Медальний залік

Спортивні підсумки - 2018: київський фінал ЛЧ, прорив боксерів і олімпійське "золото"

Абраменка Всього близько 2500 спортсменів з 92 країн світу розіграли 102 комплекти медалей у 7 видах спорту і 15 дисциплінах. Медальний залік Пхенчхана виграла збірна Норвегії, у якої 14 золотих, 14 срібних та 11 бронзових медалей. У Німеччині стільки ж...Зеркало недели (газета)

виступали у шести вікових категоріях. (Дати трохи протяжки) Командний кубок чемпіонату сумські танцюристи вибороли,  обійшовши команди з Києва та Одеси. За результатами медального заліку, сумські спортсмени дістали  6 золотих медалей, 4 срібних та 1 бронзову. Олексій Медуниця, тренер:  «У нас медалі є...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Україна завоювала 24 медалі на Кубку Європи з самбо

Збірна України виграла 24 медалі на Кубку Європи з самбо, який пройшов в іспанському Мадриді. У загальному медальному заліку Україна посіла 3-е місце серед 22-х країн-учасниць. Всього збірна України виграла 8 золотих, 9 срібних та 7 бронзових нагород, а...Зеркало недели (газета)

У порівняльному аналізі окремих показників ефективності за різними функціями результати неоднозначні. Громадський простір

Друге місце серед 42 країн-учасницьТакий результат у медальному заліку здобула збірна України на чемпіонаті світу з парадзюдо. На фото - Давид ХораваВід Рівненщини у команді боролися чотири рівненські спортсмени...ЧаРівне.info

Українки стали фіналістками чемпіонату світу з боксу

Додамо також, Україна гарантувала собі дві нагороди в медальному заліку. Unn.com.ua

Роман Семенишин: Усі призери чемпіонату України з боксу мають шанси здобути олімпійські ліцензії

місце за кількістю здобутих медалей і четверте в загальнокомандному заліку. Припускаю, маєте бути задоволені таким успішним виступом? Якщо поглянути на медальний залік, тоді так. Але ми надіялися, що такі боксери, як Сидоренко, Тишковець і Городецький, щонайменше потраплять у фінал. На...Leopolis

Боксер зі Львова вчетверте поспіль став чемпіоном України

Харкові. Наші спортсмени за кількістю медалей поступилися лише Харківській області, яка значно випередила усіх суперників і цілком справедливо виграла заганокомандний медальний залік. Чемпіоном України у вазі до 49 кілограмів став Назар Куротчин (на фото), а бронзовими призерами Владислав Сидоренко (до...Щоденний Львів

Дзюдоїсти Рівненщини вибороли срібло для збірної України. Друге місце серед 42 країн-учасниць. Такий результат у медальному заліку здобула збірна України на чемпіонаті світу з парадзюдо. Від Рівненщини у команді боролися чотири рівненські спортсмени Давид Хорава, Олександр Косінов...Сфера-ТВ

Такий результат у медальному заліку здобула збірна України на чемпіонаті світу з парадзюдо. І це допомогло нашій збірній вибороли друге місце, поступившись лише команді Південної...Телеканал Ритм

Юлія Галінська посіла 7 місце у ваговій категорії до 48 кг. На даний час збірна команда України у медальному заліку посідає друге місце.Сфера-ТВ

Марія Стадник - чемпіонка світу серед юніорок у складі збірної України 2005 року. Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Завдяки Усику та Ломаченку: Кличко оцінив перспективи українського боксу

незалежність, у 1996 році на Олімпійських іграх в Атланті була представлена вже своєю командою і в підсумку увійшла в топ-10 медального заліку. Я впевнений, що не тільки в цілому спорт популярний в Україні, але і бокс зокрема популярний у нашій...Znaj.ua

Львів’яни зустріли в аеропорту переможців «Ігор Нескорених»

20-27 жовтня. Українці привезли з нього сім золотих та 10 срібних медалей. 15 учасників української команди вибороли пяте місце у медальному заліку, поінформували також в облдержадміністрації. Богдан Оксентюк (ветеран Національної гвардії України, учасник АТО з 2014 по 2018 рік) став...Щоденний Львів

незалежність, в 1996-му році на Олімпійських іграх в Атланті була представлена вже своєю командою і в підсумку увійшла в топ-10 медального заліку. Я впевнений, що не тільки в цілому спорт популярний в Україні, а й бокс зокрема популярний в нашій...24boxing

За співвідношенням кількості учасників та нагород українська команда має найвищий показник. Na chasi

медалей, дві срібні й одну бронзову Загалом українці здобули в Австралії 7 золотих, 10 срібних і 3 бронзові медалі. У медальному заліку Україна посіла п’яте місце. За співвідношенням кількості учасників та нагород українська команда має найвищий показник. Іnvictus Games («Ігри...Волинська правда

Збірну "Ігор нескорених" зустріли у аеропорту "Бориспіль"

Сіднею 7 золотих та 10 срібних медалей. 15 учасників української команди протягом 5 місяців тренувались та вибороли 5 місце у медальному заліку. Наступні "Ігри нескорених" пройдуть у Голандії у 2020 році. Як повідомлялося, стало відомо, хто представлятиме Україну на "Іграх...Еспресо TV

Національна збірна повернулася в Україну з Ігор нескорених

масштабних міжнародних змаганнях в австралійському Сіднеї. Всього українці здобули в Австралії 7 золотих, 10 срібних і 3 бронзові медалі. У медальному заліку Україна посіла п’яте місце. За співвідношенням кількості учасників та нагород українська команда має найвищий показник. Іnvictus Games («Ігри...День

Призери української збірної «Ігор нескорених» отримали нагороди від МВС

Призерам української збірної вручили нагрудні знаки За безпеку народу. Вітаю українську команду Ігор нескорених із класним виступом у Сіднеї. Ракурс