Ліон

Відігралися в овертаймі: переможцем фінального матчу жіночої Ліги чемпіонів став "Ліон"

Києві у четвер, 24 травня, на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського зіграли фінальний матч жіночої Ліги чемпіонів, в якому французький "Ліон" обіграв німецький "Вольфсбург". Матч завершився з рахунком 4:1, пише "Інтерфакс-Україна". Перший гольовий момент у матчі стався на 69-й хвилині,...5 канал

Цікаво, що всі голи забили вже в додатковий час. "Ліон" виграв третій трофей і встановив рекорд за кількістю перемог у жіночій Лізі чемпіонів УЄФА.Подробности.ua

"Вольфсбург" - "Ліон" - 1:4

Француженки виграли Лігу чемпіонів у шаленому матчі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

У день фіналу Ліги чемпіонів закриються на вхід ключові станції метро

полоні в Росії Нагадаємо, 24 травня у Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського відбувся фінал жіночої Ліги чемпіонів: Вольфсбург програв Ліону (1:4).Главком

Французький ФК Ліон в додатковий час розгромив Вольфсбург і утретє поспі...Експрес

Сообщение Французький "Ліон" виграв київський фінал жіночої Ліги чемпіонів УЄФА появились сначала на 1NEWS.1NEWS

"Ліон" став рекордсменом з перемог у фіналах жіночої ЛЧ в Києві

Жіноча футбольна команда французького "Ліона" стала 5-разовим переможцем жіночої Ліги чемпіонів УЄФА, вигравши в Києві з рахунком 4: 1 у німецького "Вольфсбурга".Интерфакс-Украина

Французький «Ліон» став переможцем жіночої Ліги чемпіонів

Фінал жіночої Ліги чемпіонів, який відбувся на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, завершився з рахунком 4:1. Перемогли футболістки «Ліона» В Києві відбувся фінал жіночої Ліги чемпіонів. Про це 24 травня повідомляється на сторінці UEFA Womens Champions League в Facebook.Ракурс

"Ліон" розгромив "Вольфсбург" у фіналі жіночої Ліги чемпіонів у Києві

Києві на стадіоні імені Валерія Лобановського відбувся фінальний матч жіночої Ліги чемпіонів, в якому зустрічалися німецький "Вольфсбург" і французький "Ліон". Доля переможця вирішилася в додатковий час, в якому сильнішою виявилася французька команда, яка здобула перемогу з рахунком – 4:1.Зеркало недели (газета)

Жіночу Лігу чемпіонів виграв французький «Ліон»

Жіночу Лігу чемпіонів виграв французький «Ліон» zaxid.net

Французький Ліон вп

Команди визначили сильнішого лише у додатковий час. Матч завершився з рахунком 4:1 на користь Ліону. Радіо Свобода

Після перерви події на полі помітно загострилися. Отже, були призначені два додаткових тайми по 15 хвилин. А потім протягом якоїсь хвилини «Ліон» відповів двома влученнями. Голос Украины (газета)

Футболістки французького "Ліона" здобули третій трофей поспіль, обігравши у фіналі німецьк...Експрес

Сектор Сьогодні у Києві німецький "Вольфсбург" та французький "Ліон" зустрілися у фіналі жіночої Ліги чемпіонів. 90 хвилин гри завершилися безкромпромісною боротьбою і з рахунком 0:0.UATV

У Києві вболівальники вивісили на трибунах стадіону Динамо під час фіналу жіночої Ліги чемпіонів між Ліоном і Вольфсбургом банер із написом Simferopol у кольорах прапора України. Добре помітний плакат довжиною в кілька метрів висить на одній...ICTV

Перший тайм обидві команди провели у рівній боротьбі. Проте Шульт встигла зміститися і врятувати Вольфсбург від кулястого. ICTV

Французький Ліон став переможцем Ліги чемпіонів 2017/18 серед жінок. Поздравляем "Лион" с победой над "Вольфсбургом" в финале женской Лиги чемпионов! 🏆🏆🏆#финалЖЛЧ pic.twitter.com/WUPxSteqF1...Чемпион

У Києві у фіналі Ліги чемпіонів французький "Ліон" та німецький "Вольфсбург" визначили найкращу жіночу команду Європи, - Еспресо.Гал-info

Напередодні чоловічого фіналу Ліги чемпіонів Київ прийняв і жіночий фінал. Зійшлися французький "Ліон" та німецький "Вольфсбург". Перші два роки поспіль виграють головний клубний трофей. Німкені ж останній раз ставали чемпіонками у 2014 році.24 канал

Жінки. "Ліон" у овертаймах розгромив "Вольфсбург" та виграв титул

Футболістки "Ліона" втретє поспіль стали переможцями Ліги чемпіонів сезону 2017/18. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сьогодні гравчині французького клубу здобули вольову перемогу над суперницями...Sportanalytic