Мануеля

Морозиво, яке змінює колір, коли його їдять

Ідея незвичайного десерту з'явилася у Мануеля Лінареса під час курсів з виготовлення морозива. Однак стверджує, що десерт складається виключно з натуральних інгредієнтів.Bilshe.com

Роман Підківка: "Рівняюсь на Мануеля Нойєра"

допущені помилки. Думаю, якщо продовжувати працювати над собою в тому ж дусі, то обов’язково все буде добре. Намагаюсь рівнятись на Мануеля Нойєра, в дечому його наслідувати. А в дитинстві подобався Андрій Тлумак (сміється)» — розповів Роман.«ПРОСТО ГРА, ПРОСТО ПЕНАЛЬТІ»«На матч...Галичина спортивная

Головний тренер збірної Італії Джампьєро Вентура не бачить на даний момент в своїй команді талановитого 18-річного півзахисника "Мілана" Мануеля Локателлі. "Локателлі? Він ще дуже молодий. Йому тільки 18 років, але всі ми очікуємо, що він стане одним з кращих...Ua-football

Олланд став найнепопулярнішим президентом в історії

Франції. Навіть серед прихильників соціалістичних ідей та Соціалістичної партії Франції таких виявилася лише третина – 34%. Натомість рейтинг прем'єр-міністра Франції Мануеля Вальса виріс на 3% і становить нині 25%. Пояснюють це тим, що Вальс дистанціювався від Олланда.   Нагадаємо, що...ДеПо

Зінченко не допоміг ПСВ здобути очки в матчі із "Баварією"

на полі тільки на 74 хвилині матчу і за цей час не зміг створити нічого гострого чи небезпечного біля воріт Мануеля Нойєра.Це стало вже другою появою молодого гравця у найпрестижнішому європейському турнірі.Після цього матчу команда українця продовжує займати 3 місце...Футбол газета

Мілан мінімально обіграв Ювентус

Гол вісімнадцятирічного Мануеля Локателлі приніс россо-нері домашню перемогу над Ювентусом (1:0). Звіт про матч читайте на нашому сайті пізніше.Мілан — Ювентус 1:0Гол: Локателлі...Новини футболу

Раніше вболівальники могли оцінити старання голкіпера Мануеля Нойєра.Ua-football

відбудеться 6 жовтня у Коньї, повідомляє прес-центр Федерації футболу України. Таким чином головним арбітром матчу призначено 43-річного рефері з Німеччини Мануеля Грефе. "Асистенти арбітра Торстен Шиффнер та Хольгер Хеншель, резервний арбітр Марко Фрітц (усі - Німеччина). Спостерігач арбітражу Вацлав Крондль...Еспресо TV

але при цьому не хотів, щоб це сильно мене відволікало. Я дуже пишаюся тим, що повторив досягнення Айртона Сенни і Хуана-Мануеля Фанхіо. Я ніколи навіть уявити собі не міг, що моє ім'я буде згадуватись разом з цими людьми", - зізнався...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Маркес не може визначитись зі своєю подальшою карєрою

За словами мексиканського боксера напівсередньої ваги Хуана Мануеля Маркеса (56-7-1, 40 КО) він все ще не визначився зі своїм майбутнім і поки не знає, чи готовий завершити боксерську...Sportgid

У Франції перевірять роботу силовиків під час нападу у Ніцці

людей, частково лежить на владі, що не вжила достатніх заходів безпеки під час свята у місті. 18 липня прем'єр-міністра Франції Мануеля Вальса, який приїхав до Ніцци для участі у загальнонаціональній хвилині мовчання,засвистали. На його адресу лунали вигуки "Вбивця" і...BBC Ukrainian

Худжамов назвал лучшего вратаря Евро-2016

німцями. Руй Патрісіу теж добряче допоміг своїй команді, особливо у фіналі. Тому він теж претендує на цей титул. Щодо німця Мануеля Нойєра, то його манера гри мені ніколи не подобалась. Ні, він блискучий воротар і великий футболіст, але на цьому...Ukrainefootball.net

Рустам ХУДЖАМОВ: «Льорис – лучший вратарь Евро»

німцями. Руй Патрісіу теж добряче допоміг своїй команді, особливо у фіналі. Тому він теж претендує на цей титул. Щодо німця Мануеля Нойєра, то його манера гри мені ніколи не подобалась. Ні, він блискучий воротар і великий футболіст, але на цьому...Спорт.ua

Голкіпер збірної Італії Джанлуїджі Буффон прийшов на прес-конференцію напередодні чвертьфінального матчу Євро-2016 зі збірною Німеччини Ви всерйоз порівнюєте Мануеля з 38-річним пенсіонером? Якщо серйозно, то останні років п'ять Нойер показує топ-рівень.ДеПо

У День закоханих медики американського штату Техас зареєстрували унікальний випадок – сімї Мануеля і Тересси Монтальво зявилися на світ дві пари ідентичних близнюків. За запевненнями співробітників хюстонської лікарні, шанс подібного події становить один...Versal

Повернення Мануеля Чарра у ринг заплановано на 4 червня в Касселі, Німеччина.Чемпион

Як гравці "Баварії" та "Атлетіко" пенальті не забивали (ВІДЕО)

й аж двома нереалізованими пенальті. > Спочатку Мюллер не зміг переграти Яна Облака, а потім вже Фернандо Торрес не пробив Мануеля Нойєра. Але це не завадило саме "матрацникам" пройти у фінал найкращого європейського турніру.Футбол газета

У "Мілані" коментують інтерес до наставника "Ман Сіті"

"Мілан" в особі свого віце-президента Адріано Галліані не став ні підтверджувати, ні спростовувати чутки про прихід головного тренера "Манчестер Сіті" Мануеля Пеллегріні."Дві останні перемоги в Лізі чемпіонів італійськими клубами були здобуті "Міланом" та "Інтером". Зараз у "Мілана" труднощі, але цей...Футбольні трансфери

Пеллегріні став головним претендентом на тренерський місток ПСЖ

який у чвертьфіналі Ліги чемпіонів поступився англійському "Манчестер Сіті", роздумує над тим, щоб звільнити Лорана Блана та запросити наставника "міщан" Мануеля Пеллегріні.Що б там не казали президенти парижан, проте виліт клубу із Ліги чемпіонів сильно вдарив по репутації Блана, тому...Футбольні трансфери

"Атлетіко" обіграв "Баварію" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів

хвилині забив півзахисник іспанців Сауль Н'їгес. Отримавши м'яча, він обіграв кількох суперників і елегантно відправив сферу у правий від воротаря Мануеля Нойєра кут воріт.Newsru.ua