Медальний залік

Шамота: Тренери полтавських паралімпійців отримають 50-тисячні премії

і лікар, який супроводжував збірну. Семеро наставників і медик, вихованці яких принесли нашій збірній світову славу та високе місце в медальному заліку невдовзі отримають по 50 тисяч гривень. Я вдячний депутатам, які підтримали ініціативу СДП і нам вдасться виділити ці...Интернет-издание «Полтавщина»

до 69 кг бронзову нагороду завоювала Тетяна Петрович, яка в півфіналі поступилася туркені Семі Галіскан (0:3, 35:40, 36:40, 36:40). У медальному заліку Україна зайняла 6-е місце. Першими стали росіянки (4 золота, 4 бронзи), пише xsport.ua.Ukrainianwall

У межах континентальної першості з боксу серед жінок пройшли заключні чвертьфінальні поєдинки. За результатами даних двобоїв до медального заліку змагань вдалося пройти двом представницям української команди, передає сайт ФБУ. У...Ukrainianwall

Олександр Ірванець: Сила України

олімпійської збірної у Ріо - медалей вона справді відверто недобрала. Зате наші паралімпійці, люди з фізичними проблемами, увійшли у першу трійку загального медального заліку. То що ж це виходить - чи ми, українці, сильні тоді, коли слабкі? У біді й випробуваннях? Чи...Буквоид

Сергій Пісоцький: уже майже півроку на Хмельницьку федерацію тхеквондо чиниться рейдерський тиск

р.н.), юніори (1999-2001 р.н.) і дорослі (1999 р.н. і старші), а за підсумками визначили переможців і призерів чемпіонату в медальному заліку. Головний трофей дістався ДЮСШ «Юність» з Хмельницької області, спортсмени якої завоювали найбільшу кількість золотих медалей - 11. Друге...Незалежний громадський портал

з карате WKF. Змагання, які прпойшли у спортзалі СумДУ, зібрали майже 150 учасників з Сум, Ямполя, Полтави та Києва. У медальному заліку серед клубів перемогу здобув сумський «Прогрес» - 22 золотих, 17 срібних і 26 бронзових медалей, друге місце -...SumyToday

Професор КНТУ з Кропивницького переміг на ветеранському Чемпіонаті світу з самбо

ветерани-самбісти збірної України в командному заліку посіли друге місце та привезли додому 37 медалей (6 золотих, 13 срібних і 18 бронзових).Медальний залік виграли росіяни (19, 17, 20). Третьою стала збірна Франції (5, 3, 3).Учасниками Чемпіонат світу стали самбісти 14...Гречка

Другі в історії Європейські ігри може прийняти столиця Білорусі - Мінськ. Перший віце-президент Національного олімпійського комітету Максим Риженков повідомляє, що це питання буде піднято на Генеральній асамблеї Європейських олімпійських комітетів 20-22 жовтня, яка пройде в Мінську. "Європейські партнери дуже зацікавлені,...Чемпион

До Олімпійських ігор після 120-річної перерви можуть включити спортивну риболовлю

зібравши 11 олімпійських нагород і посівши 31 місце в медальному Ракурс

кг, а Олег Токар в абсолютній вазі понад 91 кг.Чотири нагороди наших боксерів дозволили збірній команді області посісти в командному медальному заліку друге місце. Першою стала збірна Харківської області, а третьою команда Полтавщини.За результатами проведеного чемпіонату, буде сформована збірна команда...Златопіль

Боксери Кропивницького на домашньому Чемпіонаті України завоювали два «золота» та дві «бронзи» (ФОТО)

вдало відбоксував зі спортсменом із Донецької області Ростиславом Кравченком. Чотири нагороди наших боксерів дозволили збірній команді області посісти в командному медальному заліку друге місце. Першою стала збірна Харківської області, а третьою команда Полтавщини.За результатами проведеного чемпіонату, буде сформована збірна команда...Гречка

Паралімпієць з Франківщини Василь Петрунів розповів усе про Ріо

Василь вернувся в настільний теніс. “В останній день усі напружені” На Паралімпіаді в Ріо збірна України посіла третю позицію в медальному заліку. «Синьо-жовті» вибороли 117 медалей: 41 золоту, 37 срібних і 39 бронзових. Василь Петрунів пригадує, як в останній день...Галичина спортивная

Україну запросили на Invictus Games — аналог Паралімпіади для військових

Нагадаємо, на Паралімпіаді українці завоювали 117 медалей: У загальному медальному заліку Україна поступилася лише Китаю і Великій Британії.Ракурс

історії для національної збірної України. За кількістю медалей – наша збірна завоювала 41 золоту медаль і залишилася на третій позиції в медальному заліку Паралімпіади. У США залишилося 40 медалей найвищої проби. Країною-переможцем Паралімпіади стала збірна Китаю, яка набрала 239 медалей, в...Доба

Запоріжці змогли приміряти перше золото, здобуте українцями на Паралімпаді-2016

нагород. З них найвищого ґатунку  - 41, срібних - 37, бронзових – 39. Цей результат приніс Україні третє місце у медальному заліку і став найкращим за всі роки участі команди у Паралімпійських іграх.ДеПо

Спорт став сенсом життя

На Параолімпійських іграх 2016 року Україна зайняла III місце в загальному медальному заліку. Херсонщина за день

Повернення героїв: Запорізькі паралімпійці розповіли, як скучили за мамами, містом і борщем

Нам так потрібні перемоги. І вони їх подарували. Саме запорізькі паралімпійці відкрили золотий медальний залік української збірної Вони не були на Запоріжжі два місяці. Стільки тривали збори, тренування й олімпіада. Повернулися справжніми героями, адже такого...ДеПо

ОлIмпiйський урок крокуе Бахмачем

Добігала кінця Паралімпіада в РІО, де українці показали свій найкращий результат - 3 місце в медальному заліку, а в школах району пройшов Олімпійський урок. «Порадник» запросили на бахмацький стадіон «Колос», на якому Бахмацька ЗОШ №4 вже традиційно...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Паралімпіада 2016: найяскравіші моменти. ФОТО

XIV літні Паралімпійські ігри, які проходили в бразильському Ріо-де-Жанейро з 7 по 18 вересня 2016 року. Перші три місця в медальному заліку посіли команди України, Китаю і Великобританії. Представляємо вам самі неймовірні моменти літніх Паралімпійських ігор 2016. Італійська фехтувальниця Беатріче...Infokava.com

Тарас Дутко звернувся до керівництва країни Нагадаємо, Україна завоювала рекордні 117 медалей в Ріо і сенсаційно посіла третє місце в медальному заліку Паралімпіади.ДеПо