Наполь

Чемпіонат Італії-2016/17 з футболу Матчі 26-го туру Наполі - Аталанта 0:2 (0:1) Ювентус - Емполі 21:45 Чемпион

"Наполі" програло "Аталанті"

"Аталанта" продовжує дивувати і перемагає учасника плей-офф ЛЧ "Наполі". Тепер клуби стали сусідами у турнірній таблиці. Sportanalytic

"Наполі" перехопить трансферну ціль "Челсі"

Захисник "Аталанти" Франк Кессі може перебратись до Неаполю. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

"Арсеналу" потрібний нападник "Наполі"

Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Серія А. "Ювентус", "Рома", "Наполі" та "Інтер" святкують успіх

Всі лідери чемпіонату Італії святкували перемоги в цьому турі, тож нам залишається лише глянути, як саме це все відбувалося. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

"Ми граємо в якісний футбол, заснований на талановитих виконавців. Чемпион

Італійський гранд пролонгує свого лідера

За інформацією Gazzetta dello Sport, неаполітанці запропонують Лоренцо Інсіньє нову угоду. Чинна угода 25-річного футболіста розрахована до 2019 року. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

87.526 18. Тоттенгем (Англія) - 11.3284; Вільярреал (Іспанія) - 9.8000; Україна - 1.1000; Чемпион

Зірка МЮ може опинитись в Італії

Форвард "Манчестер Юнайтед" Златан Ібрагімович може завершити кар'єру футболіста в "Наполі". Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

"Думаю, що хлопцям не вистачало неаполітанського духу сьогодні. Єдиний, хто показав, що він був неаполітанцем, Лоренцо Інсіньє, який забив гол. Чемпион

Ліга чемпіонів: Баварія розгромив Арсенал, Реал переміг Наполі

Але у другому таймі мюнхенці повністю розбили свого суперника. Форвард гостей Лоренцо Інсіньє застав зненацька воротаря Наваса дальнім ударом. Ваші новини

В "Наполі" мріють про Ібрагімовіча

Щоправда, одного величного нападника з МЮ я б хотів підписати у своїй команді. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Але підопічні Зінедіна Зідана одразу ж захопили ініціативу і продовжували утримувати її по ходу всього матчу. І не просто утримувати, а перетворювати перевагу в голи. Spy-Football

Баварія розгромила лондонський Арсенал, а Реал виявився сильнішим за Наполі

Матчі-відповіді у цих парах відбудуться 7 березня в Лондоні і Неаполі, відповідно. БАВАРІЯ - АРСЕНАЛ - 5:1 Алькантара, 56 (3:1). РЕАЛ МАДРИД - НАПОЛІ 3:1 Погляд

Реал Мадрид - Наполі - 3:1 відео голів і огляд матчу

Реал Мадрид - Наполі - 3:1 відео голів і огляд матчу: Галичина спортивная

"Наполі" зазнали гостьової поразки від "Реалу" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Але вже через десять хвилин Реал відновив рівновагу навіс Дані Карвахаля майстерно замкнув Карім Бензема. Unn.com.ua

Ліга чемпіонів: "Баварія" розгромила "Арсенал", "Реал" впевнено здолав "Наполі"

На 11-й хвилині господарів поля вивів вперед Роббен точним ударом у верхній кут воріт. Після перерви практично відразу Левандовськи вивів "Баварію" вперед, вигравши верхову боротьбу у Мустафі. Зеркало недели (газета)