Мхітаряни

Команда Жозе Моуріньо після нічиї в гостях, спромоглася забити лише один гол вдома. Його автором на 70-й хвилині поєдинку став Хуан Мата. Znaj.ua

"Манчестер Юнайтед" залишив "Ростов" без Ліги Європи

"Манчестер Юнайтед" повів у рахунку лише на 70-й хвилині. Жеребкування 1/4 фіналу Ліги Європи відбудеться 17 березня у швейцарському Ньоні. Еспресо TV

Кубок Англії-2016/17 з футболу Челсі - Манчестер Юнайтед 1:0 (0:0) Попередження: Еррера (20), Янг (79), Дієго Коста (87) Чемпион

Український хавбек бельгійського Гента Руслан Малиновський потрапив до символічної збірної Ліги Європи. Spy-Football

Півзахисник Генка Руслан Маліновський посів друге місце в голосуванні за найкращого гравця тижня в Лізі Європи. Замкнув top-3 півзахисник Манчестер Юнайтед Генріх Мхітарян - 23%. Чемпион

Малиновський, Мхітарян і Ляказетт потрапили в Команду тижня ЛЕ

Офіційний сайт УЄФА склав символічну збірну перших матчів 1/8 фіналу Ліги Європи. Новини футболу

Українець Р.Маліновський потрапив до симполічної збірної тижня Ліги Європи

УЄФА опублікував символічну збірну тижня з найкращих гравців перших матчів 1/8 фіналу Ліги Європи. Також зазначимо, що до збірної увійшов екс-гравець донецького "Шахтар" Генріх Мхітарян. Півзахисники: Руслан Маліновський ("Генк"); Unn.com.ua

Руслан Маліновський увійшов до символічної збірної тижня за підсумками перших матчів 1/8 фіналу Ліги Європи. Окрім Руслана, до збірної тижня увійшов екс-гравець Шахтаря Генріх Мхітарян. Чемпион

У Європі завершились перші матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Манчестер Юнайтед в Росії не зміг перемогти місцевий Ростов. У німецькому дербі Шальке без Коноплянки розійшовся миром із Боррусією. Голи: Фальк, 1, Корнеліус, 60 Дольберг, 32 Spy-Football

Жахлива якість поля в Ростові не дозволила обом командам продемонструвати якісний футбол. Господарі відігралися після перерви гол на рахугку Бухарова. Результат протистояння вирішиться вже в Манчестері рівно через тиждень, 16 березня. Spy-Football

Малиновський може стати гравцем тижня в ЛЄ

Хавбек "Генка" Руслан Малиновський претендує на звання гравця тижня в Лізі Європи. Повідомляє сайт Футбол Україна. Sportgid

УЄФА визначив четвірку претендентів на звання гравця тижня в Лізі Європи. Серед номінантів і український півзахисник Генка Руслан Малиновський. Конкуренти українця: Генріх Мхітарян Манчестер Юнайтед, Расмус Фальк Копенгаген і Нікулае Станчу Андерлехт. Чемпион

Ліга Європи: результати всіх матчів 1/8 фіналу

Відбулися перші поєдинки 1/8 фіналу Ліги Європи. Фінал Ліги Європи відбудеться в Стокгольмі 24 травня. Зеркало недели (газета)

"Ростов" - "Манчестер Юнайтед" - 1:1

Росіяни несподівано дали справжній бій фавориту. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Матч Ліги Європи "Манчестер Юнайтед" зіграв у нічию з "Ростовом" Гол: Бухаров, 54 - Мхітарян, 36 Еспресо TV

Моурінью зазначив, що це поле важко назвати полем. "Мені важко повірити, що ми завтра будемо грати на цьому полі. Чемпион