Ліга Європи

Футболісти луганської "Зорі" стали бронзовими призерами чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги і вдруге поспіль безпосередньо потрапили в груповий турнір Ліги Європи УЄФА.Гал-info

Донецький «Олімпік» вперше в історії зіграє у Лізі Європи zaxid.net

Після нічиєї з Олександрією Олімпік гарантував собі четверте місце і путівку в Лігу Європи. На старті другого тайму вже забігав Олімпік.Чемпион

щоб гарантувати собі путівку в єврокубки. З цим завданням підопічні Санжара впоралися, тим самим пробившись вперше у своїй історії в Лігу Європи. "Олімпік" – "Олександрія" - 0:0 "Олімпік": Махарадзе, Шестаков, Гришко, Іллой-Айєт, Федорів, Брикнер, Богданов, Сергійчук, Поступаленко (Гошкодеря, 76), Моха...Зеркало недели (газета)

Олімпік - вісімнадцятий представник України у єврокубках

"Олімпік" здобув путівку до Ліги Європи. Це стало відомо за підсумками 31-го туру чемпіонату України. Донеччани на п'ять очок відірвалися від найближчого переслідувача, тоді як на...Ua-football

Олімпік вперше в історії вийшов у Лігу Європи

Завдяки сьогоднішньої нічиєї в матчі з Олександрією (0:0) Олімпік здобув путівку в Лігу Європи. Сьогодні Олімпік в рамках 31-го туру УПЛ бився з Олександрією. Для того, щоб гарантувати собі місце в Лізі Європи, донецькій...Новини футболу

Зоря зіграє в групі Лізі Європи 2017/18

Минулої осені луганці також потрапили до групи Ліги Європи автоматично.Ua-football

Валенсія продовжив контракт з МЮ

за цей час він вигравав з "червоними дияволами": два чемпіонати АПЛ, Кубок Англії, два Кубка Ліги, три Суперкубка Англії і Лігу Європи. У поточному сезоні на рахунку Валенсії 43 матчі у всіх турнірах.Ua-football

Захисник Шахтаря Даріо Срна потрапив до символічної збірної Ліги Європи за версією WhoScored. Відзначимо також, що також в збірну потрапив екс-гравець Дніпра Джуліано, який тепер грає за Зеніт...Spy-Football

Юрій Габовда: "Хочу, щоб моє прізвище було серед переможців"

У команді Родіна було лише два вакантних місця. - Було дуже важко залишати Львів і команду. Галичина спортивная

Манчестер Юнайтед планує придбати у Тоттенгема півзахисника Еріка Дайєра. Сума угоди може скласти 40 мільйонів фунтів. Нагадаємо, МЮ виграв Лігу Європи. Чемпион

The Times: Влітку МЮ витратить чергові 200 млн на нових гравців

Манчестер Юнайтед планує продовжувати витрачати величезні гроші на посилення складу. Нинішній сезон, незважаючи на три завойованих трофею, включаючи Лігу Європи, видався для Червоних Дияволів далеко не самим переконливим. Команда відверто провалилася в національному чемпіонаті, посівши підсумкове 6-е місце в турнірній...Новини футболу

Андрій МАРЧУК: «Одного разу ходив на карпатівський фан-сектор»

— На трибунах «України» ти був частим гостем? — Так, постійно приходив на стадіон. Найкращі спогади — виступи «Карпат» у Лізі Європи. Пам’ятаю особливе піднесення і хороші емоції. З приємністю згадую переповнені трибуни. Одного разу навіть на карпатівський фан-сектор ходив...Спорт.ua

Чорноморець - Зоря.

боротьбу за п'яту позицію і відповідно за місце в єврокубках, в минулому турі одесити зіграли внічию з прямим конкурентом за Лігу Європи - "Олександрією". Рівна кількість набраних очок у цих двох команд, проте за додатковими показниками "моряки" все ж розташовуються...Ua-football

Захисник Шахтаря Даріо Срна потрапив до символічної збірної Ліги Європи за версією WhoScored. Нагадаємо, Шахтар вилетів з Ліги Європи в 1/16 фіналу.1NEWS

Вісім футболістів Манчестер Юнайтед увійшли до символічної збірної сезону ЛЄ

Воротарі: Альварес ("Сельта"), Ромеро ("МЮ"). Як повідомлялося раніше, екс-футболіст "Дніпра" Джуліано став найкращим бомбардиром Ліги Європи. Unn.com.ua

Мхітарян і Ібрагімович увійшли до символічної збірної сезону Ліги Європи

Технічні спостерігачі УЄФА склали команду сезону Ліги Європи з 18 осіб, до якої увійшли вісім представників "Манчестер Юнайтед". На думку фахівців організації, команда сезону Ліги Європи виглядає так...Ua-football

Нагадаємо, "гірники" показали найкращий результат серед українських клубів у Лізі Європи. Зеркало недели (газета)

Моуріньо: Я буду тренувати ще 15 років

цитує Моурінью Вt Sport. Нагадаємо, що Моуріньо очолив "Манчестер Юнайтед" перед початком сезону 2016/17, а в середу виграв з командою Лігу Європи. Манкуніанці обіграли у фіналі "Аякс" з рахунком 2:0.Ua-football

Ібрагімович: Де я буду?

Після фінального матчу Ліги Європи, який "МЮ" виграв у "Аякса" з рахунком 2:0 нападник манкуніанців Златан Ібрагімович поділився емоціями і повідав про своє майбутнє. -...Ua-football