Медальний залік

Україна не залишиться без медалей на Олімпіаді-2018 - ЗМІ

одну бронзову медаль в жіночій естафеті в біатлоні. Перші два місця віддаються збірним Німеччини і Франції. На думку аналітиків, загальний медальний залік виграє Німеччина, яка візьме 35 нагород (14 золотих, 12 срібних та 9 бронзових), друге місце займе Норвегія –...Зеркало недели (газета)

За результатами змагань збірна команда України посіла друге загальнокомандне місце, інформує ФБУ. Відповідно до здобутих нагород Чемпіонату Європи наша команда виборола друге загальнокомандне місце на турнірі. Чемпион

несподівано поступився місцевій "Фортуні". Для коростенців цей матч був останнім в нинішньому сезоні Вищої ліги. Поразка залишила команду за межами медального заліку, на четвертій позиції. Зараз у СК однакова кількість очок з МАЛом, але в останнього ще дві гри в...Спортивний Житомир

з грудей, боролися з собою, з вагою та зі штангою. В цей день тих, хто програв не могло було. В медальний залік пробилися майже всі, хто представляв важкоатлетичну школу КСЦ «Дніпровець». Переможцями кубку стали Олександра Богун, Ярослав Жук, Микита Сергієнко.Днепродзержинский спорт

Україна завоювала дві медалі на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики

(15,833), поступившись тільки Цзоу Чінгуану з Китаю (15,900). Таким чином, дві срібні медалі дозволили Україні фінішувати на дев'ятому місці в медальному заліку. У топ-3 увійшли Китай, Японія і Росія. Нагадаємо, у вересні українські гімнасти вибороли п'ять медалей на етапі Кубка світу...Зеркало недели (газета)

Усі львів

Цьогоріч українська команда вперше брала участь у Іграх Нескорених та це не завадило їй зайняти друге місце в загальному медальному заліку.Про це повідомляють у прес-центрі ЛОДА. Усі вони брали участь у змаганнях з стрільби з лука. Основний склад: Катерина Михайлова...Львівські

результатом: 14 медалей (8 золотих, 3 срібних та 3 бронзових) в шести видах спорту та посіла друге місце в загальному медальному заліку, поступившись лише господарям змагань – канадцям. У цьогорічних Іграх Нескорених, взяли участь 550 військовиків з 17 держав –...VARTA1

У медальному заліку чемпіонату світу перемогла команда Італії.Любимый Херсон

Олімпійські ігри 2024 року прийме Париж

Міжнародний олімпійський комітет визначив, який з двох раніше обраних міст першим проведе Олімпійські ігри 2024 та 2028 років Нагадаємо, що збірна України завершила свій виступ на Олімпійських іграх 2016 Ракурс

Молодіжна зірна України з дзюдо завоювала 4 нагороди на Кубку Європи у Братиславі. З двома «золотими» нагородами Україна опинилася на третьому місці медального заліку. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Збірна України завоювала 4 медалі на Кубку Європи

Федір Панько (+100 кг), «бронзу» — Данило Гуцол (до 100 кг). З двома золотими нагородами Україна опинилася на третьому місці медального заліку, пропустивши збірні Словенії та...Sportgid

У Бразилії пройшли обшуки в глави олімпійського комітету по справі підкупу членів МОК

Сезара де Менезеса і Еліана Перейру Кавалканте, яких підозрюють у посередництві при підкупі. Як повідомляв УНН, Україна посіла 31 місце у медальному заліку Олімпійських ігор...Unn.com.ua

Україна стала восьмою в медальному заліку Універсіади.Ужгород.net.ua

Викладач БДМУ - бронзовий призер Чемпіонату світу з рогейну у Латвії

яка посіла 1 місце. Про це повідомляють на офіційному сайті БДМУ. Цьогоріч збірна команда України здобула 4 місце у загальнокомандному медальному заліку, виборовши 3 золотих, 2 срібні та 1 бронзову медалі, поступившись командам з Латвії, Естонії та...Погляд

Збірна України увійшла в шістку кращих на Універсіаді-2017

Підсумковий медальний залік. Ta4ki.net

Збірна України здобула вже 36 медалей на Всесвітній Універсіаді-201, що проходить у місті Тайбей (Китай), і посідає шосте у медальному заліку. Відповідні дані подано в таблиці на офіційному сайті змагань. Згідно з даними таблиці, на рахунку Збірної України 12 золотих,...Високий замок

Збірна України здобула вже 36 медалей на Всесвітній Універсіаді-201, що проходить у місті Тайбей (Китай), і посідає шосте у медальному заліку. Відповідні дані подано в таблиці на офіційному сайті змагань, передає УНН. Згідно з даними таблиці, на рахунку Збірної України...1NEWS

Збірна України завоювала 36 медалей на Універсіаді

УНН. Збірна України здобула вже 36 медалей на Всесвітній Універсіаді-201, що проходить у місті Тайбей (Китай), і посідає шосте у медальному заліку. Відповідні дані подано в таблиці на офіційному сайті змагань, передає УНН. Згідно з даними таблиці, на рахунку Збірної...Unn.com.ua

збірної України 12 золотих, 10 срібних і 11 бронзових медалей - 33 нагороди. Команда знаходиться на 6-му місці в загальному медальному заліку. Фото...ТВА

Універсіада-2017: українки виграли два «золота» з легкої атлетики та художньої гімнастики

Подрушняк і Аліна Бихно. Таким чином, на рахунку збірної України вже 12 золотих, 10 срібних та 11 бронзових медалей — загалом 33 нагороди. Команда знаходиться на 6-му місці в загальному медальному заліку. Нагадаємо, український плавець Михайло Романчук здобув для України першу золоту медаль Універсіади. Спортсмен виборов золото, подолавши дистанцію за 3 хв...Ракурс