Нікулеск

У "Динамо" зірвався перехід відомого нападника

Звідти я поїхав в Бухарест, вважаючи, що підпишу контракт з київським "Динамо". Вийшло, що я став гравцем "Динамо" Бухарест. Футбольні трансфери

US OPEN 2016 Grand Slams Жіночий тенісний турнір у Нью-Йорку, США Призовий фонд $ 22 102 700 Парний розряд Другий раунд Кінг / Нікулеску (США / Румунія, 10) Ukrainianwall

У другому раунді парного розряду український дует поступився румунській парі Халеп / Нікулеску. Раніше у "парі" вибула Еліна Світоліна, однак українка водночас пробилася у третій раунд одиночного розряду. Чемпион

Катерина Козлова не змогла вийти у фінал турніру серії ITF, який наразі проходить у Франції. У півфіналі українська тенісистка поступилася представниці Румунії Моніці Нікулеску. Моніка Нікулеску (Румунія) - Катерина Козлова (Україна) - 6:2, 6:1 Чемпион

Ольга Савчук зазнає поразки та залишає US Open-2015. У другому раунді парного розряду дует українки поступився 12-й "сіяній" парі з Росії. Чемпион

Ольга Савчук приєдналася до сестер Кіченок і Лесі Цуренко у другому раунді US Open-2015. Дует українки у стартовому колі парного розряду віддав суперницям лише три гейми. Чемпион

Українські тенісистки Людмила Кіченок і Ольга Савчук зіграють в другому колі парного турніру Вімблдону. Жіночий турнір у Лондоні, Великобританія Чемпион

SHENZHEN OPEN WTA International Жіночий турнір у Шеньчжені, Китай Призовий фонд - $ 500 000 Парний розряд Перший раунд Людмила Кіченок/Надія Кіченок (Україна) - Діяс/Нікулеску (Казахстан/Румунія) - 4:6, 6:3, 10:5 Чемпион

Українські тенісистки Юлія Бейгельзімер та Ольга Савчук виграли парний титул на турнірі WTA в Катовіце, Польща.

Юлія Бейгельзімер та Ольга Савчук взяли трофей в парному розряді на турнірі WTA Поліщі. Чемпион

У вирішальному матчі український дует поступився румунсько-чеській парі Нікулеску/Закопалова. Чемпион

Тенісистка Возняцкі переграла Нікулеску в Люксембурзі

Датчанка Каролін Возняцкі перемогла представницю Румунії Моніку Нікулеску в матчі другого кола турніру у Люксембурзі. Mistinfo

Українська тенісистка Еліна Світоліна вже на старті змагань вибула з турніру WTA в Індіан-Веллсі. Чемпион

Еліна Світоліна стала дрцгої українкою, якій вдалося подолати кваліфікацію на турнірі WTA в американському Індіан-Веллсі. Чемпион

Перше коло.

А ось виліт Гьоргес взагалі можна назвати сенсацією першого кола. Sportanalytic

Катерина Бондаренко не змогла пробитися у фінал парного турніру у Бельгії. Чемпион

Brussels Open WTA Жіночий турнір у Брюсселі, Бельгія Призовий фонд - $ 637 000 Парний розряд Чверьфінал Катерина Бондаренко/Моніка Нікулеску (Україна/Румунія) - Дарія Джурак/Каталін Мароссі (Сербія/Угорщина) - 6:1, 7:6 Чемпион

Нікулеску розповіла про матч з Бондаренко

Катерина легко відповідала на плоскі удари, так що мені потрібно було внести певні корективи. Sportanalytic

У 1/8 фіналу на турнірі в Катарі Катерина Бондаренко у впертій боротьбі зазнала поразки від румунки Нікулеску. Чемпион