Мітрогла

Суперник київського "Динамо" по Лізі чемпіонів, португальска "Бенфіка" познущалася з "Марітіму" в чемпіонаті країни Про це повідомляє Depo. ДеПо

1/16 фіналу. Бенфіка - Марітіму 6:0 Голи: Франко Серві 2, Піцци 38, Константінос Мітроглу 43, Константінос Мітроглу 53, Рауль Хіменес 69 (пен.), Гонсалу Гуедеш 88 Ua-football

"Динамо" поступається "Бенфіці"

Гол: Сальвіо 45+2 (пен.) "Динамо": Рудько, Хачеріді, Буяльський (Громов 87), Макаренко, Гонсалес, Віда, Рибалка, Сидорчук (Оріховський 76), Циганков (Бєсєдін 61), Ж.Мораєс, Морозюк Ua-football

Матч "Бенфіка" - "Динамо" розпочнеться о 21:45. UA-Футбол проведе текстову трансляцію поєдинку. Ua-football

Офіційний сайт УЄФА виклав орієнтовні склади "Бенфіки" та київського "Динамо" на сьогоднішній матч Ліги чемпіонів ДеПо

У 3-му турі групового раунду Ліги чемпіонів «Динамо» на своєму полі поступилося португальській «Бенфіці». «Динамо» - «Бенфіка» 0:2 Високий замок

Ліга чемпіонів. “Динамо“ зганьбилось на “Олімпійському“

Підопічні Сергія Реброва посупились на власному полі португальській "Бенфіці" із рахунком 0:2. На жаль, для всіх українських фанів бодай один м'яч чемпіони України відквитати не змогли. Sportgid

Динамо поступилося у себе вдома Бенфіці

Пропустивши в кожному з таймів від чинного чемпіона Португалії, Динамо ускладнило собі життя у боротьбі за вихід в плей-офф Ліги чемпіонів (0:2). Новини футболу

На НСК "Олімпійський" завершився поєдинок 3-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Динамо Україна - Бенфіка Португалія 0:2 Голи: Сальвіо, 9 (пен); ДеПо

Зі стартових хвилин за киян зіграють Микита Корзун та Валерій Федорчук. Ukrainianwall

Матч "Динамо" - "Бенфіка" розпочнеться о 21:45. UA-Футбол проведе текстову трансляцію зустрічі. Ua-football

В матчі суперників київського "Динамо" по групі Ліги чемпіонів "Наполі" переміг "Бенфіку" Попередження: Рейна - Лопес, Сезар, Каррільо, Фейса ДеПо

До голу Костаса Мітроглу в першому таймі, "Бенфіка" додала голи Піцці та того ж таки Мітроглу в таймі другому. "Бенфіка" "Брага" 3:1 Ua-football

В 5-ому турі в чемпіонаті Португалії зустрічалися "Бенфіка" та "Брага" Голи: Мітроглу, 27, 78; Pizzi GOAL HD - Benfica 2-0 Braga 19.09.2016 gooooooooooal Konstantinos Mitroglou GOAL HD - Benfica 3... football365Life1 ДеПо

Греція примудрилася пропустити від збірної Гібралтару. Втім, забили елліни чотири рази, тому цілком доречно говорити про впевнену перемогу фаворита. Голи: Уолкер 26, Уайзмен 44 (авт.) - Мітроглу 10, Фортуніс 45, Торосідіс 45+2 Ua-football

Всі м'ячі у грі були забиті протягом першого тайму. Відбір ЧС-2018Група HГібралтар - Греція - 1:4Голи: Вокер, 26 - Мітроглу, 10, Вайсмен, 26 (аг), Фортуніч, 45, Торосідіч, 45+2 Sportanalytic

Відеоогляд матчу Збірна Нідерландів поступилася збірній Греції в товариському матчі. Голи: Жоржіньо Вейналдум 14 - Константінос Мітроглу 23, Янніс Янніотас 74 Ua-football

У товариському матчі збірна Греції здобула вольову перемогу над Нідерландами Про це повідомляє Depo. Нідерланди - Греція - 1:2 Голи: Війналдум, 14 - Мітроглу, 29, Янніотас, 74 ДеПо

"Арсенал" та "Бенфіка" зійдуться в боротьбі за Мітроглу

Лондонський "Арсенал" поклав око на форвард лісабонської "Бенфіки" Константіноса Мітроглу, права на якого належать англійському "Фулхему". Футбольні трансфери

«Баварія» - «Бенфіка» 1:0 Повторна зустріч між командами відбудеться 13 квітня. Високий замок