Медальний залік

Олімпійські ігри 2024 року прийме Париж

Міжнародний олімпійський комітет визначив, який з двох раніше обраних міст першим проведе Олімпійські ігри 2024 та 2028 років Нагадаємо, що збірна України завершила свій виступ на Олімпійських іграх 2016 Ракурс

Молодіжна зірна України з дзюдо завоювала 4 нагороди на Кубку Європи у Братиславі. З двома «золотими» нагородами Україна опинилася на третьому місці медального заліку. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Збірна України завоювала 4 медалі на Кубку Європи

Федір Панько (+100 кг), «бронзу» — Данило Гуцол (до 100 кг). З двома золотими нагородами Україна опинилася на третьому місці медального заліку, пропустивши збірні Словенії та...Sportgid

У Бразилії пройшли обшуки в глави олімпійського комітету по справі підкупу членів МОК

Сезара де Менезеса і Еліана Перейру Кавалканте, яких підозрюють у посередництві при підкупі. Як повідомляв УНН, Україна посіла 31 місце у медальному заліку Олімпійських ігор...Unn.com.ua

Україна стала восьмою в медальному заліку Універсіади.Ужгород.net.ua

Викладач БДМУ - бронзовий призер Чемпіонату світу з рогейну у Латвії

яка посіла 1 місце. Про це повідомляють на офіційному сайті БДМУ. Цьогоріч збірна команда України здобула 4 місце у загальнокомандному медальному заліку, виборовши 3 золотих, 2 срібні та 1 бронзову медалі, поступившись командам з Латвії, Естонії та...Погляд

Збірна України здобула вже 36 медалей на Всесвітній Універсіаді-201, що проходить у місті Тайбей (Китай), і посідає шосте у медальному заліку. Відповідні дані подано в таблиці на офіційному сайті змагань. Згідно з даними таблиці, на рахунку Збірної України 12 золотих,...Високий замок

Збірна України здобула вже 36 медалей на Всесвітній Універсіаді-201, що проходить у місті Тайбей (Китай), і посідає шосте у медальному заліку. Відповідні дані подано в таблиці на офіційному сайті змагань, передає УНН. Згідно з даними таблиці, на рахунку Збірної України...1NEWS

Збірна України завоювала 36 медалей на Універсіаді

УНН. Збірна України здобула вже 36 медалей на Всесвітній Універсіаді-201, що проходить у місті Тайбей (Китай), і посідає шосте у медальному заліку. Відповідні дані подано в таблиці на офіційному сайті змагань, передає УНН. Згідно з даними таблиці, на рахунку Збірної...Unn.com.ua

збірної України 12 золотих, 10 срібних і 11 бронзових медалей - 33 нагороди. Команда знаходиться на 6-му місці в загальному медальному заліку. Фото...ТВА

Українки завоювали два золота на Універсіаді

Подрушняк і Аліна Бихно. Таким чином, на рахунку збірної України вже 12 золотих, 10 срібних та 11 бронзових медалей — загалом 33 нагороди. Команда знаходиться на 6-му місці в загальному медальному заліку. Нагадаємо, український плавець Михайло Романчук здобув для України першу золоту медаль Універсіади. Спортсмен виборов золото, подолавши дистанцію за 3 хв...Ракурс

Збірна України здобула вже 28 нагород на Універсіаді-2017

спорту України Ігор Жданов, передає УНН. "Українська молодь продовжує підкорювати Всесвітню Універсіаду-2017. Наразі наша команда посідає високу 7-му сходинку загального медального заліку. Збірна України вже здобула 28 нагород: 10 золотих, 9 срібних, 9 бронзових", - повідомив І.Жданов. Він наголосив, що...Unn.com.ua

Українські студенти вибороли ще чотири нагороди на Всесвітній Універсіаді

Сьогодні наші спортсмени вибороли кілька комплектів нагород на Всесвітній Універсіаді, що триває у Тайбеї Як інформує прес-служба Національного олімпійського комітету України у Facebook, 26 серпня українські студенти вибороли чотири нові нагороди на Всесвітній Універсіаді. Зокрема «золото» змагань завоювали Інна Кашина у спортивній ходьбі 20км та жіноча команда зі спортивної ходьби...Ракурс

стало найвищим серед наших важкоатлетів у Тайпеї. А загалом збірна України виграла вже 14 нагород і посідає 6 місце у медальному заліку. Олекса СОНЯХ...Місто Онлайн

Всесвітня Універсіада-2017 триватиме до 30 серпня. Високий замок

дистанції італійця Пельтріньєрі, перші номери збірних виступають у важкій атлетиці, фехтуванні, стрибках у воду… Тим почесніше п’яте місце, яке у медальному заліку посідає збірна України на вечір вівторка (змагання розпочалися в суботу). В активі нашої команди вже 12 нагород: 5...НОВА Тернопільська газета

Універсіада-2017: українські плавці вибороли ще дві нагороди

переміг на 400 м вільним стилем і завоював «срібло» на 1500 м вільним стилем. Таким чином, збірна України має в своєму активі 19 нагород і сьоме місце в загальному медальному заліку. Нагадаємо, Романчук здобув для України першу золоту медаль Універсіади. Спортсмен виборов золото, подолавши дистанцію за 3 хв і 45,96 сек. Таким чином...Ракурс

Україна взяла ще три "золота" Універсіади-2017

в активі України 12 медалей - 5 золотих, 3 срібні та 4 бронзові. Українська збірна перебуває на п'ятому місці в медальному заліку. Раніше повідомлялося, що плавець Андрій Говоров приніс Україні друге "золото" Універсіади...Зеркало недели (газета)

у фіналі командного турніру набрали 257,900 бали, обійшовши росіян та поступившись лише спортсменам з Японії. Дзюдоїст Андрій Колесник, який відкрив медальний залік збірної, у малому фіналі переміг представника Бразилії Руана да Сильву та став володарем бронзової нагороди. Також на третю...Урядовий Кур'єр