Лузан

Франківчанка Людмила Лузан виграла бронзу на етапі Кубка світу в Угорщині

заїзді байдарочників. Бронзові медалі у байдарці-двійці на дистанції 500 метрів здобули Ігор Трунов та Іван Семикін, а також каноїстка Людмила Лузан на такій самій дистанції. Нагадаємо, що на першому етапі Кубка світу в Португалії, де олімпійський чемпіон Юрій Чебан вперше...Галичина спортивная

Українські каноїсти завоювали «бронзу» на етапі Кубку світу

Українські спортсмени Людмила Лузан і Дмитро Янчук здобули бронзові медалі на другому етапі Кубку світу з веслування на байдарках і каное.Громадське телебачення

Срібними призерами стали Олег Кухарик і Віталій Цуркан - на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарочників. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Збірній Україні вдалося зібрати повний комплект нагород в декількох заїздах першого дня турніру. Першу медаль змагального дня здобула каноїстка Людмила Лузан на дистанції 500 метрів, показавши час 2:08.504 і посівши третє місце. Для українки це вже друга "бронза" в нинішньому...Зеркало недели (газета)

Людмила Лузан та Тарас Міщук стартують на етапі Кубку світу в Сегеді

Понад 800 спортсменів, які представляють 66 країн, стартують на етапі Кубку світу в угорському Сегеді, зокрема чемпіони світу та Олімпійських ігор. Серед учасників 27 українських веслувальників (в тому числі 5 представників параканое). Графік стартів наших спортсменів, які, до речі, в...Галичина спортивная

На Черкащині "чорні ріелтори" здають неіснуючі квартири

Директор черкаського агентства нерухомості Олена Лузан радить перевіряти документи у ріелторів.Про Все

Прикарпатка Людмила Лузан здобула бронзу на Кубку світу з веслування на байдарках і каное

200 та 500 метрів, принесли успіх нашій спортсменці та спортивне визнання світового рівня. Вітаємо Людмилу з хорошим результатом! Зазначимо, Людмила Лузан тренується під керівництвом заслуженого тренера України С. Батомункоєва та представляє спортивний клуб «Альбатрос». Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної...Телерадіокомпанія РАІ

Франківчанка Людмила Лузан виборола бронзу на Кубку світу з веслування

португальському Монтемор-у-Велью на І етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное українські спортсмени вибороли 4 нагороди Зокрема, Людмила Лузан з Івано-Франківська виборола "бронзу" на дистанції 500 метрів в каное-одиночці. Про це повідомляє НОК України та олімпійська команда. Також...Галичина спортивная

Франківська спортсменка їде на Кубок світу у складі збірної України

Україну представлятимуть 15 спортсменів, в тому числі франківчанка Людмила Лузан. Вона вийде на дистанцію 200 метрів в каное-одиночці.Галичина спортивная

Франківська викладачка здобула дві перемоги на Кубку України з веслування на байдарках і каное

Відзначу свою напарницю Людмилу Лузан, яка виступила просто чудово. Тепер будемо готуватися до наступних змагань".Галичина спортивная

Людмила Лузан з Івано-Франківська здобула "срібло" Кубку світу

Людмила Лузан з Івано-Франківська здобула "срібло" у запливі на каное на 200 метрів у розіграші Кубка світу-2016. Спортсмненка набрала 14 балів. Це...Галичина спортивная

Франківські веслувальники привезли з Кубку України 9 нагород

Наприкінці квітня у Дніпрі відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное. Серед дорослих, Людмила Лузан та Наталя Жилюк були кращими на дистанції 200 та 500 метрів. Руслан Лузан взяв золото на дистанції 500 метрів. Студенти...Галичина спортивная

Життя за містом: фахівці розповіли, чим село може привабити черкащан

з дітьми, які, проживаючи в одно- чи двокімнатній квартирі, бажають розширити площу проживання", – зазначає директор черкаського агентства нерухомості Олена Лузан. Для таких цілей підійдуть більш віддалені від міста села. А от Червона Слобода, Руська Поляна, Геронимівка чи Свидівок будуть...Про Все

Фахівці розповіли про переваги життя у селі

з дітьми, які, проживаючи в одно- чи двокімнатній квартирі, бажають розширити площу проживання", – зазначає директор черкаського агентства нерухомості Олена Лузан. Для таких цілей підійдуть більш віддалені від міста села. А от Червона Слобода, Руська Поляна, Геронимівка чи Свидівок будуть...Вчасно (Черкаси)

Спортсменка з Франківська здобула срібло в загальному заліку Кубка світу з каное

Людмила Лузан з Івано-Франківська посіла друге місце в загальному заліку Кубка світу-2016 з каное на дистанції 200 метрів. Це найкраще досягнення в...Галичина спортивная

Лузан набрала 14 очок, що поступившись чотирма пунктами представниці Канади Кеті Венсан, яка стала першою. Бліц-інфо

Каноїстка Людмила Лузан з Івано-франківська посіла друге місце у розіграші Кубка світу-2016. Це досягнення стало найвищим в історії українського жіночого каное на КС.Бліц-інфо