Медальний залік

українських веслувальників (десять дівчат та сімнадцять хлопців). Спортсмени стартували у 23-х видах програм. У підсумку, збірна України стала восьмою у медальному заліку. На найвищу сходинку пєдесталу пошани вдалося піднятися українській жіночій байдарці-двійці на дистанції 200 метрів у складі Марії Кічасової...Online.ua

І.Кравченко приніс Україні заключну нагороду на юніорському ЧС з легкої атлетики

- Михайла Кохана і Ярослави Магучіх, "срібною" Олексія Кириліна і двома "бронзовими" Владислава Лавського і Іллі Кравченка). Зауважимо, що виграли медальний залік атлети з ПАР (11 медалей = 5 "золотих" + 3 "срібні" + 3 "бронзові"). Як повідомляв УНН, дует українців...Unn.com.ua

(двома золотими Михайла Кохана і Ярослави Магучіх, срібною Олексія Кириліна і двома бронзовими Владислава Лавського і Іллі Кравченка). А виграли медальний залік атлети з ПАР (11 = 5 + 3 + 3), повідомляє офіційний сайт ФЛАУ.Чемпион

Українці вибороли чотири медалі у заключний день молодіжного ЧЄ з легкої атлетики

КИЇВ. 17 липня. УНН. У Бидгощі завершився чемпіонат Європи U23 з легкої атлетики. У заключний день змагань українці виграли ще чотири медалі, інформує УНН з посиланням на ФЛАУ. У змаганнях зі стрибків у висоту планку 1,88 метрів подолали лише дві...Unn.com.ua

СК "Отаман" успішно виступив на чемпіонаті Європи з драгонботу

ще дві (золото 500 м та срібло 2000 м) основна команда «Отаман», кістяк якої склали молоді спортсмени Львівщини. У загальному медальному заліку львівські «Отамани», виборовши 5 медалей, фінішували на третьому місці, пропустивши вперед лише клуб з Польщі та Угорщини. Натомість...Галичина спортивная

Сару Ямомото з Японії. У фіналі Єлизавета зустрілася з кореянкою Мі Джин Хан, якій поступилася лише в додатковий час. У медальному заліку Україна на десятому місці з двома срібними, однією бронзовою, двома п'ятими й двома сьомими місцями. В подальших планах...Кременчугский Телеграф

Українські дзюдоїсти завоювали три нагороди на Гран Прі в Китаї

у кременчужанки Єлизавети Каланіна. У фіналі ця спортсменка в додатковий час поступилася кореянці Мі Джин Хан. Варто зазначити, що в медальному заліку китайського Гран Прі Україна на десятому місці з двома "срібними", однією "бронзовою", двома п'ятими і двома сьомими місцями.Unn.com.ua

У німецькому місті Зуль завершився чемпіонат світу з кульової стрільби серед юніорів. 1NEWS

Дмитро Сосновський: "Я би голосував за заборону участі росіян у міжнародних турнірах…"

чемпіонаті Європи. Нагадаємо, українські боксери-аматори виграли три золоті медалі на чемпіонаті Європи у Харкові, завдяки чому наша збірна перемогла у медальному заліку. Новими чемпіонами Європи стали Олександр Хижняк (до 75 кг), Віктор Вихрист (понад 91 кг) і Юрій Шестак (до...Галичина спортивная

Українські юніорки стали срібними призерками ЧЄ з синхронного плавання

Олександри Коваленко, Олександри Бурдової, Вероніки Гришко, Софії Стулєнкової, Анни Носової, Валерії Бережної, Мар'яни Сєрікової отримали 88,4 бали. Додамо, що у медальному заліку Україна фінішувала на другій сходинці. Перше місце з чотирма золотими нагородами у команди Росії. Іспанки з трьома бронзовими...Unn.com.ua

Українські боксери виграли медальний залік чемпіонату Європи

Українські боксери-аматори виграли три золотих медалі на чемпіонаті Європи в Харкові, чим допомогли збірній перемогти в медальному заліку. Стик

Українські боксери завоювали найбільше золотих медалей у чемпіонаті Європи з боксу

Україна виграла медальний залік чемпіонату Європи з боксу.UkrMedia

Кременчуцький боксер Віктор Вихрист - чемпіон Європи у надважкій ваговій категорії

Хижняк з Полтави, срібло - Микола Буценко, бронза у Дмитра Замотаєва та Євгена Барабанова. Таким чином Україна стала першою у медальному заліку, на другому місці збірна Росії, а третє за англійцями.Кременчугский Телеграф

Вихрист у фіналі турніру не залишив шансів Фрезеру Едварду Кларку з Англії Вагова категорія 46-49 кг Чемпион

Україна стала першою на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

Третє місце медального заліку чемпіонату посіли британські спортсмени з 6 медалями.Еспресо TV

17:55   Новини 20:44Футбол. Кубок конфедерацій. Португалія зіграла внічию з Мексикою 20:22Стрибки у воду. ЧЄ-2017. Україна посіла друге місце в медальному заліку, але втримала першу сходинку в командному 19:49Волейбол. Євроліга. Україна закінчила перший тур перемогою над Грузією 19:34Футбол. Ліверпуль включився...1NEWS

Україна виграла командний залік чемпіонату Європи зі стрибків у воду

залишилася без нагород, тоді як Росія зуміла взяти "золото" і за рахунок більшої кількості срібних медалей вийти на перше місце медального заліку. Тим не менш, трофей за перемогу в командній першості все одно дістався Україні. Наші стрибуни зуміли обійти росіян...Зеркало недели (газета)

Україна посіла друге місце в медальному заліку чемпіонату Європи зі стрибків у воду

Перемогла в медальному заліку російська команда (3-6-2). Чемпіонат Європи в Києві проходив з 12 по 18 червня.Закарпатський Кореспондент

Україна лідирує в медальному заліку чемпіонату Європи зі стрибків у воду

Дві золоті нагороди дозволили збірній України обійти Великобританію. Україна йде на першому місці в медальному заліку домашнього чемпіонату Європи зі стрибків у воду. За чотири дні змагань українці здобули сім медалей. З них три "золота"...Зеркало недели (газета)

Українські стрибуни у воду здобули два "золота" чемпіонату Європи

- ця оцінка принесла українці "золото", а Недобіга заробила оцінку 291,75 бали, показавши третій результат. Тепер збірна України лідирує в медальному заліку змагань, завоювавши вже сім нагород: 3 "золота", 2 "срібла" і 2 "бронзи". Нагадаємо, раніше золоту медаль на київському...Зеркало недели (газета)