Мехмеда

Швейцарія на класі обіграла Андорру. Андорра - Швейцарія - 1:2Голи: Мартінес, 90+1 - Шер, 19 (пен), Мехмеді, 77 Sportanalytic

Гол Мехмеди помог Байеру одолеть дортмундскую Боруссию

"Байер": Лено - Хенрикс, Топрак, Та, Бендер (Венделл, 46) - Чалханоглу, Кампль, Арангис (Баумгартлингер, 90), Брандт (Фолланд, 67) - Чичарито, Мехмеди. Campeones.ua

Нападник леверкузенського "Баєра" Адмір Мехмеді відкрив рахунок у матчі Бундесліги проти дортмундської "Боруссії" Сектор. Нагадаємо, раніше Мехмеді виступав за київське "Динамо". ДеПо

Герой футбольного дня. Адмир Мехмеди

Адмир Мехмеди - один из героев матча Байер - Монако Ua-football

"Коні" змогли втекти на нічию, забивши два голи за дві хвилини. Ліга чемпіонів1 турГрупа E"Байєр" - ЦСКА - 2:2Голи: Мехмеді, 9, Чалханоглу, 14 - Дзагоєв, 36, Єрьоменко, 38 Sportanalytic

"Байєр" фантастично розпочав матч проти ЦСКА Про це повідомляє Depo. Рахунок в матчі відкрив Мехмеді, а вже за кілька хвилин Чалханоглу його подвоїв. ДеПо

"Байєр" в матчі з ЦСКА завдяки голу Мехмеді вже в дебюті гри повів у рахунку Про це повідомляє Depo. ДеПо

Чемпіони Європи несподівано програли у Швейцарії. Відбір ЧС-2018Група BШвейцарія - Португалія - 2:0Голи: Емболо, 24, Мехмеді, 30 Sportanalytic

"Вердер" розглядає можливість підписання колишнього гравця "Динамо" Адміра Мехмеді, який на даний момент виступає за "Байєр". Sportanalytic

Гравець Швейцарії Мехмеді у боротьбі порвав футболку Cектор, у складі Швейцарії він не один такий. За весь перший тайм швейцарці замінили чотири футболки. ДеПо

Швейцарію можна вважати першим учасником 1/8 фіналу Євро

Румунія Швейцарія 1:1 Голи: 1:0 Станку (18 з пенальті), 1:1 Мехмеді (56). Румунія: 12. Тетерушану, 3. Рац (16. Філіп, 61), 6. Кірікеш, 7. Кіпчу, 8. Пінтілій (5. Хобан, 46), 11. Препеліце, 19. Андоне, 84), 21. Грігоре, 22. Вісник+К

Румунія - Швейцарія - 1:1 відео голів

Румунія - Швейцарія - 1:1 відео голів: 1:0 - Богдан Станку 1:1 - Адмір Мехмеді Галичина спортивная

Румунія та Швейцарія зіграли внічию на користь останньої. Чемпіонат ЄвропиГрупа А2 турРумунія - Швейцарія - 1:1Голи: Станку, 19 (пен) - Мехмеді, 57 Sportanalytic

Збірна Швейцарії зрівняла рахунок у матчі проти Румунії на Євро-2016 Сектор, автором м'яча у ворота румунської збірної став колишній гравець київського "Динамо" Адмір Мехмеді. ДеПо

У товариському матчі учасник Євро-2016 збірна Швейцарії здолала команду Молдови Швейцарія - Молдова - 2:1 Голи: Намашко, 12 (автогол), Мехмеді, 75 - Гінсарі, 69 ДеПо

"БАТЕ" - "Байєр" - 1:1 відео голів

"БАТЕ" - "Байєр" - 1:1 відео голів 1:0 Гордeйчук 1:1 Мeхмеді Галичина спортивная

До вашої уваги всі м'ячі ігрового дня 24 листопада. Ліга чемпіонів5 турГрупа ЕБАТЕ - "Байєр" - 1:1Голи: Гордєйчук, 2 - Мехмеді, 68Група Н"Зеніт" - "Валенсія" - 2:0Голи: Шатов, 15, Дзюба, 74 Sportanalytic

Екс-форвард "Динамо" рятує "Байєр" у Білорусі

Колишній нападник "Динамо" Адмір Мехмеді приніс "Байєру" нічию у грі з БАТЕ. Sportanalytic

Український легіонер Владлен Юрченко розповів про нове життя Адміра Мехмеді. Sportanalytic