жіночого тенісного турніру ITF Ivano-Frankivsk $15000. У п'ятницю о 13:00 відбудеться фінальне протистояння у парному розряді. У матчі зустрінеться пара...Франківчани

Франківська тенісистка зайняла друге місце на міжнародному турнірі у Львові

В одиночному розряді в другому колі Діана Ходан змагалася з майбутньою переможницею турніру Дарією Лопатецькою, неодноразовою чемпіонкою Європи.Бліц-інфо

К.Бондаренко вийшла у друге коло тенісних змагань у Стенфорді

В одиночному розряді компанію Лесі Цуренко по другому колу склала Катерина Бондаренко. В другому колі за жеребом Ольга та Анастасія зійдуться з Людмилою...Unn.com.ua

Марта Костюк не змогла вибороти титул в одиночному розряді на юніорському чемпіонаті Європи з тенісу. У фіналі змагань 15-річна українська тенісистка поступилася представниції Словенії Каї Юван. Як відомо, 29-го...1NEWS

Марта Костюк не змогла вибороти титул в одиночному розряді на юніорському чемпіонаті Європи з тенісу. У фіналі змагань 15-річна українська тенісистка поступилася представниції Словенії Каї Юван.Чемпион

матчі за титул француженкам Анжелік Олів'є і Барбарі Коллет. Також нагадаємо, що що 30-го липня Костюк побореться за перемогу в одиночному розряді чемпіонату Європи, де їй протистоятиме Кайя Юван зі Словенії. Світлина БТУ...Чемпион

Українська тенісистка Т.Перебийніс відновить кар

ITF з призовим фондом у 15 тис. дол в Івано-Франківську, які заявилися на турнір, з'явилося ім'я екс-55-ї ракетки світу в одиночному розряді, чемпіонки чотирьох турнірів ITF і шести на рівні WTA в парному розряді харків'янки Т.Перебийніс. У сезоні-2009 34-річна харків'янка...Unn.com.ua