Лузан

результат, підсумувала франківчанка. Наразі прикарпатка готується до Чемпіонату України та Чемпіонану Європи та двох світових першостей. The post Франківчанка Людмила Лузан розповіла, як здобувалась перемога на Чемпіонаті Європи з греблі на каноє (відео+фото) appeared first on Версії | новини та...Online.ua

Франківська каноїстка здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи

Івано-франківська каноїста Людмила Лузан здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи серед молоді та юніорів з веслування на байдарках і каное, який проходив у Белграді...Стик

Першу сходинку на змаганнях здобула франківчанка Людмила Лузан. Зазначимо, що це її перше золото на молодіжних чемпіонатах Європи.Online.ua

Від івано-франківської каноїстки Людмили Лузан. Нагадаємо, 20 травня Людмила Лузан виборола бронзу на Кубку світу з веслування.Online.ua

Людмила Лузан з Івано-Франківська - чемпіонка Європи з веслування

Івано-франківська каноїстка Людмила Лузан в останній день змагань виборола свою першу золоту медаль. Це ії перше «золото» на молодіжних чемпіонатах Європи.Стик

Франківчанка Людмила Лузан виграла бронзу на етапі Кубка світу в Угорщині

заїзді байдарочників. Бронзові медалі у байдарці-двійці на дистанції 500 метрів здобули Ігор Трунов та Іван Семикін, а також каноїстка Людмила Лузан на такій самій дистанції. Нагадаємо, що на першому етапі Кубка світу в Португалії, де олімпійський чемпіон Юрій Чебан вперше...Галичина спортивная

Українські каноїсти завоювали «бронзу» на етапі Кубку світу

Українські спортсмени Людмила Лузан і Дмитро Янчук здобули бронзові медалі на другому етапі Кубку світу з веслування на байдарках і каное.Громадське телебачення

Срібними призерами стали Олег Кухарик і Віталій Цуркан - на дистанції 1000 метрів у заїзді байдарочників. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Збірній Україні вдалося зібрати повний комплект нагород в декількох заїздах першого дня турніру. Першу медаль змагального дня здобула каноїстка Людмила Лузан на дистанції 500 метрів, показавши час 2:08.504 і посівши третє місце. Для українки це вже друга "бронза" в нинішньому...Зеркало недели (газета)

Людмила Лузан та Тарас Міщук стартують на етапі Кубку світу в Сегеді

Понад 800 спортсменів, які представляють 66 країн, стартують на етапі Кубку світу в угорському Сегеді, зокрема чемпіони світу та Олімпійських ігор. Серед учасників 27 українських веслувальників (в тому числі 5 представників параканое). Графік стартів наших спортсменів, які, до речі, в...Галичина спортивная

На Черкащині "чорні ріелтори" здають неіснуючі квартири

Директор черкаського агентства нерухомості Олена Лузан радить перевіряти документи у ріелторів.Про Все

Прикарпатка Людмила Лузан здобула бронзу на Кубку світу з веслування на байдарках і каное

200 та 500 метрів, принесли успіх нашій спортсменці та спортивне визнання світового рівня. Вітаємо Людмилу з хорошим результатом! Зазначимо, Людмила Лузан тренується під керівництвом заслуженого тренера України С. Батомункоєва та представляє спортивний клуб «Альбатрос». Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної...Телерадіокомпанія РАІ

Франківчанка Людмила Лузан виборола бронзу на Кубку світу з веслування

португальському Монтемор-у-Велью на І етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное українські спортсмени вибороли 4 нагороди Зокрема, Людмила Лузан з Івано-Франківська виборола "бронзу" на дистанції 500 метрів в каное-одиночці. Про це повідомляє НОК України та олімпійська команда. Також...Галичина спортивная

Українські веслувальники здобули чотири медалі на етапі Кубку світу

Змагання проходили при легкому попутному вітрі. Спорт.ua

Франківська спортсменка їде на Кубок світу у складі збірної України

Україну представлятимуть 15 спортсменів, в тому числі франківчанка Людмила Лузан. Вона вийде на дистанцію 200 метрів в каное-одиночці.Галичина спортивная

Франківська викладачка здобула дві перемоги на Кубку України з веслування на байдарках і каное

Відзначу свою напарницю Людмилу Лузан, яка виступила просто чудово. Тепер будемо готуватися до наступних змагань".Галичина спортивная

Людмила Лузан з Івано-Франківська здобула "срібло" Кубку світу

Людмила Лузан з Івано-Франківська здобула "срібло" у запливі на каное на 200 метрів у розіграші Кубка світу-2016. Спортсмненка набрала 14 балів. Це...Галичина спортивная

Франківські веслувальники привезли з Кубку України 9 нагород

Наприкінці квітня у Дніпрі відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное. Серед дорослих, Людмила Лузан та Наталя Жилюк були кращими на дистанції 200 та 500 метрів. Руслан Лузан взяв золото на дистанції 500 метрів. Студенти...Галичина спортивная

Нагадаємо, Людмила Лузан виборола друге місце у розіграші Кубка світу-2016.Дзеркало Коломиї