Мхітаряни

Вісім футболістів Манчестер Юнайтед увійшли до символічної збірної сезону ЛЄ

Воротарі: Альварес ("Сельта"), Ромеро ("МЮ"). Як повідомлялося раніше, екс-футболіст "Дніпра" Джуліано став найкращим бомбардиром Ліги Європи. Unn.com.ua

Мхітарян і Ібрагімович увійшли до символічної збірної сезону Ліги Європи

Нападники: Златан Ібрагімович ("Манчестер Юнайтед"), Олександр Ляказетт ("Ліон"), Бер Ua-football

Манчестер Юнайтед, забивши по швидкому голу в кожному з таймів, обіграв Аякс в фіналі Ліги Європи. Вже на 3 хвилині Генріх Мхітарян виявився найспритнішим у штрафному майданчику і подвоїв перевагу манкуніанців. Spy-Football

МЮ виграв останній трофей, якого бракувало в колекції

"Манчестер Юнайтед" вперше у своїй історії виграв Лігу Європи. Підопічні Моурінью перемогли у фіналі турніру нідерландський "Аякс" завдяки голам Погба та Мхітаряна. Sportanalytic

Під керівництвом Жозе Моуріньо команда здобула третій трофей у цьому сезоні. "Манчестер Юнайтед" став п'ятим клубом, який виборов трофей Ліги Європи. Високий замок

"Манчестер Юнайтед" легко обіграв "Аякс" у фіналі Ліги Європи

Один з м'ячів забив колишній гравець донецького "Шахтаря" Генріх Мхітарян. "Манчестер Юнайтед" перші в своїй історії виграв Лігу Європи. Ваші новини

"Манчестер Юнайтед" виграв Лігу Європи

Голами у складі червоних дияволів відзначилися півзахисники Поль Погба і Генріх Мхітарян. Unn.com.ua

"Манчестер Юнайтед" - чемпіон Ліги Європи, "Аякс" в нокауті

Жозе Моурінью зумів привести "Манчестер Юнайтед" до європейського трофею. Sportanalytic

Аякс - МЮ 0:2.

Голи: Погба 18, Мхітарян 48 Попередження: Юнес 64, Рідевальд 78 - Мхітарян 31, Феллайні 51, Мата 78 Ua-football

"Манчестер Юнайтед" вперше в історії завоював Кубок УЄФА: з

Англійський клуб "Манчестер Юнайтед" вперше в історії завоював Кубок УЄФА. Рахунок на 18-й хвилині відкрив Поль Погба. Після його удару м'яч влетів у сітку рикошетом від Девінсона Санчеса. На початку другого тайму перевагу "червоних дияволів" подвоїв найкращий бомбардир "МЮ" на...Online.ua

МЮ переміг "Аякс" у фіналі Ліги Європи

Англійський "Манчестер Юнайтед" виграв у голландського "Аяксу" у фіналі Ліги Європи "Манчестер Юнайтед" переміг з рахунком 2:0 та став переможцем Ліги Європи-2016/17. Еспресо TV

Аякс - Манчестер Юнайтед: Клюйверт в запасі, Мхітарян - в старті

Стали відомі заявочні листи команд на фінальний поєдинок Ліги Європи між Аяксом і Манчестер Юнайтед. Новини футболу

Аякс - Манчестер Юнайтед.

Стали відомі стартові склади Аякса і Манчестер Юнайтед на фінальний матч Ліги Європи сезону 2016/17. UA-Футбол проведе текстову трансляцію поєдинку. Ua-football

Мхітарян: Манчестер Юнайтед не повинен грати в Лізі Європи третій рік поспіль

"Є тільки один вибір - перемога. Не хочу втрачати цю можливість, думаю тільки про перемогу. Ua-football

АПЛ. 28-й тур.

"Саутгемптон" - "Манчестер Юнайтед" 0:0 Попередження: Ромеу 10, Седрік 38 - Джонс 51 Ua-football