Медальний залік

На чемпіонаті світу серед юніорів і кадетів у болгарському Пловдиві пройшли змагання рапіристок і шпажистів. Відразу двоє представників української збірної завершили свій виступ у топ-8 найсильніших, інформує сайт Національної федерації фехтування України Серед українських рапіристок найкращий результат показала лідер національної...1NEWS

Російські паралімпійці не зможуть виступати під нейтральним прапором

Росіяни не зможуть обійти заборону і приймати участь у міжнародних паралімпійських змаганнях під нейтральним прапором. Рада спортсменів Міжнародного паралімпійського комітету (IPC) провела засідання в Бонні, на якому відхилила прохання Паралимийского комітету Росії (ПКР) про виступ російських спортсменів під нейтральним прапором.Зеркало недели (газета)

в фіналі і залишився лише зі сріблом, а Світлана Яремка пройшла до кінця у втішних сутичках і завоювала бронзу. У медальному заліку турніру Україна з чотирма нагородами посіла четверте місце. Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, в перший день Гран-прі в...Znaj.ua

Найгірший сезон за останні 11 років, показала українська збірна з біатлону, у медальному заліку Кубка світу. Цього сезону українці вибороли чотири подіуми: одне «срібло» й три «бронзи». Срібні медалі на чемпіонаті світу в австрійському...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Дзюдоїст із Дніпра виборов «срібло» на міжнародних змаганнях

майже 300 учасників з 36 країн. Збірна під синьо-жовтим прапором була однією з найчисельніших. Загалом українці вибороли три медалі. У медальному заліку українська команда посіла другу сходинку почесного п’єдесталу, пропустивши вперед поляків. Позаду залишилися збірні Іспанії, Бельгії, Австрії, Ізраїлю, Чехії,...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Україна завоювала п

та Ольги Ляхової в забігу 4 по 400 метрів. Таким чином, українці здобули п'ять нагород, що є п'ятим результатом в медальному заліку, але відсутність золотих медалей відсунула Україну на 16-те місце. Белград-2017. Медальний залік: Нагадаємо, раніше український гімнаст Олег Верняєв...Еспресо TV

боротьбі поступився дворазовому олімпійському чемпіону Арону Сіладі з рахунком 14:15. Таким чином, український фехтувальник фінішував на 29-му місці в загальному медальному заліку, повідомляє офіційний сайт Федерації фехтування УКраїни. Варто взазначити, що в 1/64 фіналу також зуміли пробитися Олександр Каракай, Юрій...Чемпион

Сергій Телень завоював срібну нагороду на чемпіонаті світу серед юніорів, який проходить в словацькому Осрблі. У підсумку переможцю - французу Емільену Клоду - українець програв 25 секунд. Читайте також: Українки посіли шосте місце в загальному медальному заліку Znaj.ua

Ще одна країна відкликала заявку на проведення літніх Олімпійських ігор

Залишилося всього два міста-претенденти на проведення Олімпіади-2024 Ракурс

Львівські каратисти привезли Україні 4 медалі з молодіжного Чемпіонату Європи

пустими руками. У складі національної збірної спортсмени за два дні завоювали 4 медалі. У підсумку команда України посіла шосту сходинку медальному заліку. Бронза, золото, срібло, бронза – ці «коштовності» далися спортсменам тепер вже олімпійського виду спорту важче, ніж зазвичай. «Карате...Галичина спортивная

Львівські каратисти вибороли медалі чемпіонату Європи з карате серед молоді

44-й чемпіонат Європи серед кадетів, юніорів та молоді, участь у якому взяли 1147 спортсменів із 50 країн старого континенту. У медальному заліку національна збірна України посіла шосте місце. Наші спортсмени здобули при цьому дві золоті, срібну та три бронзові нагороди.Щоденний Львів

П’ЯТЬ МЕДАЛЕЙ ВИБОРОЛИ ЛЬВІВСЬКІ КАРАТИСТИ НА МОЛОДІЖНОМУ ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ

В медальному заліку національна збірна України посіла 6 місце турнірної таблиці з таким доробком: дві золоті; срібна та три бронзові нагороди.MediaStar

Збірна України виграла одну медаль чемпіонату світу з біатлону в австрійському Хохфільцені. В медальному заліку світової першості Україна поділила сьоме місце з Білоруссю.Чемпион

Україна здобула першу медаль на олімпійському фестивалі

Медальний залік України поповнився першою медаллю на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі. Біатлоністка Христина Дмитренко в спринтерській гонці принесла збірній України срібну нагороду. Вісник+К

Через півроку після Олімпіади-2016 арени Ріо перетворилися на руїну

сміття Про це повідомляє The Guardian. За інформацією видання, деякі з об'єктів були розграбовані. Нагадаємо, збірна України фінішувала у загальному медальному заліку Олімпіади на 31-й позиції. Наша команда здобула 11 нагород 2 золоті, 5 срібних та 4 бронзові. Читайте також:...Еспресо TV

1 бронзову. Змагальний день традиційно відкривали юніорки, інформує офіційний сайт Федерації гімнастики України. У фіналі з обручем Христина Погранична відкрила медальний залік "золотом", отримавши при цьому найвищу оцінку серед юніорок за все змагальні дні (16.900). Фінал з булавами виявився для...Чемпион

Україна завоювала на Універсіаді-2017 дев

завершила виступи у топ-10. В Алмати (Казахстан) завершилася зимова Універсіада-2017, за підсумками якого збірна України посіла десяте місце у медальному заліку. В активі України дев'ять медалей: дві золоті, три срібні та чотири бронзові. При цьому п'ять з них українці...Зеркало недели (газета)

Український дует фігуристів завоював золоту медаль на Універсіаді-2017

Пара Нікітіна і Назарової принесла Україні другу золоту медаль. Українська пара Олександра Назарова і Максим Нікітін завоювали "золото" Універсіади в Казахстані. Після перемоги в короткому танці українці виграли і вільний танець, завершивши виступ з результатом 101.50 бали. За підсумками двох...Зеркало недели (газета)

Українці взяли «золото» Універсіади в танцях на льоду

Олександра Назарова і Максим Нікітін обійшли росіян та німців Як повідомляється на офіційному сайті змагань, українці показали підсумковий результат 165,62 бали в змаганнях з танців на льоду в рамках Універсіади, які завершилися сьогодні у Казахстані. Вони лідирували після короткого танцю з результатом 64,12 бали, а сьогодні підтвердили свою першість. Друге місце зайняли...Ракурс

нагородження українці не стали слухати гімн Російської федерації. Одразу по завершенні вони пішли з п’єдесталу. Росіяни рушили за ними. У медальному заліку українці посіли другу позицію, з чотирма медалями в своєму активі, пропустивши вперед біатлоністів з Росії. «Золото» та «срібло»...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини