Медальний залік

Прикарпатські самбістки вибороли бронзу на Чемпіонаті Європи

У медальному заліку чемпіонату жіноча збірна України посіла друге місце, поступившись лише росіянкам.Галичина спортивная

талановиті борці показали високих клас боротьби, свою відвагу та майстерність, волю до перемоги та достойно захистили честь України! Вклад у медальний залік нашої збірної зрбив і представник Житомирщини - Максим Щербаков, який здобув бронзу у ваговій категорії 73 кг. Максим...Спортивний Житомир

(до 68 кг), Наталія Ільків (до 56 кг), Олексій Ніженко (до 82 кг) і Петро Давиденко (до 90 кг). У медальному заліку жіноча збірна України посіла друге місце, поступившись лише росіянкам. Раніше повідомлялося, що у перший день чемпіонату Європи з...Чемпион

Українські паралімпійці завоювали низку медалей турніру з настільного тенісу в Словенії

у команді у 3-му класі. Також золото виборола Косміна Наталя у команді із спортсменкою з Польщі. У цьому разі до медального заліку зараховується 0,5 золотої медалі. Зазначимо, що в турнірі взяли участь спортсмени з 41 країни світу. Додамо, що наразі...Unn.com.ua

Збірна України виграла шість медалей на чемпіонаті Європи з карате

Українська збірна успішно виступила на континентальній першості. У підсумковому медальному заліку збірна України посіла четверте місце (2 золота 1 срібло 3 золота).Високий замок

Викладач БДМУ - золотий призер чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування

протягом 24 годин чемпіонату. Про це повідомляють на офіційному сайті БДМУ. Цьогоріч збірна команда України вперше здобула перемогу у загальнокомандному медальному заліку, виборовши 5 золотих, 4 срібні та 4 бронзові медалі. В Чемпіонаті Європи з рогейну взяли участь 300 спорсменів-орієнтувальників...Погляд

Львів

та Тетяна Познякова, срібло Вікторія Дьякова, а бронзу львівянка Вероніка Марченко та Олена Борисенко. Відтак, збірна команда України посіла загальнокомандному медальному заліку високе друге місце, випередивши сильну команду з Росії та господарів змагань Про це повідомили сьогодні, 29 квітня, на...Щоденний Львів

На чемпіонаті світу серед юніорів і кадетів у болгарському Пловдиві пройшли змагання рапіристок і шпажистів. Відразу двоє представників української збірної завершили свій виступ у топ-8 найсильніших, інформує сайт Національної федерації фехтування України Серед українських рапіристок найкращий результат показала лідер національної...1NEWS

Російські паралімпійці не зможуть виступати під нейтральним прапором

Росіяни не зможуть обійти заборону і приймати участь у міжнародних паралімпійських змаганнях під нейтральним прапором. Рада спортсменів Міжнародного паралімпійського комітету (IPC) провела засідання в Бонні, на якому відхилила прохання Паралимийского комітету Росії (ПКР) про виступ російських спортсменів під нейтральним прапором.Зеркало недели (газета)

в фіналі і залишився лише зі сріблом, а Світлана Яремка пройшла до кінця у втішних сутичках і завоювала бронзу. У медальному заліку турніру Україна з чотирма нагородами посіла четверте місце. Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, в перший день Гран-прі в...Znaj.ua

Найгірший сезон за останні 11 років, показала українська збірна з біатлону, у медальному заліку Кубка світу. Цього сезону українці вибороли чотири подіуми: одне «срібло» й три «бронзи». Срібні медалі на чемпіонаті світу в австрійському...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Дзюдоїст із Дніпра виборов «срібло» на міжнародних змаганнях

майже 300 учасників з 36 країн. Збірна під синьо-жовтим прапором була однією з найчисельніших. Загалом українці вибороли три медалі. У медальному заліку українська команда посіла другу сходинку почесного п’єдесталу, пропустивши вперед поляків. Позаду залишилися збірні Іспанії, Бельгії, Австрії, Ізраїлю, Чехії,...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Українці здобули 5 медалей на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

та Ольги Ляхової в забігу 4 по 400 метрів. Таким чином, українці здобули п'ять нагород, що є п'ятим результатом в медальному заліку, але відсутність золотих медалей відсунула Україну на 16-те місце. Белград-2017. Медальний залік: Нагадаємо, раніше український гімнаст Олег Верняєв...Еспресо TV

боротьбі поступився дворазовому олімпійському чемпіону Арону Сіладі з рахунком 14:15. Таким чином, український фехтувальник фінішував на 29-му місці в загальному медальному заліку, повідомляє офіційний сайт Федерації фехтування УКраїни. Варто взазначити, що в 1/64 фіналу також зуміли пробитися Олександр Каракай, Юрій...Чемпион

Сергій Телень завоював срібну нагороду на чемпіонаті світу серед юніорів, який проходить в словацькому Осрблі. У підсумку переможцю - французу Емільену Клоду - українець програв 25 секунд. Читайте також: Українки посіли шосте місце в загальному медальному заліку Znaj.ua

Ще одна країна відкликала заявку на проведення літніх Олімпійських ігор

Залишилося всього два міста-претенденти на проведення Олімпіади-2024 Ракурс

Львівські каратисти привезли Україні 4 медалі з молодіжного Чемпіонату Європи

пустими руками. У складі національної збірної спортсмени за два дні завоювали 4 медалі. У підсумку команда України посіла шосту сходинку медальному заліку. Бронза, золото, срібло, бронза – ці «коштовності» далися спортсменам тепер вже олімпійського виду спорту важче, ніж зазвичай. «Карате...Галичина спортивная

Львівські каратисти вибороли медалі чемпіонату Європи з карате серед молоді

44-й чемпіонат Європи серед кадетів, юніорів та молоді, участь у якому взяли 1147 спортсменів із 50 країн старого континенту. У медальному заліку національна збірна України посіла шосте місце. Наші спортсмени здобули при цьому дві золоті, срібну та три бронзові нагороди.Щоденний Львів

П’ЯТЬ МЕДАЛЕЙ ВИБОРОЛИ ЛЬВІВСЬКІ КАРАТИСТИ НА МОЛОДІЖНОМУ ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ

В медальному заліку національна збірна України посіла 6 місце турнірної таблиці з таким доробком: дві золоті; срібна та три бронзові нагороди.MediaStar

Збірна України виграла одну медаль чемпіонату світу з біатлону в австрійському Хохфільцені. В медальному заліку світової першості Україна поділила сьоме місце з Білоруссю.Чемпион