Одиночний розряд

Світоліна стала чвертьфіналісткою Australian Open у міксті

Гуччіоне (Австралія) - Катерина Синякова (Чехія, 6)/Бруно Соарес (Бразилія, 6) - відмова Синякової і Соареса Нагадаємо, раніше Еліна Світоліна покинула одиночний розряд Мельбурна, поступившись у третьому раунді росіянці Анастасії Павлюченковій...Зеркало недели (газета)

Світоліна вийшла у друге коло міксту

Перша ракетка України Еліна Світоліна продовжує виступи на Відкритому чемпіонату Австралії. Нагадаємо, в одиночному розряді Еліна вилетіла на стадії третього кола.Sportanalytic

рахунком 6:3, 6:7, 10:7. Читайте також: Український біатлоніст впав на фініші етапу Кубка світу (відео) Зазначимо, що у третьому раунді одиночного розряду Еліна Світоліна поступилась росіянці Анастасії Павлюченковій у трьох сетах та залишила турнір. У загальному рейтингу WTA Світоліна займає...Znaj.ua

Перша ракетка світу Енді Маррей покинув Australian Open

4-й раунд Енді Маррей (Великобританія, 1) - Міша Звєрєв (Німеччина) - 5:7, 7:5, 2:6, 4:6. Нагадаємо, останньою представницею України в одиночних розрядах Мельбурна була Еліна Світоліна, яка вибула на стадії 3-го раунду...Зеркало недели (газета)

Топ-8 спортивних подій тижня: дискваліфікація за вишиванку та футбол без офсайдів

ракетку світу переміг тенісист, який займає у світовій класифікації лише 119-е місце Денис Істомін з Узбекистану. Залишилася без представників у одиночному розряді у Австралії й Україна. Першу ракетку країни Еліну Світоліну у третьому колі зупинила росіянка Анастасія Павлюченкова. Кращий український...Еспресо TV

Нагадаємо, що Бондаренко також програла у першому колі одиночного розряду - француженці Каролін Гарсіє. А ось Ольга Савчук продовжує свій виступ у Мельбурні.Znaj.ua

Світоліна зачохлила ракетку у тенісному трилері

Перша ракетка України Еліна Світоліна завершила свої виступи в одиночному розряді турніру серії Великого Шолома. Сьогодні вночі Еліна у трьох партіях поступилася росіянці Анастасії Павлюченковій.Sportanalytic

Світоліна поступилася росіянці й покинула Australian Open

ракетка України Еліна Світоліна зазнала поразки від росіянки Анастасії Павлюченкової в третьому раунді Відкритого чемпіонату Австралії. Нагадаємо, раніше в чоловічому одиночному розряді поразки зазнав Олександр Долгополов.Зеркало недели (газета)

Долгополов залишив Australian Open

в Мельбурні Долгополов отримає $ 58,400 призових і 45 очок в світовому рейтингу АТР. Таким чином, єдиною представницею України в одиночних розрядах на турнірі "Великого шолома" в Австралії залишилася Еліна Світоліна...Зеркало недели (газета)

Ангеліна Калініна вдало виступила на турнірі серії ITF, який завершився в США Українка виграла одиночний і парний титул турніру. В одиночному розряді українська тенісистка була сильнішою за представницю США Елізабет Халбауер.ДеПо

ITF українки в професійній кар'єрі і перший в сезоні. Жіночий турнір у Антальї, Туреччина Призовий фонд - $ 10 000 Одиночний розряд Фінал Анастасія Васильєва (Україна, 2) - Таїсія Мордаргер (Німеччина, 7) - 7:5, 6:3...ДеПо

П

Раніше стали відомі суперники українських тенісистів в одиночному розряді Australian Open.Зеркало недели (газета)

на офіційному сайті турніру, передає УТ. Суперницею Світоліної стане переможниця пари Кербер-Барті, які зіграють у найближчу ніч. Напередодні Світоліна в одиночному розряді обіграла олімпійську чемпіонку Ріо-де-Жанейро-2016 Моніку Пуїг з Пуерто-Ріко.Високий замок

У другому колі українка зустрінеться з американкою Шелбі Роджерс. В австралійському Брісбені українська тенісистка Еліна Світоліна в одиночному розряді обіграла олімпійську чемпіонку Ріо-де-Жанейро-2016 Моніку Пуїг з Пуерто-Ріко, передає УТ. Про це повідомляється офіційний сайт турніру. Згідно з результатами матчу...Високий замок

Матч завершився з рахунком 6:3, 6:3. Українка впевнено провела зустріч проти суперниці. Newsru.ua

займала перший рядок у світовому рейтингу 12 тижнів у 2008 році. На її рахунку 15 перемог у змаганнях WTA в одиночному розряді, в тому числі на Відкритому чемпіонаті Франції в 2008 році.Newsru.ua

юніорів, передає sapronov-tennis.org. Маштаков грав у кваліфікації Відкритого чемпіонату США серед серед юніорів, а Ястремська є фіналісткою юнацького Вімблдону-2016 в одиночному розряді та Відкритого чемпіонату Австралії-2016 у парному. Даяна Ястремська...Чемпион

першого матчу, який незалежна Україна провела у далекому 1993 році. Продовжував виступати аж до 2001 року. Виграв 22 зустрічі в одиночному розряді (програв - 4) й 11 у парному розряді (6). Із загальної кількості 33-х перемог 18 Андрій здобув на...Чемпион

січня. У порівнянні з 2016 роком загальний призовий фонд зріс на 14%. Переможці Відкритого чемпіонату Австралії в чоловічому і жіночому одиночних розрядах отримають по $ 2,68 млн, фіналісти - по $ 1,34 млн. Гравці, які поступилися в першому колі Australian...Чемпион

Санчес-Вікаріо (екс-першою "ракеткою" світу в одиночному та парному рейтингах). За час їхньої співпраці вона виграла два титули Grand Slam в одиночному розряді та три в парному, йдеться у прес-релізі, який отримав Чемпіон. Кончіта Мартінес під керівництвом Урпі дійшла до фіналу...Чемпион