Одиночний розряд

Олександр Долгополов вийшов у фінал турніру серії АТР, який наразі проходить в Аргентині. У півфіналі український тенісист у двох сетах переміг представника Іспанії Пабло Каррено-Бусту. Чоловічий тенісний турнір у Буенос-Айресі, Аргентина Чемпион

Українок не буде в основній сітці одиночного розряду турніру Qatar Total Open - 2017. Катерина Бондаренко зазнала поразки у другому колі кваліфікації. Нагадаємо, Козлова у першому раунді кваліфікації...Чемпион

Кубок Федерації: Україна здобула дві перемоги в матчі з Австралією

відбулися два матчі протистояння збірних України та Австралії в рамках першого раунду Другої Світової групи Кубка Федерації. Обидва поєдинку одиночного розряду завершилися на користь українок. Перше очко команді принесла друга ракетка України Леся Цуренко, яка у двох сетах розібралася...Зеркало недели (газета)

Це п'ятий титул, який Світоліна завоювала на турнірах WTA в одиночному розряді. Високий замок

Перша "ракетка" України і 13-й номер світової класифікації Еліна Світоліна стала переможницею турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) International Taiwan Open в Китайському Тайбеї з призовим фондом 250 тисяч доларів. Newsru.ua

Олександр Чакалов і Роман Алтунян - срібні призери чемпіонату України

дуети та поступилися у фіналі дніпропетровській парі Данило Боснюк / Данило Шевченко у двох сетах з рахунком 19:21, 13:21. У одиночному розряді Олександр Чакалов і Роман Алтунян припинили боротьбу за нагороди на стадії 1/8 фіналу, а Олег Жуцький— 1/16 фіналу.Галичина спортивная

Світоліна вийшла у фінал Taiwan Open

1-м номером, зіграє з 31-річною китаянкою Пен Шуай, яка на даний момент є 71-й ракеткою світу. Раніше Еліна Світоліна покинула одиночний розряд турніру "Великого шолома" в Мельбурні, поступившись у третьому раунді росіянці Анастасії Павлюченковій. Нагадаємо, в оновленому рейтингу WTA Еліна...Зеркало недели (газета)

Світоліна зіграє в півфіналі Taiwan Open

восьма перемога Світоліної у десяти матчах поточного сезону. Наступною суперницею українки буде Менді Минелла з Люксембургу. Раніше Еліна Світоліна покинула одиночний розряд турніру "Великого шолома" в Мельбурні, поступившись у третьому раунді росіянці Анастасії Павлюченковій. Нагадаємо, в оновленому рейтингу WTA Еліна...Зеркало недели (газета)

Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру в Тайбеї

українка обіграла росіянку Євгенію Родину. За право зіграти у півфіналі Світоліна посперечається з туркеня Унс Джабір. Раніше Еліна Світоліна покинула одиночний розряд турніру "Великого шолома" в Мельбурні, поступившись у третьому раунді росіянці Анастасії Павлюченковій. Нагадаємо, в оновленому рейтингу WTA Еліна...Зеркало недели (газета)

Денис Молчанов завершив свої виступи в одиночному розряді на турнірі серії Челленджер, який стартував у Далласі. Вже у першому раунді український тенісист програв представнику США Секу Бангура.Чемпион

Нагадаємо, зовсім нещодавно на Australian Open Світоліна дійшла до 1/8 фіналу в одиночному розряді і до півфіналу в міксті.Newsru.ua

Хто така нова зірка українського тенісу 14-річна Марта Костюк

Junior Orange Bowl. Після цього вона відзначилася й на змаганнях у Франції Les Petits As, одночасно перемігши у парному та одиночному розрядах. Завдяки цьому українка очолила європейський рейтинг для тенісисток віком до 14 років. Крім цього, Костюк разом із Дариною...Еспресо TV

У Мельбурні завершився фінальний матч чоловічого одиночного розряду Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу, де швейцарець Роджер Федерер обіграв іспанця Рафаеля Надаля, повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт...Newsru.ua

Федерер став чемпіоном Australian Open

Швейцарець здобув перемогу над іспанцем Рафаелем Надалем. В Мельбурні відбувся фінальний матч чоловічого одиночного розряду Відкритого чемпіонату Австралії, в якому зустрічалися Роджер Федерер і Рафаель Надаль. Матч тривав 3 години 37 хвилин, за які...Зеркало недели (газета)

Федерер обіграв Надаля у фіналі Australian Open

години 38 хвилин. Australian Open-2017 Grand Slam Чоловічий тенісний турнір у Мельбурні, Австралія Призовий фонд - A$ 22 624 000 Одиночний розряд Фінал Роджер Федерер (Швейцарія) - Рафаель Надаль 6:4, 3:6, 6:1, 3:6, 6:3. Роджер Федерер...Чемпион

здолали пару Світоліна/Гуччіоне. Australian Open-2017 Grand Slam Жіночий тенісний турнір у Мельбурні, Австралія Призовий фонд - A$ 22 624 000 Одиночний розряд Фінал Ебігейл Спірс/Хуан-Себастьян Кабаль (CША/Колумбія) - Саня Мірза/Івана Додіг (Індія/Хорватія) 6:2, 6:4.Чемпион

Серена Вільямс стала чемпіонкою Australian Open

Американка у фіналі обіграла рідну сестру. В Мельбурні відбувся фінальний матч жіночого одиночного розряду Відкритого чемпіонату Австралії, в якому зустрічалися сестри Серена і Вінус Вільямс. Поєдинок тривав 1 годину і 21 хвилину і...Зеркало недели (газета)

Серена Вільямс стала переможницею жіночого одиночного розряду Australian Open. У чоловіків одиночний титул між собою розіграють Рафаель Надаль та Роджер Федерер. - #AusOpen (@AustralianOpen) 28 января 2017...Чемпион

(2004) і Еліні Світоліній було 15, коли вона здобула перемогу на Ролан Гаррос. Australian Open Юніорський турнір у Мельбурні, Австралія Одиночний розряд Дівчата Фінал Марта Костюк (Україна, 11) - Ребека Масарова (Швейцарія) - 7:5, 1:6, 6:4 Марта Костюк...Чемпион

На Australian Open-2017 визначився другий фіналіст у чоловічому одиночному розряді. Гал-info