Медальний залік

Український плавець Говоров виграв турнір у Лозанні

Український плавець Андрій Говоров здобув перемогу на комерційному турнірі у швейцарській Лозанні. Вчора, 20 грудня, в Лозанні відбувся комерційний турнір Swim Cup Lausanne, а змагання проходили у 25-метровому басейні. На дистанції 50 метрів батерфляєм перемогу здобув Андрій Говоров. Українець обійшов...Зеркало недели (газета)

ганьби? Згадаємо ланцюжок подій останніх чотирьох років, який привів МОК до такого рішення. У лютому 2014 року збірна Росії виграла медальний залік Олімпіади в Сочі, а місяць потому незаконно анексувала Крим за допомогою сумновідомих «зелених чоловічків». У листопаді 2014 року...Польсько-український інформаційний портал

Російського чемпіона ОІ-2014 з бобслею дискваліфікували через допінг

що за підсумками роботи комісії Освальда Росію позбавили 11 нагород Олімпіади в Сочі. У підсумку РФ втратила перше місце в медальному заліку. Як повідомляли УНН, чотирьох представників бобслею з РФ відсторонили від...Unn.com.ua

Іграх-2014 залишається 10 золотих медалей, 7 срібних та 9 бронзових. Це вже третій показник. На друге місце вийшла Канада, очолює медальний залік - Норвегія. Раніше повідомлялося, що Росія вирішила допустити спортсменів до Олімпіади-2018 під нейтральним прапором. Також росіяни не будуть...Чемпион

Україна завершила чемпіонат Європи з плавання в топ-10 медального заліку

Дарина Зевіна, яка стала другою на 200-метрівці на спині. Таким чином, Україна завершила чемпіонат Європи на дев'ятому місці в загальному медальному заліку. Раніше президент федерації плавання України пообіцяв дві медалі на Олімпіаді-2020...Зеркало недели (газета)

У Німеччині пройшов міжнародний турнір з косікі карате "Berlin Cup"

10 країн з усього світу. Збірна України була представлена 15 спортсменам та завоювала 20 медалей та зайняла 1 місце в медальному заліку. З Донецької області було 9 спортсменів. Вони вибороли 13 медалей. 1 місця зайняли: Непочатов Іван (куміте), Мамічев Артур...06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

Допінг для великодержав

такої ганьби? Згадаємо події останніх 4 років, які привели МОК до такого рішення. У лютому 2014 р. збірна Росії виграла медальний залік Олімпіади в Сочі, а через місяць незаконно анексувала Крим із допомогою сумнозвісних "зелених чоловічків". У листопаді 2014 р.Зеркало недели (газета)

Росія не поїде на Олімпіаду-2018: реакція й коментарі

дискваліфікував одинадцять російських атлетів і позбавив їх медалей попередньої олімпіади у Сочі. Через це Росія втратила перше місце в неофіційному медальному заліку. У доповіді Світової антидопінгової агенції йдеться, що в Росії досі існує урядова система прийому заборонених препаратів. «Світова антидопінгова...Спорт.ua

Українки завоювали 12 медалей на чемпіонаті світу з бодібілдингу

бодібілдингу серед жінок. Про це інформує Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.За підсумками змагань українська збірна посіла другу сходинку медального заліку серед 42 країн-учасниць, здобувши 12 нагород. Найуспішнішим став виступ Оксани Оробець. Вона не тільки завоювала "золото" у категорії...Unn.com.ua

систематичному змові і отримували вигоду з заборонених маніпуляцій", - йдеться у заяві. Нагадаємо, 24 листопада Росія втратила перше місце у медальному заліку Сочі-2014 через позбавлення нагород трьох спортсменів. 27 листопада стало відомо, що завдяки дискваліфікації біатлоністки Ольги Вілухіної українка Віта...Чемпион

рішення, чи буде збірна Росії допущена до турніру. Як раніше повідомляла “Народна Правда”, у програмі майбутньої Олімпіади з’явиться 15 нових медальних заліків. Серед іншого, в деяких традиційних дисциплінах вводяться командні змагання. The post “Тюремна роба”: вболівальники висміяли олімпійську форму збірної...Народна Правда

Нагадаємо, 24 листопада Росія втратила перше місце у медальному заліку Сочі-2014 через позбавлення нагород трьох спортсменів. Всього Росія втратила вже 14 медалей Сочі-2014.Чемпион

ми бачимо головну задачу наших спортивних чиновників, - цитує путінського прес-секретаря Р-Спорт. Нагадаємо, 24 листопада Росія втратила перше місце у медальному заліку Сочі-2014 через позбавлення нагород трьох спортсменів. Напередодні стало відомо, що завдяки дискваліфікації біатлоністки Ольги Вілухіної українка Віта Семеренко...Чемпион

видах спорту, встановили 109 рекордів у трьох видах спорту (плаванні, легкій атлетиці і пауерліфтингу) та посіли третю сходинку в загальному медальному заліку Паралімпіади?. Яків Смолій наголосив, що Національний банк пишається досягненнями українських паралімпійських спортсменів, їх жагою до життя і перемоги,...MediaStar

Львівський паралімпієць Віктор Дідух опинився на пам’ятній монеті

видах спорту, встановили 109 рекордів у трьох видах спорту (плаванні, легкій атлетиці і пауерліфтингу) та посіли третю сходинку в загальному медальному заліку Паралімпіади?, - В. о. Голови Національного банку України Яків Смолій. Ціна НБУ 35 грн. Придбати памятні монети можна...Високий замок

Росія позбавлена двох "золотих" медалей Олімпіади-2014 в бобслеї за допінг

зайняли призових місць, довічно дискваліфіковані. Вони не зможуть взяти участь в Олімпійських іграх. Таким чином, Росія втратила перше місце в медальному заліку Сочі-2014, опустившись на третє місце. У загальній складності збірну Росії позбавили вже 9 медалей – 3 "золота", 4...Зеркало недели (газета)

Росія втратила перше місце в неофіційному медальному заліку зимової Олімпіади 2014 року в Сочі після чергової дискваліфікації...Молодой буковинец

Всі четверо росіян відсторонені від участі в наступних Олімпійських іграх в будь-якій якості. Таким чином, Росія втратила перше місце в медальному заліку Сочі-2014, опустившись на третє місце. В цілому збірну Росії позбавили вже 9 медалей - 3 золота, 4 срібла...Чемпион

Україна не залишиться без медалей на Олімпіаді-2018 – ЗМІ

одну бронзову медаль в жіночій естафеті в біатлоні. Перші два місця віддаються збірним Німеччини і Франції. На думку аналітиків, загальний медальний залік виграє Німеччина, яка візьме 35 нагород (14 золотих, 12 срібних та 9 бронзових), друге місце займе Норвегія –...Зеркало недели (газета)

За результатами змагань збірна команда України посіла друге загальнокомандне місце, інформує ФБУ. Відповідно до здобутих нагород Чемпіонату Європи наша команда виборола друге загальнокомандне місце на турнірі. Чемпион