Микицеї

Десять медалей здобули франківці на всеукраїнському турнірі з таеквон-до ІТФ

Валерій Паньків (категорія 16-17 років) посів перше місце в індивідуальному спарингу (масогі) у ваговій категорії до 70 кг та друге - у категорії понад 70 кг. Галичина спортивная

Івано-Франківська поетеса і журналістка Марія Микицей поділилася своїми враженнями від проходів Коломиєю: Спочатку мені подобалася його назва, Коломия - Коло Мия, така дуже конкретно-геометрична. Дзеркало Коломиї

Семеро франківських таеквондистів привезли з Дніпра десять медалей

Валерій Паньків (категорія 16-17 років), 1-е місце індивідуальний спаринг (масогі) в ваговій категорії до 70кг, 2-е місце індивідуальний спаринг (масогі) в ваговій категорії понад 70кг. Галичина спортивная

Олександрія: Станіслав Микицей, 70 '; Для Олександрії це важлива перемога, щоб за підсумками першого етапу виявитися в першій шістці. Златопіль

До вашої уваги відеоогляд матчу Зоря - Олександрія, які зустрічалися в 15-му турі Чемпіонату України. Головний арбітр - Анатолій Жабченко (Хмельницький) Голи: Петряк 66 - Микицей 70, Куліш 90+1 Ua-football

ВіпїЅпїЅпїЅ :: "пїЅпїЅпїЅ" - "пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ" - 1:2 (ВІпїЅпїЅпїЅ)

Сенсація відбулася у Запоріжжі, де луганська "Зоря" вдома програла "Олександрії", повівши в рахунку. Sportanalytic

в Запоріжжі триває поєдинок 15-го туру В більшості олександрійці зрівняли рахунок. На 67-ій хвилині вилучення отримав Гречишкін, а голом відзначився Микицей. ДеПо

«Ворскла» дивом врятувалася у матчі з «Олександрією»

До протистояння з олександрійцями підопічні Василя Сачка підійшли без розрахунку на Бартуловіча (дискваліфікація). Проте як відомо у футбол грають не гроші і цифри, а люди. Интернет-издание «Полтавщина»

Франківські таеквондисти здобули двадцять дві нагороди на змаганнях у Києві

Очолював прикарпатську команду голова Івано-Франківського міського осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів таеквон-до ІТФ Сергій Данищук. Галичина спортивная

Франківські гімнастки вибороли медалі на чемпіонаті України

Третє місце серед дорослих у вправах на колоді завоювала Софія Микицей - вихованка Наталії Бірюкової. Галичина спортивная

Наші в збірній 12-го туру

Тренером туру визнано Володимира Шарана. Владислав Леванідов Страж воріт олександрійської команди чудово провів поєдинок проти чинного чемпіона. Новости Александрии

«Олександрія» дала бій київському «Динамо» (ФОТО)

Вона стала першою в історії протистоянь обох команд в чемпіонатах України. Футболісти Олександрії віддали борг 79-й хвилині. Гречка

Тренер киян зробив п'ять порівняно з програним матчем ЛЧ з "Бенфікою". Ua-football

Наші в збірній 11-го туру

Станіслав Микицей Володимир Шаран після переможного матчу зі "Сталлю" особливо нахвалював захисників. Надійно зіграла брава четвірка "городян", фактично не дозволила розгулятися форвардам кам'янчан. Новости Александрии

Як судді в УПЛ другий тур поспіль не бачать пенальті

Гол Карікарі: в момент передачі Вороніна він знаходиться трохи попереду захисників Олександрії. Рейтинг впливу арбітрів - оцінка ступеня впливу суддів на кінцевий результат матчу. ДеПо

Олександрія перемагає Сталь

Відразу зі стартом другого тайму спробував підсилити атаку Якоб Гал. Новини футболу

УПЛ. Збірна десятого туру

Станіслав Микицей (Олександрія)Правий захисник олександрійців провів відмінний матч. На цей раз центральні хавбеки олександрійців повністю переграв своїх опонентів на чолі з Ротанем. Новини футболу

«Олександрія» розгромила «Дніпро» на полі суперника (ВІДЕО)

Після його подачі зі стандарту Роман Яремчук ударом головою подвоїв перевагу Олександрії. Гол престижу господарі поля забили наприкінці матчу, який записав на свій рахунок Владислав Кочергін. Гречка

Рекордний розгром «Дніпра» та чергова осічка «Сталі»: як це було

«Сталь» на правах господаря поля з перших хвилин пішла вперед. Після чергової поразки «Сталь» виявилася на десятому місці. Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Після матчу "Олександрія" йде на двотижневу перерву. Наступну гру підопічні Шарана проведуть вдома проти дніпродзержинської "Сталі" 16 жовтня. Новини Кіровоградщини