5 Роман КАРАСЮК (Верес) 5 Орест КУЗЫК (Сталь) 5 Лучшие вратари по оценкам InStat 1. Рустам ХУДЖАМОВ (Мариуполь) 288 2. Максим КОВАЛЬ (Динамо) 272 3. Евгений ПАСТ (Зирка) 266 Экспертиза. Как Модрич и Ковачич ставили Месси...Команда №1

Пиварич может сыграть за Динамо против Маритиму

футболисты по списку "Б". Всего же в заявке киевлян 29 футболистов. Голкиперы (4): 1. Георгий Бущан 33. Владимир Маханьков* 35. Максим Коваль 72. Артур Рудько Защитники (10): 4. Александар Пантич 9. Николай Морозюк 14. Зураб Очигава 23. Йосип Пиварич 24.Ukrainefootball.net

Кропивницька "Зірка" без шансів програла столичному "Динамо" (ФОТО)

ударом головою. Паст у даній ситуації був беспорадним - 0:3. Підопічні Романа Монарьова кілька разів намагалися створити небезпеку біля воріт Максима Коваля, та нічого вартого уваги з цього не вийшло. Невдало провів звітний матч і герой передостаннього протистояння між командами...Гречка

Динамо - Зірка 3:0.

(Чернівці), Олег Найко (Чернівці) Динамо - Зірка 3:0 Голи: Дьємерсі Мбокані 48, Андрій Ярмоленко 76 (пен.), Андрій Ярмоленко 78 "Динамо": Максим Коваль, Микола Морозюк, Андрій Ярмоленко, Віктор Циганков (Володимир Шепелєв 77), Сергій Сидорчук, Дерліс Гонсалес, Віталій Буяльський, Євген Хачеріді (Денис...Ua-football

Маленькі динамівки на полі рідного стадіону (Відео)

Після відкритого тренування на поле стадіону імені Лобановського вперше вийшли доньки Сергія Сидорчука та Максима Коваля. Sportgid

Марлос - самый полезный игрок минувшего тура в УПЛ

Лучшие вратари по оценкам InStat 1. Андрей ПЯТОВ (Шахтер) 273 2. Александр ТКАЧЕНКО (Ворскла) 268 3. Артем КИЧАК (Олимпик) 265 Максим КОВАЛЬ (Динамо) 265 Отчет для Андрея Шевченко. Как проводят лето игроки сборной...Команда №1

"Динамо" заявило 22 футболісти на матчі ЛЄ з "Марітіму"

списком "А" 22 футболіста. Про це інформує прес-служба "біло-синіх", передає УНН.   До списку 22-х гравців увійшли: Воротарі: Георгій Бущан, Максим Коваль, Артур Рудько Захисники: Александар Пантич, Микола Морозюк, Зураб Очигава, Домагой Віда, Микита Бурда, Євген Хачеріді, Тамаш Кадар, Томаш...Unn.com.ua

Динамо на матч з Марітіму заявило 22 гравці

участі в матчах раунду плей-офф Ліги Європи проти Марітіму (Португалія) за списком А 22 футболіста. Воротарі: 1. Георгій Бущан 35. Максим Коваль 72. Артур Рудько Захисники: 4. Александар Пантич 9. Микола Морозюк 14. Зураб Очигава 24. Домагой Віда 26. Микита...Ua-football

З дружини Коваля знущаються через гол від "Янг Бойз"

Дружина Максима Коваля зізналась, що її ображають через помилку чоловіка у матчі Ліги чемпіонів. Це повідомлення - лише маленька частинка того, що доводиться...Sportanalytic

Фанат-каппер поскаржився жінці голкіпера "Динамо"

Фанат київського "Динамо" написав в соцмережах жінці воротаря "Динамо" Максима Коваля. Жінка "динамівського" голкіпера, в свою чергу, закликала вболівальника до стриманості.Футбол газета

Буряк: Динамо не повинно програвати таким суперникам.

крім виходу один на один Ярмоленка, у Динамо шансів, щоб забити, не було. У важкий момент, здавалося, пішла гра у Максима Коваля, який тягнув практично все, але і він помилився, пропустивши безглуздий м'яч в самому кінці матчу. Не хочу зараз...Ua-football

"Динамо" поступилося супернику в агресивності і прагненні боротися - Хацкевич

рахунок. Ми всі разом виграємо і програємо. Ми поступилися в агресивності і прагнення боротися на кожній ділянці поля". Воротар "Динамо" Максим Коваль, який випустив м'яч з рук і став винуватцем другого гола у ворота киян, вибачився перед уболівальниками: "Хочу вибачитися...Зеркало недели (газета)

Ярмоленко. Вже на самому початку Янг Бойз забив і мав забивати ще, але або підводила реалізація або впевнено діяв Максим Коваль. Голкіпер Динамо був героєм зустрічі до 90-ї хвилини, але зробив вирішальну помилку. У підсумку, швейцарці, знову, цілком заслужено...Spy-Football

Київське "Динамо" програло "Янг Бойз" і покинуло Лігу чемпіонів

хвилині "Янг Бойз" заробив пенальті (нехай і сумнівний), і реалізував його, а за кілька хвилин до кінця поєдинку воротар киян Максим Коваль, який кілька разів рятував свою команду, не втримав м'яч у руках після удару головою Лотомба і упустив його...Ваші новини

Коваль взяв провину на себе

Голкіпер "Динамо" Максим Коваль каже, що команда не пройшла "Янг Бойз" через його помилку. Я скажу мало:хочу вибачитися перед фанами і всіма, хто за...Sportgid

Виліт Динамо, зміни в кар

крапку в цьогорічній лігочемпіонській кампанії. "Динамо" на початку гри пропустило з пенальті після помилки Морозюка, а під кінець після помилки Максима Коваля, який до цього неодноразово рятував команду. 3:3 за сумою двох матчів, але "Янг Бойз" йде далі завдяки перевазі...Ua-football

Максим Коваль на 90-й хвилині пропустив вирішальний гол. Однак через тиждень підопічні Олександра Хацкевича провалили зустріч. Високий замок

Як "Динамо" зганьбилося у матчі з "Янг Бойз".

швейцарці влаштували справжнє полювання на динамівських лідерів. Регулярно по ногах отримували Дьємерсі Мбокані та Денис Гармаш. Не давали спокою й Максиму Ковалю у динамівського голкіпера раз по раз врізалися у верховій боротьбі суперники, користуючись тим, що він діяв у верховій...Еспресо TV

Реалізував пенальті Гійом Оаро. Пище Еспресо. Після перерви ініціативою продовжував володіти Янг Бойз, але у багатьох моментах киян рятував голкіпер Максим Коваль. Проте, саме голкіпер у підсумку став винуватцем поразки Динамо. На останній хвилині матчу Джордано Лотомба пробив по воротах,...Online.ua

М.Коваль взяв вину на себе у завершенні участі Динамо в ЛЧ

КИЇВ. 3 серпня. УНН. Голкіпер київського "Динамо" Максим Коваль вибачився за помилку, допущену при другому пропущеному голі в матчі відбіркового етапу зі швейцарським "Янг Бойз" (0:2). Про це голкіпер...Unn.com.ua