Новости по метке:

Львівська залізниця

На цій посаді Володимир Крот має забезпечити стабільну та ефективну роботу регіональної філії «Львівська залізниця». Медіацентр "Магістраль"

Львівська залізниця інформує про зміни в розкладі приміських поїздів у сполученні Львів–Мостиська-ІІ–Держкордон, Львів–Мукачево та Стрий–Моршин. Так, у зв’язку зі змінами в розкладі руху пасажирського поїзда №36 сполученням Перемишль–Одеса, з 10 червня 2018 року і до оголошення відміни змінюється розклад руху...Медіацентр "Магістраль"

Напередодні завершення навчального року керівництво регіональної філії «Львівська залізниця» звернулося з листами в обласні управління та департаменти освіти і науки державних адміністрації семи областей, які об'єднує Львівська магістраль, із проханням організувати тематичні профілактичні бесіди з дітьми та підлітками перед початком...Медіацентр "Магістраль"

Регіональні філії «Львівська залізниця» та «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» обмінялися досвідом та розглянули питання працевлаштування молоді, яка закінчує навчальні заклади залізничного спрямування. Медіацентр "Магістраль"

В інформаційно-методичному бюро регіональної філії «Львівська залізниця» сьогодні розпочався дводенний семінар з питань удосконалення технічного нормування показників експлуатаційної роботи в умовах перерозподілу повноважень структурних вертикалей ПАТ «Укрзалізниця». Медіацентр "Магістраль"

Вчора, 30 травня, в Музеї історії Львівської залізниці в рамках відзначення Міжнародного дня музеїв відбулася лекція «Фотоекскурсія Львівським вокзалом».Медіацентр "Магістраль"

Для покращення обслуговування пасажирів із 6 червня 2018 року Львівська залізниця запровадила зупинку приміських поїздів №№ 6009, 6010, 6011, що курсують у сполученні Львів-Трускавець-Львів, на зупиночному пункті Задорожне.Медіацентр "Магістраль"

Вчора у Центрі професійного розвитку персоналу регіональної філії «Львівська залізниця» 27 залізничників розпочали навчання із надання невідкладної домедичної допомоги. Медіацентр "Магістраль"

Впродовж п'яти місяців 2018 року регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» перевезла в приміському сполученні майже 2,3 млн пасажирів пільгових категорій на загальну суму понад 26,4 млн грн. Проте органи державної та місцевої влади в семи областях західного регіону за...Медіацентр "Магістраль"

З початку 2018 р. на Львівській залізниці зафіксовано 248 випадків крадіжок залізничного майна, а також пошкодження елементів інфраструктури та розукомплектування рухомого складу, що на сім випадків перевищує...Медіацентр "Магістраль"

З метою посилення контролю за якістю обслуговування пасажирів, надання сервісних послуг у регіональній філії «Львівська залізниця» з 12 червня запрацювала комісія з перевірки пасажирських поїздів перед рейсом. Медіацентр "Магістраль"

Львівська залізниця придбала дві нові потужні тягові лебідки ЛМ-8А для підрозділів вагонного господарства. Вчора одна з двох лебідок надійшла до вагонного депо Клепарів і встановлюється для подальшої експлуатації на пункті підготовки вагонів Соснівка. Інша лебідка транспортується до місця призначення —...Медіацентр "Магістраль"

Вчора на станції Сянки регіональної філії «Львівська залізниця» розпочалися роботи зі зварювання плітей безстикової колії. Медіацентр "Магістраль"

Вчорашній рясний дощ не перешкодив святковому марафону «Улюблена професія», що відбувся для дітей у львівському парку відпочинку імені Франка. Медіацентр "Магістраль"

"Укрзалізниця" наразі не збирається виплачувати коштів звільненому керівникові львівської філії

оскаржили рішення Галицького райсуду Львова. 18 січня в. о. голови правління ПАТ Укрзалізниця Євген Кравцов звільнив начальника регіональної філії УЗ Львівська залізниця Івана Груника за результатами ревізії. А вже 5 червня на нову посаду директора виконавчого львівської філії призначили Володимира...032.ua — сайт города Львова

Про це повідомили на залізничному інформаційному порталі. Кулемет

Водії скоїли цього року 10 ДТП на переїздах «Львівської залізниці»

що на три випадки перевищує прикру статистику аналогічного періоду минулого року. Про це повідомили в пятницю, 15 червня, в прес-центрі Львівської залізниці, де також розповіли: За пять місяців 2018 року внаслідок ДТП на переїздах постраждало дві особи, тоді як минулоріч...Щоденний Львів

Із початку 2018 року на Львівській залізниці зафіксовано 248 випадків крадіжок залізничного майна, а також пошкодження елементів інфраструктури та розукомплектування рухомого складу, що на 7 випадків перевищує...Кулемет

31.05.2018(Ctrl →)

Калейдоскоп событий