Медальний залік

Кропивничанка здобула срібло на чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями

одна українка Марина Вербова. Після чотирьох днів змагань збірна України з 59 нагородами (22 золотих, 20 срібних, 17 бронзових) очолює медальний залік змагань, випереджаючи команди Італії (13, 15, 13) та Великобританії (10, 11, 9). Нагадаємо, двоє плавців-паралімпійців з Кропивницького здобули...Центральноукраїнське бюро новин

Херсонська спортсменка Єлизавета Мерешко виборола три золотих і одну срібну медаль, встановивши світовий рекорд в ході паралімпійського Чемпіонату Європи з плавання. Херсонщина за день

Херсонка Мерешко - лідер індивідуального медального заліку Чемпіонату Європи з плавання

200 метрів у комплексному плаванні, категорія SM6. Таким чином станом на закінчення змагального дня 15 серпня Єлизавета Мерешко очолила індивідуальний медальний залік змагання (спільний для чоловіків і жінок). Загалом українська збірна не пасе задніх. У доробку паралімпійців 42 медалі, серед...Нова Каховка Online

Кропивницький дзюдоїст став призером юніорського Кубку Європи (ФОТО)

Кропивницький дзюдоїст Вадим Велков здобув бронзову медаль на Кубку Європи серед юніорів IJF World Junior Tour, що завершився у м.Клуж-Напока (Румунія) - повідомляє sc.kr.uaДаний форум зібрав 290 учасників із 28 країн трьох континентів.У ваговій категорії до 90 кг вихованець обласної...Кіровоград24

Студенти СумДУ здобули "срібло" та "бронзу" на Кубку Європи з дзюдо

вона вийшла до фіналу та здобула “срібло”. Загалом збірна України, до складу якої увійшли 15 дзюдоїстів, посіла третє місце у медальному заліку змагань. На рахунку українських спортсменів – 2 золоті, 2 срібні та 11 бронзових медалей. Інформує СумДУ...ПедПресса

Учора з німецької столиці в Україну повернулися легкоатлети, які гідно змагалися на континентальній першості, завершивши виступи на десятому місці в медальному заліку. А ось у таблиці за очками (де враховують місця з 1 по 8) Україна на сьомому місці. В...Урядовий Кур'єр

Заключний акорд

Перший об'єднаний чемпіонат Європи з літніх видів спорту. Українка показала кращий результат сезону - 6,73, котрий приніс Марині «срібло». Глазго. Український спортсмен Ігор Радивілов завоював срібну медаль. Голос Украины (газета)

Збірна України посіла 8 місце в медальному заліку на першому чемпіонаті Європи з літніх видів спорту, який проходив з 2 по 12 серпня у Великій Британії та Німеччині.ТВА

спроби. Якби не цей зайвий стрибок - був би у фіналі і він також.Після чотирьох днів змагань збірна України в медальному заліку з золотом, сріблом та бронзою посідає шосте місце. Лідирують - поляки, у яких три золота і два...Мост

Чемпіонат Європи з літніх видів спорту: Україна посіла 8-е місце

З 2-го по 12 серпня у Великобританії та Німеччині відбувся 1-й чемпіонат Європи з літніх видів спорту.У медальному заліку Україні зайняла 8-е місце. Про це повідомляє "УНІАН". Зазначається, що українські спортсмени завоювали 8 золотих, 13 срібних та 5 бронзових...5 канал

Збірна України посіла 8 місце в медальному заліку на першому чемпіонаті Європи з літніх видів спорту.Ua.news

Україна серед найсильніших: як виглядає медальний залік ЧЄ з літніх видів спорту

Збірна України фінішувала на восьмому місці у медальному заліку чемпіонату Європи з літніх видів спорту...Еспресо TV

виграв “срібло” в опорному стрибку. Від звання Чемпіона Європи українця відділили тридцять чотири тисячні бала.  Україна посіла восьме місце в медальному заліку Чемпіонату, завоювавши вісім “золотих” та 26 медалей загалом.Новини Полтавщини

ЧЄ-2018 з легкої атлетики: 7 медалей України, норвезький вендеркінд і велика хорватка

віддзеркаленням цілої першості на окремо взятій дистанції. Здобувши перемогу, збірна Великої Британії виграла свою сьому золоту нагороду і випередила в медальному заліку Польщу. Українці, достойно відборовшись, стали п'ятими. Загалом у скарбничці нашої команди сім медалей: чемпіонами стали Мар'ян Закальницький (ходьба...Ua-football

до нього додав ще два «золота», вигравши запливи вільним стилем на 400 і 800 м. *** На цю годину в медальному заліку лідирують: 1. РФ – 57 (28, 16, 13) 2. Велика Британія – 66 (22, 25, 19) 3. Нідерланди...Голос Украины (газета)