Молчанови

У Світловодську депутати відправили у відставку секретаря ради

Перед голосуванням, депутати визнали незадовільним звіт секретаря міської ради. Самого Юрія Сапянова на сесійному засіданні не було. Кіровоградська правда

Наш земляк, новокаховчанин Дмитро Молчанов здобув перемогу на ультрамарафонській дистанції в Сполучених Штатах Америки. Відразу після фінішу Дмитро поділився радістю на своїй сторінці у Фейсбук. Херсон Daily

Українець виграв ультрамарафон у Нью-Йорку

Український легкоатлет Дмитро Молчанов посів перше місце на одному з найбільших у світі марафоні New York City 60K у США. 60-кілометрову дистанцію змагань спортсмен подолав з результатом 4:12:19. Мій перший ультрамарафон - 60 км і перше місце в загальному заліку...Вісник+К

Українець Молчанов виграв ультрамарафон у Нью-Йорку

Переможницею жіночих змагань стала Бріттані Льюїс (4:54.32 год). Усього фінішу дісталися 358 учасників ультрамарафону, серед яких 249 чоловіків і 109 жінок. Спорт.ua

Українець Дмитро Молчанов здобув перемогу на ультрамарафонській дистанції в Сполучених Штатах Америк... Експрес

Відмітимо, що один з найбільших у світі марафонів проходив у Нью-Йорку і був організований відомим клубом New […] Новини світу та України

Українець Дмитро Молчанов переміг на ультрамарафоні у Нью-Йорку

Мій перший ультрамарафон - 60 км і перше місце в загальному заліку з таким результатом". Також я пишаюся тим, що перетнув фініш з прапором України". Телерадіокомпанія РАІ

Пишаюся, що перетнув фініш з прапором України, - Молчанов переміг на ультрамарафоні в Нью-Йорку (ФОТО)

Український легкоатлет Дмитро Молчанов посів перше місце на ультрамарафоні в Нью-Йорку. Чоловік пробіг 60 км Громадське радіо

Реконструкція Шевченківського парку в Херсоні - суцільна липа?

У Херсоні активно поширюється (в тому числі на зовнішніх рекламних носіях) інформація про те, що херсонське міське КП "Парки Херсона" починає реконструкцію парку "Шевченківський". Херсонцы

Херсонці - чемпіони зі стрибків на батуті

Про це повідомляє ХОЦ "Спорт для всіх", передає ПІК. ПІК-Південна Інформаційна Компанія

Українець Молчанов завершив виступи на тенісному турнірі Кубок Кремля

Як повідомляв УНН, Цуренко завершила виступи у Кубку Кремля. Unn.com.ua

Депутаты налогового комитета решили "подсластить пилюлю" Мирославу Продану, - политолог

Депутати Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики вирішили "підсолодити пігулку" керівнику ДФС Мирославу Продану. Багнет

Український тенісист Молчанов пробився до півфіналу Кубку Кремля

Нагадаємо, Цуренко завершила виступи у Кубку Кремля. Unn.com.ua

В ході програми обговорили перспективу зміни виборчого законодавства, акцію протесту під Верховною Радою, вимоги мітингувальників під Верховною Радою, фактор Михайла Саакашвілі в... Телеканал NewsONE

Українка Кіченок не зуміла вийти у фінал тенісного Кубку Кремля

Нагадаємо, тенісистка Цуренко пробилася в 1/4 фіналу Кубку Кремля. Unn.com.ua

Двоє українських тенісистів вийшли у чвертьфінал Кубку Кремля

Наступними суперниками дуету Молчанова стане інша російська пара - Елгін/Медведєв. Unn.com.ua

Підтвердив інформацію й заступник Кіровоградського обласного військкомісара Олег Молчанов. Гречка

У другому колі Молчанов зустрінеться з іспанцем Гільєрмо Гарсія-Лопесом, який має четвертий номер посіву. Раніше повідомлялося, що українець Олександр Долгополов вийшов у друге коло турніру серії Мастерс в Шанхаї Чемпион