Льоп

"Динамо" переглянуло нового легіонера

При цьому потенційний новачок відзначився переможним голом. Нагадаємо, що "Осієк" також виступає українець Дмитро Льопа. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Sportgid

Український півзахисник Дмитро Льопа на три роки пов'язав свою долю з хорватським клубом. Минулий сезон він провів в Осієку на правах оренди. 1NEWS

Льопа підписав контракт з Осієком

Осієк оголосив про підписання повноцінного контракту з українським півзахисником Дмитром Льопою. Угода українського футболіста з хорватським клубом розрахована на 3 роки. Ua-football

Нагадаємо, Льопа визнаний найкращим гравцем сезону в Осієку. Чемпион

Осієк підписав Льопу

Український півзахисник Дмитро Льопа минулий сезон відіграв у "Осієку" на правах оренди. Раніше соообщает, що Льопа був визнаний уболівальниками кращим гравцем команди в сезоні. Ua-football

Нагадаємо, раніше перший гол у чемпіонаті Бельгії забив українець Валерій Лучкевич. Зеркало недели (газета)

Український півзахисник Дмитро Льопа був названий найкращим гравцем Осієка в сезоні 2016/17. Раніше повідомлялося, що Льопа забив восьмий гол в Хорватії. Чемпион

28-річний півзахисник Дмитро Льопа сезон 2016/2017 провів на правах оренди в Осієку. Гал-info

Уболівальники Осієка назвали кременчуцького футболіста Льопу найкращим гравцем

Улюбленець хорватського «Осієка» кременчуцький футболіст Дмитро Льопа «обростає» чутками Кременчугский Телеграф

Льопа получил награду от болельщиков "Осиека"

Украинец был признан болельщиками лучшим игроком команды в сезоне. Льопа получил приз от болельщиков и стал о... Новости ФК "Металлист"

Льопа забив восьмий гол в чемпіонаті Хорватії

Це був вже 8 гол Дмитра у цьому сезоні. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

У поточному сезоні хорватського чемпіонату 28-річний українець провів 18 матчів і забив 8 голів. Нагадаємо, раніше перший гол у чемпіонаті Бельгії забив українець Валерій Лучкевич. Зеркало недели (газета)

Півзахисник Осієка Дмитро Льопа забив гол в матчі 33-го туру чемпіонату Хорватії проти Славена (3:0). Чемпион

Дмитро Льопа став лідером своєї команди в європейському чемпіонаті. Експрес

Ми продовжуємо стежити за виступами українських футболістів, які грають у європейських чемпіонатах. 1NEWS

Півзахисник хорватського Осієка Дмитро Льопа забив в матчі чемпіонату проти Інтера Запрешича. Льопа відкрив рахунок на 9-й хвилині. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь команди українця. Чемпион

Дмитро Льопа приніс перемогу "Осієку" у календарному матчі хорватської першості Експрес

Український півзахисник Осієка Дмитро Льопа зробив дубль у матчі проти Істри 1961 (2:0). Для українця це вже п'ятий і шостий гол за хорватську команду. Чемпион

Українець зробив дубль в європейському чемпіонаті(ВІДЕО)

28-річний футболіст відкрив рахунок на 8-й хвилині матчу і подвоїв рахунок на 25-й хвилині. Відзначимо, що Льопа забив найбільшу Sportgid

Півзахисник Осієка Дмитро Льопа забив гол у матчі проти Спліта (4:0). Це вже четвертий забитий м'яч українця у новій команді. Чемпион