Малиновський

Зірка "Дому-2" розповів про свої інтимні зв

Якби не довгий язик зірки "Дому-2" Рустама Солнцева, про існування Олексія Малиновського мало хто б знав. UkrMedia

Безус: проти Малиновського доводилося часто грати

Роман Безус захищав кольори "Сент-Трюйдена". Футболіст Роман Безус поділився своїми враженнями від матчу. NewWest Media

Українець Малиновський забив красивий гол зі штрафного у чемпіонаті Бельгії

Півзахисник збірної України допоміг своїй команді здобути нічию. Півзахисник "Генка" Руслан Малиновський забив красивий гол у матчі проти "Сент-Трюйдена" (1:1) в чемпіонаті Бельгії. Український футболіст зумів вивести свою команду вперед ударом зі...Зеркало недели (газета)

Фантастичний гол Малиновського зі штрафного (відео)

Руслан Малиновський забив зі штрафного у матчі з «Сент-Труйденом».Ta4ki.net

Відзначимо, що український півзахисник Сент-Труйдена Роман Безус відіграв 69 хвилин. Раніше повідомлялося, що Малиновський протягом 20 хвилин заробив вилучення у першості Бельгії.Чемпион

Житомирянин, який грає за бельгійський Генк Руслан Малиновський не дограв поєдинок чемпіонату проти одного з грандів бельгійського футболу. У грудні минулого року Руслан вже отримував червону картку, проте...Спортивний Житомир

Ідеальний асист Малиновського за "Генк"

Український хавбек "Генка" Руслан Малиновський відзначився гольовою передачею в чемпіонаті Бельгії. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Раньше других в Бельгии из отпуска вышли "Остенде" и "Генк", которым предстояло провести отложенный матч 21-го тура. Ua-football

24-річний хавбек вийшов на поле з перших хвилин і провів весь матч. Раніше повідомлялося, що Малиновський отримав звання найкращого гравця кубкового матчу Генка.Чемпион

Промоутери українця і Оскара Вальдеса ведуть переговори про можливий поєдинок, - Кореспондент. Гал-info

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно підозрюваного в убивстві співробітниці Одеського СІЗО

Одеська місцева прокуратура №2 направила до Малиновського районного суду м. Одеси обвинувальний акт стосовно чоловіка, підозрюваного у жорстокому вбивстві співробітниці Одеського слідчого ізолятора. Интерфакс-Украина

Василь Ломаченко у другій напівлегкій вазі є чемпіонами, тому виносяться за дужки.В порівнянні з листопадом на дві сходинки опустився Олег Малиновський, який став сьомим. Олександр Гвоздик втримує перший номер напівважкої ваги, а Тарас Шелестюк залишися шостим у напівсередній. У першому...24boxing

Житомирське «Полісся» отримає $30 тис. за трансфер Малиновського в бельгійський «Генк»

Руслан Малиновський народився 4 травня 1993 в Житомирі і грав в ДЮФЛ України за місцеве «Полісся».Покоління ZET

Раніше була інформація, що Малиновський отримав звання найкращого гравця кубкового матчу Генка.Чемпион

Руслан Малиновський розповів про стосунки тренерів та арбітрів у європейському чемпіонаті...Експрес

Руслан Малиновський отримав звання найкращого гравця кубкового матчу Генка проти Беверена. MOTM! #krcgenk #gnkwbe #samengenk pic.twitter.com/6Mec8iOCqd...Чемпион

Малиновський забив два шикарні голи у Кубку Бельгії

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський продовжує феєрити за "Генк"В 1/4 фіналу Кубка Бельгії проти "Васланд-Беверена" на його рахунку дубль та реалізований пенальті. Обидва голи були...Футбольні трансфери

Український півзахисник Руслан Малиновський приніс "Генку" перемогу у чвертьфіналі Кубка Бельгії проти "Васланд-Беверена" (3:3, по пенальті - 4:2).Гал-info

Поліція Одеської області виявила в Малиновському районі Одеси 16 людей, які незаконно перебували на території України. Украинская Правда