Максим Коваля

Київське «Динамо» провело товариський матч із переможцями Кубка Героїв АТО - командою «Президентський полк»

ім. Валерія Лобановського. У церемонії нагородження взяли участь президент київського «Динамо» Ігор Суркіс, головний тренер Олександр Хацкевич та воротар «біло-синіх» Максим Коваль. Для тріумфаторів Всеукраїнської Ліги учасників АТО, команди «Президентський полк», матч проти «Динамо» став першим досвідом гри проти професійного...In Kyiv

"Динамівець" хоче вибити Ярмоленка з єврокубків

Воротар "Динамо" Максим Коваль не проти потрапити на "Боруссію" Д в плей-офф Ліги Європи. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Він є другом нашого легіонера Андрія Ярмоленка...Sportanalytic

"Шахтар" може втратити основного воротаря

за збірну України. Повідомляє сайт Футбол Україна. Воротар відстояв перший тайм на морально-вольових, після чого був замінений в перерві на Максима Коваля."Весь другий тайм наді мною чаклував наш масажист. Начебто попустило, але пару днів паузи, думаю, не завадять. Втім, це...Football-ukraine.com

Воротар "Шахтаря" отримав несподівану травму

У перерві 33-річний попросив заміни і замість нього вийшов динамівець Максим Коваль. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Збірна України з футболу перемогла Словаччину

українських воріт на міцність перевірив Грошовськи - півзахисник словаків приклався до м'яча з метрів 23-ох. Втім фортуна опинилась на боці Максима Коваля, який по перерві замінив П'ятова. В останні 20 хвилин матчу українські футболісти віддали ініціативу словакам, відійшовши до власних...Unn.com.ua

Воротар "Динамо" - про свій трансфер у "Барселону" або "Реал"

Голкіпер київського "Динамо" Максим Коваль відповів на запитання уболівальників у соціальній мережі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Два українські гранди змагаються за гравцяСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт...Sportanalytic

Україна - Словаччина: анонс, де дивитися матч 10 листопада

до наступного циклу - кваліфікації на чемпіонат Європи-2020. У Андрія Шевченка буде можливість виставити експериментальний склад - шанс можуть отримати Максим Коваль, Едуард Соболь, Руслан Малиновський та інші. Тим не менш, навряд чи залишаться в запасі і лідери команди Андрій...Зеркало недели (газета)

Україна - Словаччина.

Гармаш, Сергій Сидорчук, Віталій Буяльський та форвард Артем Кравець із київського "Динамо". Склад збірної України: Воротарі: Андрій П'ятов ("Шахтар", Донецьк), Максим Коваль ("Динамо", Київ). Захисники: Богдан Бутко, Іван Ордець (обидва - "Шахтар"), Євген Хачеріді ("Динамо"), Едуард Соболь ("Славія", Чехія), Микола...Еспресо TV

Футбольна збірна України вирушила до Львова

11.30, але рейс був затриманий з виробничих причин. На спаринг зі Словаччиною вирушили 21 футболіст: воротарі Андрій П'ятов (Шахтар) ф Максим Коваль (Динамо); захисники Євген Хачеріді (Динамо), Іван Ордець (Шахтар), Богдан Бутко (Шахтар), Микола Матвієнко (Ворскла), Олександр Караваєв (Зоря), Олександр...Щоденний Львів

Шевченко взяв до Львова 21 футболіста

відбудеться товариський матч між збірними України та Словаччини. На цей поєдинок Андрій Шевченко взяв 21 футболіста: воротарі: Андрій П'ятов (Шахтар), Максим Коваль (Динамо); захисники: Євген Хачеріді (Динамо), Іван Ордець (Шахтар), Богдан Бутко (Шахтар), Микола Матвієнко (Ворскла), Олександр Караваєв (Зоря), Олександр...Галичина спортивная

«Сталь» прийматиме львівські «Карпати» в Києві

свою гольову феєрію карпатівець у грі з Динамо, вихованцем якого власне і є Сергій. Карпатівець філігранним ударом зі стандарту змусив Максима Коваля помилитись, тим самим встановивши кінцевий результат у матчі 1:1. Сергій Мякушко відзначився забитими мячами у двох матчах поспіль...Щоденний Львів

в 17 лет. Тренировал Динамо тогда Юрий Семин. Тогда рейтинг вратарей основы выглядел так: №1 — Александр Шовковский, №2 — Максим Коваль, №3 — Артем Кичак. Далее шли Станислав Богуш, Анатолий Тимофеев и Бущан — самый юный в этой компании.Команда №1

Сергій Мякушко у списку претендентів на звання "Найкращого футболіста УПЛ у жовтні"

«Ворсклою» (0:1). Також ефектним взяттям воріт Сергій відзначився у грі з київським «Динамо». М’яч після штрафного удару не зміг парирувати Максим Коваль, а гол карпатівця зафіксував кінцевий результат у матчі (1:1). За підсумками двобою з віце-чемпіонами Сергія Мякушка визнали найкращим...Галичина спортивная

Вратарь Динамо проводит свой первый матч в еврокубках

в чемпіонаті України проти "Сталі" (4:1), а також зіграв в Кубку з "Олександрією" (3:2). Після матчу з "Карпатами" воротар "біло-синіх" Максима Коваль, який пропустив м'яч з 35 метрів, піддався критиці як з боку вболівальників, так і з боку тренерського штабу...Ua-football

Зозуля: Раджу "Динамо" купити ще пачку "лівих" легіонерів

Український нападник іспанського "Альбасете" Роман Зозуля став на захист воротаря "Динамо" Максима Коваля. Повідомляють Футбольні трансфери "Всі воротарі пропускають, а Макс багато виручає. Може, проблема в захисті? Можна ще купити угорців, поляків, хорватів...Футбольні трансфери

Зозуля розкритикував "захист-солянку" "Динамо"

Екс-нападник "Динамо" Роман Зозуля, а нині гравець іспанського "Альбасете" став на захист голкіпера киян Максима Коваля. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Зозуля вважає, що проблеми "Динамо" аж ніяк не у воротарі, а в захисті команди."Все воротарі пропускають, а...Sportanalytic

Динаом отправилось в Швейцарию без троих ведущих игроков

Таким чином, делегація "Динамо" включила в себе наступних футболістів, 18 з яких складуть заявку на матч з "Янг Бойз": Воротарі: Максим Коваль, Артур Рудько, Георгій Бущан. Захисники: Алєксандр Пантіч, Микола Морозюк, Йосип Піваріч, Домагой Віда, Євген Хачеріді, Тамаш Кадар, Томаш...Ua-football

Безус: Немає сенсу звинувачувати лише воротаря Динамо

Хавбек Сент-Трюйдена Роман Безус висловив свою думку з приводу критики воротаря Динамо Максима Коваля. Ua-football

Зозуля: Коваль - найкраща заміна легендарному Шовковському

Нападник Альбасете Роман Зозуля висловився з приводу воротаря Динамо Максима Коваля. Вважаю, що це найкраща заміна великому Олександру Шовковському. Нагадаємо, що Роман Зозуля захищає кольори Альбасете з вересня поточного року.Ua-football