Медальний залік

Україна завершила чемпіонат світу з легкої атлетики з однією медаллю

виступав українець Богдан Бондаренко, також до медалі в неділю трохи не дотягнув Ігор Главан, який виступав у спортивній ходьбі. Загальнокомандний медальний залік дуже впевнено виграла збірна США (10 золотих, 11 срібних і 9 бронзових медалей), друге місце у Кенії (5...Урядовий Кур'єр

У Дніпрі зустріли учасників Дефлімпійських ігор, які привезли десятки медалей

Усього на Дефлімпійських іграх-2017 Україна здобула 99 медалей і посіла друге місце у медальному заліку. Дніпропетровщину на іграх представляли 35 спортсменів, отримано 29 медалей.Online.ua

Найкращий виступ у історії.

срібних та 8 бронзових Еспресо розповідає про українських спортсменів, які стали чемпіонами та допомогли нашій команді потрапити до топ-5 загального медального заліку Станіслав Горуна Карате, куміте до 75 кг Станіслав Горуна у свої 28 років вже давно зарекомендував себе, як...Еспресо TV

Україна показала найкращий результат за кількістю нагород на чемпіонатах світу з водних видів спорту

п'ять бронзових), дві медалі в активі плавців ("срібло" і "бронза"), а ще одну нагороду здобули стрибуни у воду. У загальному медальному заліку Україна посіла лише 18-е місце, але цей результат збірної став одним з найкращих в історії за кількістю нагород.Зеркало недели (газета)

Українці зібрали 99 медалей на Дефолімпіаді

Паралмімпіаде наші спортсмени посіли третє місце у загальному заліку та зібрали 117 медалей.  Таким чином, Україна посіла друге місце у медальному заліку, поступившись першим місцем Росії і випередивши Туреччину. "Ах, нажаль, футбольний фінал програли. Не вдалось хлопцям показати гру, яку...Ваші новини

в останній день Всесвітніх Ігор героїчно увійшли до пятірки кращих на планеті. Збірна України з неолімпійських видів спорту в офіційному медальному заліку Всесвітніх Ігор фінішувала на 5-му місці, що є кращим результатом для нашої команди за всі роки. Українці завоювали...Online.ua

Дефлімпіада-2017: Україна здобула 99 медалей

забезпечили впевнене друге загальнокомандне місце серед країн-учасниць. Відтак, дефлімійською командою зразка 2017 року покращено результат Дефлімпійських ігор 2013 року у медальному заліку, адже на попередніх іграх було 88 медалей: 21 золота, 30 срібних та 37 бронзових. По видам спорту українські...Paralleli.if.ua

Вчора, 30 липня, у Вроцлаві (Польща) завершилися Всесвітні ігри, на яких збірна України замкнула топ-5 медального заліку. Гал-info

Україна завоювала 25 медалей на Всесвітніх іграх

Вчора, 30 липня, у Вроцлаві (Польща) завершилися Всесвітні ігри, на яких збірна України замкнула топ-5 медального заліку. Українські спортсмени завоювали 25 медалей, серед яких 10 золотих, 7 срібних та 8 бронзових. Найбільшу кількість медалей українцям приніс пауерліфтинг.Зеркало недели (газета)

Збірна України посіла 5-е місце в підсумковому медальному заліку Всесвітніх ігор.1NEWS

Українець Ігор Любченко виборов "золото" Всесвітніх Ігор у таїландському боксі

"Золото" Ігоря Любченка - восьме у медальному заліку збірної України на Всесвітніх Іграх. Українки вибороли золоту, срібну та бронзову медалі з сумо на Всесвітніх іграх.Еспресо TV

колумбійського суперника. Це "золото" стало сьомим у скарбничці збірної України і дозволила нашій команді піднятися на одну сходинку в неофіційному медальному заліку. Всього на рахунку наших спортсменів 21 нагорода - з них 6 срібних і 8 бронзових.Високий замок

У загальному медальному заліку збірна України завдяки золоту Мочульського піднялася на сьоме місце.Online.ua

Українки здобули чергові медалі ЧЄ з кульової стрільби

28 липня. УНН. В Баку триває чемпіонат Європи з кульової стрільби, на якому жіноча команда додала ще дві нагороди до медального заліку української збірної, передає УНН з посиланням на ММСУ.   Наталія Кальниш, Дарія Шаріпова та Леся Леськів вибороли срібну...Unn.com.ua

У кам

збірної України вже 16 нагород Всесвітніх Ігор - 3 золоті, 5 срібних і 8 бронзових - та 11-те місце у медальному заліку. Фото з...Online.ua

Куліш приніс Україні "срібло" чемпіонату Європи зі стрільби

українець поступився Юрію Щербацевічу з Болгарії. "Бронзу" виграв австрієць Олександр Шмірл. Це дев'ята нагорода для української збірної на турнірі. В медальному заліку Україна посідає п'яте місце. Варто відзначити, що головним досягненням у кар'єрі Сергія Куліша є "срібло" Олімпіади в Ріо-де-Жанейро...Зеркало недели (газета)

У цілому в доробку українських спортсменів 75 відзнак. Найбільше медалей здобули каратисти 6 нагород. Online.ua

тижні в Італії відбувся Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів (до 20 років) відбувся 20-23 липня. Збірна України у медальному заліку посіла третє місце. За всю історію проведення чемпіонатів Європи U20 наша команда вище ще не піднімалася. Чудові результати...Винницкий Бизнес Портал

Стрілок Черкащини Сергій Куліш продовжив медальний залік розпочатий Дарєю Шаріповою на чемпіонаті Європи в азербайджанському Баку.Online.ua