Медальний залік

III Літні юнацькі Олімпійські ігри відбуваються в Буенос-Айресі. Україна з чотирьма нагородами знаходиться на 9-му місці в неофіційному медальному заліку.Всього буде розіграно 241 комплект медалей.1 Росія 16-3-2 = 212 Угорщина 8-1-1 = 10- Змішана команда 4-4-5 = 133 Японія 4-3-3...Чемпион

Українці здобули ще два "золота" на Юнацьких Олімпійських іграх

атлети на літніх юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі здобули вже чотири золоті медалі та одну бронзову, що забезпечило їм місце у першій десятці медального заліку. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко, привітавши українців з результатом, інформує 1NEWS. “Уже чотири “золота” і одна...1NEWS

Кушнір, Микита Хрипко, Андрій Хапецький. Варто відзначити, що завдяки такому потужному виступу юніорська збірна України здобула перше місце у загальному медальному заліку. Окрім того, кращим тренером турніру було визнано старшого наставника української команди Олега Кудінова. Також нагороду отримав і український...1NEWS

Юніорська збірна України тріумфувала на боксерському турнірі в Ірландії

Володимир Кушнір, Микита Хрипко, Андрій Хапецький.Варто відзначити, що завдяки такому потужному виступу юніорська збірна України здобула перше місце у загальному медальному заліку. Окрім того, кращим тренером турніру було визнано старшого наставника української команди Олега Кудінова. Також нагороду отримав і український...Unn.com.ua

В Буенос-Айресі стартує літня юнацька Олімпіада: підтримаймо 55 українських атлетів (, )

українців розіграють перші комплекти нагород у дзюдо. Разом з тим нагадаємо, 25 лютого у Пхьончхані завершилися 23-ті зимові Олімпійські ігри. Медальний залік виграла Норвегія. Україна виборола лише одну золоту медаль завдяки фристайлісту Олександру Абраменку, тому посіла 21-ше місце.Ракурс

Український чемпіон зі стрільби допоміг затримати злочинця: відео

завоювала на чемпіонаті світу в Чханвоні сім медалей, чотири з яких здобуті в юніорській категорії і три у дорослій. У медальному заліку ЧС-2018 Україна йде 7-ю. Як повідомляв Знай.ua, друга ракетка України порвала всіх у...Znaj.ua

Українські паралімпійці здобули низку медалей на Кубку світу серед дзюдоїстів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська паралімпійська збірна стала чемпіоном Європи з плавання Додамо також, наша команда стала другою у медальному заліку, поступившись лише однією бронзовою нагородою команді Кореї.Unn.com.ua

Збірна України зі стрілецьких видів спорту завоювала срібло в Кореї

пневматичної гвинтівки зі змішаними швидкостями. В особистому турнірі юніорів "срібло" в цьому виді змагань виграв Данило Даниленко з Вінниці. У медальному заліку збірна України посідає 8-е місце, маючи в активі дві золоті, чотири срібні і три бронзові нагороди. Лідирує збірна...Ua-football

з пневматичної гвинтівки зі змішаними швидкостями. В особистому турнірі юніорів “срібло” в цій вправі виграв Данило Даниленко з Вінниці. У медальному заліку збірна України посідає 8-е місце, маючи в активі дві золоті, чотири срібні і три бронзові нагороди. Лідирує збірна...1NEWS

вересня у місті Потчефструм (ПАР). Високі здобутки юніорської команди (5 золотих та 1 срібна нагорода) успішно вплинули на рейтинг у медальному заліку – українці очолили командний рейтинг, повідомляють у Міністерстві молоді та спорту. Нагадаємо, за підсумками трьох вправ Владислав Чорний...Новини Полтавщини

Жіноча збірна України стала срібним призером чемпіонату світу в стрільбі по рухомій мішені

зі змішаними швидкостями. Поклав срібну медаль у скарбнику України й вінничанин Данило Даниленко, який виступав в особистому турнірі. Загалом у медальному заліку збірна України посідає восьме місце. Українці здобули дві золоті, чотири срібні та три бронзові нагороди. Лідером змагань є...Ракурс

кг) та Руслана Краснова (до 72 кг). Зауважимо, що високі здобутки юніорської команди успішно вплинули на рейтинг наших співвітчизників у медальному заліку українці очолили командний...Unn.com.ua

на чемпіонаті світу в Чганвоні вже завоювала сім медалей, чотири – в юніорській категорії і три – в дорослій. У медальному заліку ЧС-2018 Україна йде сьомою. Приємно нагадати, що вчора престижне «золото» в олімпійській дисципліні –  стрільба з пневматичного пістолета...Голос Украины (газета)

Збірна України здобула 7 медалей на чемпіонаті світу зі стрілецьких видів спорту

відповідно Данило Даниленко та Максим Бабушок, який в суперечці за 3-тє місце випередив свого співвітчизника Дениса Баблюка з Хмельницького. У медальному заліку збірна України посідає 7-е місце, маючи в активі дві золоті, дві срібні та три бронзові нагороди. Лідирує збірна...День

Фото Укрінформ-UATV За підсумками змагань на III Всесвітніх іграх кочівників у медальному заліку наша країна знаходиться на 8 місці серед 77 країн. Українські спортсмени здобули 3 золотих, 3 срібних і 3 бронзових медалі.UATV

III Всесвітні ігри кочівників: У медальному заліку Україна на 8 місці

За підсумками змагань на III Всесвітніх іграх кочівників у медальному заліку Україна на 8 місці серед 77 країн. У скарбничці українців 3 золотих, 3 срібних і 3 бронзових медалей, повідомляє "Укрінформ".День

За підсумками змагань на III Всесвітніх іграх кочівників у медальному заліку Україна на 8 місці сере...Експрес

Український плавець Говоров виграв "бронзу" етапу Кубка світу в Росії

чемпіонати Європи з легкої атлетики, водних видів спорту, спортивної гімнастики, велоспорту, веслування, триатлону та гольфу. Україна посіла восьме місце в медальному заліку з 26 нагородами. Раніше повідомлялося про те, що українець Михайло Романчук став чемпіоном Європи з плавання...24 канал

Олімпіаду. Ігри в Токіо відбудуться в липні-серпні 2020 року. Попередня Олімпіада відбулася у 2016 році в бразильському Ріо-де-Жанейро. У неофіційному медальному заліку Україна посіла 31 місце, здобувши дві золоті медалі, п’ять срібних й чотири бронзові.Радіо Свобода

У Киргизстані на III Всесвітніх іграх кочівників українські спортсмени вибороли перші медалі

місце посіла Вікторія Ілюшина, а в категорії понад 75 кг - срібло виборола Анастасія Школокова. Таким чином, збірна України в медальному заліку у змаганнях з армрестлінгу посіла 2 місце, на першому місці - Казахстан, а на третьому - Киргизстан. Всього...День