Життя за містом: фахівці розповіли, чим село може привабити черкащан

з дітьми, які, проживаючи в одно- чи двокімнатній квартирі, бажають розширити площу проживання", – зазначає директор черкаського агентства нерухомості Олена Лузан. Для таких цілей підійдуть більш віддалені від міста села. А от Червона Слобода, Руська Поляна, Геронимівка чи Свидівок будуть...Про Все

Фахівці розповіли про переваги життя у селі

з дітьми, які, проживаючи в одно- чи двокімнатній квартирі, бажають розширити площу проживання", – зазначає директор черкаського агентства нерухомості Олена Лузан. Для таких цілей підійдуть більш віддалені від міста села. А от Червона Слобода, Руська Поляна, Геронимівка чи Свидівок будуть...Вчасно (Черкаси)

Спортсменка з Франківська здобула срібло в загальному заліку Кубка світу з каное

Людмила Лузан з Івано-Франківська посіла друге місце в загальному заліку Кубка світу-2016 з каное на дистанції 200 метрів. Це найкраще досягнення в...Галичина спортивная

Лузан набрала 14 очок, що поступившись чотирма пунктами представниці Канади Кеті Венсан, яка стала першою. Бліц-інфо

Каноїстка Людмила Лузан з Івано-франківська посіла друге місце у розіграші Кубка світу-2016. Це досягнення стало найвищим в історії українського жіночого каное на КС.Бліц-інфо

Українська каноїстка вперше стала другою на Кубку світу

Українська спортсменка Людмила Лузан зайняла друге місце на Кубку світу із жіночого веслування на каное.iPress

Каноїстка Лузан зайняла 2-е місце в загальному заліку Кубка світу 2016 на дистанції 200 м

Українська каноістка Людмила Лузан посіла друге місце в підсумковому загальному заліку Кубка світу 2016 на дистанції 200 м. За підсумками трьох етапів Лузан набрала...Ukrainianwall

Украинская каноистка Людмила Лузан заняла второе место в итоговом общем зачете Кубка мира-2016 на дистанции 200 м.По итогам трех этапов Лузан набрала 14 очков (9-е место в Дуйсбурге, 5-е - в Рачице, 2-е - в Монтеморе) и уступила в общем...Tribuna.com

2 тисяч гривень. Ще приблизно у тисячу гривень обійдеться оплата усіх комунальних послуг. За словами директора АН "Ваш Дім" Олени Лузан, у порівнянні з минулим роком ціни на житло у Черкасах суттєво не змінилися. "Орендна платня залишилася приблизно на тому...Діловий регіон

П’яні оргії і розпуста: суворі будні української прокуратури шокували мережу (ФОТО, ВІДЕО)

В поле зору журналістів на цей раз знову опинилася українська прокуратура.Під приціл об'єктивів потрапило сімейство Лузан, в середовищі прокурорів славиться своєю жадібністю, продажністю і злочинами. Генерал-майор юстиції Леонід Антонович Лузан, користуючись службовим становищем (ні багато ні...Корупція

Дом Людмилы Лузан находится на краю посёлка Кирово-Донецкой области. Во время одного из ночныхThe post Выжить жителям поселка Кирово помогает гуманитарная помощь Рината...Выбор 2014

Наша веслувальниця здобула у спортивну скарбничку України та Івано-Франківщини бронзову нагороду на дистанції С-1 200 метрів, а на дистанції С-1 500 метрів - була четвертою. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Франківчанка Людмила Лузан – бронзова медалістка чемпіонату Європи

серед юніорів та молоді до 23 років, у якому, в складі збірної команди України, брала участь спортсменка з Прикарпаття Людмила Лузан.Наша веслувальниця здобула у спортивну скарбничку України та Івано-Франківщини бронзову нагороду на дистанції С-1 200 м., а на дистанції С-1...Стик

Спортсменка з Івано-Франківська виборола бронзу на Чемпіонаті Європи з веслування

Нагадаємо, у червні Людмила Лузан здобула срібло на етапі Кубку світу.Галичина спортивная

бронзову - на 1000м (4.00,980)! Ще 1 "бронза" на рахунку Сергія Нагорного у каное-одиночці на 200м серед юніорів (41,194)! Людмила Лузан - бронзова призерка з веслування на каное-одиночці на 200м серед молоді (47,608)! Раніше повідомлялося, що на чемпіонаті Європи серед...Ukrainianwall

Прикарпатські веслувальники стали призерами чемпіонату України

Чемпіонка України Жилюк Наталія на дистанції 200 м 500 м С-2 - І місце. Лузан Руслан на дистанції 1000 м С-4 став срібним призером чемпіонату.Галичина спортивная