Мамада

«Зірка» зіграла внічию з одеським «Чорноморцем»

На сороковій хвилині матчу Бамба пробив поруч зі штангою воріт Паста. А через хвилину після передачі Олексія Чичикова Артем Фаворов не реалізував вихід один на один з голкіпером. Після 5 хвилин перебування на полі Максим Прядун зрівняв рахунок -2:2. Дзеркало Кіровоградщини

УПЛ. 18-й тур.

Цього разу через дисциплінарні санкції участь в поєдинках не зможуть взяти чотири футболісти. Кожен з яких стане відчутною втратою для своєї команди. - В'ячеслав Танковський ("Маріуполь") Ua-football

Форвард ПСЖ Эдинсон Кавани не реализовал пенальти в матче Лиги 1 против Труа. Мировые Новости Спорта

"Чорноморець" обіграв "Олімпік" в заключному матчі 16 туру УПЛ

Протягом двох хвилин двічі небезпечно били по воротах Прийомов і Біленький. Гостям залишалося лише відбиватися після удару головою Мартиненка, Васіна та інших. Unn.com.ua

Чорноморець - Олімпік 2:1. Відео голів та огляд матчу

Головним винуватцем поразки можна назвати голкіпера донецької команди Заур Махарадзе. "Чорноморець" (Одеса) - "Олімпік" (Донецьк) 2:1 Ua-football

"Черноморец" неожиданно обыгрывает "Олимпик"

Подопечные Дулуба одерживают победу в матче. В поединке 16-го тура УПЛ "Черноморец" принимал "Олимпик". Campeones.ua

Не день Махарадзе: Черноморец в Одессе был сильнее Олимпика

Пришлось «Олимпику» прибавлять, но возникла проблема точности ударов. На исходе игрового часа счет стал 1:0. Спорт.ua

До Кропивницького завітала делегація з торгово-промислової палати Гвінейської Республіки. Гречка

Екс-гравець "Динамо" Яремчук забив дебютний гол за бельгійський "Гент"

Український форвард "Гента" Роман Яремчук забив перший гол за бельгійську команду. У нинішньому сезоні Яремчук провів 7 матчів за "Гент" після переходу з "Динамо". Зеркало недели (газета)

Скрипник очолить "Динамо", зірваний трансфер "Шахтаря"

Усі головні новини минулої доби - в дайджесті від Футбол Україна. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Football-ukraine.com

З "Чорноморця" підуть три легіонери

Одразу троє новачків "Чорноморця" хочуть покинути клуб узимку. Мова про Мамаду Ваге, Алассан Ндіайє таФуссені Мбамба. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Football-ukraine.com

"Чорноморець" готується попрощатись із трьома легіонерами

"Черноморец" рискует лишиться всех своих легионеров уже этой зимой

Легионеры "Черноморца" не намерены продлевать свои контракты с клубом. Телеграф

Легионеры Черноморца не хотят продлевать контракт с одесским клубом

Мамаду Ваг, Аласан Ндіайе і Фуссені Мбамба можуть покинути команду вже цієї зими, повідомляє Sportarena. Ua-football

Мамаду ВАГЕ: «Против Мариуполя играть сложнее, чем с Динамо»

А «Мариуполь» равен по силам, поэтому против них играть сложнее». Спорт.ua

Защитник Черноморца Мамаду Ваг прокомментировал домашнюю ничью против Мариуполя, а также рассказал о том, когда планирует вернуться на поле. Ideasport

Мамаду Ваг: С Мариуполем Черноморцу было сложнее, чем с Динамо

Чи був сьогоднішній матч складніший, ніж з Динамо? Матч Чорноморець - ФК Маріуполь завершився з рахунком 0:0. Ua-football

"Я травмирован, повредил мышцу ноги в матче против Ворсклы. Хотя я сыграл против Динамо, но все еще испытываю боль. Ukrainefootball.net

Мамаду Ваг: Черноморец знал, как нужно играть с Динамо

Динамо сенсационно проиграло на выезде Черноморцу в рамках 12-го тура УПЛ. Полузащитник Черноморца Мамаду Ваг прокомментировал победу над киевским Динамо. Ukrainefootball.net

Французи Чорноморця заговорили російською, щоб запросити вболівальників на матч з Динамо