Одиночний розряд

Вагітна Серена Вільямс знялася оголеною для журналу

в січні. Незважаючи на вагітність, Серена поїхала до Австралії та виграла свій 23-й за рахунком турнір серії Великого шолома в одиночному розряді. Терміни народження дитини Серени Вільямс припадають на осінь, а повернутися до професійного тенісу вона планує вже в січні...Еспресо TV

На Буковині завершився Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу

Серед юнаків до 14 років чемпіонами стала пара Павлишин Назарій (Хмельницький) та Гуцул Амадей. Погляд

починали з кваліфікації, яку успішно подолали Євгеній і Дмитро та нажаль поступилася Руслана. В основній сітці Євгеній та Дмитро в одиночному розряді поступилися в першому колі змагань, в парному Дмитро пробився до чвертьфіналу, а Євгеній до півфіналу. Подробиці за посиланням.Online.ua

з посиланням на Тенісний портал України. Україна на цих найпрестижніших змаганнях представлятимуть чотири спортсмени в основній сітці та ще троє розпочнуть боротьбу з кваліфікації: Чоловічий одиночний розряд, основна сітка — Олександр Долгополов кваліфікація — Ілля Марченко, Сергій Стаховський. Жіночий...1NEWS

Семеро тенісистів представлять Україну на Вімблдоні

Чоловічий одиночний розряд, основна сітка Олександр Долгополов кваліфікація Ілля Марченко, Сергій Стаховський.Unn.com.ua

Тенісисти ЛДУФК на Всеукраїнській Універсіаді-2017 здобули чотири "золота"

п’єдесталу пошани тенісного турніру ХІІІ літньої Всеукраїнської Універсіади. До титулу чемпіона у міксті четвертокурсник ЛДУФК додав ще й перемогу в одиночному розряді, де створив найгучнішу сенсацію змагань. У фінальному поєдинку Бойчук несподівано завдав поразки господарю кортів, члену національної збірної України...Галичина спортивная

сайт sapronov-tennis.org, Україну на цих престижних змаганнях представлятимуть сім спортсменів, з яких четверо відразу почнуть турнір в основній сітці. Чоловічий одиночний розряд. Основна сітка: Олександр Долгополов Кваліфікація Ілля Марченко, Сергій Стаховський Жіночий одиночний розряд. Основна сітка Еліна Світоліна, Леся Цуренко,...1NEWS

Леся Цуренко вийшла у другий раунд турніру серії WTA, який розпочався у Нідерландах. У стартовому матчі одиночного розряду українська тенісистка у двох сетах здолала представницю Бельгії Еліс Мертенс.1NEWS

Леся Цуренко вийшла у другий раунд турніру серії WTA, який розпочався у Нідерландах. У стартовому матчі одиночного розряду українська тенісистка у двох сетах здолала представницю Бельгії Еліс Мертенс.Чемпион

Іспанський тенісист Рафаель Надаль вдесяте виграв Відкритий чемпіонат Франції, турнір серії "Великого шолома" "Ролан Гаррос" в чоловічому одиночному розряді. У фіналі "Ролан Гаррос" - 2017 Надаль, який займає четверте місце в рейтингу АТР, завдав поразки представнику Швейцарії, третій ракетці...Интерфакс-Украина

Латвійка О.Остапенко тріумфувала на жіночому Ролан Гаррос

6:3. Таким чином латвійська тенісистка стала першою несіяною у Відкритій Ері, якій підкорився титул на турнірі Великого Шолома в жіночому одиночному розряді. Примітно, що до перемоги на "Ролан Гаррос" О.Остапенко жодного разу не вигравала турніри WTA. Варто відзначити, що О.Остапенко...1NEWS

20-річна латвійська тенісистка виграла «Ролан Гаррос»

за невимушеними помилками також виявилася далеко попереду - 54:10. Остапенко стала першою представницею Латвії, яка виграла турнір «Великого шолома» в одиночному розряді за всю історію. Раніше Лариса Савченко чотири рази перемагала в міксті. Остапенко - наймолодша переможниця «Ролан Гаррос» з...Интерфакс-Украина

Тенісний турнір «Ролан Гаррос» виграла латвійка з українським корінням

У Парижі завершився фінальний матч Відкритого чемпіонат Франції в жіночому одиночному розряді, де латвійка Олена Остапенко обіграла румунку Симону Халеп.Громадське телебачення

Фіналісток відкритого чемпіонату Франції з тенісу визначено

На кортах Відкритого чемпіонату Франції з тенісу ("Ролан Гаррос") завершилися обидва півфінальні поєдинки у жіночому одиночному розряді, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань. У поєдинку четвертої ракетки світу румунки Сімони Халеп та третього номеру рейтингу WTA...Unn.com.ua

року, Вікіпедія українською мовою перетнула позначку в сімсот тисяч статей. Ювілейною статтею стала Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 1987, чоловіки, одиночний розряд, яку створив Олександр Тагаєв, з 2014 року здійснивший понад 25000 редагувань, майже 2500 нових статтей і суттєво доповнивший...ITC Online

у сімсот тисяч статей", – йдеться в повідомленні. Наголошується, що ювілейною стала стаття "Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 1987, чоловіки, одиночний розряд", яку створив Олександр Тагаєв. З 2014 року він здійснив понад 25 тисяч змін і створив близько 2,5 тисяч...Зеркало недели (газета)

Українська Вікіпедія нарахувала 700 тис. статей

йдеться в повідомленні на сайті організації у вівторок. Відзначається, що ювілейною статтею стала "Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 1987, чоловіки, одиночний розряд". Статтю створив Олександр Тагаєв, який з 2014 року здійснив понад 25 тис. змін і створив майже 2,5 тис.Интерфакс-Украина

1/8 фіналу українка обіграла Петру Мартич з рахунком 4:6, 6:3, 6:5. Як повідомляє ua.tribuna, Світоліна єдина українка, яка залишилася в одиночному розряді Ролан Гаррос-2017. Турнір триває з 22 травня до 11 червня. Днем раніше повідомлялося, що Еліна Світоліна перемогла у...Online.ua

Е.Світоліна пробилася до чвертьфіналу "Ролан Гаррос"

На відкритому чемпіонаті Франції з тенісу відбулися чергові поєдинку у жіночому одиночному розряді, передає УНН. В одній із зустрічей 1/8 фіналу 5-та сіяна змагань українка Еліна Світоліна протистояла 290-й ракетці світу хорватці Петрі...Unn.com.ua

Мартич. В 1/4 фіналу вона зустрінеться з Сімоною Халеп із Румунії. Відзначимо, що Еліна - єдина українка, яка залишилася в одиночному розряді Ролан Гаррос-2017.Чемпион