Мхітаряни

МЮ - Ман Сіті 2:0.

"Манчестер Сіті" - "Манчестер Юнайтед" 0:2 Голи: Лукаку 37, Рашфорд 39 Ua-football

Ромелу Лукаку забив дебютний гол за Манчестер Юнайтед

Бельгійський форвард Ромелу Лукаку забив свій перший гол за Манчетсер Юнайтед. Команда Жозе Моуріньо готується до нового сезону в США, де грає товариські матчі з командами МЛС. Ua-football

Свій перший гол за «червоних дияволів» забив Ромелу Лукаку. Манчестер Юнайтед: Ж. Перейра (Ромеро 46),... 1NEWS

Лос-Анджелес Гелаксі (США) - Манчестер Юнайтед (Англія) - 2:5 (0:3) Перейра, 46), Мата (Мхітарян, 46), Лінгард (Марсьяль, 46) - Решфорд (Лукаку, 46). Чемпион

Луческу оспівав своє дітище

Ніколи не виникало проблем через продаж футболіста. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

Луческу зробив великий комплімент "Шахтарю"

Екс-тренер "Шахтаря" Мірча Луческу вважає "гірників" кращий клубом Східної Європи. І, звичайно, це усе завдяки його роботі. футболісти дуже зіграні. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Послухати дружину завітав мер Віталій Кличко з братом Володимиром та заступником Ігорем Ніконовим. Дружина заступника мера Іванна Ніконова в оточенні братів Кличків ТаблоID

Вісім футболістів Манчестер Юнайтед увійшли до символічної збірної сезону ЛЄ

Воротарі: Альварес ("Сельта"), Ромеро ("МЮ"). Як повідомлялося раніше, екс-футболіст "Дніпра" Джуліано став найкращим бомбардиром Ліги Європи. Unn.com.ua

Мхітарян і Ібрагімович увійшли до символічної збірної сезону Ліги Європи

Нападники: Златан Ібрагімович ("Манчестер Юнайтед"), Олександр Ляказетт ("Ліон"), Бер Ua-football

Манчестер Юнайтед, забивши по швидкому голу в кожному з таймів, обіграв Аякс в фіналі Ліги Європи. Вже на 3 хвилині Генріх Мхітарян виявився найспритнішим у штрафному майданчику і подвоїв перевагу манкуніанців. Spy-Football

МЮ виграв останній трофей, якого бракувало в колекції

"Манчестер Юнайтед" вперше у своїй історії виграв Лігу Європи. Підопічні Моурінью перемогли у фіналі турніру нідерландський "Аякс" завдяки голам Погба та Мхітаряна. Sportanalytic

Під керівництвом Жозе Моуріньо команда здобула третій трофей у цьому сезоні. "Манчестер Юнайтед" став п'ятим клубом, який виборов трофей Ліги Європи. Високий замок

"Манчестер Юнайтед" легко обіграв "Аякс" у фіналі Ліги Європи

Один з м'ячів забив колишній гравець донецького "Шахтаря" Генріх Мхітарян. "Манчестер Юнайтед" перші в своїй історії виграв Лігу Європи. Ваші новини

Манчестер Юнайтед вперше в історії виграв Лігу Європи

Надалі англійці без проблем втримали свою перевагу. Погляд

Попередження: Велтман, Юнес, Рідевалд - Мхітарян, Феллаїні, Мата Зеркало недели (газета)

"Манчестер Юнайтед" виграв Лігу Європи

Голами у складі червоних дияволів відзначилися півзахисники Поль Погба і Генріх Мхітарян. Unn.com.ua

"Манчестер Юнайтед" - чемпіон Ліги Європи, "Аякс" в нокауті

Жозе Моурінью зумів привести "Манчестер Юнайтед" до європейського трофею. Sportanalytic

Манчестер Юнайтед - переможець Ліги Європи-2016/2017

Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті. Новини футболу

Аякс - МЮ 0:2.

Голи: Погба 18, Мхітарян 48 Попередження: Юнес 64, Рідевальд 78 - Мхітарян 31, Феллайні 51, Мата 78 Ua-football

"Манчестер Юнайтед" вперше в історії завоював Кубок УЄФА: з

Англійський клуб "Манчестер Юнайтед" вперше в історії завоював Кубок УЄФА. Рахунок на 18-й хвилині відкрив Поль Погба. Після його удару м'яч влетів у сітку рикошетом від Девінсона Санчеса. На початку другого тайму перевагу "червоних дияволів" подвоїв найкращий бомбардир "МЮ" на...Online.ua