19.01.2017
17:49

Метки новостей

Медальний залік

які відбулися у межах етапу кадетського циклу з фехтування на шпагах, завершилися для жіночої збірної України третім місцем у загальному медальному заліку. Команда в складі Анастасії Конрад, Анастасії Зеленцової, Дар'ї Садової й Анни Чернишової почала боротьбу за нагороди найвищого ґатунку...Чемпион

Підіб

міжнародних змагань після звіту Всесвітнього антидопінгового агентства. МОК перевірить допінг-проби всіх російських спортсменів, котрі виступали на трьох останніх Олімпіадах. У медальному заліку Олімпіади Україна посіла 31 місце із 11 медалями — 2 золотих, 5 срібних і 4 бронзових. Разом з...Ракурс

Україна-2016: найважливіші події року, що минає (, )

Олімпійські ігри-2016 проходили у Бразилії з 5 по 21 серпня. Збірна України завершила Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро з найгіршим у своїй історії результатом за кількістю золотих медалей, їх загальною кількістю та місцем у медальному заліку: 11 олімпійських нагород і 31-е місце. Першу медаль Україні приніс Сергій Куліш, який посів друге місце у кульовій стрільбі, а перше олімпійське...Ракурс

Відсторонення Ольги Вілухіної може позитивно позначитися на медальному заліку української збірної на Олімпійських іграх в Сочі.Чемпион

5 перемог і 5 невдач українського спорту в 2016-му

Паралімпіади у бразильському Ріо-де-Жанейро українці привезли рекордну в історії кількість медалей — 117: 41 золоту, 37 срібних і 39 бронзових. У загальному медальному заліку наша команда поступилася лише китайцям і британцям. Найбільше медалей здобули плавці. Харків'янин Максим Кріпак (серед спортсменів з ураженням опорно-рухового...ClipNews.info

Нагадаємо, у зимовій Олімпіаді-2010 у Ванкувері збірна Росії посіла 11-е місце в медальному заліку. Newsru.ua

проби володарів мінімум 4-х золотих медалей Олімпіади в Сочі-2014 фальсифіковані, а це означає, що Росія втратить 1-е місце в неофіційному медальному заліку, яке святкувалося, як національний тріумф.ДеПо

Нова доза допінгу.

докази, що вони діяли не окремо, а координувалися зазначеними державними структурами. Головною метою побудови цієї вертикалі була перемога у загальному медальному заліку на домашній Олімпіаді у Сочі у 2014 році. Все планувалося ретельно і система навіть пройшла випробування боєм на...Еспресо TV

Шамота: Тренери полтавських паралімпійців отримають 50-тисячні премії

і лікар, який супроводжував збірну. Семеро наставників і медик, вихованці яких принесли нашій збірній світову славу та високе місце в медальному заліку невдовзі отримають по 50 тисяч гривень. Я вдячний депутатам, які підтримали ініціативу СДП і нам вдасться виділити ці...Интернет-издание «Полтавщина»

до 69 кг бронзову нагороду завоювала Тетяна Петрович, яка в півфіналі поступилася туркені Семі Галіскан (0:3, 35:40, 36:40, 36:40). У медальному заліку Україна зайняла 6-е місце. Першими стали росіянки (4 золота, 4 бронзи), пише xsport.ua.Ukrainianwall

У межах континентальної першості з боксу серед жінок пройшли заключні чвертьфінальні поєдинки. За результатами даних двобоїв до медального заліку змагань вдалося пройти двом представницям української команди, передає сайт ФБУ. У...Ukrainianwall

Олександр Ірванець: Сила України

олімпійської збірної у Ріо - медалей вона справді відверто недобрала. Зате наші паралімпійці, люди з фізичними проблемами, увійшли у першу трійку загального медального заліку. То що ж це виходить - чи ми, українці, сильні тоді, коли слабкі? У біді й випробуваннях? Чи...Буквоид

Сергій Пісоцький: уже майже півроку на Хмельницьку федерацію тхеквондо чиниться рейдерський тиск

р.н.), юніори (1999-2001 р.н.) і дорослі (1999 р.н. і старші), а за підсумками визначили переможців і призерів чемпіонату в медальному заліку. Головний трофей дістався ДЮСШ «Юність» з Хмельницької області, спортсмени якої завоювали найбільшу кількість золотих медалей - 11. Друге...Незалежний громадський портал

з карате WKF. Змагання, які прпойшли у спортзалі СумДУ, зібрали майже 150 учасників з Сум, Ямполя, Полтави та Києва. У медальному заліку серед клубів перемогу здобув сумський «Прогрес» - 22 золотих, 17 срібних і 26 бронзових медалей, друге місце -...SumyToday

Професор КНТУ з Кропивницького переміг на ветеранському Чемпіонаті світу з самбо

ветерани-самбісти збірної України в командному заліку посіли друге місце та привезли додому 37 медалей (6 золотих, 13 срібних і 18 бронзових).Медальний залік виграли росіяни (19, 17, 20). Третьою стала збірна Франції (5, 3, 3).Учасниками Чемпіонат світу стали самбісти 14...Гречка

Другі в історії Європейські ігри може прийняти столиця Білорусі - Мінськ. Перший віце-президент Національного олімпійського комітету Максим Риженков повідомляє, що це питання буде піднято на Генеральній асамблеї Європейських олімпійських комітетів 20-22 жовтня, яка пройде в Мінську. "Європейські партнери дуже зацікавлені,...Чемпион

До Олімпійських ігор після 120-річної перерви можуть включити спортивну риболовлю

зібравши 11 олімпійських нагород і посівши 31 місце в медальному Ракурс

кг, а Олег Токар в абсолютній вазі понад 91 кг.Чотири нагороди наших боксерів дозволили збірній команді області посісти в командному медальному заліку друге місце. Першою стала збірна Харківської області, а третьою команда Полтавщини.За результатами проведеного чемпіонату, буде сформована збірна команда...Златопіль

Боксери Кропивницького на домашньому Чемпіонаті України завоювали два «золота» та дві «бронзи» (ФОТО)

вдало відбоксував зі спортсменом із Донецької області Ростиславом Кравченком. Чотири нагороди наших боксерів дозволили збірній команді області посісти в командному медальному заліку друге місце. Першою стала збірна Харківської області, а третьою команда Полтавщини.За результатами проведеного чемпіонату, буде сформована збірна команда...Гречка

Паралімпієць з Франківщини Василь Петрунів розповів усе про Ріо

Василь вернувся в настільний теніс. “В останній день усі напружені” На Паралімпіаді в Ріо збірна України посіла третю позицію в медальному заліку. «Синьо-жовті» вибороли 117 медалей: 41 золоту, 37 срібних і 39 бронзових. Василь Петрунів пригадує, як в останній день...Галичина спортивная