Медальний залік

У минулі вихідні в Казані пройшов чемпіонат Європи-2018 з тхеквондо. Друге місце в медальному заліку змагань посіла збірна Туреччини, яка тут же опинилася в центрі скандалу. Спортсмени чоловічої національної команди виклали в Інтернет фотографії оргії, яку...ICTV

школярів посіла перше загальнокомандне місце на боксерському турнірі Всесвітньої Гімназіади-2018, здобувши чотири золотих, три срібні та шість бронзових медалей.В підсумковому медальному заліку наша команда, під керівництвом старшого тренера Олега Кудінова, випередила команди Росії та Марокко, які посіли друге та третє...Ужгород.net.ua

Житомирянин Тимур Валєєв став срібним призером Всесвітньої гімназіади по дзюдо, яка нещодавно завершилася в Марокко. Загалом на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді українська збірна здобула 112 медалей, посівши перше місце у медальному заліку. Житомир-online

У столиці почалися національні Ігри Нескорених

змаганнях візьмуть 19 збірних. Як повідомлялося, збірна України здобула на зимовій Паралімпіаді у Пхьончхані 22 нагороди та посіла у загальному медальному заліку шосте місце.Еспресо TV

киян та гостей столиці підтримати учасників на шляху до змагань в Сіднеї. Як писало ASPI, Україна посіла шосте місце в медальному заліку Паралімпійських ігор.АСПІ

Юніорська збірна України очолила медальний залік ЧЄ з пауерліфтингу

Додамо, що наразі українська збірна має у своїй скарбничці 11 нагород найвищого ґатунку, сім срібних та три бронзові медалі. Unn.com.ua

Харківські спортсмени завоювали медалі Всесвітньої гімназіади

Після майже 10-річної перерви Україна тріумфально повернулася на ці всесвітні змагання школярів, завоювавши перше місце в медальному заліку. Новини Харкова

Україна перемогла на Всесвітній літній Гімназіаді у Марокко

Українська збірна здобула 112 медалей на  ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді, посівши перше місце у медальному заліку. На рахунку спортсменів – 39 золотих, 39 срібних та 34 бронзові медалі. Урочисте завершення Гімназіади відбулось9 травня 2018 року, в...ПедПресса

Українська збірна здобула 112 медалей на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді, посівши перше місце у медальному заліку. На рахунку спортсменів – 39 золотих, 39 срібних та 34 бронзові медалі.Про це йдеться на сайті МОН України. Урочисте завершення...Новини Полтавщини

Сообщение Українські бодібілдери вибороли сім золотих нагород на Чемпіонаті Європи появились сначала на 1NEWS. 1NEWS

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України. UATV

на Всесвітній Гімназіаді у Марокко сім нагород, серед яких чотири золота. Таким чином наша команда посіла перше місце у загальному медальному заліку. Отож, переможницями та призерками Всесвітньої Гімназіади у складі нашої команди стали: ЗОЛОТО: Вагова категорія 48 кг: Вікторія ФАБУЛЯК Вагова...Волинська правда

стали першими на змаганнях. Загалом на Всесвітній Гімназіаді українці здобули чотири золотих, три срібні та шість бронзових медалей. В підсумковому медальному заліку наша команда випередила команди Росії та Марокко, які посіли друге та третє місця відповідно. Варто відзначити, що кожен...24 канал

Жіноча боксерська збірна України тріумфувала на Всесвітній гімназіаді

Сообщение Жіноча боксерська збірна України посіла перше місце у загальному медальному заліку на Всесвітній гімназіаді появились сначала на 1NEWS.1NEWS

у Марокко й жіноча боксерська збірна. Здобувши сім нагород, серед яких чотири золота, наша команда посіла перше місце у загальному медальному заліку. Про це повідомляє Федерація боксу України. Зокрема дві золоті медалі для команди завовали франківські боксерки Вікторія Фабуляк (Вагова...Бліц-інфо

боксу України. За результатами проведених поєдинків “жовто-блакитна” команда посіла перше загальнокомандне місце здобувши чотири “золотих”, три “срібні” та шість бронзових медалей. В підсумковому медальному заліку наша команда випередила команди Росії та Марокко, які посіли друге та третє місця відповідно. Варто відзначити, що відповідно до показнику здобутих медалей,...1NEWS

Чоловіча збірна України з боксу серед школярів перемогла на Всесвітній Гімназіаді в Марокко

марокканському місті Марракеш, здобувши чотири золотих, три срібні та шість бронзових медалей. Про це повідомляє Федерація боксу України. В підсумковому медальному заліку наша команда, під керівництвом старшого тренера Олега Кудінова, випередила команди Росії та Марокко, які посіли друге та третє...MediaStar

у Федерації боксу України. Команда посіла перше загальнокомандне місце здобувши чотири золотих, три срібні та шість бронзових медалей. В підсумковому медальному заліку Україна випередила Росію та Марокко, які посіли друге та третє місця відповідно.UATV

Збірна України з фехтування очолила медальний залік Гімназіади

її колега по національній команді Дмитро Шостак фінішував на пятій сходинці. Примітно, що за підсумками змагань із фехтування українці очолили медальний залік, випередивши Францію і Алжир. На рахунку українських спортсменів три золота, три срібла і дві бронзи. У Франції, яка...Unn.com.ua

Це дозволило нашим командам посісти друге місце в медальному заліку. Серед наших спортсменів варто відзначити Миколу Яковенка, який другий рік поспіль став абсолютним чемпіоном Європи.Голос Украины (газета)