Медальний залік

боротьбі поступився дворазовому олімпійському чемпіону Арону Сіладі з рахунком 14:15. Таким чином, український фехтувальник фінішував на 29-му місці в загальному медальному заліку, повідомляє офіційний сайт Федерації фехтування УКраїни. Варто взазначити, що в 1/64 фіналу також зуміли пробитися Олександр Каракай, Юрій...Чемпион

Сергій Телень завоював срібну нагороду на чемпіонаті світу серед юніорів, який проходить в словацькому Осрблі. У підсумку переможцю - французу Емільену Клоду - українець програв 25 секунд. Читайте також: Українки посіли шосте місце в загальному медальному заліку Znaj.ua

Ще одна країна відкликала заявку на проведення літніх Олімпійських ігор

Залишилося всього два міста-претенденти на проведення Олімпіади-2024 Ракурс

Львівські каратисти привезли Україні 4 медалі з молодіжного Чемпіонату Європи

пустими руками. У складі національної збірної спортсмени за два дні завоювали 4 медалі. У підсумку команда України посіла шосту сходинку медальному заліку. Бронза, золото, срібло, бронза – ці «коштовності» далися спортсменам тепер вже олімпійського виду спорту важче, ніж зазвичай. «Карате...Галичина спортивная

Львівські каратисти вибороли медалі чемпіонату Європи з карате серед молоді

44-й чемпіонат Європи серед кадетів, юніорів та молоді, участь у якому взяли 1147 спортсменів із 50 країн старого континенту. У медальному заліку національна збірна України посіла шосте місце. Наші спортсмени здобули при цьому дві золоті, срібну та три бронзові нагороди.Щоденний Львів

П

В медальному заліку національна збірна України посіла 6 місце турнірної таблиці з таким доробком: дві золоті; срібна та три бронзові нагороди.MediaStar

Збірна України виграла одну медаль чемпіонату світу з біатлону в австрійському Хохфільцені. В медальному заліку світової першості Україна поділила сьоме місце з Білоруссю.Чемпион

Україна здобула першу медаль на олімпійському фестивалі

Медальний залік України поповнився першою медаллю на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі. Біатлоністка Христина Дмитренко в спринтерській гонці принесла збірній України срібну нагороду. Вісник+К

Через півроку після Олімпіади-2016 арени Ріо перетворилися на руїну

сміття Про це повідомляє The Guardian. За інформацією видання, деякі з об'єктів були розграбовані. Нагадаємо, збірна України фінішувала у загальному медальному заліку Олімпіади на 31-й позиції. Наша команда здобула 11 нагород 2 золоті, 5 срібних та 4 бронзові. Читайте також:...Еспресо TV

1 бронзову. Змагальний день традиційно відкривали юніорки, інформує офіційний сайт Федерації гімнастики України. У фіналі з обручем Христина Погранична відкрила медальний залік "золотом", отримавши при цьому найвищу оцінку серед юніорок за все змагальні дні (16.900). Фінал з булавами виявився для...Чемпион

Україна завоювала на Універсіаді-2017 дев

завершила виступи у топ-10. В Алмати (Казахстан) завершилася зимова Універсіада-2017, за підсумками якого збірна України посіла десяте місце у медальному заліку. В активі України дев'ять медалей: дві золоті, три срібні та чотири бронзові. При цьому п'ять з них українці...Зеркало недели (газета)

Український дует фігуристів завоював золоту медаль на Універсіаді-2017

Пара Нікітіна і Назарової принесла Україні другу золоту медаль. Українська пара Олександра Назарова і Максим Нікітін завоювали "золото" Універсіади в Казахстані. Після перемоги в короткому танці українці виграли і вільний танець, завершивши виступ з результатом 101.50 бали. За підсумками двох...Зеркало недели (газета)

Українці взяли «золото» Універсіади в танцях на льоду

Олександра Назарова і Максим Нікітін обійшли росіян та німців Як повідомляється на офіційному сайті змагань, українці показали підсумковий результат 165,62 бали в змаганнях з танців на льоду в рамках Універсіади, які завершилися сьогодні у Казахстані. Вони лідирували після короткого танцю з результатом 64,12 бали, а сьогодні підтвердили свою першість. Друге місце зайняли...Ракурс

нагородження українці не стали слухати гімн Російської федерації. Одразу по завершенні вони пішли з п’єдесталу. Росіяни рушили за ними. У медальному заліку українці посіли другу позицію, з чотирма медалями в своєму активі, пропустивши вперед біатлоністів з Росії. «Золото» та «срібло»...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

ТОП-10 головних подій Львова (21.01-27.01)

пройшов етап Кубка світу Міжнародного паралімпійського комітету з лижних гонок та біатлону. Українська збірна перемогла в домашньому етапі й очолила медальний залік. ---------------------------------------------------------------------------У Львові юнак, якого відрахували з університету, кинувся з вікна---------------------------------------------------------------------------23.01.2017 (понеділок) 23 січня співробітники Галицького відділу поліції отримали...Ваші новини

Причому в першому старті серед чоловіків з порушеннями зору весь подіум був українським. Урядовий Кур'єр

Чому допінгова мафія Росії продовжує існувати

І, схоже, що це лише початок. Глобальним наслідком порушень має стати перегляд олімпійських результатів та позбавлення Росії перемоги у загальнокомандному медальному заліку Сочі-2014 та дискваліфікація російської команди з Олімпіади-2018 у південнокорейському Пхенчхані.Еспресо TV

Нашіі паралімпійці виграли етап Кубка світу з біатлону

56 нагород: 19 золотих, 16 срібних та 21 бронзову, зазначено на сайті Міністерства молоді та спорту,. Другу сходинку в медальному заліку зайняла збірна Німеччини, яка виборола 13 нагород (6-4-3), на третьому місці опинилися французькі спортсмени, здобувши 7 нагород (6...Ваші новини

змаганнях збірна України у складі Анфіси Почкалової, Фейби Бежури, Олени Кривицької та Ксенії Пантелєєвої зупинилася на 5-му місці у загальному медальному заліку. В 1/8 основної сітки українки перемогли японок з рахунком 45:37, а у наступному турі зустрілися з китаянками. В...Чемпион

Загалом 10 країн світу з 18, які брали участь у Кубку світу Міжнародного паралімпійського комітету з лижних гонок та біатлону, вибороли нагороди. Високий замок