Мітрогла

Вилучення Неймара і класний гол Кавані зі штрафного.

Марсель. Стадіон: "Велодром" Голи: Густаво 16, Товен 79 - Неймар 33, Кавані 90+3 Ua-football

Греція - Гібралтар - 4:0

Греція розгромила Гіблартар на своєму полі і побореться за вихід на ЧС в плей-оф. Sportanalytic

Офіційно. Мітроглу став гравцем "Марселя"

Гравець португальської "Бенфіки" Костас Мітроглу перейшов в французький "Марсель". Грек підписав з марсельським клубом контракт розрахований до 2021 року. Футбольні трансфери

Марсель підписав форварда Бенфіки, а хавбека відправив в оренду

Марсель на своєму офіційному сайті оголосив про трансфер нападаючого "Бенфіки" Константіноса Мітроглу. До кінця сезону 2017/2018 він орендований "Сент-Етьєном". Ua-football

"Інтер" готує 40 млн євро за нападника

Міланський "Інтер" цього літа може здійснити декілька гучних трансферів. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ розтрощив Барселону

Матчі-відповіді у цих парах відбудуться 8 березня в Барселоні і Дортмунді, відповідно. Погляд

Суперник київського "Динамо" по Лізі чемпіонів, португальска "Бенфіка" познущалася з "Марітіму" в чемпіонаті країни Про це повідомляє Depo. ДеПо

1/16 фіналу. Бенфіка - Марітіму 6:0 Голи: Франко Серві 2, Піцци 38, Константінос Мітроглу 43, Константінос Мітроглу 53, Рауль Хіменес 69 (пен.), Гонсалу Гуедеш 88 Ua-football

"Динамо" поступається "Бенфіці"

Гол: Сальвіо 45+2 (пен.) "Динамо": Рудько, Хачеріді, Буяльський (Громов 87), Макаренко, Гонсалес, Віда, Рибалка, Сидорчук (Оріховський 76), Циганков (Бєсєдін 61), Ж.Мораєс, Морозюк Ua-football

Матч "Бенфіка" - "Динамо" розпочнеться о 21:45. UA-Футбол проведе текстову трансляцію поєдинку. Ua-football

Офіційний сайт УЄФА виклав орієнтовні склади "Бенфіки" та київського "Динамо" на сьогоднішній матч Ліги чемпіонів ДеПо

У 3-му турі групового раунду Ліги чемпіонів «Динамо» на своєму полі поступилося португальській «Бенфіці». «Динамо» - «Бенфіка» 0:2 Високий замок

Ліга чемпіонів. “Динамо“ зганьбилось на “Олімпійському“

Підопічні Сергія Реброва посупились на власному полі португальській "Бенфіці" із рахунком 0:2. На жаль, для всіх українських фанів бодай один м'яч чемпіони України відквитати не змогли. Sportgid

Динамо поступилося у себе вдома Бенфіці

Пропустивши в кожному з таймів від чинного чемпіона Португалії, Динамо ускладнило собі життя у боротьбі за вихід в плей-офф Ліги чемпіонів (0:2). Новини футболу

На НСК "Олімпійський" завершився поєдинок 3-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Динамо Україна - Бенфіка Португалія 0:2 Голи: Сальвіо, 9 (пен); ДеПо

Зі стартових хвилин за киян зіграють Микита Корзун та Валерій Федорчук. Ukrainianwall

Матч "Динамо" - "Бенфіка" розпочнеться о 21:45. UA-Футбол проведе текстову трансляцію зустрічі. Ua-football

В матчі суперників київського "Динамо" по групі Ліги чемпіонів "Наполі" переміг "Бенфіку" Попередження: Рейна - Лопес, Сезар, Каррільо, Фейса ДеПо

До голу Костаса Мітроглу в першому таймі, "Бенфіка" додала голи Піцці та того ж таки Мітроглу в таймі другому. "Бенфіка" "Брага" 3:1 Ua-football

В 5-ому турі в чемпіонаті Португалії зустрічалися "Бенфіка" та "Брага" Голи: Мітроглу, 27, 78; Pizzi GOAL HD - Benfica 2-0 Braga 19.09.2016 gooooooooooal Konstantinos Mitroglou GOAL HD - Benfica 3... football365Life1 ДеПо